Ünalan Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Ünalan da acil bir sevkiyat gönderme ihtiyacı genellikle aniden ve plansız bir şekilde ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda gönderinizin nakliyesi sadece çok maliyetli olmakla kalmaz, aynı zamanda oldukça uzun zaman alır. Ataşehir kuryeleri nerede ve nasıl bulunur ?

Ünalan Kurye Hizmeti

Ünalan Kurye, nakliye hizmetlerine yönelik yenilikçi bir yaklaşım sunar – farklı taşıyıcıların araçlarında mevcut olan alanı kullanmamıza ve Ünalan da gönderilerin optimum teslimatını sağlamamıza olanak tanıyan bir yaklaşım. Beykoz kurye hizmetimi de  günün her saati hizmetinizde.

Ünalan Kurye ÇözümleriPin
Ünalan Kurye Çözümleri

Ünalan Kurye Servisleri

Gönderilerin yalnızca en güvenilir kuryeler tarafından güvenli, hızlı ve ucuz taşınması, son derece acil gönderilerin bile Acil Ünalan Kurye ile alıcılara zamanında ulaşmasını sağlar. Her gün Hızlı Ünalan Kurye tarafından özenle seçilen ve acil gönderilerinizi muhataplarınıza teslim eden kuryeler, çağdaş lojistik sanatının canlı bir göstergesidir. Ünalan Kurye ile yapılan acil gönderiler, yalnızca alıcılara güvenli ve zamanında ulaşmakla kalmaz, aynı zamanda seçtiğiniz da teslim edilir. Kadıköy kuryelerimiz ile taşıttığınız tüm gönderile sigortamız altındadır. 

Ekspres Ünalan Kuryeleri

Online gönderi platformu Ekspres Hız da Ünalan Kuryeleri, binlerce uluslararası ve yerel taşıyıcıyı bir araya getiriyor ve bu nedenle sadece küçük değil, aynı zamanda büyük gönderiler de gönderebilirsiniz. Her zaman bir veya başka bir taşıyıcının aracında boş yer bulunması istenir. VIP Ünalan Kurye ile benzersiz sistem, özellikle nakliye hizmetleri için size iyi fiyatlar sunmamıza ve bu hizmetlerin kalitesini sağlamamıza olanak Ünalan da gönderilen tüm gönderiler, standart kurye sigorta (25 TL’ya kadar) ve ek Kurumsal Ünalan Kurye sigortası kapsamındadır. Kartal kuryelerimizin tüm adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, profesyonel personellerdir. 


Ünalan Kurye Fiyatları

Ekonomik Ünalan Profesyonel Kurye ile sadece birkaç fare tıklaması ile nihai nakliye fiyatı ve seçilen nakliye acentesi hakkında bilgilere erişebileceksiniz ve kuryelerin gönderileri ne zaman toplayıp Ünalan da son muhataba teslim edeceğini öğreneceksiniz. Ünalan kuryelerimiz ile gönderilen gönderileriniz minimum maliyet ve maksimum profesyonellik ile işleme alınır. Ayrıca, hizmetler için ödeme yapmak için en uygun ödeme yöntemini seçebileceksiniz. Ünalan Motorlu veya Araçlı Kuryeyi seçip hizmetin ödemesini yaptıktan sonra, tüm gönderi detayları ve gönderi takip kodları belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. Ünalan Motorlu Kurye – kolay ve güvenli bir şekilde gönderin! iletişim mail@motokuryem.com.tr & mail@akincilojistik.net veya 0543 748 61 61

Ünalan Kurye: Toptan Teslimatlar

Ünalan Kurye ve Uçak Kargo Hizmetleri, kurye/lojistik sektörüne entegre tabanlı toptan kurye hizmetleri sunuyoruz. Teslimatlar sınıfının en iyisi tam izlenen hizmetlerle tamamlamak için bir bağlantı sunan işinizin bir uzantısıyız. Tüm müşterilerimize açık olan sezgisel kurye teslimat, seçilen taşıyıcı hizmetlerimiz aracılığıyla Ünalan Kargo ve Kurye Hizmetleri ile sunulan hizmetleri, ürünleri kolayca karşılaştırın. Gönderi rezervasyonu yapabilir, taşıyıcı etiketleri, gümrük evrakları yazdırabilir, takip ve teslimatları yönetebilirsiniz.

Ünalan Kurye TeslimatlarıARADIĞITarafından Teslim
Hemen17:00’den önce60 dakikalık servis
Hızlı3:00’den önce2-4 saat hizmet
Aynı gün teslimÖğleden önce17:00’a kadar teslimat
Gece Vakti Kuryesi16:00’dan önceErtesi gün 16:00
Gece Hemen16:00’dan önceErtesi gün 10:00
Gece Hızlı16:00’dan önceErtesi gün öğlene kadar
Ünalan Kurye Hizmet Tablosu

Akıncı Hizmetleri, 2009 yılından bu yana, uygun maliyetli Ünalan Ekspres Kurye Teslimat çözümleri sunan lider bir toptan satış acentesidir. Kurye lojistiği endüstrisi, kargo karşılaştırma web siteleri, KOBİ’ler ve e-ticaret şirketleri için Üsküdar, Ünalan ve Türkiye şehirlerine Ertesi Gün ve dünya çapında 220’den fazla varış noktasına Ekspres uluslararası kargo teslimatı sağlıyoruz.


Ünalan Kurye: E-Ticaret Lojistiği

Kurye ve teslimat hizmetleri paketimiz, akıllı ve ücretsiz bir yazılım ara yüzü aracılığıyla birden fazla taşıyıcıya uygun maliyetli erişim sağlamak için tasarlanmıştır – müşteri tabanınız ister Türkiye isterse yurtdışında olsun. Bir siparişin alınmasından ürünün müşterinin kapısına teslim edilmesine kadar – e-ticaret kuryesi sipariş işleme ve sevkiyat hizmetlerimiz, operasyonlarınızın yönetimini kolaylaştırır.

Rezervasyon ve Etiket

Sipariş yönetimi hizmetiniz veya e-ticaret platformunuzla entegre olan ücretsiz gönderim yazılımı sağlıyoruz. Sistemimiz, belirlenen kurye veya posta hizmeti için ihtiyaç duyulan etiketleri üretir ve rezervasyon sürecini otomatikleştirir. Belirli kanallardan gelen siparişler için özelleştirilmiş işleme kuralları da ayarlanabilir. Birden fazla kurye için etiket oluşturmanız mı gerekiyor? Sistemimiz, tanınan şablonlara göre bir dizi tipik taşıyıcı formatı ve boyutunda etiketler oluşturmanıza olanak tanır.

Gün İçi Teslimat ve Depolama

Bizimle yaptığınız anlaşmanın türüne bağlı olarak, siparişlerinizi doğrudan bulunduğunuz yerden veya teslimat tesisinizden seçtiğiniz bir zamanda teslim almayı da ayarlayabiliriz. Ekibimiz daha sonra siparişleri seçilen kurye ağına aktaracaktır. Günde yüzlerce ürün mü gönderiyorsunuz? Gelişmiş Ünalan e-ticaret kurye teslimat hizmetlerimiz sizin için yükü kaldırabilir. Çeşitli kanallardan sipariş işlemeyi otomatikleştirmenin yanı sıra, toplama ve paketleme, depolama ve teslimat yönetimi dahil olmak üzere kapsamlı sipariş karşılama hizmetleri de sunuyoruz. Siparişleriniz sevkıyat için hazırlanıp etiketlendikten sonra, sevkiyat için ağımıza aktarılabilir. Siparişlerinizi kolayca erişilebilen yerel merkezlerimizden birine getirin, gerisini biz hallederiz. iletişim için (0216) 309 40 00 & +90 (543) 748 61 61 e-posta adresimiz ise: mail@motokuryem.com.tr

Akıllı Fatura Yönetimi

Ticari fatura oluşturma bilgileri sistemimize erken bir aşamada alınır. Akıllı adres denetleyicimizle birlikte kullanıldığında, siparişlerin gümrük kontrolleriyle uyumlu olması neredeyse garanti edilir. Akıllı hata algılama algoritmaları, talep edilen ve sistemlerimize girilen verileri izler. Hatalı bilgiler yakalanırsa, sistemimiz bunu erken bir aşamada işaretleyerek sevkiyat sorunlarının önlenmesine yardımcı olur.


ilk Ünalan kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Neden E-Ticaret Kuryeleri

Ücretsiz yönetim yazılımımız, Maltepe kuryeleri geniş kapsamlı taşıyıcı anlaşmalarımız ve yerel ve uluslararası perakende kurye teslimatın da ki uzmanlığımız, hem sipariş işleme hem de sipariş karşılama için bizi güvenli, verimli ve uygun maliyetli bir seçim haline getiriyor.

Kurye Bulut API Teknolojisi

API’mizi kullanarak esnek ve güçlü e-ticaret kurye teslimat yönetimi araçlarına erişin. Pazar yeri entegrasyonlarını, izleme hizmetlerini ve taşıyıcı rezervasyonlarını özelleştirmek, kendi e-ticaret sistemleriniz aracılığıyla uygulamak daha kolay ve daha uygun maliyetli olacaktır. API aracılığıyla sağlanan bilgiler, Ümraniye acil kuryeleri ISO sertifikalı sunucu merkezlerinde güvenli bir şekilde tutulur ve veriler taşınırken noktadan noktaya şifreleme kullanılır. Tüm bilgi işleme süreçleri GDPR uyumludur.

Akıllı GPS ve Rota Oluşturucu

Eksik veya yanlış bir adres nedeniyle başarısız teslimatlar hakkında bir daha asla endişelenmeyin. Güçlü veri tabanımız, etiket üretimi gerçekleşmeden önce yerel ve uluslararası adresleri doğrulayabilir ve tamamlayabilir.


Ünalan Kurye

Ünalan kuryelerimiz ile motosikletli ve araçlı kurye servislerini ekonomik fiyatlarla 7 gün 24 saat sunmaktayız.


Kuryelerle Cep Telefonu Kuryeliği

Akıncı Ünalan Kurye ve Kargo Hizmetleri ile cep telefonu gönderme yeteneğine sahip birkaç motorlu kuryeden biriyiz. Tüm modern cep telefonlarında bulunan lityum iyon piller gibi tehlikeli maddeleri gönderme yetkimiz vardır. Cep telefonlarını yurt içinde gönderebilirsiniz, ancak değeri 8,000 TL üzerindeyse, tazminatsız olarak taşınır. Sultanbeyli kuryeleri birçok kişi, sözleşmeleri birkaç yılda bir değiştiğinde eski cep telefonlarını eBay’de veya Sahibinden desatar ve çevrimiçi satmaya çalışır. Daha sonra eski iPhone veya Samsung’larının eBay alıcısına iyi durumda teslim edildiğinden emin olmak isteyeceklerdir.

Bu nedenle, saygın bir paket teslimat şirketi seçmek çok önemlidir ve Ünalan Acil Kuryeleri kullanarak size yalnızca teslimatınızı çevrimiçi takip etme olanağı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok sayıda tedarikçiden kurye fiyatlarını tek bir yerde karşılaştırabilirsiniz. Ünalan Akıncı Kurye Hizmetleri, dünyanın en büyük ve en güvenilir kurye şirketleriyle büyük hesaplara sahiptir. Size çevredeki en düşük paket teslimat fiyatlarından bazılarını sunmamızı sağlayan normal satış oranlarında büyük indirimler sağladık.

Telefonu Kurye Maliyeti Nedir?

Türkiye içi tek başına bir cep telefonu gönderiyorsanız, ağır olması muhtemel değildir. İster kapıdan kapıya kurye ile ister aynı gün teslim hizmetlerimizden birini kullanarak, ertesi Gün alıcınıza teslim edebilecek bir dizi kurye hizmetimiz var. Bir cep telefonu satın aldıysanız veya sattıysanız ve bunun için bir faturanız varsa, bu mükemmel bir rehber olmalıdır. 

Ünalan, Üsküdar da örneğin güvenilir eski Nokia 3210, eBay’de yaklaşık 150 TL satılıyor. 250 TL’ nin altındaki telefonları göndermek hiç sorun değil. Pek çok telefon da genellikle tamirhanelere gönderiliyor, bu nedenle sizinkinin 250 TL değerinde olup olmadığını kontrol edin ve ardından siparişinize koruma kapağı ekleyebilirsiniz. Sancaktepe kuryeleri açıkcası, kırılgan yapıları nedeniyle kurye paket dağıtım ağından geçmek için bir cep telefonunu paketlerken çok dikkatli olmanız gerekecek. Neden ambalajla ilgili kullanışlı kılavuzumuza bakmıyorsunuz?

Neden Kuryemizi Seçmelisiniz?

Sitemiz indirimli kurye paket teslimat hizmetleri sunar ve müşterilerimizin kendi seçtikleri bir kurye kullanarak kolileri karşılaştırmasına, ayırtmasına ve göndermesine olanak tanır. Verimli ve Makul!

  1. Güvenilir Kurye Sürücüleri; Paketinizi taşıyabilecek çok sayıda güvenilir kurye şirketi arasından seçim yapın.
  2. Türkiye Çapın da Hizmetler; Türkiye içinde veya 240’tan fazla varış noktasına hizmet rezervasyonu yapın.
  3. Sorunsuz İşlemler; Toplama ve bırakma hizmetleri sunar. Tüm koli teslimatlarınızı tek bir rezervasyonda gerçekleştirme

Cep Telefonu Kurye İçin Nasıl Paketlemeliyim?

  • Paket içindeki her bir öğeyi ayrı ayrı sarın
  • Telefonun kutunun içinde hareket etmemesini sağlamak için balonlu naylon veya köpük kullanın
  • İdeal olarak, yepyeni bir oluklu mukavva kutu kullanın
  • Birleşimlerin ve kanatların etrafına güçlü bantla sabitleyin
  • Adresin açıkça görülebildiğinden ve ilgili gümrük belgelerinin eklendiğinden emin olun.
Ünalan, Üsküdar, İstanbulPin
Ünalan, Üsküdar, İstanbul

Ünalan, Üsküdar

Ünalan bölgesi İstanbul ilinin Üsküdar ilçesin de bulunmaktadır. Çok güzel bir mahalledir ve Üsküdar’ın 33 mahallesinden birisidir. Ünalan bölgesin de bir çok ulaşım yolları ve alternatifleri vardır. Ünalan Otobüs Hattı 129T, 14B, 14ES, 15BK Ünalan Tren: Marmaray Ataköy-Pendik ve Marmaray Halkalı-Gebze, Ünalan Metro Hatları M4 ve Ünalan Minibüs/Dolmuş C-66 hatlarını kullanabilirsiniz. Ünalan toplam nüfusu 35 bin olarak 2014 yılın da sayılmış ve kayıt altına alınmıştır. Ünalan posta kodu olarak ise 34700 kullanılmaktadır. D100 Karayolu ve O-4 kara yollarına yakındır. Ayrıca, Ünalan Metro istasyonuna sahiptir.

Ünalan da ki bazı önemli yerler ve kurumlar: Emaar Ünalan Akvaryum, IMOGA Ünalan, Ünalan Metropark Evleri, Yıldırım Beyazıt Ünalan Ortaokulu, Ünalan Sağlık Ocağı, Çamlıca Kız Ünalan İmam hatip Okulu, Ünalan Muhsin Yazıcıoğlu Spor Tesisleri, Küba Ünalan Camii, Ünalan Çarşı, Ünalan Caddesi, Yurtiçi Kargo Ünalan, Ünalan Handan Eczanesi, Oto Ekspertiz Ünalan

Konum: https://goo.gl/maps/NRdvgFsGnst8AdZ16
Adres: Ünalan, Baraj Yolu Alt Sk. 24-26, 34700 Üsküdar/İstanbul
Google Plus Kod: 2326+7WV Üsküdar, İstanbul
Enlem ve Boylam: 41.000747, 29.062302
Koordinat: 41°00’02.7″N 29°03’44.3″E
*Akıncı kurye konumunu göstermemektedir. Ünalan, Üsküdar bölgesini göstermektedir.Sıkça Sorulan Sorular

Ünalan Kurye Nasıl Uygun Gönderebilirim?

Akıllı telefonu göndermenin en ucuz yolu, her posta veya kurye şirketi tarafından sağlanan normal nakliye hizmetini kullanmaktır. Akıllı telefon modellerinizi her zaman gadget modelinizi korumak için özel olarak hazırlanmış orijinal ambalajlarında gönderin.  Alternatif olarak, cihazınızın güvenli ve nakliye için hareketsiz olduğundan emin olmak için yeterli dolguya sahip bir karton kutu kullanabilirsiniz.

Ünalan Kurye Telefon Gönderilir Mi

Dünyanın dört bir yanındaki birçok kurye, kullanıcıların yerel ve yurt dışına cep telefonları göndermesine olanak tanır.  Yurtdışında iPhone’lar için nakliye hizmeti sunan şirketlere birkaç örnek: DHL, FedEx, DPD, USPS, Royal Mail. Her kurye ile ayrı ayrı fiyat teklifi almak için zaman kaybetmeyin!  İhtiyaçlarınıza en uygun hizmet için Ünalan Kurye Hizmetlerin den anında fiyat alın.  Sizin için en uygun teklifi aldığımızdan emin olmak için 100’den fazla kurye şirketi ile çalışıyoruz.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp