Kurye Filmi Konusu

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Kurye Filmi tarihin en büyük uluslararası çatışmalarından birine katılan alçakgönüllü bir İngiliz işadamı Greville Wynne’in (Benedict Cumberbatch) hikayesini anlatan gerçek bir casus gerilim filmi. Birleşik Krallık’taki MI-6’nın ve bir CIA ajanının (Rachel Brosnahan) emriyle, Acil Kurye nükleer bir çatışmayı önlemek için gerekli olan kritik istihbaratı sağlamak amacıyla Sovyet subayı Oleg Penkovsky (Merab Ninidze) ile gizli ve tehlikeli bir ortaklık kurar. Küba füze krizi.

Kurye FilmiPin
Kurye Filmi

Kurye Filmi

Kurye , Dominic Cooke tarafından yönetilen 2020 tarihi bir casus filmidir. Film , Benedict Cumberbatch’ı Greville Wynne olarak canlandırıyor ve 1960’larda Gizli İstihbarat Servisi tarafından Rus casus kaynağı Oleg Penkovsky ( Merab Ninidze tarafından canlandırılıyor) ile bir mesaj kanalıolarak işe alınan bir İngiliz Moto Kurye işadamının gerçek hikayesine dayanıyor. [3] Rachel Brosnahan , Jessie Buckley ve Angus Wright da başrolde. The Courier , dünya prömiyerini orijinal adı Ironbark altında 24 Ocak 2020’de Sundance Film Festivali’nde yaptı ve 19 Mart 2021’de Amerika Birleşik Devletleri’nde ve 13 Ağustos 2021’de Birleşik Krallık’ta sinemalarda gösterime girdi. Kurye Film, filmden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. eleştirmenler.

Kurye Filmi Konusu Nedir?

Yüksek rütbeli bir Sovyet yetkilisi ve çok gizli nükleer bilgilere erişimi olan GRU istihbarat subayı Oleg Penkovsky , ABD ile artan nükleer savaş tehdidi ışığında Kruşçev’in liderliğinden hayal kırıklığına uğradı. CIA’e ulaşır ve durumu sakinleştirmeye yardımcı olabilecek bilgiler sağlamayı teklif eder. CIA ve MI6, bir memur kullanmamanın ve onun yerine sıradan bir işadamının aracı olarak Hızlı Kurye hareket etmesinin daha iyi olacağına karar verir. Ticari fırsatları keşfetme bahanesiyle The Courier Moskova’ya gitmek için satıcı Greville Wynne’e yaklaşırlar. Kurye Hizmetleri Wynne, Penkovsky ile görünüşte normal iş ilişkileri kurar ve Penkovsky, batı istihbarat teşkilatlarıyla onlara nasıl bilgi verileceği konusunda düzenlemeler yapar.

 • Değerlendirme:PG-13 (Kısmi Çıplaklık|Kısa Güçlü Dil|Her Yerde Sigara İçmek|Şiddet)
 • Tür:Gizem Ve Gerilim, Tarih, Dram
 • Orijinal Dil:ingilizce
 • Müdür:Dominik Cooke
 • Üretici:Adam Ackland , Rory Aitken , Ben Browning , Ben Pugh
 • Yazar: Tom O’Connor
 • Çıkış Tarihi (Sinema Filmleri):19 Mart 2021  Geniş
 • Yayın Tarihi (Akış):16 Nis 2021
 • Gişe (Brüt ABD):$6.6M
 • Çalışma süresi:1sa 51m
 • Distribütör:Lionsgate – Yol Kenarında Görülecek Yerler

Kurye Filmi Ne Zaman?

Wynne’i normal kurye olarak kullanmalarını ister ve Sovyetlerin radarı altında olacağını düşünür. Başlangıçta göreve karşı çıkan Wynne, kısmen CIA görevlisi Emily Donovan’ın çabalarının yıkıcı bir nükleer savaşı önlemeye yardımcı olabileceğini vurgulamasının ve ayrıca Penkovsky’nin onu evinde ziyaret edip Wynne’in başarısı için hayatını bahse girdiğini söylemesinin ardından, sonunda kabul eder. Bursa Kurye Wynne, Moskova’daki ticari girişimlerini, Penkovsky tarafından sağlanan mesajları ve paketleri düzenli olarak CIA’ya taşımak için kullanıyor. Bununla birlikte, bu onun kişisel hayatını olumsuz yönde etkiler ve heyecanlı davranmaya başlar (evde egzersiz yapar, zaman zaman asabi olur) ve karısının onun bir ilişkisi olabileceğini Ankara Kurye düşünmesine yol açar.

Kurye Filmi S.S.S

Kurye filminin arkasında ki hikaye nedir?

Tarihi Soğuk Savaş dönemi draması The Courier, 1960’ların başında beklenmedik bir MI6 ajanı haline gelen İngiliz bir işadamı olan Greville Wynne’nin gerçek hikayesine dayanıyor. Kurye Film, Ocak 2020’de Sundance Film Festivali’nde gösterildi ve kısa bir sinema gösteriminin ardından 2021’de Amazon Prime Video’da yayınlanmaya başladı.

Kurye filmi füze krizi ile alakalı mı?

Film, Sherlock ve Doctor Strange yıldızının, Soğuk Savaş sırasında beklenmedik bir kahramana dönüşen ve 60’ların başlarında Küba füze krizini önlemede kilit bir rol oynayan gerçek hayattaki bir iş adamı olan Greville Wynne rolünü üstlendiğini görüyor.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp