giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Sancaktepe Moto Kurye İş İlanları 2021 - İçin: İstanbul Sancaktepe Moto Kurye

İçinde : İstanbul Sancaktepe Moto Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 01 Ağu 2021

Sancaktepe moto kurye iş ilanları çeşitli çevrimiçi platformlardan incelenebilmektedir. Sancaktepe İstanbul’un Anadolu Yakası’nın ortalarında bulunan bir ilçesidir. İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Sancaktepe’de de moto kuryeye oldukça ihtiyaç duymaktadır. Moto kuryeler günümüzde neredeyse her sektörde çalışabilen bir iş grubudur.

Motosikleti olan herkes moto kurye olabilir mi?

Motosiklete ve motosiklet ehliyetine sahip olan herkes moto kurye olabilmektedir. Moto kurye arayan firmaların çeşitli koşulları bulunmaktadır. Ancak bu koşullardan en önemlisi ehliyettir. Türkiye sınırları içerisinde ehliyetsiz araç kullanmanın para cezası bulunmaktadır. Bu nedenle hiç bir firma ehliyeti bulunmayan bir çalışanı moto kurye olarak işe almaz. 

Bazı firmalar moto kurye araçlarını kendileri karşılar. Ancak çoğu firmada bu durum böyle değildir. Özellikle küçük işletmeler, kurumsal olmayan firmalar motosikleti olan kişileri tercih etmektedir. Bu firmanın daha az masraf yapmasına olanak tanıyacaktır. Motosikleti olan kişiler iş başvurusu yaptıklarınla rakiplerinin önüne geçecektir. Ataşehir moto kuryeleri istenilen yerlere kargolarınızı güvenle taşır.

Sancaktepe Moto Kurye İş İlanları İçin Firmalar

Motosikleti olan kişilerin yapabileceği en kolay iş moto kuryeliktir. Özellikle İstanbul ve ilçelerinde moto kuryelere ihtiyaç oldukça fazladır. Kişi moto kurye olmak için Sancaktepe moto kurye iş ilanları inceleyebilir. iş ilanlarının incelenebileceği bazı platformlar: Beykoz moto kurye arayan firmalar.

 • •Sahibinden.com
 • •Kariyer.net
 • •İşin olsun
 • •İŞKUR
 • Eleman.net
 • •İndeed
 • •pariyer.com
 • •Jooble
 • •İş bul.net
 • •Armut
 • •elemanonline.com

Bahsedilen bu online platformlar Türkiye genelinde her türlü iş ilanının bulunabileceği yerlerdir. Platformlar sürekli teftiş edilmektedir. Güvenilirliği olmayan, yalan yanlış iş ilanı açan firmalar bu platformlarda engellenir. Bu nedenle Sancaktepe moto kurye iş ilanları arayan kişilerin bu platformlarda güvenli iş bulabilecekleri düşünülmektedir. Ancak yine de kişilerin özel bilgilerini işe alınmadan önce firmalarla paylaşmaması önerilir. Çekmeköy moto kuryeleri günün her saati hizmet vermektedir.

ilgini çekebilir  Hızlı Sancaktepe Moto Kurye

Online platformlar üzerinden iş bulmak da o işi başvurmak da oldukça kolaydır. Kişi iş ilanında bulunan kriterleri taşıdığını düşündüğünde işe başvurabilir. Firmalar iş ilanlarında başvuru yapmak için gerekli belgeleri belirtmektedir. Bu genelde sadece bir özgeçmiş olmaktadır. İşe kabul edilen kişiler firmalar tarafından bilgilendirilir. Daha sonra firma tarafından bir ön görüşmeyi çağırılır.  Kişinin motosiklete sahip olması işe alınmasını kolaylaştıracaktır. Ancak motosikletinin tipi ya da kişinin yeterli tecrübesi olup olmadığı firma tarafından yapılacak bir ön görüşmede belirlenecektir. Kadıköy moto kuryeleri özel günlerde bile çalışmaktadır.

Kurye ile kargo aynı şey midir?

Sancaktepe moto kurye iş ilanları aranırken kişilerin karşısı kargo ilanları çıkabilir. Kargo ve kurye Aynı şey değildir. Kargolar genellikle daha uzun süreli gönderimlerde tercih edilen bir hizmettir. Aynı zamanda genellikle kargolar aynı şehir içinde değil şehir dışı ve hatta yurtdışı için tercih edilir. Kargo hizmetleri aynı gün içinde gerçekleşmez. Bu hizmet süresi ürünün teslimatın yapılacağı yere göre değişiklik gösterebilir. Kartal moto kuryelerimiz belirttiğiniz adrese kargolarınızı güvenle ve sigortalı bir şekilde karşılar.

Müşteri göndereceği ürünü paketler. Daha sonra kargo firmasının şubesine gider. Bu şubede gerekli evrakları dolduran müşteri kargosunu belirttiği adrese gönderilmesi için şubede bırakır. Şube çalışanlarının yoğunluğuna, resmi tatillere, mesai saatlerine bağlı olarak gönderimi işleme alacaktır. İşleme alınan gönderi şubeden gideceği şehrin şubesine doğru yola çıkacaktır. Gideceği şubeye ulaşan gönderi kargo hizmeti ile müşteriye teslim edilecektir. Tüm bu işlemler mesai saatleri süresince olmaktadır. Mesai süresi geçtiği zaman ertesi güne sarkacaktır.

Sancaktepe Moto Kurye İş İlanı Profesyonel Firmalar

Moto kurye işlemlerinde paket gönderimi aynı gün içerisinde ve hatta gönderilecek yerin uzaklığına bağlı olarak aynı saat içerisinde gerçekleşmektedir. Kuryeler kargolardan daha hızlı olan hizmetlerdir. Moto kurye hizmetlerinde müşteri firmaya ulaşır. Siparişini bilgisini verir, daha sonra istediği süreyi belirtir. Firma  siparişi alınan paket için kuryeye bilgi verir. Kurye daha sonra siparişin teslimatı için yola çıkacaktır. Moto kurye hizmetleri genellikle şehir içerisinde gerçekleşmektedir. Maltepe moto kuryelerimiz tamamen profesyonel ve adli sicilleri kontrol edilmiş personellerdir.

ilgini çekebilir  Acil Sancaktepe Moto Kurye 2021

Sancaktepe moto kurye iş ilanları başvurusu yapan kuryenin başvuru yaptığı bölge ve yollarını tanıması gerekir. Bu sayede siparişleri daha hızlı ve daha kolay şekilde teslim edecektir. Bölge ve yol bilgisi olmayan kuryeler firmalar tarafından tercih edilmemektedir. Sancaktepe moto kuryeler sertifikalı personellerdir.

Moto kuryeler çalışılan firmaya bağlı olarak mesai saatlerinin sahiptirler bazı firmalar saat 08.30 ve 18.00  arasında mesai yaparlar. bazı firmalar hangisi gece nöbetçi moto kuryeler bulunmaktadır.  Bu moto kuryeler gece geç saatlerde gelen siparişlerin teslimatında çalışırlar. Her firmanın moto kurye hizmetine fiyatı değişiklik gösterir ancak gece çalışan moto kuryeler diğer kurye hizmetlerinden daha pahalıdır.

Pendik Moto Kurye İş İlanları 2021 Sultanbeyli Moto Kurye İş İlanları 2021

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara