Fenerbahçe Kurye Hizmeti

Son Güncelleme Tarihi: Mayıs 26, 2022 tarafından akincilojistik

Fenerbahçe Kurye Servisleri

Mükemmelliğe bağlılık, kusursuz hizmet ve kaliteye bağlılık gibi temel ilkeler üzerine kurulmuş bir şirket olarak, mutlak memnuniyetinizi sağlamak için bizi her zaman ekstra yol kat etmeye zorlayan bir şirket olarak, size en yüksek kaliteyi, en verimli olanı sunmaktan gurur duyuyoruz. ve piyasada en güvenilir aynı gün teslimat ve Fenerbahçe kurye hizmetleri!

Normal Fenarbahçe KuryesiGün içerisin de teslimat sağlar.
Akıncı Fenerbahçe Kurye Hizmeti3-5 saat içerisin des teslimat.
Akıncı Hızlı KuryeTeslim alındıktan, iki saat içinde
VIP Akıncı Kurye60 dakika da teslim alma/teslimat.
Fenerbahçe Kurye Hizmetleri

Paketinizi bizimle birlikte göndererek, müşterilerinize yalnızca özel ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış en yüksek kaliteli hizmetleri sunma konusunda kusursuz bir sicile sahip bir Elden Ele, aynı gün teslimat sevkiyat şirketine emanet ederek geleceğini emin ellere teslim edeceksiniz. Kurye Piyasasının sunduğu en iyi aynı gün teslimat gönderi hizmetini alma konusunda ciddiyseniz – Akıncı Fenerbahçe Kurye Servisinden başkasına bakmayın!

Not: Elden ele gönderilerimizin tümü, hem alıcının hem de göndericinin korunması için imza gerektirir.

Kuryemizle Zamandan Tasarruf

Fenerbahçe Kurye teslimat hizmetimiz sayesinde, kuryelerimizin paketinizi zamanında teslim edeceğini bilerek işinizi halledeceksiniz. En kırılgan paketlerin bile güvenli bir şekilde teslim edileceğini garanti ediyoruz.

Kurumsal Fenerbahçe Kurye Servisleri
Kurumsal Fenerbahçe Kurye Servisleri

%100 Güvenilir Kuryeler

Takip sistemimiz ile paketinizin nerede olduğunu her zaman öğrenebilirsiniz. Şirketimiz, siparişin üçüncü şahısları dahil etmeden doğrudan elinize teslim edileceğini garanti eder. Gizli, güvenilir, hızlı.

ilgini çekebilir =  Koşuyolu Kurye Firması

Biz Senin İçin Burdayız

Yakınınızda bir teslimat hizmeti mi arıyorsunuz? Paketi doğrudan sizden alacağız. Doldurmanız gereken sıkıcı formları ve geri aramanız gereken operatörleri unutun. Diğer şirketler formları doldururken Akıncı Fenerbahçe Kurye Hizmetleri paketleri teslim eder.

Şehirler arası Gönderiler

Akıncı Fenerbahçe Kuryeleri, İstanbul çevresinde bir günlük nakliye konusunda uzmanlaşmıştır. Şirketimiz ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerine paket ve mektupların teslim edilmesine yardımcı olabilir. Ayrıca sizin için başka bir şehir veya eyaletten bir paket teslim edebiliriz. En yüksek kalite standardına olan sıkı bağlılığımız, mükemmelliğe olan bağlılığımız ve kaliteye olan bağlılığımız hataya yer bırakmaz!

Şehirler Arası Fenerbahçe Kurye Hizmeti
Şehirler Arası Fenerbahçe Kurye Hizmeti

Bizimle, en yüksek kalitede, en verimli ve profesyonel aynı gün teslimat Fenerbahçe kurye hizmetini alacağınızdan emin olabilirsiniz – Garantili! Buraya tıklayarak veya kenar çubuğumuzdaki “Gönderi Oluştur” sayfasını seçerek gönderinizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun. Tüm süreç 5 dakikadan fazla sürmez!

 • Elden Ele Hizmet; Nerede olursanız olun paketi elinizden alıp doğrudan alıcının ellerine teslim edeceğiz!
 • Teslimat Kanıt Onayı; Hem göndericiyi hem de alıcıyı korumak için tüm gönderiler İmza şartımızla güvence altına alınmıştır!
  • Fenerbahçe Kurye Hizmet Politikası; Şirketimiz, herhangi bir şekilde tehlikeli, yasa dışı, müstehcen veya hukuka aykırı olduğu düşünülen paket gönderilerini iptal etme hakkına sahiptir.
 • İptal Politikası; Hizmeti 3 saat içinde iptal ederseniz, orijinal fiyatın %25’i kadar bir iptal ücreti alınır
  • Özel Zaman Fiyatlandırması; Cumartesi, Pazar ve aynı gün özel saat fiyat taleplerinde 50$ ek ücret alınacaktır. Mesai saatlerinden sonra (8pm-8am) alma veya bırakma süresi ek 50 tl ücrete tabi olacaktır.

Feneberhçe Kurye: Ekspres & Acil

Dünyanın herhangi bir yerine giden tüm gönderileriniz için en ekonomik fiyatlarla Fenerbahçe Ekspres Kurye hizmetleri sunuyoruz. Teslimatta nakit ödeme (COD), çevrimiçi işletmelerin ürünlerini müşterilere tedarik etmek istedikleri pazarın ihtiyacıdır…

ilgini çekebilir =  Osmanağa Moto Kurye Fiyatları

Aynı Gün Kurye Teslimat Hizmeti, Şehir Bölgesi içinde mektupların, küçük paketlerin ve ağır gönderilerin aynı gün teslimatını sunar. Fenerbahçe kurye servisi, paketlerin, belgelerin ve belge dışı ürünlerin özel teslimatlarını sunan bir şirkettir. Bu hizmetler genellikle herhangi bir alternatif belge taşıma yönteminden daha hızlı teslimat süreleri sunar ve birçok işletme bunlara güvenir.

Acil Fenerbahçe Kurye Ekibi
Acil Fenerbahçe Kurye Ekibi

Güvenilir Çözümler

Müşteri beklentilerini karşılamak ve size Kurye, Kargo ve Lojistik alanında hizmet vermek için uygun maliyetli, özelleştirilmiş ve güvenilir çözümler sunuyoruz. En son teknolojimiz, müşterilere, takip, durum güncellemeleri ve teslimat güncellemelerini basitleştirme ve gönderilerle ilgili endişeleri sağlar.

Profesyonel Fenerbahçe Kuryeleri

Zamana duyarlı ve değer odaklı mekanizmaları, yenilenen tutku ve hizmet mükemmelliği ile giderek sınırsızlaşan bir dünyada ufkumuzu genişletiyor. Online bir gönderi düzenlemekte veya bir paketi takip etmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Son müşterilerle bağlantı kurmak için SMS, mobil arama, E-posta, sosyal medya kullanıyoruz.

Şehir içi Kurye Hizmetleri

Akıncı Fenerbahçe Kurye Hizmetleri; daha fazla yurt içi hizmet ile nakliyeyi siz ve müşterileriniz için daha kolay hale getirin. İstanbul, Kadıköy, Fenerbahçe içinde teslim edilecek zaman açısından kritik paketler için güvenilir kapıdan kapıya kurye lojistik çözümleri sunuyoruz. Şehirler içi Fenerbahçe Kurye Hizmetlerimiz, çeşitli teslimat süreleri ile sizin için mükemmel teslimat çözümleri sunacaktır, Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki yurt içi hizmetlerden birini seçin.

 1. Toplama ve Teslimat
 2. İade Hizmeti
  1. Çek tahsilatı / Nakit tahsilatı
  2. Taraf Toplama ve Teslimat

Teslimatta nakit Akıncı Kurye Hizmetleri, çevrimiçi işletmelerin ürünlerini müşterilerine tedarik etmek ve teslimat anında nakit tahsil etmek istediği pazarın ihtiyacıdır. Etkili teslimat sistemimizle COD Satışlarını ve müşterilerinden ödemelerini güvence altına almak için tüm çevrimiçi müşterilere kişiselleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

Hızlı Fenerbahçe Kurye Ekibi
Hızlı Fenerbahçe Kurye Ekibi

Uluslararası Kurye Hizmeti

Gereksiniminiz İster Uluslar Arası teslimatlar, ister Dünya çapında Normal Kurye Hizmeti veya bir belge gönderip almak olsun. Dünya çapındaki Servis ağımızla Akıncı Fenerbahçe Kurye Servisi her türlü ihtiyacınızı karşılar. 

ilgini çekebilir =  Yeldeğirmeni Kurye Firması

Yalnızca Teslimat taahhütlerinizi yerine getirmekle kalmıyor, aynı zamanda Hizmetlerimizi ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştiriyoruz ve müşterilerinizin son teslim tarihlerini karşılamada zaman kısıtlamasını aşmanıza yardımcı oluyoruz. Siz değerli müşterilerimize, önceden tanımlanmış Kalite ve Destek doğrultusunda, çekişme ve tıkanıklık olmadan çoklu Fenerbahçe kurye hizmetleri sunuyoruz. Bölgede, beş ana hizmet segmentinde faaliyet gösteriyoruz:

 • Kapı-Kapı Yurtiçi ve Yurtdışı Ekspres Servis
 • Kapı-Kapı uluslararası ithalat hizmeti
 • Ekspres ve Orta Doğu ülkeleri
 • İstanbul içinde Aynı Gün Ekspres Teslimat
 • Ekspres Mermi Hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular

Akıncı Fenerbahçe Kuryeleri Kimdir?

Akıncı Kurye Hizmetleri, 2005 yılında kuruldu, kendi filosu ve kadrosuyla en etkili ekspres kurye çözümünü sunan bir grup profesyonel tarafından işletilen bir kurye hizmeti şirketidir. Kamu sektörü, özel sektör ve yerel ve yerel genelinde farklı sektör ve bölgelerden geniş bir müşteri yelpazesi ile yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. ulusal hükümetler.

Kuryeleriniz Nasıl Çalışır?

Ürünlerini zamanında ve profesyonel bir şekilde teslim ederek müşterilerimizin başarılı olmalarını sağlamak. Tüm müşteriler için tercih edilen, güvenilir ve güvenilir hizmet ortağı olun. Duyarlı ve güvenilir olmak.

Kurye Hizmet Alanları

Yorum yapın