Saraçlar Sanayi Kurye Hizmeti

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Saraçlar Sanayi Kurye Servisi, tüm acil teslimat gereksinimlerini karşılayabilecek verimli ve esnek 24 saat kurye hizmeti sunar. Hizmetimizi kullanmak için bir hesaba ihtiyacınız yok. Saraçlar Sanayi Kurye Hizmetimiz 24 saat kurye hizmeti sunar ve özel, gizli veya hassas paketleri kolaylaştırabilir. Saraçlar Sanayi Kurye Sürücülerimiz ile eşyalarınız güvende!


Saraçlar Sanayi Sitesi Kurye

Rekabetçi fiyatlara sahip aynı gün Saraçlar sanayi kurye teslimat hizmetimiz, Saraçlar Sanayi Sitesin de ki birçok işletme, kuruluş ve özel müşteri için bizi tercih edilen acil ve ekonomik kurye haline getirdi. 2005’den beri sigorta sektörü, inşaat, büyük taşımacılık, pazarlama, güzel sanatlar, eğitim ve daha pek çok alanda müşterilerle çalıştık. En acil Saraçlar sanayi kurye teslimatlar bazıları, tüm aile için iyi bir gece uykusu sağlamak için çok genç sahibine yumuşak bir oyuncağı iade etmek için ülke çapında seyahat etmek de dahil olmak üzere özel müşterilerimiz için yapıldı! İster tek seferlik bir teslimat, isterse düzenli teslimatlar büyük tasarruflar sağlayabilecek büyük bir organizasyon olsun, herkese hitap ediyoruz.

Saraçlar Sanayi KuryePin
Saraçlar Sanayi Kurye

ilk Saraçlar Sanayi kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Saraçlar Sanayi Kurye Çözümleri

Saraçlar Sanayi Kurye Hizmetleriniseçtiğinizde, güvenilir, hesap verebilir ve güvenilir bir ekspres kurye hizmeti garanti edilir. Akıncı Saraçlar Sanayi Kuryeleri mükemmel müşteri hizmetimizle gurur duyuyoruz ve tüm müşterilerimizin hizmetimizden tamamen memnun olmalarını sağlamaya kararlıyız. Gücümüz, paketinizin Akıncı Kurye Hizmetleri ile güvende olduğundan emin olabilmeniz için teslimat zincirindeki tüm bağlantılarla verimli bir şekilde iletişim kurmamızdır. 

Bu yüzden 15 yıl sonra hala işimizin başındayız! Saraçlar Sanayi bölgesi ve İstanbul genelinde aynı gün teslimat veya ekspres kurye hizmetleri için fiyat teklifi almak için lütfen 0 543 748 61 61 numaralı telefonu arayın veya mail@motokuryem.com.tr e-posta adresimizden ulaşın. Maliyet, paketinizin yaklaşık boyutuna, ağırlığına ve varış noktasına bağlıdır. Saraçlar Sanayi Sitesin de ve İstanbul da haftanın 7 günü 24 saat Saraçlar sanayi kurye hizmeti veriyoruz. Toplama veya teslimatı ayarlamak için lütfen bizi gece veya gündüz istediğiniz zaman arayın. Şoförümüz paketinizin teslimat durumunu size kısa mesaj veya e-posta ile gönderecek ve tamamlandıktan sonra bir teslimat kanıtı alacaksınız.


Saraçlar Sanayi Kurye

Saraçlar sanayi kuryelerimiz ile Sanayi Sitesi kurye ihtiyaçlarınız için ekonomik çözümler !


Saraçlar Sanayi Kurye Servisleri

  • Günlük Kurye Teslimatı: Gündelik aynı gün teslim alma hizmetimiz, iş kapanışına kadar teslimatı kolaylaştırmak için sabah teslim alınmasına olanak tanır. Bu hizmet çoğunlukla Saraçlar Sanayi sitesi ve İstanbul tamamın da teslimat yapılması gereken kişiler için sağlanmaktadır.
  • Zaman Süreli Kurye Teslimatı: Aynı gün Saraçlar sanayi kurye hizmetimiz, toplama ve teslimat zamanını seçmenize olanak tanır, bu bizim uzmanlık alanımızdır ve talep üzerine teslimatı garanti ederiz. Tüm Saraçlar Sanayi Sitesi bölgesin de ki teslimatlar için teslim alma ve teslimatı doğrudan yapıyoruz. Başka kamyonet yok. Harekete geçmeye hazırız!
  • Acil Kurye Servisi: Saraçlar Sanayi Kuryelerimiz, kritik zamanlı toplama ve teslimat konusunda uzmandır ve teslimattan teslimata kadar olan yolculuğun her adımında gönderinizin sürecini takip edebilirsiniz. Fiyatlarımız ağırlık, hacim ve varış noktasına göre belirlenir. Ürününüzün ağırlığı veya boyutları konusunda emin değilseniz size yardımcı olabiliriz. Hemen bir fiyat teklifi için (0216) 309 40 00 & +90 (543) 748 61 61 yardım hattımızı arayın ya da e-posta adresimiz den ulaşınız: mail@motokuryem.com.tr
  • Avrupa Kurye Çözümleri: Saraçlar Sanayi Sitesin de ki müşterilerimize garantili bir hizmet sunarak, İstanbul’un her yerine güvenli ve mümkün olan en hızlı zamanda varacaklarını bilerek gönderiler düzenleyebileceklerine inanıyoruz. Müşterilerimiz, onlara sunabileceğimiz profesyonellik ve tasarruf düzeyi nedeniyle hizmetlerimizden yararlanmayı tercih ediyor. Saraçlar Sanayi Kuryeleri, teslimat hizmetinin tüm yönleriyle ilgilenmemize izin vererek, müşterilerimize evrak işlerini masalarından kaldıran ve onlara zaman kazandıran ve daha önemli iş konularına odaklanmalarını sağlayan modern bir sistemle baş başa kaldığına inanıyor.

Saraçlar Sanayi Sitesi

Saraçlar Sanayi Sitesi, İstanbul, Başakşehir, İkitelli bölgesin de bulunur. İkitelli de ki bir çok sanayi sitesinden birisidir, İkitelli Organize Sanayi bölgesi olduğu için kurye ve kargo lojistik ihtiyaçları sürekli olmaktadır. Saraçlar Sanayi Sitesi isminin tam açılımı: ”S.S. İstanbul Umum Saraçlar Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi” 1985 yılın da açılmıştır. Toplam da 700+ ada üzerine kurulmuştur. Genellikle Saraçlar Sanayi sitesin de çanta yapım & tamiri, bavul üretimi, suni kumaşlar-deriler-, ayakkabı tamiri ve imalatı, iplik üretimi.. gibi sanayi endüstrilerine hizmet vermektedir. Saraçlar Sanayi Sitesi için adresi: Ziya Gökalp, Saraçlar Sanayi Sitesi 489-506, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul No:40 Z3 – Z4 1. Blok Yanı Yeni Yönetim Binası iletişim numarası: 0212 485 81 47 e-posta adresleri: info@saraclarsanayisitesi.com Çalışma Saatleri, Hafta içi: 8:30 – 17:30 – Cumartesi: 08:00 – 13:00 – Pazar: Kapalı

Saraçlar Sanayi Sitesi Kurye Koordinat: 41°05’06.2″N 28°47’14.8″E
Enlem ve Boylam: 41.085062, 28.787442
Google Plus Kod: 3QPP+2XG İkitelli Osb, Başakşehir/İstanbul
Adres: Ziya Gökalp, Saraçlar Sanayi Sitesi 489-506, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul
Saraçlar Sanayi Sitesi Resmi Web Site


Saraçlar Sanayi Kurye Teslimatı

2001’de başladığımızdan bu yana çok yol kat ettik. Saraçlar Sanayi Sitesi bölgesin de bulunduğumuz zaman, odak noktamız, İstanbul bölgesindeki belge, koli ve paletleri aynı gün içinde taşımak ve müşterilerimizin sunduğumuz hizmetten gerçekten memnun olmalarını sağlamaktı. 2007’den beri Saraçlar Sanayi Sitesi bölgesin de da bir üs oluşturduk. Bu noktadan itibaren teknoloji ve internetteki gelişmeler sayesinde hizmetlerimizde büyük gelişmeler sağlandı ve artık İstanbul’un tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Ayrıca, İstanbul da yalnızca acil durum hizmeti sunuyoruz. Saraçlar Sanayi Sitesi Kuryeleri , müşterilerimize maliyetleri en aza indirirken aynı gün mükemmel bir teslim alma ve teslimat sağlar. Misyonumuz, mükemmel müşteri hizmetlerimizi tehlikeye atmadan düşük maliyetli bir kurye hizmeti sunmaktır. Çünkü bizim için müşterilerimiz her zaman önce gelir.


Saraçlar Sanayi Sitesi (İkitelli, İstanbul, Başakşehir)Pin
Saraçlar Sanayi Sitesi (İkitelli, İstanbul, Başakşehir)

Hızlı Kurye Sürücüleri

Gönderiniz gerçekten acil mi? Endişelenme, arkandayız! Nakliye için birçok farklı seçenek sunuyoruz. Müşterilerimiz, mallarının kendilerine uygun bir hızda (pardon) teslim edilmesini isterler. Bazı müşterilerimiz mallarının hemen teslim edilmesine ihtiyaç duyabilirken, diğerleri iş kapanışına kadar aynı gün teslimat seçeneğinden memnun olabilir. Bu bizim uzmanlığımız ve talep üzerine teslim etmeyi garanti ediyoruz!

  1. Esnek; Esnek hizmetimiz, müşterilerinize ulaşmak için toplama ve teslimat zamanını seçmenize olanak tanır. Bize her an ulaşabilmeniz için 7/24 hizmetinizdeyiz.
  2. Güvenilir: Bize güvenebilirsin! 2001 yılında hizmete başladığımızdan bu yana hiçbir kayıp ve hasar kaydımız bulunmamaktadır. Paketiniz Saraçlar Sanayi Kurye Servisi ile güvende.
  3. Hızlı: Ekspres kurye uzmanıyız ve ürününüzü en kısa sürede en az telaşla size ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Saraçlar Sanayi Kargonuz Mu Var?


Sıkça Sorulan Sorular

Şehirlerarası Kurye Hizmetiniz Var Mı?

0 543 748 61 61 numaralı acil durum numaramızdan bize gece gündüz ulaşabilirsiniz. Anında arama yapmaya hazır özel bir sürücümüz var. Saraçlar Sanayi Kurye Şoförümüz teslimat durumunu size kısa mesaj veya e-posta ile gönderecek ve tamamlandıktan sonra size bir teslimat kanıtı sağlayacaktır.

Kuryeler Ne Kadar Ağır Taşıyabilirler

1,3 Ton’a kadar paletli herhangi bir boyuttaki paketi toplayabilir ve teslim edebiliriz.  Tam yükler veya tek öğeler.  Her türlü mal Cam, Hassas/Kırılgan ürünler, Gizli belgeler.  Çoğu kurye cam almaz, biz alırız! 15yıllık müşterilerimizin malları ile güvende olma rekorumuzla gurur duyuyoruz – her zaman amacımız Kayıp Yok – Hasar Yoktu. Saraçlar Sanayi Kurye ile eşyalarınız güvende!

Saraçlar Sanayi Kurye Ne Zaman Çalışır

Saraçlar Sanayi Kuryeleri, tüm acil teslimat gereksinimlerini karşılayabilecek verimli ve esnek 24 saat kurye hizmeti sunar.  Hizmetimizi kullanmak için bir hesaba ihtiyacınız yok. Akıncı Kurye Hizmetleri, 24 saat kurye hizmeti sunar ve özel, gizli veya hassas paketleri kolaylaştırabilir. Akıncı Saraçlar Sanayi Kuye ile eşyalarınız güvende!


Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp