Mersin Moto Kurye İş İlanları

Son Güncelleme Tarihi: Mart 12, 2022 tarafından Moto Kurye

Mersin moto kurye iş ilanları oldukça çeşitlidir. Mersin , İstanbul Anadolu Yakası’ndaki en kalabalık ilçedir. İlçede 35 Mahalle bulunmaktadır. Ayrıca  ekonomik çeşitliliği fazla olan ilçede moto kurye iş alanı da oldukça fazladır.

 

Moto kurye iş alanları nelerdir?

Moto kuryeler şehir içerisinde evrak, kırılabilecek hassas eşya, acil gönderim paketi, hediye ya da çiçek gibi ürünleri taşıyan kişilerdir.  Gelişen teknoloji, hastalık durumları, yoğun iş hayatı ya da kalabalıklaşan nüfus nedeniyle moto kuryelere ihtiyaç artmıştır. Moto kuryeler artık neredeyse her iş alanında çalışabilmektedir. Moto kuryenin çalıştığı firmaya göre iş alımında değişiklik gösterir. Mersin moto kurye iş ilanları karşılaşılabilecek alanlardan bazıları: Mersin moto kuryelerimiz için iş alanları nedir?

Mersin Moto Kurye İş İlanları Bazıları

 • Moto kuryeler yemek siparişi hizmetinde kullanılmaktadır. Online pek çok platform üzeri sipariş vermek mümkündür. Ayrıca işletmelerin telefon numaraları aranarak da sipariş verilebilmektedir. Verilen siparişler kısa süre içerisinde müşteriye ulaştırılır. Mersin moto kurye iş alanlarının bazıları nedir?
 • Önemli evrak Taşıyan moto kuryeler:  özellikle hukuk alanında acil evrak gönderilmesi gerektiğinde moto kuryelere başvurulur. İstanbul gibi yoğun bir trafiğe sahip olan şehirde kişinin  belgeyi kendi götürmesi oldukça zaman alacaktır. Bu nedenle genelde moto kuryeler tercih  edilir.
 • Özel paket Taşıyan moto kuryeler:  bu moto kuryeler müşterinin istedikleri herhangi bir paketi istenen yere götürmektedir. Motosikletle taşınabilecek büyüklükteki her paket bu hizmeti girer. Özellikle kırılacak eşyaların taşınmasında moto kuryeler tercih edilmektedir.
 • Çiçek gönderimi:  moto kuryeler ile çiçek göndermek de mümkündür. Bu çiçekçinin kendi kurye hizmeti olabilir. Ancak kişi istediği çiçeği herhangi bir moto kurye firmasına bildirirse moto kurye çiçeği alıp istenen yere ulaştıracaktır.
 • Eczane moto kurye hizmeti:  bu kuryeler iki türe ayrılabilir: bir moto kurye firması bünyesinde çalışıyorsa müşterinin istediği ilacı eczaneden müşteriye iletirler. Ancak eczane deposunda ya da eczane bünyesinde çalışan moto kuryeler biten ürünlerin depodan getirilmesi görevinde çalışmaktadır.

Mersin moto kurye iş ilanları başvuracağı kurye firmasının hangi hizmet türünde çalıştığını öğrenmelidir. Kuryeler hızlı gönderim yapabilmeleri nedeniyle çokça tercih edilirler. Mersin moto kuryelerimiz ile yapacağınız gönderiler sigortamız altındadır.

Ümraniye Moto Kurye İş İlanları 2021Pin
Mersin Moto Kurye İş İlanları 2021

Moto kuryelerin dikkat etmesi gerekenler

Gerekli koşulları sağlayan bir kişi moto kurye olmak için iş başvurusunda bulunabilir. Başvurulan  işe bağlı olarak firmanın istediği belgeler değişiklik gösterebilir. Genelde kuryelik işinde çok bir belge ya da sertifika istenmemektedir. Kişinin motosiklet ehliyetinin olması işi almak için yeterlidir. Ancak belgelerin dışında kişinin çalışacağı bölgeye hâkim olması ve tecrübeli bir sürücü olması da oldukça önemlidir. Mersin  moto kuryeleri işe alırken dikkat edilmesi gereken noktalar.

Kuryeler başvurdukları Mersin moto kurye iş ilanları işlerin bazılarında yaş sınırı olabileceğini bilmelidir. Moto kuryelik zor ve yorucu bir iştir. Bu nedenle çoğu firma 18 ila 30 yaş arasındaki kişileri kurye olarak tercih etmektedir. Kişiler yaşlandıkça refleksleri düşer ve yorulma oranları artar. Bu da verimli çalışmaların engeller. Ayrıca kuryeler işe başvurmadan önce uzun saatler motosiklet üzerinde çalışacaklarını kabullenmelidir.

Mersin Moto Kurye İş İlanları Numaraları

Kişiler Mersin moto kurye iş ilanları arasında kendilerine uygun bir iş bulabilirler. Mersin kuryeleri artık pek çok alanda çalışan moto kuryeler sayesinde iş imkânı oldukça yüksektir. Bu iş ilanlarındaki firmalar sadece Mersin içerisinde hizmet verebilirler. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet verebilen firmalarda bulunmaktadır. Kişi yeterliliklerini ve yol bilgisine göre kendisine uygun olan işe başvurmalıdır. Mersin moto kurye iş ilanları numaraları.

Moto kuryeler çalıştıkları süre boyunca trafik kurallarını dikkate almalıdır. Hızlı teslimat yapmak için şehir içi hız kuralları ihlal etmemeli, ışıklarda geçmemelidir. Trafik kurallarını ihlal eden kişi hem kendi hem de çevresindekilerin canını tehlikeye atar. Ayrıca tespit edildiği takdirde yüksek  miktarda para cezası ödeyecektir.

Mersin Moto Kurye İş İlanları Firmaları

Moto kuryenin işe başlamadan önce çalışacağı bölge ve yolları hakkında bilgisi olmalıdır. Alınacak sipariş ya da teslimat için doğru güzergâhın belirlenmesi, kaza ya da yol çalışmalarının bilinmesi moto kuryenin hızlı için önemlidir.  Ayrıca hızlı ve doğru teslimat müşteri memnuniyetini de beraberinde getirecektir. Mersin moto kurye iş ilanları veren firmalar nasıl bulunur ?

Moto kuryelerin iletişim becerilerinin iyi olması gerekir. Sipariş alırken ya da teslim ederken doğru iletişim kurmak önemlidir. Ayrıca herhangi bir sıkıntı yaşandığında kuryenin kendini ifade edebilmesi önem taşır. Kuryelerin karşı taraf ile iletişiminin yanında anlama becerilerinin de iyi olması gerekir. Çünkü kurye paket teslim edeceği adresi doğru anlamadığı takdirde bir takım sorunlar meydana gelebilir.

Mersin moto kurye iş ilanları inceleyen kişileri gerekli şartları sağlaması kendilerine uygun bir firmayı tercih etmeleri gerekir.

 

Ayazağa Motosikletli KuryelerPin

Mersin Moto Kurye İş Başvurusu Yapın

10 10 gün, 10 saat ve 10 dakika

Mersin Kurye CV nizi Hazırlayın

En Çok Tercih Edilen Ekonomik Moto KuryelerPin

Moto kurye iş başvurusu yapmadan önce CV nizi özenle ve detaylı bir şekil de hazırlayın.

Moto Kurye İş İlanlarına Başvurun

Avantajlı Şirinevler Motosikletli Kuryelerimizi DeneyinPin

Bölgeniz de ki moto kurye firmalarına ya da gıda, lokanta, market gibi yerlere başvurularda bulunabilirsiniz.

Estimated Cost: 8000 TL

Supply:

 • Esnek çalışma saatleri
 • Dolgun ücret
 • Sigorta+Yemek+Yol
 • Bonus Avantajlar

Tools:

 • Motosiklet Ehliyeti
 • +18 Yaş Üzerin de Olmak
 • Temiz Adli Sicil ve Sabıka Kaydına Sahip Olmak

Materials: Moto kurye sektörü son dönemler de kuryecilik sektörü bir hayli artmıştır ve iş ilanları boştadır.

Mersin Moto Kurye İş İlan Başvurusu

Moto kurye sektörü özellikle Mersin de çok ihtiyaç olunan bir meslek dalı olmaya başladı. Kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

Moto Kurye Ne Kadar Kazanır?

Kuryelerin kazançları çalışma yoğunluğu ve sistemine göre değişkenlik gösterir. Bahsetmek gerekirse ortalama paket başı 20-30 TL alınıyor, ay da min 7000 max 15000 arası bir ciro elde edebilirsiniz.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp