giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Kadıköy Moto Kurye İş İlanları 2021 - İçin: İstanbul Kadıköy Moto Kurye

İçinde : İstanbul Kadıköy Moto Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 01 Ağu 2021

Kadıköy moto kurye iş ilanları diğer ilçelere göre daha fazladır. Kadıköy İstanbul’un en işlek ilçelerinden biridir. Bu nedenle sık sık kurye hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Moto kuryeler yemek siparişinden evrak gönderimine kadar her sektörde çalışabilen meslek gruplarıdır.

Moto kurye arayan firmalar

Gelişen teknoloji ile moto kuryeler neredeyse her alanında kullanılabilen bir meslek grubu haline gelmiştir. Bu nedenle moto kurye işi arayan kişilerin iş bulması oldukça kolaydır. Özellikle Kadıköy gibi yoğun bir nüfusa sahip ilçede moto kurye ihtiyacı oldukça fazladır. Kalabalıklaşan şehir yoğun trafikleri de beraberinde getirmektedir. Bu yoğun trafiklerde kişiler acil bir gönderim ihtiyacı duyduğunda ya da trafiğe girmek istemediklerinde motosikletli kuryeleri tercih edebilirler.

Moto Kuryeler bir firma bünyesinde çalışabilmektedir hurilerin çalıştığı bu firmalar çeşitli hizmetler verirler. Bu hizmetlerden bazıları yemek bazıları evrak gönderim olabilir. Ayrıca bu firmalar part-time ya da tam zamanlı çalışanlara ihtiyaç duyabilirler Kadıköy moto kurye iş ilanları içerisinde firmaların hangi tür çalışan aradıklarını belirtmek zorundadırlar.

Moto kuryeler özel kurye, yemek siparişi, market alışverişi gibi kategorilerde çalışabilir. Bu kategorilere göre hizmet şekli değişebilir moto kurye hizmeti veren ya da eleman arayan firmalardan bazıları:

Kadıköy de Moto Kurye Arayan Kurumsal Firmalar

  • banabi.com: bu firma dışarıdan eleman alan bir firmadır. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı elemanlar çalıştırmaktadır. banabi sipariş verme üzerine çalışan bir moto kurye hizmetidir.
  • Yemek Sepeti: Yemek sepeti neredeyse her ilde ve ilçede bulunan bir platformdur. Bu online platform üzerinden kişiler istedikleri yere istedikleri yemek siparişlerini kuryeler aracılığıyla alabilmektedirler. Yemek sepeti çeşitli firmalar ile çalışsa da üyelerini kendi bünyesinde alabilir ya da çalıştığı bu firmalar kurye alımı yapmaktadır.
  • Trendyol kurye: Trendyol hem kargo hem de kurye hizmeti veren bir online alışveriş platformudur. Bu platform üzerinden hızlı gelmesi istenen siparişler kurye tercihi ile gönderilmektedir. Firmanın aldığı kuryeler genelde serbest çalışır ve boş vakitlerini bildirdikleri sürece onlara iş gitmektedir.
  • Getir.com: Bu platform müşterilerinin aldıkları market ürünlerini evlerine kadar götüren bir kurye hizmeti vermektedir. Moto Kuryeler depodan aldıkları siparişleri, onlar bozulmadan ya da başlarına bir iş gelmeden hızlı bir şekilde müşterilere iletmektedir. Aynı zamanda getir üzerinden yemek siparişi de vermek mümkündür.
ilgini çekebilir  Bahariye Moto Kurye Hizmetleri 2021

Kadıköy Moto Kurye İş İlanları Numaraları

Kadıköy moto kurye iş ilanları içerisinde herkesin bilmediği firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genelde küçük işletmeler ya da esnaf lokantaları olabilmektedir. Ayrıca bu küçük işletmeler bulundukları ilçe ya da şehrin genelinde özel paket gönderimi de yapmaktadır.  Bu paketlerin içerisinde evrak, küçük hediyeler, bir yerden alınıp gönderilmesi gereken eşyalar bulunabilir. Motosiklet üzerinde taşınabilecek her ürün bu gönderimi kapsamaktadır.

Kadıköy Moto Kurye İş İlanları 2021
Kadıköy Moto Kurye İş İlanları 2021

Moto kurye ve kargo aynı şey midir?

Kadıköy moto kurye iş ilanları arandığında aralarında kargo işleri de görülmektedir. Kargo ve kurye aynı şey değildir. Kurye hizmetleri genellikle kısa süre içerisinde ulaştırılması gereken ürünleri kapsar. Örneğin 1 saat içerisinde acil ulaştırılması gereken bir evrak kurye ile ulaştırılır. Moto Kurye siparişlerinde müşteri firmaya ulaşmaktadır. Gönderilmesi istenen paketi, gerekli süreyi ve gönderilmesi gereken adresi firmaya bildirir. Daha sonra firmanın moto kuryesi siparişi müşteriden alacak ve gitmesi istenen yere götürecektir. Bu hizmet genelde aynı gün içinde teslimat ile çalışır.

Kargo firmalarında ise durum daha farklıdır. Kargolar günlük değil daha uzun süre teslimatlar için çalışmaktadır. Kargo firmasına giden müşteri paketi çalışanları teslim eder. Daha sonra gerekli bilgileri doldurur ve şubeden gider. Paketi kargo şubesinin yoğunluğuna, tatil sürelerine göre yola çıkacaktır. Bu paketler şehir içi değil, genelde şehir dışı ya da yurt dışına gönderilir.

Kadıköy Moto Kurye ve Kargo İşi Yapanlarda İş Fırsatı

Kadıköy moto kurye iş ilanları aranırken firmaların kurye mi kargo mu aradıklarına dikkat edilmelidir.  Moto kuryeler genelde kısa süreli çalışan hizmetlerdir. Ancak kargolarda bu hizmet günlere, hatta bazen haftalara yayılabilir. İşi acil olan kişiler genelde moto kuryeleri tercih etmektedir. Özellikle yemek siparişi ya da acil evrak gönderiminde moto kurye kullanılır.

ilgini çekebilir  Koşuyolu Moto Kurye Firması 2021

Moto kurye firmalarının çalışma koşulları firmadan firmaya göre değişiklik göstermektedir. Bazı firmalar  sadece günlük mesai saatlerinde çalışırken, bazı firmalar gece mesaisi de vermektedir. Hatta bazı moto kurye firmalarında Ekspres servis olarak adlandırılan hızlı gönderim servisleri de bulunmaktadır.

 

Çekmeköy Moto Kurye İş İlanları 2021 Kartal Moto Kurye İş İlanları 2021

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara