Şehir dışı Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Şehir dışı gönderileriniz için profesyonel moto kurye hizmeti. İstanbul Kurye Şehir dışı kuryelerimiz ile aynı gün teslimat garantisi

Şehir Dışı Kuryeleri

Akıncı Kurye, şehir dışı kurye hizmetleri, müşterilerin İstanbul dışında varlıklarını sürdürmelerine yardımcı olur. Araçlarımız İstanbul veya Türkiye de herhangi bir yere seyahat edebilir. Ataşehir kuryeleri, ister burası ile Türkiye arasında haftalık bir rota, isterse İstanbul’a bir defaya mahsus teslimat olsun, kendini işine adamış profesyonellerden oluşan şehir dışı kurye ekibimiz, doğru aracı kullanarak her boyuttaki ürünün güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını taahhüt eder.

Şehirlerarası KuryePin
Şehirlerarası Kurye

Şehir sınırlarının dışında, şehir dışında, hatta il dışında, Akıncı Kurye’nin düz kamyonları büyük boy, ağır veya hacimli eşyalarınız ile mesafeyi kat edebilir. Hatta sıcaklığa duyarlı kargolar için frigorifik seçenekler de sunuyoruz . Nakliye teknolojisi kullanılarak, kargonuzun sıcaklıkları, özel uzun mesafe Akıncı Kurye, Şehir Dışı Kurye ekibiniz tarafından teslimat Moto Kurye süreci boyunca izlenir. Akıncı Kuryeleri , daha hafif yükleri de barındırır. Daha ekonomik bir seçenek olarak şehir dışı teslimatlar otomobil, SUV veya kamyonet ile yapılabilir. Bu araçlar ayrıca sıcaklık kontrolü seçeneğini de içerir. Deneyimli sevkiyat, mevcut olan en hızlı şehir dışına teslimat seçeneği için Hızlı Kurye ürünlerinizin düzenli bir rotada seyahat etmesini sağlar.

Neden Şehir Dışı Kuryelerimizi Seçmelisiniz?

 • 7/24 Hizmet: Uzun mesafe teslimat, İstanbul veya buradan, günün veya gecenin herhangi bir saatinde gidebilir.
 • Sertifikalı Sürücüler: HIPPA, OSHA ve FDA tarafından eğitilmiş kuryeler, tüm federal ve yerel standartlara bağlı kalarak her türlü öğeyi özenle işleyebilir.
 • Özel teslimatlar: Teslimatınızı baştan sona hallediyoruz. El değiştirme yok. Konsolidasyon için durmak yok.
 • Gümrüklü ve Sigortalı: “A” dereceli sağlayıcılar ve kapsamlı eğitim ile desteklenen eşyalarınız güvenle seyahat eder.

Biz yaptığımızdan daha fazlasıyız. Her teslimatın arkasındaki insanlar. Verimlilik tutkusu, birinci sınıf müşteri hizmetlerine odaklanma ve müşterilerimizin bizi tanımaya başladığı tutarlılık ve profesyonellik. Videomuzu izleyin ve bizi tanıyın! Kurye ortağınız olarak markanızın uzantısıyız. Güveninize değer veriyor ve beklentilerinizi her fırsatta karşılamayı hedefliyoruz. Moto Kurye Fiyat Güzergahlar, tekli teslimatlar, paketler, paletler, depolama ve nakliye – sizi koruduk.

Araçlı Kurye Hizmetleri

1 numaralı hedefimiz, kargonuzu verimli, güvenli ve özenli bir şekilde varış noktasına teslim etmektir. Müşterilerimizle güçlü iş ilişkileri kurarız. Beykoz kuryeleri şirketinizin bir uzantısı olarak faaliyet göstermek, çok ciddiye aldığımız bir sorumluluktur. Şehir Dışı Kurye hizmetimizin kalitesini korumak ve iyileştirmek için sürekli çaba göstererek en iyi seçimi yaptığınızı bilmenin güvenini sağlar.

Şehir Dışı Kurye Hizmeti

Önemsiyoruz! Bunu, aynı gün talep üzerine teslimatlar için tutarlı bir şekilde zamanında ve planlanmış teslimatlar için neredeyse %100 olmak üzere kanıtlanmış geçmiş performansımızla her gün gösteriyoruz . Şehir Dışı Motorlu Kuryelerimiz iyi eğitimli ve üniformalıdır ve sevk memurlarımız ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman hazırdır. Korumanız ve güveniniz için “A” dereceli sigorta şirketleri ile tamamen sigortalıyız. Şehir Dışı Akıncı Kuryeleri, önemli kargonuzun son mil teslimatını başarıyla tamamlamaktan ek beyaz eldiven Şehirlerarası Kurye hizmet seçeneklerine kadar ekstra yol kat ediyor, teslimat sürecinizi kişisel ve keyifli hale getiriyoruz.

Şehir Dışı Kurye Ücreti/Fiyatı Nedir?

Teslimat oranlarımız iki ana faktöre göre belirlenir: mesafe ve zaman. Örneğin, İstanbul şehir merkezinden herhangi şehir merkezine giden bir teslimat için kilometre. Bu nedenle, Herhangi bir şehir merkezinden. Çekmeköy kuryeleri değerinde teslimat daha yüksek fiyatlandırılacaktır. Zaman diğer önemli fiyatlandırma faktörüdür. Bir saatlik teslimatın maliyeti, dört saatlik bir teslimatın maliyetinden daha fazladır. Müşterilerimiz için adil bir fiyat bulmak için her iki unsuru da hesaba katıyoruz. 

Nerelere Teslimat Yapabilir?

Aynı gün Şehir dışı teslimatlar çoğu, İstanbul ve çevre illeri için geçerlidir. Ayrıca , İstanbul dışındaki şehirlere ve diğer eyaletlere seyahat etmemizi sağlayan şehir dışı teslimatlar da sunuyoruz . Uçak Kargo Bursa, Edirne, Tekirdağ, Yalova .. ve ötesindeki şehirlerdeki müşterilerimiz için paketler teslim edeceğiz veya teslim alacağız. İletişim için mail adresimiz: mail@motokuryem.com.tr


Şehirlerarası Kurye Hizmeti

Şehirlerarası kuryelerimiz ile İstanbul çıkışlı tüm kargolarınız 24-48 saat de teslim!


7/24 Şehir Dışı Kuryeleri Hazır

Evet. 24 saat telefonumuza cevap veriyor ve teslimat yapıyoruz. Sancaktepe kuryelerimiz bir kayıt numarası sırası alırsanız, bu, mesai sonrası sevk memurunun başka bir müşteriyle telefonda olduğu anlamına gelir. Adınızı ve numaranızı bırakın, beş dakikadan daha kısa sürede size geri dönecektir.

Şehir Dışı Kurye Canlı GPS Takip

Kesinlikle! Online veya telefonla sipariş verirken e-posta/sms bildirimi talep edebilirsiniz. Ümraniye kuryeleri teslimatınızın ilerleyişi hakkında bilgilendirilmeyi talep edebileceğiniz bireysel aşamalar aşağıdadır:

 1. Sipariş verildiğinde
 2. Teslimat alındığında
 3. Teslimat tamamlandığında, teslim almak için imza atan kişiyle birlikte 


Nasıl Şehir Dışına Taşıyorsunuz?

Evet. Akıncı Kuryeleri, tek bir mahkeme belgesinden tüm bir kamyon dolusu imalat malzemesine kadar değişen teslimatları gerçekleştirecek donanıma sahiptir , Akıncı Moto Hızlı Kargo Kuryeleri her boyuttaki öğeyi taşır. Akıncı Motorlu ve Araçlı Kurye Hizmetleri, İstanbul içinde şehir dışına yapılan teslimatlar için kaliteli, güvenilir il çapında teslimat hizmetleri sunmaktadır.

Bu aynı gün içinde kurye hizmeti, pazartesiden cumaya 07:30-17:00 saatleri arasında ve ayrıca mesai saatleri dışında ve hafta sonları mevcuttur. Km bazında ücretlendirilir. Belgelerden ve kolilerden büyük inşaat ve endüstriyel mallara kadar çok sayıda yük türü teslim ediyoruz:

 1. kutular
 2. paletler
 3. rıhtımdan rıhtıma depo teslimatları
 4. konut ve kurumsal teslimatlar
 5. endüstriyel makine
 6. inşaat malzemesi
 7. boru
 8. ve daha fazlası

Türkiye geneli 24-48 saat de teslimat !


Soğuk Zincir Teslimatı

Evet, aslında B2B frigorifik taşımacılık en çok yararlandığımız hizmetlerimizden biri! Akıncı Kuryeleri, hem büyük hem de küçük teslimatları gerçekleştirmek için sıcaklık kontrollü kamyonetler ve düz kamyonlarla donatılmıştır. Üsküdar kuryeleri ortam, donmuş ve soğutulmuş öğelerin bir karışımını gerektiren yükler için üç sıcaklık kontrolü bile sunuyoruz. Yemek servisi endüstrisindeki restoranlar ve diğerleri, tek seferlik planlama sürecimizi kolay ve güvenilir buluyor.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Saat Kaçtan Sonra Aynı Gün Teslimat Mümkün?

Evet, haftada 7 gün, günde 24 saat, yılda 365 gün hızlı şehir dışı kurye hizmeti sunuyoruz.

Ürün Teslimatında Adres de Kimse Yoksa Ne Olur?

Akıncı kuryeleri asla tek taraflı kararlar vermemek üzere eğitilmiştir. Belirtilen kişi teslimat yerinde değilse, şehir dışı kurye talimatlar için sevkıyat ile iletişime geçecektir. Müşteri Hizmetleri, daha fazla talimat için sizinle iletişime geçecektir. Müsait değilseniz, kuryeye paketin gelecekteki talimatlara kadar alıkoyması talimatı verilecektir.

E-Fatura Alabilir miyim?

Evet. Hesabınıza giriş yapabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler sunan Muhasebe Sekmesine tıklayabilirsiniz. Faturalar e-postayla gönderilebilir veya doğrudan oturum açma bilgilerinizden yazdırılabilir. Teslimat maliyetlerinizi kontrol etmenize ve değerlendirmenize yardımcı olacak değerli yönetim raporları da bulunmaktadır.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp