Yemeksepeti ve Banabi Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyor?

Son Güncelleme Tarihi: Eylül 16, 2022 tarafından merve merve

Yemeksepeti ya da Banabi kuryelerinin maaşları ve kazançları merak konusu. Sizler için Yemeksepeti ve Banabi kuryelerin maaşlarını anlattık.

Yemeksepeti ve Banabi Kuryelik Yapmak

Dışarıda bu kadar çok yemek dağıtım hizmeti varken, hangisinin en iyi araç olacağına nasıl karar verirsiniz? Yemeksepeti veya Banabi için motosiklet ile gelirlerini artırmak isteyenler İstanbul Kurye için en yaygın yan etkinliklerden biri haline geldi .

Çok fazla taahhüt gerektirmez ve düğün, tatil, emeklilik veya borcunu ödemek gibi özel günler için para kazanmak ve birikim yapmak için harika bir yol olabilir. Ümraniye kuryelerimiz de kendi bünyesin de yemek dağıtım hizmeti vermektedir. Yeni bir ek iş arıyorsanız, Yemeksepeti ya da Banabi için motosiklet ile kuryelik yapmanın size uygun olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Yemeksepeti, Banabi Firması Nasıl Para Kazanıyor?

Yemeksepeti ve Banabi firmaları, restoranların müşterilerine yemek teslim etmek için kullandığı küresel bir yemek kurye hizmeti platformudur. Lokantacılar yemek dağıtım hesaplarını ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir . Uygulama içinde, restoran hizmetlerini müşterilere pazarlama, daha geniş bir erişim ve potansiyel olarak tekrar müşteriler yaratma seçeneğine de sahipler.

Müşteriler Yemeksepeti ya da Banabi kurye uygulamasını kullanarak bir restorandan sipariş verdiğinde, restoran siparişi kabul eder ve hazırlar. Moto Kurye Bir Banabi kurye sürücüsü, uygulama üzerinden siparişi talep eder, siparişi restorandan alır ve müşteriye yemeği teslim eder.

Yemeksepeti ve Banabi Kurye HizmetleriPin
Yemeksepeti ve Banabi Kurye Hizmetleri

Müşteri ve Kurye Etkileşimi

İnsanlar restoranlardan sipariş ettikleri yemeklerin doğru ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini istiyor. Birçoğu, kendilerini restorana gitmek zorunda kalmaktan kurtarmak için Yemeksepeti ve Banabi gibi yemek kurye hizmeti uygulamalarına güveniyor .

Müşterilerin Yemeksepeti ve Banabi uygulamasını kullanması kolaydır. Kültürel veya mutfağa göre sınıflandırılmış yüzlerce restorana göz atıyorlar ve ardından yemeklerini sipariş etmek için restorana dokunuyorlar. Üsküdar kuryelerimizin müşteri etkileşimi her zaman iyi tutarlar. Müşteriler, sipariş verdikten ve ödeme yaptıktan sonra teslimatlarını uygulama üzerinden takip edebilirler.

Nasıl Banabi ya da Yemeksepeti Kuryesi Olunur?

Yemeksepeti veya Banabi kurye yemek teslimatı, Hızlı Kurye geleneksel restoran yemek teslimatı gibi değildir. Yemeksepeti, Banabi Kurye teslimat sürücüleri kendileri için çalışır ve saatlerini kendi belirler. Banabi kuryeleri, kendileri için uygun olduğunda yiyecekleri teslim eder.

Belki de zaten bir Yemeksepeti veya Banabi müşterisisiniz ve gelirinizi kendi programınıza göre tamamlamanın bir yolunu arıyorsunuz . Yemeksepeti uygulamasıyla yemek teslim ederek ödeme almaya nasıl hazırlanacağınız aşağıda açıklanmıştır. Sultanbeyli kuryeleri gece, gündüz demeden aktif bir şekil de hizmet verirler.

Yemeksepeti Uygulamasına Kayıt Olun

 1. Yemeksepeti uygulamasını iOS veya Android mobil cihazınıza indirin ve yükleyin.
 2. Geçmiş kontrolüne onay.
 3. Fotoğraflı bir kimlik ve diğer gerekli belgeleri Moto Kurye Fiyat yükleyin.
 4. Sürücü hesabınızın aktif olduğu size bildirildiğinde, teslimat taleplerini almaya başlayabilirsiniz.

Yemeksepeti Teslimat Taleplerini Almaya Başlayın

 1. Yemeksepeti uygulama menüsünü açın.
 2. Ekranın altındaki Siparişler düğmesine dokunun.
 3. Teslimat şartlarını gözden geçirin.
 4. Teslimatı kabul etmek için 15 saniye içinde ekranınızın alt kısmındaki mavi yanıp sönen düğmeli kutuya dokunun.

Siparişlerinizi Teslim Edin

 1. Sorunsuz bir teslimatı kolaylaştırmak için restoranlardan müşterilerinizin konumlarına Yemeksepeti, Banabi tarafından önerilen navigasyon bilgilerini kullanın.
 2. Ek desteğe ihtiyacınız varsa Yemeksepeti desteğiyle uygulama içinden iletişime geçebilirsiniz.

Paranı Kazan

 1. Tamamladığınız her yemek siparişi alımı ve teslimatı için ödeme alırsınız.
 2. Ayrıca km başına ücret alırsınız.
 3. Yaşadığınız şehre bağlı olarak, dakika başına ücret de alabilirsiniz.
 4. Yemeksepeti, Banabi müşterileri, teslimat sırasında size uygulama içinde veya nakit olarak bahşiş verme seçeneğine sahiptir.

Yemeksepeti, Banabi Kuryeliği Kârlı İş Mi?

İÇİNNEDEN İYİ
Farklı ulaşım modlarını kullanabilirsiniz.Nasıl teslim edeceğinizi siz seçersiniz. Müşterilerinize yiyecek teslim etmek için araba kullanabilir, bisiklete binebilir, scooter kullanabilir ve hatta yürüyebilirsiniz.
İstediğiniz zaman veya istediğiniz kadar çalışın.Bir saat, birkaç saat, hafta sonları veya hafta boyunca birkaç gün çalışabilirsiniz.
Ödeme anında yapılır.Yemeksepeti ile araç kullandığınızda, kazancınız her hafta otomatik olarak banka hesabınıza aktarılır. Hatta Anında Ödeme’yi kullanabilir ve ödemenizi günde beş defaya kadar nakit olarak çekebilirsiniz.
Kolay kazanç takibiTeslimat için bir siparişi kabul etmeden önce, onu teslim etmek için ne kadar ödeme alacağınızı görebilirsiniz. Şehirlerarası Kurye Ayrıca, uygulama içinde size ne kadar müşterinin bahşiş verdiğini de görebilirsiniz.
İstediğiniz zaman izin alın.Teslimat taleplerinizi istediğiniz zaman Yemeksepeti uygulamasında açıp kapatabilirsiniz.
Basit kayıt işlemiYemeksepeti uygulaması size bir hesap oluşturma, siparişleri teslim alma ve siparişleri teslim etme konusunda tam talimatlar verir.
Gelişmiş zamanlamaya gerek yokYemeksepeti veya Banabi promosyonlarını kullanarak daha fazla para kazanabilirsiniz.
Yemeksepeti ya da Banabi kuryeliğinin faydaları.

Yemeksepeti, Banabi Kuryeliği Zararlı İş Mi?

İLENEDEN İYİ DEĞİL
Ücret düşük.Indeed’e göre,Yemeksepeti teslimat sürücüleri saatte ortalama 32 TL kazanıyor.
Maaş sabit değil.Günün bazı günleri veya saatlerinde Yemeksepeti, Banabi kurye sürücüleri daha yüksek kazanç elde ediyor, ancak bu tutarlı değil.
Aracınızda aşınma ve yıpranmaDaha sık bakım ve doldurma için benzin istasyonuna daha fazla gezi. Bununla birlikte, yükün bir kısmını hafifletmek için gelir vergilerinizi doldururken bir kilometre kesintisi yapabilirsiniz. 2021’de kilometre kesintisi mil başına 56 senttir.
Uygulama bazen çalışmıyor.Özellikle Yemeksepeti, Banabi kurye sürücüleri eski akıllı telefonları kullandığında bazen hatalar ve aksaklıklar meydana gelir.
Yemeksepeti, Banabi Kuryelerinin Eksi Yönleri.

Yemeksepeti, Banabi Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyor?

Yemeksepeti, Banabi kurye sürücüleri, saatte 25-35 tl arasında bir netlik bekleyebilirler. Bu tazminat aralığı, genellikle gaz ve araç bakımı gibi iş yapma Uçak Kargo masraflarını hesaba kattıktan sonra ödenir .

Yemeksepeti ve Banabi Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyorlar?Pin
Yemeksepeti ve Banabi Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyorlar?

Yemeksepeti, Banabi Kurye Olmak İçin Neler Gerekli?

Yemeksepeti veya Banabi ile yemek kuryeliği yapmak için bir araca sahip olmanız gerekmez. Arabayla, scooter ile, yürüyerek veya motosiklet ile ne teslim etmeniz gerektiğini kontrol edin.

Yemeksepeti, Banabi Kuryeliğini Arabayla Yapmak

 • Arka plan kontrolü için Sosyal Güvenlik numaranızı göndermelisiniz.
 • Yaşadığınız yerde minimum yaş gereksinimini karşılamalıdır.
 • Geçerli bir sürücü ehliyetine sahip olmalıdır.
 • Arabanızın iki veya dört kapısı olmalıdır.

Yemeksepeti, Banabi Kuryeliğini Motosiklet ile Yapmak

 • Arka plan kontrolü için Sosyal Güvenlik numaranızı göndermelisiniz.
 • Yemeksepeti uygulamasına kaydolurken Hızlı Kargo Bisikletle teslimat veya Bisikletle veya yürüyerek teslimat (şehriniz için hangi seçenek mevcutsa) seçeneğini belirleyin.
 • En az 18 yaşında olmalıdır.
 • Devlet tarafından verilmiş geçerli bir kimliğe sahip olmalıdır.
Örnek Yemek Taşımacılığı Yapan KuryePin
Örnek Yemek Taşımacılığı Yapan Kurye

Yemeksepeti Kuryeliği Değecek Bir İş Mi?

Yemeksepeti kurye sürücülerinin ne kadar kazandığını ve buna bağlı maliyetleri göz önünde bulundurursak, zaman ayırmaya değer mi? Yemeksepeti kuryeliği ile zengin sürüşü emekli edemezsiniz, ancak kesinti süreniz boyunca biraz kolay yan para kazanabilirsiniz.

Kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için öğle ve akşam yemeğinin yoğun olduğu saatlerde teslim etmeyi planlayın. Yemeksepeti kurye sürücülerinin genellikle, harcamalardan sonra ücreti saat başına yaklaşık 11 ila 16 dolar arasında olan Uber araç paylaşım sürücülerinden daha az kazandığını unutmayın.

Bazı finansal hedefleriniz varsa ve ekstra para kazanmak için nispeten kolay, düşük taahhütlü bir yol istiyorsanız, o zaman bir Yemeksepeti kurye sürücüsü olmak sizin için doğru olabilir.

Yemeksepeti, Banabi Kuryesinin Kişisel Veri Güvencesi Nedir?

Uygulama kullanıcılarının, sürücülerinin ve müşterilerinin güvenliğini sağlamaktan gurur duyar.  Şirket, güvenlik ihlallerini ve trafik olaylarını önlemeye adanmış küresel bir güvenlik ekibine sahiptir.

Yemeksepeti, Banabi Diğer Kurye Uygulamarından Farkı Ne?

Yemeksepeti’nin aksine, bazı yemek dağıtım kurye firmaları istedikleri zaman esnek saatler çalışamazlar.  Yemeksepti ile istediğiniz saatte yarı zamanlı veya tam zamanlı teslimat yapabilirsiniz.

Yemeksepeti, Banabi ile Ne Kadar Para Kazandığımı Nasıl Öğrenirim?

Yemeksepeti ve Banabi uygulamasında kazancınızı bulmak ve takip etmek kolaydır.  Kazancınızın parasal miktarını istediğiniz zaman ekranınızın üst kısmında görebilirsiniz.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp