Perpa Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

Perpa Kurye Hizmeti mi arıyorsunuz? Yardımcı olabiliriz! Perpa Kuryelerimizden birinin kapıdan kapıya hizmetimizle doğrudan teslim almasını ve teslim etmesini sağlayabiliriz.

KuryeTanım
Perpa KuryeleriPerpa kurye hizmetimiz 7-24 tüm İstanbul da aktif hizmet verir!
Perpa Acil KuryeAcil Perpa kuryeleri ile hızlı gönderileriniz için ekstra hızlı teslimat.
Ekonomik Perpa KuryeleriKurye hizmet anlayışımız ana teması müşteri memnuniyeti ve ekonomik fiyatlandırmadır!
VIP KuryelerVIP Kuryelerimiz ile garantili & sigortalı gönderim hizmeti ! (25.000 TL kadar)
Perpa Kurye Hizmet Çözümleri
Perpa Moto KuryePin
Perpa Moto Kurye

Perpa Kurye Hizmeti

Ekspres Perpa kurye hizmetimiz, müşterilerimize sunulan hızlı bir kurye teslimatı hizmetidir. Saygın ve saygın uluslararası kurye sağlayıcısı DHL ile olan ortaklıklarımız sayesinde, İstanbul Kurye müşterilerimize dünyanın her yerine 1 ila 3 gün gibi kısa bir sürede teslimatla en sıkı teslim tarihlerini karşılayan çok çeşitli ekspres kurye ve paket teslimat hizmetleri sunabiliyoruz. Perpa ekspres kuryemiz, uygun maliyetli ve verimli bir kurye teslimatı hizmeti sunmamızı sağlamak için DHL’in gücüdür.

Perpa KuryePerpa Moto Kurye Lojistikleri
Perpa Şehirlerarası KuryePerpa Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için şehirlerarası kurye hizmeti sunar.
Perpa Ekspres KuryePerpa Ekspres Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya moto kurye çözümleri sunar.
Perpa Yurt İçi Kurye Yurtiçi kargoları çok ekonomik moto kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca Yurt İçi Kurye ve Hızlı Kargo çözümleri sunuyoruz.
Hava KargoPerpa Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo hizmeti sunar.
DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya kurye çözümleri sunar.
Perpa Kurye Lojistikleri

Perpa Ekonomik Kurye

Ancak fiyatlarımız diğer kuryelere gitmekten çok daha ekonomiktir.. Müşterileriniz gönderilerini eksiksiz ve zamanında teslim alırken, biz müşterilerimize ucuz bir kurye teslimat hizmeti sunuyoruz. İşletme sahiplerinin, göndermeleri gereken ürünler için en ucuz paket teslimat hizmetini kimin sunabileceğini bulmak için önde gelen tüm ekonomik Perpa kuryeleri arasında gezinmeye ne zamanları ne de eğilimleri olmadığını anlıyoruz. Yıllar içinde Perpa Ticaret Merkezi de ile sağlam bir ilişki kurduk.

Satın alma gücümüz var, bu nedenle tüm paket teslimat fiyatlarında benzersiz indirimler için pazarlık edebiliyoruz. İster ucuz bir B2B Perpa kurye teslimat hizmetine Moto Kurye ihtiyaç duyan bir KOBİ olun, ister E-Ticaret Perpa Kuryesi lazım olsun devam eden düşük maliyetli bir Perpa kurye teslimatı hizmeti istiyorsanız, malları teslim etmek için Perpa Kuryelerine güvenebilirsiniz.

Perpa Kurye ÇözümleriMoto Kurye Çözümleri
Perpa KuryeAynı gün, 4 saat, 2 saat veya direkt moto kuryeler ve aynı bölgede teslimatlar.
Perpa Kurye FilosuSaatlik kiralama, set, arkadan yüklemeli kamyonlar ve vinçli kamyonlar. 1 tondan yarı römorklara ve çiftlere kadar.
Perpa Acil KuryePaketleri Perpa çapında – acil bir şekilde taşımanın güvenilir ve güvenli yolu için acil moto kurye hizmeti.
Uygun Maliyetli Kurye FiyatıPaketleri Perpa çapında teslim etmenin güvenilir ve uygun maliyetli bir yolu.
Aynı Gün Hızlı KargoPerpa ve Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı Perpa KuryeBelirli bir zamana kadar teslim edilmesi gereken paketler için tecrübeli moto kuryeler..
Sabit Oranlı Moto Kurye Perpa kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Perpa Kiralık KuryePerpa her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Perpa Kurye Çözümleri

Perpa Kurye Avantajlarınız

 • Çalıştığımız kurye firmaları: DHL Express Birleşik Krallık ve DHL Express Nijerya.
 • Mevcut müşterilerimiz arasında Özel Kişiler, eBay Satıcıları, KOBİ’ler, Yeni Başlangıçlar, Perakendeciler, E-Ticaret İşletmeleri ve Üreticiler bulunmaktadır.
 • Perpa, İstanbul, Türkiye içinde ve Dünya Çapında 220’den fazla Ülkeye teslimat yapıyoruz
 • Gönderilerin çoğunda Hızlı Kurye mevcut takip ve izleme
 • İşletmelere hem ithalat hem de ihracat ihtiyaçları konusunda yardımcı oluyoruz
 • Bir işletme hesabına sahip olanlar için özel kişisel hesap yöneticisi
 • Normal paket teslimat maliyetlerinde %70’e varan oranda tasarruf edin
Pin
İstanbul, Perpa Ticaret Merkezi
Perpa Hızlı Moto Kurye ServisiPin
Perpa Hızlı Moto Kurye Servisi

En Çok Tercih Edilen Perpa Kurye

Perpa Ekspres Kuryelerimiz, kapıdan kapıya kurye hizmetlerinde küresel bir pazar lideridir. Üç premium Ekspres kurye hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz: Ekspres uluslararası gönderim, Ekspres Türkiye geneli kurye gönderimi ve Ekspres şehiriçi kuryeleri.. Moto Kurye Fiyat Kurye fiyatlarını ucuz/ekonomik düşürebiliriz, ancak standartlarımızı asla düşürmeyiz. Her zaman güvenilir, hızlı ve verimli bir hizmet sağlamak için ekspres Perpa kuryeye güvenebilirsiniz. Ayrıca Perpa Ticaret Merkezi Dükkanlarını da burada bulabilirsiniz.

?Kurye?Lojistik
Perpa Moto KuryePerpa Yaya Kurye
Perpa Nöbetçi KuryePerpa Gece Kurye
Perpa Motorlu KuryePerpa Özel Kurye
Perpa Ekonomik KuryePerpa VIP Kurye
Perpa Acil KuryePerpa Gün İçi Kurye
Perpa Gece KuryePerpa Ekspres Kurye
Perpa Araç KuryePerpa Uzun Yol Kuryesi
Perpa Kiralık KuryePerpa Ucuz Kurye
Perpa Uçak KuryePerpa Arabalı Kurye
Perpa Moto Kurye

Perpa Kurye Teslimatları

Kuryeler Nasıl Çalışır?

Bir rezervasyon yapın ve bir teslim alma günü belirleyin Lütfen bunun hafta sonları ve yerel resmi tatillerde hizmet kısıtlamalarına tabi olduğunu unutmayın. Gönderim belgeleriniz, siparişinizi verdikten sonraki bir saat içinde size e-posta ile gönderilecektir.*

Kurye/Kargo Bildirimleri

Tüm sevkıyat belgelerinin teslim alınmak üzere zamanında teslim alma noktanıza iletildiğinden, yazdırıldığından ve kargo etiketinizin kargonuz teslim alınmadan önce zamanında pakete eklenebildiğinden emin olun. Kargonuz teslim alınır alınmaz, takip aracımıza TP referansınızı girerek ilerleme durumunu takip edebilirsiniz .

Şehirlerarası Kurye

 • Şehirlerarası belge teslimatları
 • Paket teslimat hizmeti
 • Destinasyonlara gıda maddesi
 • Şehirlerarası kargo hizmeti
 • Fazla bagaj refakatsiz teslimat
 • Şehirlerarası ilaç dağıtımı
 • Şehirlerarası öğrenci servisi

Perpa Kurye Lojistikleri

 • Ülke çapında taşınma hizmeti
 • Hava kargo ve deniz kargo
 • Tehlikeli ve tehlikeli mallar
 • Depolama ve dağıtım
 • İthalat ekspresi
 • Hacimli / Paletli Nakliye
 • Yurtiçi Havacılık Güvenliği
Perpa Ekspres Moto KuryePin
Perpa Ekspres Moto Kurye

acil & Ekspres perpa Kurye

Perpa Acil kurye hizmetleri her gün yeni konseptlerin ve fikirlerin ortaya çıktığı en ekonomik kurye şirketlerinden biridir. Burası aynı zamanda ülkedeki en sıkışık bölgelerden biri ama emin olun Perpa Ekspres kuryeleri, güzel şehrimizde pek çoğundan daha iyi yol alıyor.

2005’den beri merkezi Perpa Ticaret Merkezin de bulunan biz, Şehirlerarası Kurye İstanbul da eşyalarınızı ve belgelerinizi almanın en hızlı ve en ekonomik yolunu sunuyoruz. Her adımda üstün müşteri hizmetleri ile birlikte en son teknolojiyi, verimli çevrimiçi sipariş, gerçek zamanlı izleme ve e-posta onaylarını uyguluyoruz. Acil ve Ekspres Perpa Kurye Çözümleri, kitle kaynaklı bir şirket değildir. Kuryelerimiz üniformalı şirket çalışanlarıdır. SİZİN için ne teslim edebiliriz?

Perpa Acil Moto KuryePin
Perpa Acil Moto Kurye

Acele Perpa Kurye

Her sektörde hızlı kurye ve lojistik çözümlerine ihtiyaç vardır ve bunu bizden daha iyi kimse yapamaz. Nedenlerinden biraz bahsedelim:

 1. Hediyeler: Perpa motosikletli kuryeleri, kurumsal hediyelerin iş veya konut adreslerine toplu teslimatı için inanılmaz indirimler sunar
 2. Sağlık Hizmeti: Eczaneler ve ilaç firmaları için ilaç, tıbbi malzeme ve cihaz teslimatı yapıyoruz.
 3. Resmi Evrak Teslimatları: Önemli ve gizli belgelerin teslimi, mahkeme evrakları ve süreç hizmeti için büyük hukuk firmaları tarafından güveniyoruz.
 4. Parekende Kurye Hizmeti: Perpa da önde gelen perakendecileri, mallarını talep zamanından sonra dakikalar içinde müşterilere teslim etmek için Perpa Kurumsal Uçak Kargo Kurye Hizmetlerine güveniyor
 5. Bankacılık Kurye Servisi : Perpa Kuryelerimiz, İstanbul da ki büyük bankalar ve finans kurumları tarafından güvenilen, lisanslı, sigortalı ve bağlı bir şirkettir.
 6. Çiçek Kuryeleri: Çiçek dükkanları, teslimatlarını teslimata dış kaynak sağlayarak ağır maliyet ve yükümlülüklerden kaçınıyor.
 7. Yiyecek Kurye: İstanbul ve Perpa’nın en popüler fırınları ve restoranları, sadık müşterilerine teslimat yapmak için her gün Perpa motosikletli kuryelerine güveniyor
 8. Mobilya Kurye: Minibüslerimiz ve kamyonlarımız, mobilya, sanat eseri ve demirbaşlar gibi büyük eşyaların aynı gün teslimatı için kısa sürede hazırdır.
 9. Kapıdan Kapıya Kurye Hizmetleri: Zamanında – işimizin özüdür, yerel, yurtiçi ve dünya çapındaki gönderilerin çok hızlı ve verimli bir şekilde alınmasını ve teslimatını sağlıyoruz. Bunun değerli müşterilerimizin zamandan, enerjiden ve maliyetten tasarruf etmesine yardımcı olduğundan eminiz.
 10. Kurye Teslimat Kanıtı: Müşterilerimize tüm gönderiler için gönderilerin alındığı saat, tarih ve isimlerin belirtildiği teslimat onay notu veriyoruz. Müşterilerimizin sevkiyatın elektronik onayını (E-posta) kolaylaştırıyoruz.
 11. GPS Canlı Takip: Hizmetlerimizi daha da müşteri dostu hale getirmek için müşterilerimizin web sitemize giriş yaparak paketlerini takip edebilecekleri online takip sistemi devreye alınmıştır. Hangi güvenlik öğeleri için çok önemlidir.
 12. Hava/Deniz Kargo Taşımacılığı: Toplu hava ve deniz taşımacılığımız, Dünya servisi, Büyük boy gönderiler için, Kapıdan kapıya, çoğu varış noktasına ulaşım, Tüm varış noktalarına liman hizmetleri, Kapıda ödeme hizmeti, Ödemeli nakliye .
 13. Profesyonel Lojistik Ağı: 15 yılı aşkın bir süredir küresel kurye ulaşım modülü alanındayız. Bu arenada büyük uluslararası oyuncularla çalışmış, sağlam uygulamalı deneyim tabanı ile destekleniyoruz. Perpa Ticaret Merkezi, Uluslararası Standart İşletim Prosedürleri ile uyumlu en iyi modüle edilmiş prosedürleri sunmamızı sağladı.
PerpaPin
Perpa

Perpa

Perpa ticaret merkezi, İstanbul da önemli yerlerden biridir. Tam olarak Şişli de Rıfatpaşa mahallesi ve İnhanlı sokak arasın da kalmaktadır. Genel olarak elektrik elektronik ve makineler, ışıklandırma sistemleri ve aletler gibi ürünler satılır. Perpa da bir çok ticaret Hızlı Kargo firması hizmet vermektedir. Toplam da 69.000 metrekare bir alanın üzerine yapılmış olup monoblok gövdelere sahiptir. Perpa net kullanım alanı olarak 45.000 mt2 belirlenmiştir. 13 kat bulunan Perpa da bu yolların toplam uzunluğu ise ilginçtir ki 38 km yi bulmaktadır.

Perpa Ticaret Merkezin de 24 tane yürüyen merdiven bulunmaktadır. Ayrıca, Perpa da 36 asansor ve dörtbin beşyüz dükkan yer almaktadır. Perpa Ticaret Merkezi, İBB ve Perşembe Pazarı Kooperatifleri Birliğine aitttir. Yeni Perşembe Pazarı (PERPA), tek gövdeli olan bir çarşı/pazardır. İstanbul da bulunan Kapalıçarşı’nın tam 5 katı büyüklüğündedir. Perpa iş merkezi açılış kapanış saatleri de önemli bir diğer konu. Perpa Ticaret Merkezin de idari kadro 09:00-14:00, teknik kadro ise 08:00-17:00 kadar hizmet vermektedir. Hafta içi çalışma saatlerin de ve mesai saatleri dışın da 18:00 dan 21:00 kadar nöbetçi personeller bulunmaktadır. Personellere erişmek için: (0212) 221 38 58 ulaşabilirsiniz.

Perpa Kurye S.S.S

Perpa Kurye Gün İçi Teslimatı Nedir?

Anında teslim alma ve kısa sürede kapıdan kapıya teslimat gerektiren acil gönderiler için esnek Aynı Gün teslimat hizmetleri için Perpa kuryelerini seçin. Toplu Kargolama/Postalama: Eksiksiz bir uçtan uca posta hizmeti sağlayabiliriz Hizmetimizi kullanmak, personelinizin posta hazırlamak için harcadığı zamanı ve posta masraflarını azaltarak tasarruf sağlayabilir. İşletmenizin en iyi yaptığı şeyleri yapabilmesi için posta gönderme sürecinin istediğiniz kadar çok veya azını biz halledebiliriz.

Perpa Kuryesi Kimdir?

Akıncı Perpa Kurye Hizmetleri, İstanbul da lider ve güvenilir bir uluslararası kurye hizmetleri sağlayıcısıdır. Nakliye, hava kargo, deniz kargo, iç nakliye, gümrükleme ve diğer ek hizmetler sunuyoruz. En ucuz kurye/nakliye ücretleri ile tüm uluslararası nakliye ihtiyaçlarınız için tek durak çözümüz. Dünyadaki uluslararası kurye hizmetleri sağlayıcısı. Posta işleme hizmetlerimiz, Lazer Çıktıların fotokopisini, diğer yazdırma, katlama, yerleştirme, adresleme ve Aylık Ekstreler, Olağanüstü Ekstreler, İletişim mektupları vb. gibi belgeleri çok zaman ve maliyet etkin bir şekilde içerebilir. İthalat: Dünyanın hemen hemen her yerinden Malların, Bileşenlerin, Yedek Parçaların ve diğer

Perpa Kurye Hizmet Alanları


Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp