UPS Kurye Nasıl Olunur?

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

UPS sürücüsü olmak istiyorsanız, iyi bir karar verdiniz. UPS teslimat sürücüleri, öncelikle çevrimiçi alışverişteki artış ve işgücü sıkıntısı nedeniyle yüksek talep görüyor . Ve şirket birçok fırsat ve avantaj sunuyor. En önemlisi, United Parcel Service (UPS), sektördeki 100 yılı aşkın hizmetiyle ABD’deki en başarılı lojistik şirketlerinden biridir. Bu nedenle iş güvenliği konusunda endişelenmenize gerek olmayabilir. Ancak UPS paket teslimat sürücüsü olarak nasıl işe alınır? Uygunluk şartları nelerdir? UPS teslimat sürücülerine ne kadar ödüyor? Bu makale, UPS paket teslimat sürücüsü olmak için bilmeniz gereken her şeyi paylaşmaktadır.

UPS Kurye İş Başvurusu

Neden UPS Teslimat Sürücüsü Olmalısınız? Kalkınan moto kurye teslimat sürücülerinin çoğu, ne kadar para kazanabileceklerine odaklanabilir, ancak kazanabileceklerinden daha fazlasına bakmalısınız. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük 500 şirketten biri için çalışıyor olmanızın yanı sıra UPS, sürücülere aşağıda paylaşılan birçok başka avantaj da sunuyor.

UPS Moto Kurye Teslimat Sürücü MaaşlarıPin
UPS Moto Kurye Teslimat Sürücü Maaşları

UPS Kurye Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası Cebinizden ödüyorsanız, sağlık sigortası pahalı olabilir. UPS teslimat sürücülerine mükemmel sağlık sigortası sunulmaktadır. Bu faydalar şunları içerebilir:

 • Tıbbi bakım ve hastaneye yatış
 • Davranışsal sağlık
 • Eczane ve reçeteli ilaçlar
 • Diş bakımı
 • Göz bakımı
 • işitme bakımı

Ayrıca 401k eşleşen katkı payı ve yıllık zam alacaksınız.

UPS Kurye ve Emeklilik

Kurumdan ayrıldıktan sonra sağlığınızı önemseyen bir şirkette çalışmak istiyorsunuz. UPS teslimat sürücüsü avantajları bir emeklilik planını içerir. Hizmet yıllarınıza bağlı olarak UPS 401k tasarruf planına uygun ödemenin %3 ila %8’ini alabilirsiniz . Emeklilik katkı paylarınız yıllık olarak hesaplarınıza ödenir.

UPS Kurye: Aile Sağlığı

Yarı zamanlı bir UPS kamyonet sürücüsü olmak istiyorsanız, bir yıllık hizmetten sonra tüm aileniz için %100 oranında ödenen C sınıfı sağlık sigortası alabilirsiniz. Eşiniz işveren tarafından sağlık sigortasına hak kazanmadığı sürece, tam zamanlı çalışanlar için sigortanıza eklenebilir. Tükenmişlik yaşamak istemeyen çalışanlar için ücretli tatil şarttır. Bir UPS kamyonet sürücüsü olarak, paketleri teslim ederken saatlerce yolda kalacaksınız, bu nedenle arada bir mola vermek isteyeceksiniz. Neyse ki UPS size ücretli tatil günleri sunuyor. Moto Kurye Fiyat ve aile izinleri de dahil olmak üzere en az 2 hafta ücretli izin ve ek izin alabilirsiniz.

UPS Kurye Özel İndirimler

Bir UPS teslimat sürücüsü olarak, bir teşvik olarak teslimatta indirimler de alabilirsiniz. Bu teşvik, sevkiyat sırasında geçerli olan UPS standart liste fiyatlarına uygulanacaktır. İndirimler için yalnızca hesabınız uygun olacaktır, bu nedenle diğer aile üyeleri veya arkadaşlarınız bu avantajdan yararlanamaz. Hayat sigortası Bir UPS paket teslimat sürücüsü olarak, ölürseniz ailenizin icabına bakılacağını bilmenin içiniz rahat olsun diye hayat sigortası da alacaksınız. Ancak, bağımsız hızlı kurye ve USP teslimat sürücüleri hayat sigortası için uygun değildir.

UPS Kurye Teslimat Sürücüsü Nasıl OlunurPin
UPS Kurye Teslimat Sürücüsü Nasıl Olunur

UPS Kurye Uygunluk Gereksinimleri

UPS paket teslimat sürücüsü olmak için aşağıdaki gereksinimleri karşılamanız gerekir:

 • Lise diploması
 • Geçerli sürücü belgesi
 • 21 yaşında veya daha büyük
 • Manuel geçişi sürdürebilmelidir
 • Son 3 yılda DUI veya DWI yok
 • Son 3 yılda lisans askıya alınmadı.

Ayrıca, UPS moto kurye sürücüleri aşağıdaki becerilere sahip olmalıdır:

 • Yazılı ve sözlü İngilizce dilinin mükemmel iletişim ve anlayışı
 • Her türlü hava koşulunda çalışma yeteneği
 • Yüksek fiziksel dayanıklılık
 • Hızlı ve verimli çalışma yeteneği
 • 70 kilo kaldırabilmeli
 • Prezentabl olmak ve sorunları çözebilmek
 • Dostça bir eğilime sahip olmak

Ulaştırma Bakanlığı tarafından yapılan fiziksel bir sınavı geçmeniz gerekecektir. Ek olarak, dövmeleriniz varsa, bunları örtmek kolay olmalıdır. UPS, arkadaş canlısı ve mükemmel bir iş ahlakına sahip teslimat sürücülerini işe alır.

UPS Kurye BaşvuruPin
UPS Kurye Başvuru

UPS Moto Kurye

Buradan, başvurmak istediğiniz teslimat sürücüsü türünü seçebilirsiniz, örneğin:

 • Yarı zamanlı
 • Tam zamanlı
 • Traktör-römork sürücüsü
 • Paket teslimat sürücüsü
 • LTL sürücüleri

Veya sayfanın üst kısmındaki arama motorlarına anahtar kelimenizi ve bölgenizi yazın. Açık pozisyonlar varsa iş tanımını okumak için üzerlerine tıklayabilirsiniz. Ardından “Şimdi Başvur” butonuna tıklayabilirsiniz. İşe başvurmak için çevrimiçi bir profil oluşturmanız istenecektir.

Belgelerinizi göndermeniz ve çevrimiçi bir başvuru formu doldurmanız gerekecektir. Ardından bir UPS yöneticisinin yüz yüze görüşme için telefon etmesini bekleyin. Kalıcı bir UPS sürücüsü olmak istiyorsanız, hızlı bir süreç olmadığı için sabırlı olmanız gerekir. Kurye teslimat sürücüsü olarak kabul edilirseniz, önce 2 ila 3 yıl için giriş seviyesi bir çalışan olarak başlayacaksınız ve haftada en az 40 saat çalışmanız gerekecek. Bununla birlikte, 4 yıl içinde kalıcı bir UPS teslimat sürücüsü olacaksınız. Ancak, başka bir şirkette teslimat sürücüsü olarak deneyiminiz varsa, hemen kalıcı bir UPS paket teslimat sürücüsü olabilirsiniz. Ancak, profesyonel bir teslimat sürücüsü olarak en az 4 yıllık deneyime sahip olmanız gerekir.

UPS Kurye Aylık Ne Kadar Kazanır

Indeed’e göre , ortalama UPS kurye ücreti saat başına 22,22 dolar, ulusal ortalamanın %45 üzerinde. Ancak bu, yaşadığınız ABD eyaletine, deneyim seviyenize ve çalışma saatlerinin sayısına bağlı olacaktır. Teslimat sürücülerinin her ABD eyaletinde ne kadar kazandığını öğrenin . Acemi USP paket teslimat sürücüleri saatte 15 dolar kazanabilirken, yetenekli UPS kamyon sürücüleri saatte 23.49 dolar kazanabilir. New York, Denver ve Chicago’da yaşayanlar, diğer eyaletlerdeki UPS sürücülerinden daha fazla maaş alabilirler. Hangi alanların ve sürüş pozisyonlarının daha fazla ödeme yaptığını görmek için UPS web sitesini kontrol etmeniz yeterlidir.

UPSPin
UPS

UPS

United Parcel Service (baş harfleri UPS olarak kısaltılmıştır; küçük harfle stilize edilmiştir), bir Amerikan çokuluslu paket teslimat ve tedarik zinciri yönetimi şirketidir.28 Ağustos 1907’de Seattle’de Amerikan Posta Şirketi olarak James E. Casey tarafından kurulmuştur ve 1919 yılında United Parcel Service olarak adını değiştirmiştir. 16 Ağustos 1976’da United Parcel Service Atlantik üzerinde sıçrama yapmış ve Almanya’da ilk şubesini açmıştır; Amerika dışındaki ilk şubesi Ren Park Center Neuss’de kurulmuş ve böylece eski Deutsche Bundespost ile doğrudan rekabet eder konuma gelmiştir. Ulaşım ve nakliye şirketleri Kuehne Nagel, Dachser ve Schenker & Co , eski Alman Federal Demiryolları’na ait bir ulaşım şirketidir. United Parcel Service’ın Almanya kuruluşunun ilk Yönetim Başkanı Detthold Aden olmuştur. United Parcel Service, 400 binden fazla çalışanı ile 220 ülkede hizmet vermektedir.

Kuruluş 28 Ağustos 1907 (115 yıl önce)
Seattle, Washington, ABD Amerikan Posta Şirketi olarak
Kurucu James E. Casey
Dünya çapında Kilit kişiler Carol Tomé (CEO)
Genel merkezi Sandy Springs, Georgia, ABD
Ürün Kurye ekspres hizmetleri Nakliye hizmetleri Lojistik hizmetleri
UPS
 1. UPS Alt kuruluş(lar) Nightline Group Marken UPS Logistics UPS Mail Innovations UPS Professional Solutions UPS i-parcel
 2. UPS Öz kaynak US$3.021 billion (2018)
 3. UPS Çalışan sayısı 481.000 (2018)
 4. UPS Web sitesi ups.com

UPS Kurye Başvuru S.S.S

UPS Kurye Çalışma Şartları Nedir?

Birkaç yıllık deneyiminiz varsa, UPS sürücüsü olma şansınızı artırabilirsiniz. Öte yandan, lise mezunları da UPS paket teslimat sürücüsü olmak için mükemmel adaylardır. Çırak olarak araba kullanmak ve kalıcı çalışanlar olmak için becerilerini geliştirmek için bolca zamanları var. Ancak, UPS teslimat sürücüsü olmak yeterli değildir. UPS ile daha uzun süre çalışabilmeniz için zamanında teslimat yapmaya devam etmeniz gerekir. İyi haber şu ki şirket, tüm sürücüler için çok duraklı rotaları optimize etmek için tescilli rota optimizasyon yazılımı olan ORION’u sunuyor. Bu nedenle, rota planlama ve sizi yavaşlatabilecek hava veya trafik gibi kısıtlamalar konusunda endişelenmenize gerek yok .

UPS Kurye Çalışma Avantajları Nedir?

UPS kariyer sayfası aracılığıyla doğrudan başvurabilir ve daha sonra açık roller uygun olduklarında başvurmak için kullanabileceğiniz tek bir profil oluşturabilirsiniz. Paket teslimat sürücüsü, çekici-römork sürücüsü, yük sürücüsü ve kişisel araç sürücüsü dahil, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli UPS işleri bulacaksınız. UPS sürücüleri, paket taşımanın fiziksel taleplerini ve bir kamyon sürmenin lojistik taleplerini karşılayabilmelidir. Bu nedenle UPS paket teslimat sürücüsü gereksinimleri katıdır. Bu işe başvurmanın hoş bir yönü, üniversite diplomasının gerekli olmamasıdır.

UPS Kurye Sürücüler, gün boyunca 70 pound’a kadar olan paketleri kaldırabilmeli ve indirebilmelidir. Kaldırmayı zorlaştıran herhangi bir fiziksel kısıtlamanız varsa, bu iş sizin için çalışmayacaktır. UPS’in verimlilik konusunda katı olması ve sürücülerin sürekli zamanlı olması nedeniyle, tüm gün hızlı bir şekilde çalışmak için fiziksel dayanıklılığa da sahip olmalısınız. Her türlü hava koşulunda çalışmaya istekli ve yetenekli olmalısınız. Yaşadığınız eyalet için geçerli bir sürücü ehliyetine ihtiyacınız var ve standart şanzımanlı bir aracı kullanabilmeniz gerekiyor.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp