İcadiye Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

İcadiye Kuryeleri bu kadar önemli bir bölümüne teslimatları ve paket postalarını işletmekten ve idare etmekten gurur duyuyoruz. Acil İcadiye Kurye ile iş bağlantılarımızı genişletmek ve başka bir müşteriyi mutlu etmek için bir fırsat olarak bakıyoruz.    

İcadiye KuryeKurye ihtiyaçlarınız için profesyonel ve ekonomik kurye lojistikleri.
Hızlı KuryeHızlı kuryelerimiz ile İcadiye ve İstanbul da ki kargo ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.
İcadiye Acil KuryeAcil kurye çözümlerimiz de kargolarınız 2 saat içerisin de teslim edilir.
VIP İcadiye KuryeVIP servisimiz, 25,000 TL garanti kapsamı altında ve hemen teslimat sağlar.
Kurumsal KuryeKurumsal kurye servisimiz ile planlı dağıtımlar, depolama ve paketleme hizmeti sunar.
Ekonomik Kurye Fiyatı%20 daha ekonomik İcadiye kurye fiyatları ile teslimat giderlerinizi azaltın.
Kurye Lojistik AğıAkıncı İcadiye Kurye Lojistik ağımız ile İstanbul ve komşu illerinin tamamına 1 gün de ve/ya acil kurye teslimatları !
İcadiye Kurye Lojistikleri

İcadiye Kurye Servisi

Acil ve Güvenilir İcadiye Kurye, dünyanın herhangi bir yerine gönderi göndermeyi mümkün kılar. Hizmetimizi geliştirmeye devam ediyoruz ve TNT, DHL ve UPS gibi sektördeki büyük oyuncularla çalışarak, gerçekleştirdiğimiz tüm teslimatlar mümkün olan en iyi şekilde yapıldığından emin olabiliyoruz. Motosikletli Kuryelerden teklif almak için teklifi doldurun ve Üsküdar, İcadiye paket göndermenin ucuz yollarını bulun. Sağlanan fırsatlar listesine göz atın ve Acil İcadiye Motorlu Kurye ile ürünleri İstanbul Üsküdar kalbine göndermenin en iyi yolunu kolayca seçin.    


İcadiye Kurye Kabul Görmeyenler

Üsküdar İcadiye paket posta ücreti, teklif başarıyla doldurulduktan sonra hesaplanır ve size sağlanır. Yapmanız gereken paketle ilgili belirli bilgileri girmek. Maliyetlerle ilgili rakamlar almak için ağırlığı, ölçüleri ve teslimat adresini yazın. Standart teslimatlar yerine ekspres postayı seçerseniz, biraz daha pahalıya mal olur, ancak karar verme süreci engellenmez. iletişim için mail@motokuryem.com.tr & mail@akincilojistik.net veya 0 543 748 61 61

İcadiye KuryePin
İcadiye Kurye

İcadiye Kurye Teslimat Süresi

Zaman aralıkları ve süreler, seçtiğiniz gönderim yöntemine ve diğer birkaç faktöre göre farklılık gösterebilir. Tam olarak ne kadar süreceğini bilmek için – alıntıyı doldurun.  Profesyonel İcadiye Motorlu Kurye, verdiğiniz gerekli bilgileri alarak, detayları kuryelere gönderebilir, en iyi tekliflerini alabilir ve seçiminizi kolaylaştıracak şekilde size sağlayabilir. Müşterilerimiz kargo bilgilerini ve sürelerini görerek ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilirler. En kısa sürede Üsküdar da  bir şey göndermeniz mi gerekiyor? Ekspres posta ücretini seçin ve uygun fiyata son teslim tarihini karşılayın!

İcadiye Kurye Teslimat Sağlanmayanlar

İstanbul Üsküdar da  yaşayan insanlar için olağandışı görünebilecek bazı düzenlemeleri ve ithalat kısıtlamaları vardır. Bununla birlikte, Üsküdar yasaları kırılgan çevreyi korumayı ve İstanbul Üsküdar, İcadiye çok zor aranan siyasi istikrarı korumayı amaçlamaktadır. İthalatı yasaklandı:

 • Hayvanlar ve hayvansal ürünler, meyveler ve sert kabuklu yemişler, sebzeler ve kökler, ağaçlar, diğer bitkiler ve bunların soğanları veya kökleri
 • Fotoğrafik veya sinematografik ürünler
  • kimyasallar
 • Kürkler, parfümler, boyalar, oksitleyiciler, manyetize malzemeler
  • Toprak, alkollü içecekler, yanıcı maddeler ve biyolojik ürünler
 • Kredi kartları ve kredi kartı kağıtları

Sen Acil İcadiye Kurye tarafından kabul edilmeyen öğelerin listesini okuyabilir burada . İstanbul Üsküdar da yönlendirilen paketinizi etkileyen bazı düzenlemeler hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya netlik eksikliğiniz varsa – bizimle iletişime geçin. Kolayca gönderin ve Ekonomik ve Hızlı İcadiye Kurye ile güvenli bir şekilde gönderin!

Kurye ile Canlı GPS Kargo Takibi

Parsel takibinin önemini yeterince vurgulayamayız. Kıtalararası bir yolculuğa bir şey gönderiyorsanız, örneğin İstanbul İcadiye da bir paket gönderiyorsanız, öğelerinizin her zaman nerede olduğunu bilmeniz gerekir.  Vip İcadiye Kurye ile izleme basitleştirildi. Üsküdar İcadiye Belediyesi; ‘Parselinizi takip edin’ çubuğuna takip numarasını girmeniz ve paketinizin konumu ve durumuyla ilgili mevcut bilgileri görmeniz yeterlidir.

Üsküdar İcadiye Kurye

Akıncı Motosikletli Kurye, Kargo Dağıtım ve Uçak Kargo hizmetleri lider bir lojistik çözümleri ve aynı gün kurye şirketi olmak ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Şirket, 2014’dan beri İstanbul da faaliyet göstermektedir ve şu anda İcadiye kuryeleri güvenilir bir teslimat hizmeti ve kurye teslimatı için en güvenilir isimlerden biridir. İstanbul ve hatta Türkiye içindeki tüm noktalara kapsamlı kurye hizmetleri sunarak, 650’den fazla araçtan oluşan filomuzla rekabetçi fiyatlarla üst düzey hizmet sunuyoruz. Üsküdar, İcadiye ve İstanbul da ki tüm teslim tarihlerinde her defasında yüksek düzeyde hizmet ve güvenilirlik sunarak, müşterilerine olan tahvil taahhütleri değişmeden kalır.

İcadiye Kurye Araç Filosu

Nakliyat iş teslimini İcadiye de mi arıyorsunuz? İcadiye de büyük kamyonet, minibüs, otomobil ve Kurye Araçlarından oluşan Filomuz, İcadiye de Her Zaman Aynı Gün Teslimat gereksinimlerinizi karşılayacaktır. İcadiye, Üsküdar da ürünleri aynı gün teslim almanıza yardımcı olacak devasa bir araç ve kurye araç filomuz var. Maslak Kuryelerimiz de mallarınızı hızlı bir şekilde teslim etmek için sıkı teslim tarihlerini karşılama konusunda uzmanız. 

 1. Zamanında kurye teslimatı.
 2. Hızlı ve güvenilir kurye sürücüleri.
 3. Ekonomik fiyatlandırma.
 4. Kargo Canlı GPS Takibi
 5. 15 Yıllık Kurye Endüstri Lideri ve Ana Sağlayıcısı !

Tüm Akıncı Motorlu Kurye ve Dağıtım Hizmetleri teslimatlar sigortalıdır, bu nedenle mallarınızın güvenli bir şekilde taşınacağını bilmenin içiniz rahat olsun, lütfen İcadiye kurye hizmetimizi düşünün. İcadye Kurye ve nakliye hizmetimiz, taksi filomuz, kurye araçlarımız ve üniformalı şoförlerimizle aynı gün teslimat ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

İcadiye Kurye Teslimatları

Standart Teslimat

İcadiye kurye servisi, İstanbul genelinde standart bir teslimat sunar. Akıncı Kuryeleri ile standart teslimat, şehir içinde, uyması gereken katı teslimat tarihleri ​​olmayan müşterilere mal gönderen işletmeler için harika bir seçenektir. Akıncı Motorlu Kurye standart Teslimat, işletmelerin yerel teslimat gereksinimleri için güvenilir, uygun fiyatlı bir hizmete güvenmelerini sağlar.

Zamanlı Kurye Teslimatı

Üsküdar, İcadiye veya İstanbul da belirli bir süre içinde teslim edilecek bir koliye, pakete veya yüke ihtiyacınız varsa, bizi arayın. İstanbul da ki diğer şirketlerin yapamadığı durumlarda zamana özel acil teslimatlar sunabilen bir Profesyonel İcadiye kurye şirketiyiz. Tuzla kuryeleri ve İcadiye Kurye teslimatınızı kararlaştırılan bir teslimat süresi ile ayarlayabilmemiz için lütfen ekibimizle iletişime geçin.


İcadiye Araçlı Kurye Teslimatı

İcadiye, Üsküdar da bazı kurye şirketlerinin aksine, Akıncı kurye araç filosu, her türlü işi üstlenebilmemiz için çok çeşitli farklı özel araç türlerinden oluşur. İkitelli kuryeleri de de bulunan kamyonlarımız arasında tehlikeli madde sınıfı araçlar, arkadan yüklemeli teslimat kamyonları, HIAB kamyonları ve tekerlekli kamyonlar bulunmaktadır. Bu, Akıncı Kuryeleri ile kurye hizmetimizin İstanbul genelinde farklı sektörlerdeki müşterilere kuryeler ve lojistik çözümler sağlayan tam hizmetli bir nakliye ve kurye taşımacılığı şirketi çözümü sunmasını sağlar.

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün içinde lider bir kurye olan İcadiye kuryelerine Üsküdar işletmeleri güveniyor İcadiye nakliye hizmeti, profesyonel sürücülerden oluşan geniş bir ekipten oluşuyor. Sancaktepe Kuryeleri çok çeşitli farklı araç türleri var ve sürücülerimiz İstanbul bölgesindeki müşterilere ekspres İcadiye kurye teslimat hizmetleri sağlamak için her zaman hazır bekliyor. İcadiye de olağanüstü ekspres teslimat sunan güvenilir bir hizmeti arıyorsanız, başka yere bakmayın.

VIP İcadiye Kuryeleri

Bu acil teslimat süreleri için İcadiye Üsküdar da bir VIP kurye arıyorsanız ve değerli paketler, çantalar ve yük için güvenli teslimat güvencesine ihtiyacınız varsa, Üsküdar VIP İcadiye kurye teslimat hizmetimiz en iyi seçiminizdir. Acil bir paketin teslim edilmesine ihtiyacınız olduğunda, her seferinde zamanında ulaşmasını sağlamak için olağanüstü kurye teslimat hizmetleri sunuyoruz. Üsküdar, İcadiye işletmelerinin bugün daha fazlasını öğrenmek için güvenebilecekleri ve güvenebilecekleri acil kurye biziz.


İcadiye Kurye

İcadiye motosikletli kuryelerimiz ile tüm kargo ve loijstik ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.


GPS Kurye ve Kargo Takibi

Akıncı Kurye hizmetleri hızlı ve çok yoğun. Her gün gıdadan mobilyaya kadar her şeyi teslim eden şirketlerle çalışıyoruz. İstanbul’un önde gelen kurye şirketi olarak, aynı zaman da Sultanbeyli kuryeleri de gelişmiş takip teknolojimizi kullanarak eşyalarınızın güvenli ve zamanında teslim edileceği konusunda size gönül rahatlığı sunuyoruz. İcadiye kurye veya nakliye teslimat hizmetimiz, müşterilerimizin her zaman yüklerinin tam olarak nerede olduğunu bilmelerinin ne kadar değerli olduğunu tam olarak anlıyor. 

Müşteri hizmetlerimiz ve ürünlerinizi ve kargonuzu her zaman zamanında teslim etme konusundaki sarsılmaz bağlılığımız, İcadiye de ki diğer teslimat şirketlerini kıyaslanamaz kılmaktadır. İcadiye motorlu kurye hizmetimizle işinizi nasıl rahat ettirebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün bizi arayın ve konuşun!

Hızlı ve Güvenilir Kurye Teslimatı

Güvenilir bir kurye hizmetinden yararlanmak İcadiye, Üsküdar da işiniz için çok faydalı olabilir. İcadiye motosikletli ve/ya araçlı kurye hizmetlerimiz, ihtiyacınız olduğunda genellikle aynı gün teslimat sağlayabilir ve standart teslimat seçeneklerimizle de yerel olarak mal nakliyesi için genellikle en uygun maliyetli seçenek biziz. Her şekil ve boyutta yük ve koli taşıma konusunda deneyimli bir İcadiye motorlu kurye şirketine ihtiyacınız var, bu nedenle Üsküdar, İcadiye de bunu ihtiyaç duymadan önce sağlayabilecek bir kurye servisi bulmak çok önemlidir. Bugün bizimle konuşun ve bizi neyin farklı kıldığını ve İcadiye Üsküdar da aynı gün teslimatımızın neden her yerde güvenilir olduğunu öğrenin.

ilk İcadiye kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Neden Kuryemizi Seçmelisiniz?

İcadiye, Üsküdar da diğer kurye şirketleri genellikle paketinizi yanlış adrese teslim edecek veya tembel davranarak sizi bulmaya çalışmayacaktır. Hızlı İcadiye motorlu kuryelerinde, ne olursa olsun, müşterilerimizle hiçbir zaman teslimat sorunu olmayacağından emin oluruz. Paketlerinizi güvenli ve zamanında teslim etmemiz için gereken her şeyi yapmaya hazırız ve yapabiliyoruz.  Üsküdar kuryeleri basitçe söylemek gerekirse, İstanbul çevresini kapsayan güvenebileceğiniz bir İcadiye kurye hizmeti sunuyoruz ve ürünlerinizi her zaman zamanında teslim etmek için ne gerekiyorsa yapacağız!

Bize Neden Güvenmelisiniz ?

 1. Tüm araçlarımızda GPS takip sistemleri kullanıyoruz.
 2. Tüm sürücüler, birinci önceliği güvenlik olan eğitimli profesyonellerdir
 3. Tüm şoförlerimiz Pozitif çözüm üreten deneyimli şöförler
 4. 24 saat teslimat hizmeti veriyoruz

İcadiye Kurye Olmak İster Misiniz?

Olumlu siciliniz, güncel ehliyetiniz, güvenilir bir aracınız varsa; ve iyi bir tavrınız, sağlam bir iş ahlakınız varsa ve müşterilere gerçekten değer veriyorsanız; sonra sizinle ekibe katılma hakkında konuşmak istiyoruz.

İcadiye, ÜsküdarPin
İcadiye, Üsküdar

İcadiye

İcadiye bölgesi, Üsküdar, İstanbula bağlıdır. Çok güzel ve sevimli bir mahalledir. Üsküdar ilçesinin en nezih mahallelerinden birisidir İcadiye. Kelime anlamı olarak ”Buluş” olan arapça kökenlidir, İcadiye isminin alınmasın da basma makinelerinin burada üretilmesinden kaynaklandığı söylenmektedir. İcadiye posta kodu: 34674 ve nüfusu ise 18 bin olarak sayılmıştır 2014 yılları arasında. İcadiye de ki bazı önemli yerler ve kurumlar: İcadiye İlköğretim Okulu, Özel Nersesyan Yermonyan Ermeni Ana ve İlköğretim Okulu, İcadiye Üsküdar Lisesi, Fuat Baymur İcadiye İlk Öğretim Okulu, İcadiye Spor Kulübü Tesisleri, İcadiye Kız Öğrenci Konuk Evi, İcadiye Mahallesi Hacıosmanoğulları, İcadiye İlkokulu, Hacı Mehmet Ali Öztürk İcadiye Camii

Koordinat: 41°01’50.5″N 29°01’55.5″E
Enlem ve Boylam: 41.030702, 29.032078
Google Plus Kod: 22JJ+7RP Üsküdar, İstanbul
Adres: İcadiye, Hamursuz Sk. No:21, 34674 Üsküdar/İstanbul
Konum: https://goo.gl/maps/sTnCf1FjmjgBLUhZA
*Akıncı kurye konumu değildir, İcadiye bölgesini göstermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

İcadiye Kuryesi Büyük Kargo Taşıyor Mu?

Evet yapabiliriz.  Paket boyutunuz sorun değil ve sürücülerimiz bunları sizin için İcadiye, Üsküdar ve İstanbul da herhangi bir yerine teslim etmekten mutluluk duyar.  Sadece nereye teslim etmeniz gerektiğini bize bildirin, gerisini biz hallederiz! İcadiye kurye teklifi arıyorsanız bugün bizi arayın!

Aynı Gün Kurye Hizmeti Nedir?

İcadiye şirketlerinin akın ettiği ekspres kuryeler arıyorsanız ve İcadiye bir kurye kiralamakla ilgileniyorsanız, lütfen bizi +90 543 748 61 61 numaralı telefondan arayın veya web sitemizde bir hesap oluşturun.  İcadiye, Üsküdar da neden en yüksek puan alan ekspres kurye olduğumuzu ve İcadiye aynı gün teslimat gereksinimleriniz için neden en iyi şekilde yerleştirildiğimizi size gösterme fırsatını çok isteriz.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp