giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Üsküdar Moto Kurye İş İlanları 2021 - İçin: İstanbul Üsküdar Moto Kurye

İçinde : İstanbul Üsküdar Moto Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 02 Ağu 2021

Üsküdar moto kurye iş ilanları için kişiler çeşitli platformları inceleyebilir. İstanbul’un Anadolu yakasındaki en eski ilçelerinden biri Üsküdar’dır. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip ilçede moto kurye hizmetlerine ihtiyaç çok fazladır. Bu nedenle iş ve iş ilanı bulmak mümkündür. Ataşehir moto kuryelerimiz 7/24 hizmetinizde.

Moto Kurye İş İlanları

Pek çok iş alanında moto kuryeye ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul’un kalabalık nüfusu ve yoğun trafiği insanların moto kuryeler ile iş yapma oranını arttırmıştır.  Gelişen teknoloji sayesinde artık kuryeler ile iş yapmak oldukça kolaydır. İnternet üzerinden sipariş vermek, kuryelere ulaşmak ve hatta siparişin nerede olduğunu takip etmek kolaylaşmıştır. Üsküdar moto kurye iş ilanları ile her alanda iş bulabilmek mümkündür. Çekmeköy moto kurye iş ilanları mı arıyorsunuz ?

Üsküdar Moto Kurye İş İlanları Hizmetleri

Kuryeler bir firma bünyesinde çalışabilmektedir hurilerin çalıştığı bu firmalar çeşitli hizmetler verirler. Bu hizmetlerden bazıları yemek bazıları evrak gönderim olabilir. Ayrıca bu firmalar part-time ya da tam zamanlı çalışanlara ihtiyaç duyabilirler iş ilanları içerisinde firmaların hangi tür çalışan aradıklarını belirtmek zorundadırlar. Kadıköy moto kurye iş ilanları arayan moto kuryelere kolaylık sağlıyoruz.

Moto kuryeler özel kurye, yemek siparişi, market alışverişi gibi kategorilerde çalışabilir. Bu kategorilere göre hizmet şekli değişebilir moto kurye hizmeti veren ya da eleman arayan firmalardan bazıları:

 • Yemek sepeti
 • Burger King
 • MC Donold’s
 • KFC
 • Dominos
 • Çiçek Sepeti
 • Getir
 • A101
 • Trendyol

Moto kuryelerde aranan şartlar nelerdir

Üsküdar moto kurye iş ilanları  inceleyen kişiler moto kuryeler için şartlar olduğunu görecektir. Her firmanın şartı değişiklik gösterebilir. Moto kurye olmanın en büyük şarjı ehliyete sahip olmaktır. Türkiye sınırları içerisinde ehliyetsiz araç  kullanmanın cezası bulunmaktadır. Herhangi bir çevirmede ehliyeti olmadığı fark edilen sürücü para cezasına çarptırılacaktır. Bu nedenle moto kurye çalıştıran firmalar çalışanlarının tüm şartları yerine getirdiğine dikkat etmelidir. Kartal moto kurye iş ilanların da aranan şartlar nelerdir ?

ilgini çekebilir  Bulgurlu Moto Kurye Numarası 2021
Üsküdar Moto Kurye İş İlanları
Üsküdar Moto Kurye İş İlanları

Üsküdar Moto Kurye İş İlanları Arayan Firmalar

Moto kuryeler uzun saatler boyunca motosiklet üzerinde yolculuk yapacaklarını bilmelidirler. Sipariş geldiği an yola çıkacak ve siparişi teslim ettikten sonra yeni bir sipariş alacaklardır. Bu gün boyu devam edecek bir durumdur. Özellikle sıcak yaz günlerinde, soğuk kış aylarında, yağmurlarda, karlarda ya da rüzgârlarda çalışmaya devam edeceklerdir. Moto kuryelerin işe başlamadan önce her türlü hava koşulunda çalışacaklarını bilmeleri gerekmektedir. Maltepe moto kurye iş ilanı arayan firmaları nasıl buluruz ?

Moto kuryelerde aranan bir diğer şart ise müşterilerin, teslim ettikleri paketlerin gizlilik ve güvenliğinden sorumlu olmalıdır. Paketler kurye tarafından hiçbir şekilde açılamaz. Aynı zamanda paketinin herhangi bir kaybında ya da başına bir iş gelmesinde kurye sorumlu tutulacaktır. Aynı zamanda kuryeler müşterilerinin telefon numaralarını ya da adreslerini işlem bittikten sonra kullanmamalıdır. Bu tamamen gizlilik ihlali ve suçtur. Pendik moto kurye iş ilanları bulmak neden zor merak ediyor musunuz ?

Moto kurye hizmetleri nelerdir?

Moto kuryeler pek çok firmanın altında çalışan birimlerdir. Bu firmalar çeşitli sektörlerde olabilir. Yemek, gıda, Turizm, hukuk bu sektörlerden bazılarıdır. Firmaların büyüklüğüne ve verdiği hizmete bağlı olarak kurye işi kategorilere ayrılmıştır. Bu Üsküdar moto kurye iş ilanları kategorilerden en çok bilinenler:

 • Gündüz moto kurye hizmeti:  bu hizmette kuryeler saat sekiz buçukta mesaiye başlar ve akşam 18.30 gibi işlerini bitirir. Gündüz moto kurye hizmetinde moto kuryeler normal hızda gönderim yapmaktadır. Bu işlem İstanbul sınırları içerisinde en fazla 3 buçuk saati bulunmaktadır. Gönderimin yapılacağı yere göre süre ve ücret değişmektedir.
 • Express moto kurye hizmeti: Bu hizmet normal kuryeden daha hızlı çalışmaktadır. Müşterinin daha acil olduğunu belirttiği paket bu hizmette gönderilir. İstanbul içerisinde gönderilen paketler en fazla bir buçuk saat içerisinde ulaştırılır. Hizmetin hızına bağlı olarak fiyatı da normal moto kuryeden daha fazla olmaktadır.
 • VIP kurye hizmeti:  Üsküdar moto kurye iş ilanları başvurusu yapacak kişilerin karşılaşabileceği bir hizmettir. Bu hizmette kuryeler Express’ten daha hızlı bir teslimat gerçekleştirir. Bu İstanbul il sınırları içerisinde tahmini olarak bir buçuk saat olmaktadır. Kuryenin hızının artmasına bağlı olarak hizmet fiyatı da artmaktadır.
 • Gece moto kurye hizmeti: Bazı moto kurye firmaları gece de hizmet vermektedir. Geceleri de çalışan bu hizmet, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda gönderim yapmaktadır. Gece moto kurye hizmetinin içerisinde normal, Express ya da VIP moto kurye hizmeti seçilebilmektedir. Müşterinin belirttiği hıza bağlı olarak bu hizmetlerden herhangi biri seçilebilir. Bu kurye hizmeti diğer tüm hizmetlerden daha pahalıdır. Sancaktepe moto kuryelerimiz gece gündüz demeden hizmetinizde.
ilgini çekebilir  Fıstıkağacı Moto Kurye Hizmeti 2021

Üsküdar moto kurye iş ilanları başvuracak kişilerin çalışma koşullarını incelemesi gerekir. Ayrıca kişi bu işe uygun olup olmadığını da incelemelidir.

Ümraniye Moto Kurye İş İlanları 2021 Bağlarbaşı Moto Kurye Hizmeti 2021

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara