Moto Kurye Arayan Firmalar 2024

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Moto kurye arayan firmalar, gelen talepler doğrultusunda artış göstermektedir. Gelişen medya ve teknoloji sayesinde moto kurye ihtiyacı da oldukça artmış bulunmaktadır. Bu doğrultuda moto kurye firmalarında da artış görmek mümkündür.

Moto Kurye Arayan Firmalar

Moto kuryeler neredeyse her iş alanında ihtiyaç duyulan bir meslek grubudur. Gelişen teknoloji insanları kuryeler aracılığı ile iş yapmaya sevk etmiştir. Ayrıca kalabalıklaşan şehirler ve yoğun trafikler de moto kuryelerin kullanılmasına olanak tanımıştır. Müşteriler acil bir işleri olduğunda ya da trafiğe giremediklerinde motosikletli kuryelere başvurmaktadır. Ataşehir moto kuryeler de moto kurye arayan firmalar arıyor.

Moto Kurye Arayan Firmaları Nerde Bulurum ?

Kuryeler genelde bir firma bünyesinde çalışmaktadır. Bu firmalar neredeyse her alanda moto kurye hizmeti vermektedir. Bu duruma bağlı olarak da çeşitli kuryelere ihtiyaç duyulmaktadır. Kurye işi tam zamanlı olabildiği gibi part time da olabilmektedir. Firmadan firmaya ihtiyaçlar ve maaşlar değişilmektedir. Bazı Moto kurye arayan firmalar iş yükü çok ve zor olduğu için maaşı fazla olurken bazılarında durum tam tersi olabilmektedir. Kartal moto kuryeler, kurye arayan firmaları nasıl bulur ?

Moto Kurye Arayan Firmalar 2021Pin
Moto Kurye Arayan Firmalar 2021

Moto Kurye Arayan Firmalar ve Şartları

Moto kurye hizmetleri gıda, yemek servisi, market alışverişi, kıyafet ya da özel kurye olarak değişiklik göstermektedir. Bu kategoriler firmanın vereceği hizmete göre belirlenir. Moto kurye hizmeti veren ve eleman arayan firmalardan bazıları: Maltepe moto kuryeler ile çalışmanın şartları.

 • com: Dışarıdan eleman alan bir firmadır. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışma seçeneği sunulmaktadır.
 • Yemek sepeti: Her ilde bulunan yemek sepeti hizmeti sürekli kurye aramaktadır. Evlere, iş ya da okullara sipariş götürecek kuryelere ihtiyaç her zaman vardır.
 • Trendyol kurye: Bu firma hem prim hem de saatlik olarak ücret ile çalışmaktadır. Tamamen serbest çalışılan bir iştir. Boş olan vakitlerinizi bildiriyorsunuz ve onlar size iş veriyor.
 • com: Daha çok market ürünlerini müşterilerin kapısına kadar götüren bir firmadır. Son zamanlarda yemek siparişi de almaktadır. Motosikleti firma karşılar. Motosikleti olmayanlar için Moto kurye arayan firmalar arasında kaçırılmayacak bir fırsattır.
 • Hepsi express: Rakiplerinden geri kalmayarak bu işe girmiştir. Serbest olarak çalışma vardır.
Moto Kurye Arayıp Paket İşi Yapan Bazı Firmalar

Bu bahsedilen Moto kurye arayan firmalar herkesin bildiği firmalardır. Ayrıca kişinin yaşadığı şehre göre de firma bulması mümkündür. Yerel ya da çok büyük olmayan firmaların da moto kurye ihtiyacı olmaktadır. Ancak bu firmalar daha çok motorunu kendi getiren kuryeler ile çalışır. Bu nedenle böyle bir durumda kuryenin motor sahibi olması gerekmektedir. Pendik moto kuryelerin, kurye firmaların da ki rolleri nelerdir.

Burger King, MCDonald’s ya da Dominos gibi yemek sektöründeki firmalar da sık sık moto kurye aramaktadır. Ancak bu firmalar son zamanlarda yemek sepeti ile çalışmakta. Bu nedenle ilanlarını oradan bulmak daha kolay olacaktır. Moto kurye arayan firmalar genelde internet siteleri üzerinden ilan açmaktadır. Ancak onun dışında da ilanların görülebileceği platformlar bulunmaktadır:

 • • Sahibinden: bu platform üzerinde hem iş, hem araba hem de av ilanı bulabilmek mümkündür. Ülke genelinde en çok kullanılan iş bulma siteleri arasındadır.
  • Kariyer: Sadece iş üzerine bir platformdur. Firmaların açtığı ilanlara kuryeler başvurur ve sonra gerekli şartları taşıyorsa firma tarafından aranır.
  • Eleman
  • İndeed
  • Jooble
  • Pariyer
  • İŞKUR
  • İsbul
  • Secretcv
  • Yenibiris
  • Elemanonline
  • Unisbul
  • Armut

Gibi sitelerden kolayca iş bulmak mümkündür. Moto kuryeye ihtiyaç gün geçtikçe azalmak yerine artmaktadır. Bu nedenle sık sık ilan sitelerinin kontrol edilmesi ile mutlaka kişi kendine göre bir iş bulacaktır.

Moto Kurye Arayan Firmalar Pin
Moto Kurye Arayan Firmalar

Kurye ve Kargo Arasındaki Fark Nedir?

Moto kurye arayan firmalar sadece kurye aramaktadır. Bu firmalar kurumsal ve büyük olduğu gibi küçük ve esnaf işletmeleri de olabilmektedir. Kurye hizmetleri çoğunlukla gün içerisinde verilen siparişin birkaç saat içerisinde istenen yere ulaştırılmasını kağşamaktadır. Kurye siparişlerinde müşteri firmaya ulaşır. Siparişini girer, online bir işlemse ödemesini yapar. Daha sonra kurye sipariş onaylandığı an yola çıkar. Aynı gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir.

Kargo firmalarında durum daha farklıdır. Kargo için öncelikle kişi şubeye gider. Gerekli bilgileri doldurur ve kargoyu şubeye teslim eder. Kargo şubesinin yoğunluğuna, resmi tatillere, mesai saatlerine göre kargoların ulaşması bir haftayı bulabilmektedir. Özellikle uzak şehirlere ya da yurt dışına yapılan gönderimler daha uzun sürebilir.

Kurye aynı gün ve şehir içinde yapılan teslim işlemleridir. Kargo ise daha çok şehir dışına gönderilen ürünleri kapsar. Ayrıca kargolar çoğunlukla kurumsal ve büyük firmalardır. Kurye de ise firma olmayan kişiler bile çalışabilmektedir.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp