Motosiklet Kredi

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

Motosiklet kredileri, çevrimiçi borç verenlerden teminatsız kişisel kredileri ve bazı bankalardan, kredi birliklerinden ve motosiklet üreticilerinden motosiklet kredileri içerir.

Motosiklet KrediPin
Motosiklet Kredi

Motosiklet Kredisi Nedir?

Motosikletler, 2022’de ortalama yeni araba fiyatı 47.000 dolardan fazla olan yeni arabalardan önemli ölçüde daha ucuz olma eğilimindedir. 1 Bununla birlikte, motosikletler hala çok büyük bir satın alma işlemidir. Hafifçe kullanılan motosikletler genellikle 7.000 ila 8.000 ABD Doları arasında satılır.

 1. Ancak, Harley-Davidson gibi büyük bir markadan yepyeni bir motosiklet arıyorsanız, çok daha fazlasını harcamayı beklemelisiniz.
 2. Yeni bir 2022 Harley-Davidson’ın ortalama maliyeti, 33 modelinin maliyetine göre 24.985,24 dolar.
 3. 3 Nakit olarak ödeyecek paranız yoksa ya da bankadan bir anda bu kadar parayı çekmek istemiyorsanız motosiklet kredisi bir başka seçenek.
 4. İster kullanılmış ister yeni bir motosiklet satın almak isteyin, bir moto kurye sonraki satın alımınızı finanse etmenize yardımcı olabilecek birkaç motosiklet kredisi veren kuruluş vardır.

En iyi finansman seçeneklerini belirlemek için 18 farklı motosiklet ve bireysel kredi vereni araştırdık. Her şirket, motosiklet kredisi tutarları, faiz oranları, fonlama hızı ve kredi notu gereksinimleri açısından değerlendirildi. İşte en iyi seçimlerimiz.


Faizsiz Motosiklet Kredisi

Nakit parayla bir motosiklet alamıyorsanız, kredi bir sonraki en iyi seçeneğiniz olabilir. Bazı motosiklet üreticileri düşük faizli finansman sunar; bu, hak kazanırsanız dikkate almaya değer. Faizsiz motosiklet kredisi, Beyoğlu kurye teminatsız bir kişisel kredi veya çevrimiçi bir borç verenden, bankadan veya kredi birliğinden teminatlı bir kredi başka bir seçenektir.

Faizsiz motosiklet kredileri arasındaki farkları anlamak ve birden fazla kredi verenin tekliflerini karşılaştırmak, sizin için en düşük oranı ve en iyi krediyi bulmanıza yardımcı olabilir.


Motosiklet Kredisi Veren Bankalar

Motosiklet kredileri, etiket fiyatını tamamen karşılayamıyorsanız, motosikletinizi finanse etmenize yardımcı olur. Motosiklet kredisi faiz oranları ve koşulları, krediyi verene, kredi tutarına, kredi notunuza ve gelirinize, kredinin taşıt teminatlı mı teminatsız mı olduğuna göre değişmektedir. Kredi başvurusunda bulunup krediyi aldıktan sonra, faiziyle birlikte aylık sabit taksitler halinde geri ödersiniz.

 • Ziraat Bankası,
 • Yapıkredi,
 • Denizbank,
 • Akbank,
 • Halkbank,
 • TEB,
 • QNB Finansbank,
 • Garanti,
 • KuveytTürk,

2. el motosiklet kredisi şartları

2. el motosiklet kredileri ve teminatsız motosiklet kredileri Teminatlı krediler, daha düşük faiz oranlarına sahip olma eğilimindedir çünkü borç veren, motosikletinizi teminat olarak alarak daha az risk alır. Bankalarda ve kredi birliklerinde daha sık teminatlı krediler bulacaksınız.

 • 2. el motosiklet kredileri krediler ön ödeme gerektirebilir veya isteğe bağlı olabilir.
 • Peşinat, kredi tutarını ve kredi için ödeyeceğiniz faizi azaltır. Teminatsız krediler peşinat gerektirmez.
 • Teminatsız krediler, motosiklet teminat olarak rehin vermenizi gerektirmek yerine kredinizi hesaba katar.
 • Bu, ödemeleri yapmazsanız borç verenin motosikletinizi alamayacağı anlamına gelir.
 • Bu krediler daha yaygın olarak, kredi puanınızı etkilemeden hak kazanabileceğiniz miktarı, oranı ve vadeyi görmek için bir kredi için ön yeterlilik kazanmanıza izin veren çevrimiçi borç verenler tarafından daha yaygın olarak sunulur.


2.el motosiklet kredisi veren bankalar

Motosiklet üreticisi finansmanı Bazı motosiklet üreticileri, teminatsız veya teminatlı motosiklet kredilerinden daha düşük oranlarda finansman sunmaktadır. 2. el motosiklet kredisi veren bankalar, yerel bayilerde motosikletleri için finansman seçenekleri sunuyor. Şirkete göre, yeni motosikletler için oranlar yedi yılda %3,75’ten başlıyor.

Motosiklet kredileri nasıl karşılaştırılır Motosiklet kredileri arasında karşılaştırılabilecek temel özellikler şunlardır:

 1. Borç veren gereklilikleri: Çoğu borç veren , size borç verilip verilmeyeceğini ve hangi oranda borç verileceğini belirlemek için kredi puanınıza ve borç-gelir oranınıza bakar.
  • Bazı borç verenler iyi veya mükemmel kredi isterken, diğerleri kötü kredi alanlara borç verir.
  • Teminat, kredinin garanti altına alınmasına yardımcı olduğundan, teminatlı bir krediye hak kazanmak, teminatsız bir krediye göre daha kolay olabilir.
 2. Yıllık yüzde oranları: Bir kredinin APR’si, faiz oranı artı kaynak ücreti gibi herhangi bir ücrettir.
  • Teminatsız bireysel kredilerin çoğunda APR’ler %6 ile %36 arasındadır; teminatlı motosiklet kredilerinde başlangıç ​​oranları daha düşük olabilir.
  • En düşük oranlı kredi genellikle en iyi seçimdir.
 3. Geri ödeme koşulları: Çoğu teminatsız kredinin geri ödeme süresi iki ila yedi yıl arasındadır, ancak bazı borç verenlerin daha sınırlı seçenekleri vardır.
  • Daha uzun bir geri ödeme süresi, daha düşük aylık ödemeleriniz olacağı anlamına gelir; daha kısa olan, genel faizde daha az ödeyeceğiniz anlamına gelir.
  • Kredi puanınıza göre oranınızı ve aylık ödemenizi tahmin etmek için kişisel bir kredi hesaplayıcı kullanın.
 4. Diğer kredi özellikleri: Uygun oranlarda birden fazla kredi teklifiniz varsa, bir kredinin benzersiz özellikleri kararınızı etkileyebilir.
  • Bazı borç verenler, ertesi gün finansman, kredi puanınıza erişim veya kredinizi yönetmek için bir mobil uygulama sunar.
  • Bu özellikler, en düşük oranlı teklifi gölgede bırakmamalı, ancak kredinizi alma ve geri ödeme sürecini daha kolay hale getirmeye yardımcı olabilir.

Motosiklet Kredi S.S.S

Nereden motosiklet kredisi alabilirim?

Motosiklet kredileri, bazı motosiklet üreticileri, bankalar, kredi birlikleri ve çevrimiçi borç verenler aracılığıyla sunulmaktadır. En düşük oranı bulmak için birden fazla borç verenin tekliflerini karşılaştırın.

Motosiklet kredisi nasıl alınır?

Bir motosiklet kredisi almak, birden fazla kredi teklifini karşılaştırmakla başlar. Ardından, genellikle W-2’ler ve ödeme koçanları gibi belgeler içeren bir başvuru gönderirsiniz . Uygulama, sert bir kredi çekme işlemini tetikleyecektir. Onaylandıktan sonra, krediyi genellikle bir hafta içinde alırsınız, ancak bazı borç verenler size aynı gün veya bir sonraki iş günü para gönderebilir.

Kredi notu düşük motosiklet kredisi alabilir miyim?

Minimum kredi puanı gereklilikleri değişebilir, ancak bazı borç verenler özellikle kredisi kötü olan (FICO puanı 629 veya daha düşük) borçlular için teminatsız krediler sunar. Bununla birlikte, kredi puanınız ne kadar yüksekse, düşük bir faiz oranı için onaylanma olasılığınız o kadar yüksektir. İyi ila mükemmel kredisi (FICO puanı 690 veya daha yüksek) olan borçlular en düşük oranları alırlar.

Motosiklet kredisi ne kadar?

Motosiklet kredileri genellikle iki ila yedi yıl arasında geri ödeme vadesine sahiptir. Daha uzun vade, daha düşük aylık ödemeler, ancak daha fazla faiz anlamına gelir. Çevrimiçi borç verenlerden teminatsız bireysel kredi oranları %6 ile %36 arasında değişmektedir. Teminatlı krediler için oranlar daha düşük olabilir ve federal kredi birlikleri faiz oranlarını %18 olarak sınırlayabilir.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp