Normal Kurye Hizmeti Nedir?

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Normal kurye hizmetimiz, diğer motorlu kurye hizmetlerine nazaran acil olmayan ve gün içerisin de teslim edilmesi gereken kurye servisimizdir.

Teslim edilmesi gereken paketleriniz mi var? İstanbul KuryeKurye hizmetleri günümüz toplumunda temel bir unsur haline gelmiştir. Bir çok kişiye iş imkanı , bir şeyler sevk ettirmek isteyen müşterilere kolaylık sağlar. Bugün bu hizmetler olmasaydı, alışveriş yapanlar bir şey sipariş etmekte çok tereddüt ederdi ve e-ticaret işletmeleri ayakta kalamazlardı.

Normal KuryePin
Normal Kurye

Bugün ülkede 7.500’den fazla motorlu kurye hizmeti var. Kurye hizmetleri için size farklı seçenekler sunarlar. Kurye nakliye hizmetleri, müşterilerinin onlara ihtiyaç duyduklarını bilmedikleri doğru hizmeti sunma gerekliliğine bağlı olarak gelişmiştir. Tam olarak Ataşehir kurye hizmetimiz standart gönderilerin hepsini karşılıyor. Farklı teslimat türleri hakkında bilgi Moto Kurye sahibi olmak, ürünlerinizi ihtiyaç duyduğunuzda almanıza ve teslimat ücretlerinden çok tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Seçebileceğiniz farklı gönderi hizmetlerini anlamak için okumaya devam edin.

Standart Kurye Hizmetleri

İşletmeniz kurye hizmetlerine güvenenlerden biriyse , standart teslimat hizmetleri genellikle en iyi seçeneğinizdir. Standart motorlu kurye nakliye hizmetleri, yaşadığınız yere bağlı olarak belirli bir yönergeyi takip eder. Çoğu zaman bu, paketin ekstra ücrete tabi olmaması için belirli bir ağırlığın altında olması gerektiği anlamına gelir. Çoğunlukla, büyük paketler için eşik 50 kg’dır.

Standart teslimatların paketinizin size ulaşması genellikle 2-3 gün sürer. Aceleniz yoksa paketinizi almanın en iyi ve en ucuz yolu budur. Standart teslimat Hızlı Kurye hizmetleri ayrıca paketin boyutuna göre ağırlığına öncelik verir. Beykoz kuryelerimiz ihtiyacınız olduğu her an iletişime geçebilir, gece ya da gündüz demeden normal kurye hizmetlerimiz den yararlanabilirsiniz. Beklediğiniz paketin ağırlığını biliyorsanız, bu seçenek iyi bir seçenektir. Yine de emin değilseniz, diğer seçenekleri düşünmek isteyebilirsiniz.

7/24
Normal Kurye

Kuryelerimiz ile tüm lojistik ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretiyoruz !


Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün teslimat hizmetleri, standart teslimat hizmetlerinin daha popüler bir çeşididir. Adından da anlaşılacağı gibi bu seçenek, paketinizi sipariş ettiğiniz gün teslim alacağınız anlamına gelir. Bu, katılmak için acil bir gündemi olanlar için mükemmeldir.

Ancak bu hizmet türünün bazı kısıtlamaları vardır. Örneğin aynı gün öğleden önce sipariş ve talepte bulunmanız gerekmektedir. Bu, parselinizin rotasını ve teslim alınmasını ayarlayabilmelerini sağlar. Ayrıca, teslimatların yerel olması gerekir. Çekmeköy kuryelerimiz aynı gün teslimatlarınız için Çekmeköy bölgesin de en çok tercih edilen profesyonel motorlu kuryelerdir. Moto Kurye Fiyat Gönderen adresin de söz verilen süre içinde elinize ulaşmasını sağlamak için yerel sınırlar içinde olması gerekir. Koşullar aynıysa, gün bitmeden paketinizi bekleyebilirsiniz.

Gece Kurye Hizmetleri

Genellikle kurye hizmetleri 08:00-17:00 saatleri arasında çalışır. Saat 17:00’den sonra başka paket almazlar ve son paketleri gitmeleri gereken yere götürmeye odaklanırlar. Yine de bir gecede teslimat hizmetini seçerseniz, belirtilen zaman kısıtlamalarını göz ardı eder. Gece motorlu kurye teslimatları, mallarını yoğun saatlerde teslim alamayan işletmeler için harikadır. Örneğin, inşaat malzemeleri teslim eden işletmeler ve taşınacak büyük malları olan diğerleri. Bu teslimat seçeneği ile paketinizin trafiğe takılması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bir gecede teslimat istediğinizi servise önceden bildirmelisiniz.

Normal kurye ihtiyaçları, diğer kurye servislerine göre daha ekonomiktir. Ancak teslimat süreleri daha fazla olabilmektedir.

Akıncı Kurye Hizmetleri

Bu, gitmek için harika bir seçenektir, beklediğiniz paketin taşıma süresinin ortasında sona erme riski altındadır. Bazı mallar ve ürünler yoğun sıcakta trafikte Şehirlerarası Kurye oturarak pek işe yaramaz. Bu, yolda ve zorlu koşullarda daha az zaman harcamalarını sağlar.

Acil Kurye Hizmetleri

Aynı gün teslimat hizmetinin hızlı olduğunu düşünüyorsanız, acele ve anında teslimatları harika bulacaksınız. Acele ve isteğe bağlı teslimatlar, en kısa sürede ihtiyacı olanlar içindir. Teslimatlarınızı bu şekilde almak için yarım günden fazla beklemenize gerek kalmayacak.

Genellikle teslimatın size bu şekilde ulaşması sadece 4 saat sürer. Acil motorlu kurye ihtiyaçlarınız doğrultusun da 150 den fazla profesyonel personellerimiz ile Üsküdar kuryelerimiz emrinizde. Önemli belgelerin gelmesini bekliyorsanız, bu harika bir hizmettir. Tıbbi acil durumlar ve diğer acil durumlar da bundan çok yararlanır.

Ayrıca, teslim edilen bir ürünü iade etmeniz gerektiğinde gitmek için harika bir seçenektir. Karşı tarafla daha kısa sürede koordine olabilmek için mümkün Uçak Kargo olan en kısa sürede bir paketi iade almalısınız. Bu şekilde, kısa süreliğine elinizdeyken pakette kötü bir şey olmadığından emin olursunuz.

ilk kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Koli Teslimat Hizmeti

Koli teslimatları günümüzde mevcut nesil arasında popülerdir. Çoğu zaman, bu teslimatlar küçüktür ve alıcıya ulaşması zaman almaz. Çoğunlukla, bunlar aynı gün teslimat takvimini takip eder.

Bazı durumlarda, öğenin ne olduğuna bağlı olarak istisnalar vardır. Örneğin, bu hizmet için popüler bir ürün olan gıda maddelerinin teslim edilmesi yalnızca bir saatten fazla sürmez. Diğer paketler de bu seçenekle teslimat için özel talimatlar alabilir.

Çoğu zaman, bu tür teslimat hizmeti yalnızca yerel teslimatlar için kullanılabilir. Hızlı Kargo Bu aynı zamanda malları söz verilen süre içinde teslim edebilmelerini sağlamak içindir.

Kargonuz Mu Var?


Diğer Hizmet Alanlarımız

Dudullu Kurye

İncirli Kurye

İkitelli Kurye

Şirinevler Kurye

Kurtköy Kurye

Gebze Kurye

Tuzla Kurye

Sancaktepe Kurye

Sultanbeyli Kurye

Ataşehir Kurye

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp