Kemal Türkler Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

İster hızlandırılmış, hızlı, acil servise ihtiyacınız olsun, ister haftalık alım planlamak isteyin, Akıncı Kemal Türkler Kurye Hizmetleri, ihtiyacınız olan özel isteğe bağlı iş çözümlerine sahiptir. Başka kurye firmaları saat 17:00’de kapandığında işinizin durmadığını biliyoruz, bu yüzden bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

VIP Kemal Türkler Kurye Çözümleri

Hizmetlerimiz, haftanın 7 günü, günde 24 saat, yılın her günü, istisnasız olarak mevcuttur. Geniş ve çeşitli araç filosuyla, gönderinizin teslim alınmasını karşılayıp karşılamayacağımız konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Olağanüstü personelimiz son derece eğitimlidir ve tüm depolama, dağıtım veya lojistik taleplerinizde size yardımcı olacak uzmanlığa sahiptir. İş çözümleriniz için ihtiyacınız olan tüm hizmetler bizde.

Güvenilir, kendine güvenen, yüksek eğitimli/profesyonel motorlu kuryeler ve sürücüler olarak her gün bankacılık ve tıp alanlarında ve diğer birçok sektörde çalışıyoruz. Akıncı Kurye ve Teslimat Hizmetleri, günlük İstanbul, Kemal Türkler ve tamamın da teslimatları da dahil olmak üzere Türkiye genelinde faaliyet göstermektedir. Lojistik, depolama ve dağıtım ihtiyaçlarınız için tek durak çözümünüz Akıncı Kemal Türkler Kurye ve Teslimat Hizmetleri olsun.

Akıncı Kuryeler ile Depolama Hizmeti

İşletmenizin sahip olduğu alanla yapabileceklerinin ötesinde büyüdüğü zamanlar vardır. Çekmeköy kurye bu ihtiyaçlar ortaya çıktığında, bu ihtiyaçları karşılamanıza yardımcı olması için Akıncı Kurye ve Lojistik Çözümlerine bakın. Gelen ve giden ürününüzü korumanın kritik olduğunu ve envanter kontrolü ve depolama konusunda size yardımcı olacağını anlıyoruz.

Kemal Türkler Kuryeleri ile Depolama HizmetleriPin
Kemal Türkler Kuryeleri ile Depolama Hizmetleri

Depolama alanımızı raflı veya zemin konfigürasyonunda kullanarak, işinizle birlikte ihtiyaçlarınız arttıkça tesisinizde kullanmak için alan kazanırsınız. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için gerçek zamanlı olarak hangi öğelere sahip olduğunuzu hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edebilmeniz için bilgisayar envanteri sunuyoruz.

Depolama & Teslimat

Kemal Türkler de depolama ve Teslimat hizmetlerimizden yararlanarak, envanteriniz aynı gün tesisimizden başka bir yere veya müşteriye sevk edilebilir. İster birkaç kutu, ister envanterinizden depolayabileceğimiz birkaç palet kadar, takip edin ve sizin için ihtiyacınız olan anda ve istediğiniz yere aynı gün içinde teslim edin. Maltepe kuryelerimizin tesisi kapılı giriş, elektronik gözetim ve son teknoloji güvenlik sistemleri ile güvenlidir, böylece envanterinizin Akıncı Kuryeleri ile güvenli bir şekilde izlendiğinden emin olabilirsiniz.

Kemal Türkler Kuryelerle Dağıtım HizmetleriPin
Kemal Türkler Kuryelerle Dağıtım Hizmetleri

Dağıtım Hizmetleri

Akıncı Kurye Depolama, Dağıtım ve Teslimat hizmetleri, iş ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için dağıtım hizmetleri de sunar. Haftada birkaç kutunun uzun dağıtımından, günde birçok kutunun kısa dağıtımına kadar yardımcı olabiliriz. Akıncı Hizmetleri, bulunduğunuz yerden veya depomuzdan teslim alabilir ve talep üzerine veya belirli bir süre içinde planlanmış olsun, istediğiniz özelliklere göre teslim edebilir.

Pendik kurye sevk görevlilerimiz, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve dağıtım programınıza özel olarak teslimatları planlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Depomuz, yerinde ihtiyaçlarınız için 07:00 – 19:00 saatleri arasında açıktır ve teslimat ihtiyaçlarınızda size her saat yardımcı olacak 7/24 canlı bir sevkiyat görevlisi bulunmaktadır.

  1. Güvenli Konumu – Depomuz 24 saatin altında. polis alarmı kapsama alanı, kapılı bir kompleks içinde yer alır ve yalnızca ürün güvenliğinizi bir öncelik haline getiren yetkili personel tarafından erişilebilir.
  2. Depolama Alanı – Envanter, açık metrekare veya raf olarak saklanabilir.
  3. Saklama Süresi – Sahip olduğunuz Teslimat için Bekletme gereksinimleri de dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hem kısa hem de uzun vadeli olarak mevcuttur.
  4. Gönderi İhtiyaçları – Aynı gün, Ürün bekletme, Çapraz Sevkiyat
  5. İhtiyacınız olduğunda ihtiyaçlarınızı karşılamak için canlı bir sevk memuru tarafından 24 saat hizmet.
  6. Depolama ve dağıtımınızı tek bir çatı altında birleştirmek için bir hizmet kombinasyonu.
  7. Stokun gerçek zamanlı değerlendirmesi için bilgisayarlı envanter.
Akıncı Kuryeler ile VIP Teslimat, Dağıtım HizmetleriPin
Akıncı Kuryeler ile VIP Teslimat, Dağıtım Hizmetleri

Akıncı Kurye Teslimat Hizmeti

Tesisimiz, işin ilerlemesini izlemek için en son izleme teknolojisini kullanır. Tuzla kuryeleri herhangi bir zamanda bir sürücünün ilerlemesini kontrol edebilir ve nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini bilmeniz için bu bilgileri iletebiliriz. Akıncı Kuryeler ile Teslimat, teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok sürücü kullanır. Hepsi üniformalıdır ve profesyonel bir görünüm sağlamak için kimlik kartları takarlar.

Aynı Gün Teslimat Kurye HizmetiBirçok işletme, eyaletteki diğer şehirlerde teslimata ihtiyaçları olduğunu fark ediyor. Tüm özel aynı gün gereksinimleri, burada Akıncı Teslimat Hizmetleri’ndeki profesyonellerden oluşan uzman personelimiz tarafından kolayca ele alınabilir, bu nedenle, teslimatınızın zamanında teslimatla ilgili bir sorunu veya takip sorusu olup olmayacağı konusunda artık endişelenmenize gerek yok. evrak işleri veya zamana duyarlı ürünler. Nazik ve müşteri odaklı personelimiz, canlı takip bilgileri ve elektronik bildirim yoluyla teslimat onayı sağlayarak, teslim alma noktasından varış noktasına kadar gönderinizin nerede olduğunu her zaman bilmenizi sağlar. Hatta istenirse telefon görüşmesi yoluyla da onay verebiliriz.
Hızlı Akıncı Kurye Gönderisi (2 saat)Çok çeşitli taşıma seçeneklerimiz ve araç tiplerimiz (araba, kargo kamyonetleri, düz kamyonlar, asansör kapılı kamyon ve kazık yataklı kamyon), herhangi bir son teslim tarihini yapmak için hem maliyet hem de zaman gereksinimlerinizi karşılayan bir teslimat çözümünü hızlı ve verimli bir şekilde uygulamamıza olanak tanır. sahip olmak. Teslim edilecek belgeleriniz veya büyük bir mal paletiniz olması fark etmez, bunu profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz. Tamamlamanız gereken her zaman hassas acele alım ve teslimat için mevcut olan limandan rıhtıma hızlandırılmış hizmetlerimiz var.
VIP Akıncı Kurye (1 saat)Akıncı Kurye/Teslimat Hizmetleri, acil olan siparişleriniz için eksiksiz bir aynı gün teslimat hizmetleri paketi sunar. İster yerel bir teslimata, ister Sancaktepe ve İstanbul’un herhangi bir yerine bir uçuşa ihtiyacınız olsun, lojistik ihtiyaçlarınız için çözümleri optimize etme yeteneklerine sahibiz. Bir teslim alma için yarına kadar beklemek zorunda kalmak yerine, paketinizin bugün alınıp teslim edileceğine güvenebilirsiniz.
Akıncı Hizmetler

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Kurye Hizmetini Almalıyım?

Size en uygun Akıncı Kemal Türkler kuryeyi ekonomik fiyata bulmanıza yardımcı olmak için çeşitli kurye hizmetlerini karşılaştırıyoruz.  Parselinizi toplamak ve teslim etmek için koçluk yaptığımız birçok ünlü kurye şirketi ile çalışıyoruz. Ayrıca bizimle özel indirime erişmek için minimum sipariş limiti yoktur.  Dilediğiniz gibi rezervasyon yapın ve size özel kampanyalarımızdan anında yararlanın. 

Kargo Korunması İçin Paketleme Yapıyor Musunuz?

Rezervasyon işlemi sırasında genişletilmiş bir sorumluluk teminatı veya koruma teminatı ekleme seçeneğiniz vardır. Ayrıca, seçerseniz, 200 TL değerine kadar ÜCRETSİZ koruma kapsamı sunuyoruz. Bu nedenle, öğenizin değeri daha yüksekse, 1000 TL değerine kadar uzatılmış bir sorumluluk ekleyebilirsiniz.

Kargomu Alması İçin Kuryeyi Nasıl İsteyebilirim?

Çok sayıda müşterimiz, paketi evlerinden veya iş adreslerinden alan bir kuryeye sahiptir. Kurye koleksiyonu , doğrudan fiyat teklifi motoru kullanılarak rezerve edilebilir. Kesin fiyatları, teslimat koşullarını, teslim alma süresini ve diğer önemli ayrıntıları mevcut kuryelerden alacaksınız. Teklif motorumuza teslimat noktalarını, paket ağırlığını ve paketin boyutunu doldurmanız yeterlidir. Toplama hizmeti, tüm nakliye sürecini çok kolay ve rahat hale getirir. Evinizden dışarı çıkmanıza bile gerek yok. Sadece evinizde oturun ve paketin hedefine güvenli bir şekilde gittiğini görün. İşin sevinci bu!

Sancaktepe Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp