Dumlupınar Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Bostancı Kurye Amacımız, müşterilerimize inanılmaz rekabetçi bir oranda profesyonel, hızlı ve nazik bir hizmet sunarak Dumlupınar, Kadıköy ve İstanbul çevresinde lider Kurye Şirketi olmaktır. Müşterilerimize ve diğer çalışanlarımıza karşı en yüksek düzeyde dürüstlük sergileyeceğimize söz veriyoruz.

Dumlupınar Kurye Çözümleri

Kurye endüstrisinde, ancak son teslimatınız kadar iyisiniz diye bir söz vardır. Bunu akılda tutarak, müşteri memnuniyeti için her teslimatı %100 yapmaya çalışıyoruz. Teslimat ihtiyaçlarınız için bize duyduğunuz güven için teşekkür ederiz. Kadosan Kurye

 1. Yenilikçi; Müşteri ve çalışan çözümlerine açık ve yaratıcı
 2. Devamlı gelişme; Çalışanlarımızın ve hizmetlerimizin sürekli iyileştirilmesi
 3. Saygı duymak; Bireylere saygı ve takıma katkıları.
 4. Güvenilirlik; Her koşulda işlevlerimizi yerine getirmek ve sürdürmek
 5. Yeterlik; En büyük çıktıları oluşturmak için en düşük miktarda girdiyi kullanmak
  1. Yüksek kaliteli ulaşım deneyimi sağlamak; Müşterilerimiz bizim önceliğimizdir. En son bilgisayar teknolojisini kullanıyoruz ve araçlarımızın çoğu güvenlik ve gerçek zamanlı bilgi için uydu takibi ile donatılmıştır.
  2. Çok çeşitli taşıma çözümleri; Müşterilerimize daha ekonomik seçenekler sunabilmek için araç seçiminde esneklik sağlayabiliyoruz.
 6. Taşımacılığınızı olması gerektiği gibi kolaylaştırın; Akıncı Dumlupınar Kuryeleri olarak, mallarınızın nakliyesinin mümkün olduğunca sorunsuz olması gerektiğine inanıyoruz. Rakipsiz bir hizmetle size tam bir taahhüt sunuyoruz.

Dumlupınar Kurye Hizmetleri

Erenköy Kurye Acil teslimatlar konusunda uzman Akıncı Kuryeler tarafından sağlanan hizmet yelpazesinden haberdar olmanın sizin yararınıza olacağını düşünüyoruz. Haftada 7 gün, yılda 365 gün Ulusal ve Uluslararası Kurye Hizmeti veriyoruz ve diğer Kuryelerden farklı olarak, akşam, gece, hafta sonu veya normal çalışma saatleri dışında sunulan hiçbir hizmet için fiyatlarımızı şişirmiyoruz. Resmi tatiller ve resmi tatiller.

Dumlupınar Ekspres Kurye ServisleriPin
Dumlupınar Ekspres Kurye Servisleri

Kurye Operasyonları

Operasyonel ve satış personelimiz, Kurye ve Taşımacılık Endüstrisinde son on beş yılda harcanan zengin deneyimden yararlanmaktadır. Taşınan tüm mallar tamamen sigortalıdır. Motosikletlerden küçük kamyonetlere, belgelerden kolilere ve paletlere kadar her şeyi taşıyabilen sprinter tipi geçişlere kadar geniş bir araç yelpazesi işletiyoruz. Dumlupınar, Kadıköy de felsefemiz, hiçbir iş çok küçük veya çok büyük değildir. Caddebostan Kurye

Dumlupınar Kuryeleri ile Müşteri Memnuniyet Odaklı HizmetPin
Dumlupınar Kuryeleri ile Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet

Müşteri Memnuniyet Odaklı Hizmet

Acıbadem Kurye Bizim için MÜŞTERİLERİMİZ ÖNEMLİDİR ve yol çalışmaları, kazalar, olumsuz hava koşulları veya herhangi bir nedenle teslimatlar da meydana gelebilecek herhangi bir gecikme hakkında sizi her zaman bilgilendireceğiz. Taşıdığımız her sevkiyatta size, talep edilmesi halinde kendi benzersiz teslimat notlarımızı kullanarak haftalık faturanıza eklenebilecek olan eksiksiz bir Teslimat Kanıtı sağlayabiliriz. Ayrıca, Ülkenin herhangi bir yerinden sizin adınıza malları toplayabilir ve bunları kendinize veya aynı gün, aynı gece veya ertesi gün belirtilen herhangi bir başka adrese iade edebiliriz.

15 yılı aşkın deneyim7/24 saat açık
Güvenilir ve Uygun FiyatlıProfesyonel Hizmet
İstanbul tamamın da hizmet!Ekonomik Maliyet
Dumlupınar Kurye Servislerimiz

Hangi köyde, kasabada veya şehirde olursanız olun, hızlı ve güvenilir aynı gün kuryeler tedarik etmek için tek bir misyona sahip bir şirketiz. Akıncı Dumlupınar Kurye Desteğimiz değişmez ve büyük veya küçük tüm müşterilerimize benzersiz düzeyde hizmet sunarız. Bursa Kurye

Acil Dumlupınar Kurye

Aynı gün, acil Dumlupınar kurye servisine mi ihtiyacınız var? Akıncı Kurye Hizmetleri, ülke çapında bireylere ve işletmelere özel acil teslimatlar sağlar. Mallarınızın tam konumundan bağımsız olarak, kurye sürücülerimiz 60 dakikadan daha kısa sürede teslim alabilir ve haftada 7 gün, İstanbul veya Kadıköy, Dumlupınar da ki herhangi bir posta koduna 24 saat içinde teslim edebilir. Ankara Kurye

7/24 Acil Kurye Hizmetleri Pin
7/24 Acil Kurye Hizmetleri

Uzun yıllardır müşterilerimize zamana duyarlı, son dakika rezervasyonlarıyla hizmet veriyoruz ve ekibimizin profesyonelliği ve güvenilirliği için mükemmel geri bildirimler alıyoruz. Size özel acil hizmetlerimizi seçtiğinizde, acil teslimatınızı emin ellere teslim ettiğinizden emin olabilirsiniz.
Acil Akıncı Kurye teslimatınızı web sitemiz üzerinden veya doğrudan telefonla müşteri hizmetleri ekibimizle konuşarak yapabilirsiniz.

Acil Kuryeler Nasıl Çalışır?

Moto Kurye Fiyat Talimatlarınızı alır almaz, acil rezervasyonunuzu gerçekleştirmek için özel bir sürücü ve en uygun aracı atayacağız. Boyutu, ağırlığı veya yüksekliği ne olursa olsun, herhangi bir talebi karşılamamıza ve teslimatınıza anında yanıt vermemize olanak tanıyan etkileyici bir araç filomuz var.

İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan geçici teslimatlar sunuyoruz. Acil Dumlupınar kurye hizmetimiz, ister İstanbul dan Tekirdağ tarafına taşınması gereken bir paket, ister yerel havalimanınızda unutulmuş bir pasaport olsun, zamana duyarlı teslimatınızın gereksinimlerini karşılamak için ısmarlama, doğrudan A’dan B’ye hizmeti içerir.

Ayrıca, teslim edilmesi ve ardından mümkün olan en kısa sürede iade edilmesi gereken belgeler ve diğer öğeler için bir bekleme ve iade hizmeti sunuyoruz. Her teslim alma, eksiksiz bir rota haritası ile birlikte gelir ve telefon veya e-posta yoluyla canlı güncellemeler sağlanabilir. Gecelik depolama istek üzerine mevcuttur. İstanbul Kurye

Dumlupınar Kurye Kara Yolu Taşımacılık

Akıncı Kurye Hizmetleri, İstanbul genelinde önde gelen karayolu taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Güvenilir, emniyetli ve rahat bir nakliye arıyorsanız, en yüksek standartlarda VIP kurye hizmeti almak için bize güvenebilirsiniz. Müşterilerimiz, ekibimizdeki her birimizin işimize koyduğu profesyonellik, dürüstlük ve dakikliğe olan bağlılığımız için bize güveniyor. Gönderinizin teslimatında size en iyi şekilde uyması için, ister uzun ister kısa vadeli olsun, karayolu taşımacılığınızın gereksinimlerine uygun eksiksiz bir araç yelpazesine sahibiz.

Özel Kurye/Nakliye Lojistikleri

Suadiye Kurye Akıncı Kurye operasyonlarında önce malınızın güvenliği gelir. Tüm yolculuk boyunca herhangi bir noktada araç ve yollara özel güvenlik gereksinimlerine uygun karayolu taşımacılığı ve nakliye komisyoncuları hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz, karayolu taşımacılığında bize güvenen müşterilerden mükemmel geri bildirimler aldı ve hizmetlerimizi beklentilerinizi aşacak şekilde iyileştirmeye kararlıyız. iletişim : (0216) 309 40 00 – – +90 (543) 748 61 61mail@motokuryem.com.tr

Yeldeğirmeni Kurye Dumlupınar Kurye Hizmet talebiniz için ekibimizle iletişime geçin. İş operasyonlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için esnek, ısmarlama çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Akıncı Kurye Müşteri hizmetlerimiz, resmi tatiller dahil, yılın her günü, Pazartesiden Pazara 7/24 hizmet vermektedir. Moda Kurye

Hizmetimiz şunları içerir:

 • Aynı Gün ve Ertesi gün hizmet
 • Doğrudan A’dan B’ye hizmet
 • Tam zamanında lojistik, öğeleri gerektiği gibi toplama ve teslim etme
 • Teslim edilmesi gereken belgeler ve diğer öğeler için sağlanan Bekleme ve İade hizmeti, ardından en kısa sürede iade edilir
 • Acil teslimatlarınızı karşılamak için sağlanan ısmarlama hizmet
 • Müşteri dostu çevrimiçi rezervasyon
 • Geçici teslimatlarla uğraşma konusunda uzman olan deneyimli sürücüler
 • Sağlanan gecelik depolama
 • Eksiksiz rota haritalama ve KPI raporlama hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

Kargomu Ne Zaman Teslim Alırsınız

Ülke çapındaki geniş araç ağımız, rezervasyon onaylandıktan sonra 60 dakika içinde İstanbul da ki her ilçe veya köyden mallarınızı almamızı sağlar.

Kurye Kargomu Hangi Araçla Taşıyacak?

Eşyalarınızı taşımak için özel araçlar sağlıyoruz.  Bu, sizinle rezerve edilen bir aracın, yalnızca sevkiyat varış noktasına ulaşana kadar mallarınızı içereceği anlamına gelir.

Kargoma Zarar Gelirse Ne Olur?

A’dan B’ye aynı gün acil teslimatlarınızı tam sigortalı araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.  Şoförlerimizin transit sigortası vardır, bu da mallar bizdeyken herhangi bir aksilik olması durumunda müşterilerimizin içinin rahat etmesini sağlar.

Mesai Saati Dışında Kurye Hizmeti Var Mı?

Tüm teslimatlarınızın hedeflerine ulaşmasını sağlamak için 7/24 çalışıyoruz. 
Günün her saati müşteri hizmetlerimiz, teslimatınızın sonucuna kadar sizi güncel tutacaktır.  24/6 hizmetimiz, ürünleriniz varış noktasına ulaşana kadar sizi bilgilendirmek için her zaman elinizin altında olacağı için size huzur verecektir.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp