Diyarbakır Moto Kurye İş İlanları

Son Güncelleme Tarihi: Mart 12, 2022 tarafından Moto Kurye

Diyarbakır moto kurye iş ilanları pek çok yerden ulaşılabilir.Diyarbakır bulunan ortalama derecede kalabalıklığa sahip bir ilçesidir. Gelişen teknoloji ve değişen yaşam şartları moto kurye işinin büyük bir önem kazanmasını sağlamıştır. Neredeyse her sektörde çalışabilen moto kuryeler her türlü gönderimi yapıyorlar. Diyarbakır moto kuryeleri işe almak ister misiniz?

Moto kurye hizmetleri nelerdir?

Moto kuryeler pek çok firmanın altında çalışan birimlerdir. Bu firmalar çeşitli sektörlerde olabilir. Yemek, gıda, Turizm, hukuk bu sektörlerden bazılarıdır. Firmaların büyüklüğüne ve verdiği hizmete bağlı olarak kurye işi kategorilere ayrılmıştır. Bu Diyarbakır moto kurye iş ilanları kategorilerden en çok bilinenler: Diyarbakır moto kurye hizmetleri özellikleri nedir?

 • Gündüz moto kurye hizmeti:  bu hizmette kuryeler saat sekiz buçukta mesaiye başlar ve akşam 18.30 gibi işlerini bitirir. Gündüz moto kurye hizmetinde moto kuryeler normal hızda gönderim yapmaktadır. Bu işlem İstanbul sınırları içerisinde en fazla 3 buçuk saati bulunmaktadır. Gönderimin yapılacağı yere göre süre ve ücret değişmektedir.
 • Express moto kurye hizmeti:  bu hizmet veren kurye firmaları normal mesai saatleri içerisinde çalışıyorlar. Ancak gündüz moto kurye hizmetinden farklı olarak gönderimleri daha hızlı yapmaktadır. Kuryelerin siparişi teslim alması ve göndermesi arasındaki tahmini süre 2 saat kadardır. Gönderim hızına bağlı olarak fiyatlar değişmektedir.
 • VIP kurye hizmeti:  Diyarbakır moto kurye iş ilanları başvurusu yapacak kişilerin karşılaşabileceği bir hizmettir. Bu hizmette kuryeler Express’ten daha hızlı bir teslimat gerçekleştirir. Bu İstanbul il sınırları içerisinde tahmini olarak bir buçuk saat olmaktadır. Kuryenin hızının artmasına bağlı olarak hizmet fiyatı da artmaktadır. Diyarbakır moto kuryeler de VİP hizmet sunmaktadır.
Tuzla Moto Kurye İş İlanlarıPin
Diyarbakır Moto Kurye İş İlanları

 

Diyarbakır Moto Kurye İş İlanları Numaraları

Kurye hızına bağlı olarak değişen hizmetlerden  başka hizmet çeşitleri de bulunur.  Örneğin bazı firmalarda eczane hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmette kurye müşteriden ilaç ismini alır. En yakın eczaneden ilacı temin edip müşteriye teslim eder. Kurye hizmeti ücreti gönderimin hızına ve uzaklığa bağlı olarak değişiklik gösterir. Aynı zamanda Diyarbakır moto kuryeler laboratuvar sonuçlarını taşımak için de kullanılır. Bu  kuryeler özel bir firma altında çalışmaktadır. Bu özel firmalar sonuçlar haricinde diş hekimleri için taşımalar da yapar. Diyarbakır moto kuryeler ile taşıttığınız tüm kargolar sigortamız altındadır.

Diyarbakır moto kurye iş ilanları arasında hukuk büroları için ilan da bulmak mümkündür.  Hukuk bürolarında bir yerden bir yere acil olarak gönderilmesi gereken bir belge bu hizmet ile gönderilir. İstanbul’un yoğun trafiğinde hızlı bir gönderim yapılması gerekirse Diyarbakır moto kurye tercih etmek mantıklı olacaktır.

Moto kurye iş başvurusu

Moto kurye olmak isteyen kişileri iş başvurusu yapmak için birkaç koşulu uyması gerekmektedir. Bu koşullardan en önde geleni ehliyete sahip olmaktır. Çalışılmak istenen firmaya bağlı olarak bu ehliyet a1, a2 motor ehliyeti ya da b otomobil ehliyeti olabilir. Kullanılan motosikletin türüne göre ehliyet sınıfı da değişiklik gösterebilir. Ancak ehliyet olmadan araç kullanmak Türkiye sınırları içerisinde yasal bir işlem değildir. Tespit edildiğinde para cezası uygulanmaktadır. Diyarbakır moto kuryelerimiz gece gündüz demeden hizmet vermeye devam ediyorlar.

Diyarbakır moto kurye iş ilanları araması yapan kişinin başvuracağı firmaya göre bulundurması gereken bazı şartlar vardır.  Ehliyeti olan çoğu kişi moto kurye olarak çalışabilir. Ancak her motosiklet kullanan moto kurye olamaz. Moto kurye olmak için kişilerin çalışacağı bölgenin tüm yollarını iyi bilmesi gerekir. Gideceği bir adres için doğru güzergâhı, bulmak kısa yolu tercih etmek moto kurye için oldukça önemlidir.

 

Diyarbakır Moto Kurye İş İlanları Nerede Bulunur

Ayrıca Moto kuryelerin tecrübeli çalışanlar olması gerekir. Tecrübesi ve eğitimi olmayan bir çalışan teslimatlarda, teslimat sürelerinde ve benzeri durumlarda sorunlarla karşılaşacaktır. Tecrübe ve bölge bilgisi moto kurye alımında dikkat edilen en önemli şeylerdendir. Diyarbakır moto kurye iş ilanları nasıl bulunur ?

Moto kurye firmalarından bazıları motoru kendine ait kurye çalıştırırlar. Bu nedenle Diyarbakır moto kurye iş ilanları başvurusu yapacak kişinin ilanlara dikkat etmesi gerekir. Motosiklete sahip olan kişilerin işlere kabul edilmeleri daha öncelikli olmaktadır. firmalar bu durumda motosikleti vermeseler de motosiklet kıyafetlerini, aksesuarları ve sigortayı karşılamaktadır.  Bunların haricindeki diğer masraflar çoğunlukla moto kuryenin kendi ödediği masraflardır.  Benzin, motosiklet arızaları moto kuryenin yemeği gibi şeyler bu masraflar arasındadır. Diyarbakır moto kuryeler eğitimli ve profesyonel personellerdir.

Türkiye genelinde tam zamanlı çalışan moto kuryelerin aldığı ortalama maaş  4 bin Türk lirasıdır. Bazı firmalarda bu paraya ek olarak prim ya da kuryenin aldığı bahşişler olur. Diyarbakır moto kuryelerimizin sabıka kayıtları ve adli sicil arşivleri kontrol edilmiştir.

 

Tuzla Kurye İş BaşvurusuPin

Diyarbakır Kurye İş İlanı Başvurusu

10 10 gün, 10 saat ve 10 dakika

Kurye CV si Oluştur

Tuzla KuryeleriPin

Kendinizi ve özgeçmişinizi detaylandırarak, özenle bir CV oluşturun.

Kurye Firmalarına İş Başvurusu

Tuzla Moto Kurye İşPin

Yakın bölgeniz de ki tüm kurye firmalarına CV nizi gönderin ve Diyarbakır moto kurye iş başvurusunda bulunun.

Estimated Cost: 7000 TL

Supply:

 • +18 Yaş doldurmuş olmak.
 • Ehliyet Lisansına sahip olmak
 • Adli sicil ve Sabıka kaydı belgesi

Tools:

 • Esnek Çalışma Saatleri
 • Dolgun Ücretler
 • Sigorta
 • Pirim
 • İlave Bonuslar

Materials: Moto kuryelik son dönemler de çok popüler meslekler arasın da geliyor kazancı da bir o kadar yüksek. Diyarbakır moto kurye iş ilanlarınızı değerlendirmenizi isterim.

Diyarbakır Moto Kuryeleri Ne Kazanıyorlar?

Moto kurye mesleği paket başı 30-35 TL kazandırmakla beraber aylık gelirlerinizle beraber 7,500-12,000 arasını bulabilir.

Diyarbakır da Kurye İşi Nerede Bulurum?

Diyarbakır bölgesin de moto kurye firmalarına iş başvurusundan sonuç alamazsanız. Bölge de ki gıda ve market lokantalarına gidip danışmanız mantıklı olacaktır.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp