Oto Sanayi Parça Kurye Hizmeti

Son Güncelleme Tarihi: Eylül 16, 2022 tarafından merve merve

Oto sanayi parça kurye ihtiyaçlarınızı profesyonel anlam da karşılıyoruz. Oto sanayi parçalarını ekonomik ve hızlı taşıtmak ister misiniz?

Ekonomik ve Profesyonel Oto Sanayi Kuryeleri

Akıncı Moto Kurye oto sanayi parçaları kurye hizmetimizle araba parçalarınız için en uygun kurye çözümünü sunuyoruz. Nadiren nakliye yapan bireysel İstanbul Kurye satıcılar için, günlük olarak oto sanayi parçaları satan işletmelere, araba parçası teslimat seçeneklerimiz son derece faydalıdır. Hem yurtiçi hem de uluslararası otomobil parçası teslimatı için son derece güvenilir kuryelerle çalışıyoruz. Far ampulleri gibi küçük paketler için, araba aküleri ve koltuklar dahil olmak üzere büyük paketler için çoklu taşıyıcı seçenekleriyle, bu tür tüm seçeneklerin karşılanmasını sağlayabiliriz. 

Otomotiv ve Sanayi Parçaları LojistiğiPin
Otomotiv ve Sanayi Parçaları Lojistiği
 • Üretim tesislerine günlük programlı teslimat
 • Günlük tarifeli teslimat bayilik ağları
 • Tedarik zincirlerini desteklemek için günlük programlı teslimat
 • Otomotiv parçaları perakendecileri için planlanmış Moto Kurye veya isteğe bağlı hizmetler
 • Küçük veya büyük öğeler için acil öğelerin talep üzerine teslimi
 • Doğrudan ön avluya acil otomotiv parçaları kurye teslimatı için üçüncü taraf adresinden toplama

Otomotiv parçaları ve sanayi kurye hizmetleri, üretim hatlarını çalışır durumda tutmak için tasarlanmış karmaşık tedarik zincirlerini, bayi atölyelerine teslim edilen otomotiv parçalarını desteklemek ve araçların yolda kalmasına yardımcı olmak için acil olarak yanıt verebilen hızlı ve esnek çözümler gerektirir.

Otomotiv Parçalarını Hızlıca Gönderin

Oto parçalarınız veya motor kuryeniz için özel bir fiyat teklifi almak için düğmeye tıklayın. Akıncı Moto Kurye uzmanınız yalnızca kullanılacak en iyi oto parçaları kurye hizmetini bulmakla kalmayacak, aynı zamanda yurt dışına araba parçaları göndermekle ilgili Hızlı Kurye sorularınız için de yardımcı olacaktır.

Oto parçalarını gönderirken, bunları güvenli bir şekilde paketlemenin, eşyaları balonlu naylona sarmanın ve kırılgan parçalara özen göstermenin önemli olduğunu unutmayın. Oto parçalarınızı nasıl emniyetli ve güvenli bir şekilde paketleyeceğiniz konusunda tavsiyeye ihtiyacınız varsa, lütfen +90 543 748 61 61 numaralı telefondan cana yakın ve yardımsever Moto Kurye Fiyat danışmanlarımızdan birini arayarak iletişime geçmekten çekinmeyin.

Otomotiv ve Sanayi Parçaları için 7/24 Kurye HizmetiPin
Otomotiv ve Sanayi Parçaları için 7/24 Kurye Hizmeti

Hangi Oto Parçalarını Kuryeler Taşıyabilir ?

İster eski model bir arabayı restore etmek için parça arıyor olun, ister mevcut motorunuza biraz yetenek katın, ister sadece aracınızı onarmak için gönderebileceğiniz çok sayıda farklı Şehirlerarası Kurye araç parçası var. Bu araç ve oto parçaları şunları içerir:

 • Gövde panelleri
 • bereler
 • bagaj kapıları
 • tamponlar
 • Araç kapıları
 • Koltuklar
 • tekerlekler
 • Elektrikli parçalar
 • Araç eğlence sistemleri
 • Emniyet kemerleri
 • Frenler ve fren balataları
 • filtreler
 • Vagon aksları

Bazı öğeler sevk edilebilir, ancak önce yağların ve yağlayıcıların boşaltılması gerekir. Bunlar şunları içerir:

 • motorlar
 • dişli kutuları

Yukarıdakiler kapsamlı bir liste değildir ve uluslararası olarak gönderilebilecek araç parçalarının çeşitliliğini vurgulamak için oluşturulmuştur. 

Hangi Oto Parçaları Gönderemezsiniz?

Bazı oto parçaları nakliye için uygun olmayabilir. Bunlar, motor veya dişli kutusu gibi herhangi bir sıvı formunu hala içeren öğeleri içerir. Ataşehir kuryeleri 15 yıldır her an otomobil parçaları ve sanayi ürünleri için kurye hizmeti vermektedir. Bir aracın içinde, yağ, yakıt veya diğer sıvıları tutabilecek birkaç oto parça vardır ve ürünün kendisi yasak olmasa da, içinde sıvı olduğu sürece bunları göndermenize izin verilmeyecektir.

Lütfen sipariş vermeden önce yasaklı ürünlerin Uçak Kargo tam listesini kontrol edin , ancak belirli bir üründen emin değilseniz, siparişinizi vermeden önce lütfen bizimle iletişime geçin.

Aynı Gün Oto Sanayi Parça Hizmeti

Türkiye de otomobil parçaları kurye hizmeti söz konusu olduğunda aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız şirketle , güvenilir ve zamanında parça ve sarf malzemesi envanteri, müşterilerin, özellikle de araçlarını korumak için parçaya çok ihtiyaç duyduklarında alternatif seçenekler aramasını önlemek için kritik öneme sahiptir. Akıncı Moto Kurye , otomobil parçaları dağıtım şirketleri ve otomotiv endüstrisindeki diğer işletmeler için İstanbul’un tamamında bir gecede otomobil parçaları sevkiyatı konusunda uzmanlaşmıştır .

Otomotiv parçaları kurye teslimat seçenekleri

 • Otomobil parçalarının anında aynı gün teslimatı
 • Seçtiğiniz bir zamanda planlanmış teslimat
 • Günlük rotalarda çoklu adres teslimatı
 • Toplu teslimatlar için büyük kamyonet veya daha küçük miktarlar için küçük kamyonet
 • Premium ertesi gün hizmeti – aynı gün kurye ile alınır ve ertesi gün aynı gün kurye ile teslim edilir
 • Gerektiğinde yerel veya mesafeli teslimatlar
 • B2B veya B2C teslimat seçenekleri
Oto Sanayi Parçaları KuryeleriPin
Oto Sanayi Parçaları Kuryeleri

Akıncı Moto Kuryelerin otomobil parçaları teslimat hizmeti, araba aksesuarları, parçaları, lastikler, jantlar, alaşımlar, jantlar, araba çamurlukları, rüzgarlıklar vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere ürünler sunar. Otomobil parçası dağıtım ağımız, nakliyecilerin dağıtım merkezlerinden veya mega merkezlerinden ürünler almalarını sağlar.

Mağazaların çevredeki bölgesel mağazalara ve/veya onarım yerlerine güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayarak, araç arıza süresini ve alternatif tedarikçileri değerlendirme fırsatını en aza indirir. Oto yedek parça kurye servisimiz aynı gün ve ertesi gün oto yedek parça kurye hizmeti sunarak yedek parça ihtiyacınız olduğunda elinizde olmasını sağlar. Günde 24 saat, yılda 365 gün, her zaman ihtiyaçlarınıza uygun bir programa göre çalışıyoruz.

Oto Parçalarını Güvenli ve Hızlı Taşıyoruz

Akıncı Moto Kurye, şirketiniz için daha fazla iş ve daha Hızlı Kargo fazla kâr anlamına gelecek daha verimli ve uygun maliyetli otomobil parçaları nakliye ve teslimat çözümü oluşturarak dağıtım lojistiği ortağınız olarak hizmet etmeyi çok ister. Çekmeköy kuryeleri oto parçalarınızı güvenle ve hızlı bir şekil de taşırlar. Otomobil endüstrisindeki otomobil parçaları dağıtım şirketleriyle çalışma konusundaki kapsamlı deneyimimizle, otomotivle ilgili çeşitli gönderiler için nakliye ve nakliye gereksinimlerini anlıyoruz. 

Küçük paket dağıtımından, büyük ve düzensiz şekilli ve/veya ağır parçalara kadar, Akıncı Kuryeleri, nakliye ve araba parçaları teslimat konularını yönetme konusundaki katılımınızı en aza indirmek için tasarlanmış kapsamlı servis parçası lojistik çözümleri sunar. Bu içerir:

 • İhtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış tutarlı teslim alma ve teslimat programları
 • Tutarlı ve kaliteli hizmetler sağlamak için katı bir belgelenmiş prosedürü izleyen özel sürücüler
 • Her boyutta müşteriye hizmet vermek için ulusal otomobil parçaları teslimatı ve kurye ağı
 • Tedarik zinciri görünürlüğünü en üst düzeye çıkaracak teknoloji ve tüm sorularınızı yanıtlamak için hizmetinizde olan özel bir müşteri hizmetleri ekibi

Akıncı Moto Kurye, zamanın önemli olduğu durumlarda otomobil parçaları teslimatınızla ilgileniyoruz. Otomobil parçaları teslimatınız için tüm nakliye yönetimi ve lojistiğini biz hallediyoruz, böylece işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz. Kadıköy kuryelerimiz oto sanayi parça teslimatını her gün yapmaktadır. Bu, teslimatların ayrıntıları hakkında daha fazla endişelenmenize gerek olmadığı ve işletmenizin temel işlevleriyle ilgilenmeye daha fazla zaman ayırdığınız anlamına gelir.

7/24 Otomotiv Parça veya Sanayi Kurye Hizmeti

Mükemmel kurye hizmeti sağlamanın şirketinizi anlamak anlamına geldiğini biliyoruz. Bu nedenle iş akışınızın ayrıntılarını inceliyor ve çalışanlarımızı sektörünüzün tüm ayrıntıları hakkında eğitiyoruz. İşinizle ilgili elimizdeki bilgilerle, tedarik zincirinizde gecikmelere neden olan ve müşterilerinize hizmet vermenin önüne geçen sistemleri iyileştirirken, şu anda yürürlükte olan en etkili süreçleri belirleyebiliyoruz. Bunu benzersiz dokümantasyon ve iletişim ile gerçekleştirerek lojistik uzmanlarımızın teslimat sürecinizi geliştirmesine ve bir sorun ortaya çıktığında sorunları etkin bir şekilde çözmesine yardımcı oluyoruz.

Lojistik taahhüdümüzle, tedarik zincirlerinin 9 – 5 programıyla çalışmadığını da anlıyoruz. Bu nedenle 7/24 çağrı merkezimizde size her şekilde yardımcı olmaya hazır deneyimli hesap yöneticileri istihdam ediyoruz. İşletmenizin içini dışını bilirler ve sorunları çözmenize yardımcı olabilir veya gerektiğinde size rehberlik edebilirler.

Otomobil Parçam Ne Zaman Teslim Edilir?

Paketinizi nasıl göndereceğinizi seçmeden önce , ne kadar çabuk ulaşması gerektiğini düşünün. Nakliye süreleri iki önemli faktöre bağlıdır: Sevkiyat varış yeri ve Akıncı Moto Kurye Hizmet ağından seçtiğiniz kurye hizmeti. Hizmetlerimiz den bir kurye seçerken, oto parçaları taşırken kuryelerin kendileri tarafından sağlanan tahmini bir teslimat süresini görüntüleyeceğiz.

Hızlı Oto Parça Kurye Hizmeti Nedir?

‘Hızlandırılmış’ tanımı, bir eylemin veya işlemin daha erken gerçekleşmesini sağlamaktır – bu nedenle, kurye hizmetleri söz konusu olduğunda, hızlı sevkiyat, birinci sınıf bir kurye şirketi tarafından sağlanan standart nakliye hizmetinden daha hızlı anlamına gelir. Konumların uzaklığına göre maksimum 60 dakika da teslimat sağlıyoruz.

Diğer Hizmet Alanlarımız

Dudullu Kurye

İncirli Kurye

İkitelli Kurye

Şirinevler Kurye

Kurtköy Kurye

Gebze Kurye

Tuzla Kurye

Sancaktepe Kurye

Sultanbeyli Kurye

Ataşehir Kurye

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp