Zümrütevler Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Ayrıca sadece malları teslim etmeyecek, aynı zamanda GÜVENİLİR, PROFESYONEL ve GÜVENLİ birini de beklemelisiniz. İşinizi desteklemek için mallarınızı teslim etmenize nasıl yardımcı olacağımızı görüşmek için bizimle iletişime geçin. Ne kadar büyük veya küçük, yakın veya uzak fark etmez, gereksinimlerinizi görüşmek için şimdi bizi arayın!

?Fındıklı Kurye Çözümleri?Moto Kurye Çözümleri
Fındıklı KuryeFındıklı, Maltepe ve İstanbul dan Türkiye’nin her yerine acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
?Fındıklı Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Fındıklı dan İstanbul ve Türkiye’nin her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
?Kurumsal KuryeFındıklı kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
?Ekonomik Kurye FiyatıFındıklı, Maltepe de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
?Aynı Gün TeslimatFındıklı, Maltepe ve İstanbul, Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
?Fındıklı Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
?Sabit Oranlı Fındıklı Kurye Fındıklı sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
?Fındıklı Kiralık KuryeFındıklı her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Fındıklı Kurye Hizmetleri

Zümrütevler Kurye Hizmetleri

Teslim alma için zamanında varacağımıza ve malların belirlenen varış noktasına ne zaman ulaşacağı ve uygun maliyetli olacağı konusunda gerçekçi tavsiyeler vereceğimize güvenebilirsiniz. Mallarınızın güvenli ve zamanında ulaştığının teyidi, işinizin sorunsuz ve verimli bir şekilde yürüdüğünü ve değerli müşterilerinizi memnun ettiğini garanti eder. Moto kurye eşyalarınızın her zaman mevcut tüm yasal ve güvenlik gerekliliklerine uygun olarak taşınacağından emin olabilirsiniz. Hızlı ve güvenli teslim edeceğiz.

 • İstanbul ve Türkiye tamamın da teslimat hizmeti
 • Ticari teslimat hesabıyla indirimler
 • Gönderilerinizi işlemek için özel hesap yöneticisi
 • İstanbul genelinde 2500 araca erişim
 • Küçük kamyonetlerden kamyonlara kadar çeşitli teslimat araçları
 • AOG, ADR, Aynı Gün Teslimatlardan Sıcaklık kontrollü araçlara kadar çeşitli Servisler mevcuttur.

Bize mallarınızı emanet ederek işinizin bir uzantısı olacağız, bu da müşterimize profesyonel ve hızlı kurye hizmetleri sunmaya devam edeceğimiz anlamına geliyor.


Zümrütevler Kurye HizmetleriPin
Zümrütevler Kurye Hizmetleri

Zümrütevler Moto Kurye

Bu acil veya özel proje için, ayrıntıların zaman diliminize ve maliyet gereksinimlerinize uymasını sağlamak için sizinle birlikte çalışacak olan Müşteri Hizmetleri’ndeki profesyonel deneyimli Akıncı Kurye personelimizle görüşün. Akıncı Kurye müşteri hizmetlerimiz, tüm hizmetlerimizin ayrıntılarını size sağlayacak ve tüm gereksinimlerinizi görüşmekten mutluluk duyacaktır. Görüşmek için Akıncı kurye müşteri hizmetleri ile iletişime geçin:

 • Aynı Gün Teslimat Kurye hizmetimiz, gönderinizin varış noktasına olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır.
 • Teslim alma, belirlenen zamanda olacak ve varış noktasına yolculuk boyunca izlenecektir.
 • Paket çok küçük veya çok uzak değil.
 • Bu standart kurye hizmeti, günlük gereksinimlerinizin çoğu için yeterli olacaktır.
 • Ancak, o gün için, mallarınızda ‘zaman önemlidir’ faktörü olduğunda, Acil/VIP Zümrütevler Kurye Servisine ekstra ihtiyaç duyabilirsiniz.

Zümrütevler Hızlı Kurye

Acilen teslim etmek için neye ihtiyacınız var? Tüm önemli Belgeler mi, hayalinizdeki evi satın almak için teslim edilmesi gereken Hukuki belgeler mi yoksa tüm bunlardan kurtulmak için Pasaportlar mı? Veya şirketinizin teklif verdiği tüm önemli sözleşme için tüm önemli İhale? İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 6161

 • İstanbul Tamamın da Kurye Hizmeti; Kurye hizmetlerimiz, geniş aynı gün kurye ağı ile ülke çapındadır. Gereksinimlerinizi derhal yerine getirebildik. Mükemmel müşteri hizmetleriyle gurur duyuyoruz
 • 60 Dakika da Teslim Alma ; Aynı gün kuryelerimiz, rezervasyonunuzu gerçekleştirdikten sonra 60 dakika içerisinde ürünlerinizi teslim almayı ve tercihlerinize bağlı olarak aynı gün veya ertesi gün teslimatınızı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
 • Sabit Profesyonel ve Tecrübeli Kurye Sürücüsü; İçiniz rahat olsun diye aynı teslimat sürücüsü teslimatınızı toplayacak ve gerçekleştirecektir. Ayrıca teslimatınız aynı gün veya ertesi gün teslimat şeklinde gerçekleşebilir. Düşüşünüzün derhal gerçekleşmesini sağlamak.
?Kurye?Lojistik
Fındıklı Moto KuryeFındıklı Yaya Kurye
Fındıklı Nöbetçi KuryeFındıklı Gece Kurye
Fındıklı Motorlu KuryeFındıklı Özel Kurye
Fındıklı Ekonomik KuryeFındıklı VIP Kurye
Fındıklı Acil KuryeFındıklı Gün İçi Kurye
Fındıklı Gece KuryeFındıklı Ekspres Kurye
Fındıklı Araç KuryeFındıklı Uzun Yol Kuryesi
Fındıklı Kiralık KuryeFındıklı Ucuz Kurye
Fındıklı Uçak KuryeFındıklı Arabalı Kurye
Fındıklı Moto Kurye

Zümrütevler Acil Kurye

Müşterinizin siparişini yerine getirmesini engelleyen bozuk makinesinin yedek parçaları? Veya siparişlerinizi göndermeniz gerektiğinde sallanmaya karar veren bilgisayarı düzeltmek için güncelleme mi? Ya da o unutulmaz yadigarı ya da sanat eseri! Bu önemli tüm hızlı, güvenli ve profesyonel kurye teslimatı yapmak için bizi arayın. Müşterinizin ellerine teslim etmek ve nihai varış noktasına zamanında teslim etmek için bize güvenin.

 1. Kuryelerimiz, tam gizliliği korumak ve profesyonel bir hizmet ve tutum sağlamak için denetlenmiştir.
 2. Teslimat aracımızdaki kapılarımız daha fazla güvenlik için ekstra zırhlı kapı plakaları ile donatılmıştır.
 3. En son onaylı güvenlik alarmlarına ve immobilizasyon ünitelerine sahiptir.
 4. Yepyeni eco4 dereceli Mercedes minibüsümüzü öncelikle günlük mal taşımacılığı için kullanıyoruz.
 5. Güvenliğimiz hakkında daha fazla ayrıntıya ihtiyacınız varsa, lütfen Akıncı Kurye Müşteri Hizmetlerimizle görüşün.
Minivan Kurye Aracımız1,5 LX 1,2W x 1,1H
Maksimum yük 400KG
1 Palet kapasitesi
Kısa Dingil Minivan2,4L x 1,2W x 1,3H
Maksimum yük 1000 kg
2 x palet
Tabanlı Vanlar3L x 1,3W x 1,7H
Maksimum yük 1300 kg,
3 x palet
LWB/XLWB Minibüs 4-4.2m4,2 L x 1,3 W x 1,8 Y 
Maksimum yük 1300 kg
4 x paletine kadar
Luton Van4L x 1,2W x 1,9H 
Maksimum yük 900 kg
4 x paletine kadar
7.5 Tonluk Teslimat Kamyonu6L x 2,4W x 2,2H 
Maksimum yük 4000 kg
10 x palet
Akıncı Zümrütevler Kurye Araç Filomuz

Zümrütevler Express Moto Kurye

Düşünceli profesyoneller olarak en iyisini talep ediyor ve sunuyoruz. Size desteğimiz, teslim alma noktasından teslim noktasına kadar işinizi geliştirmek için var. Acil kurye sürücümüz, ürününüzü belirlenmiş varış noktasına, yani müşterinize kadar desteklemeye kendini adamıştır.

 1. Sizden ayrıldığında, mümkün olduğunca hızlı, güvenli ve güvenli bir şekilde teslim edileceğinden emin olmak için sürücüye güvenebilirsiniz
 2. Şirketimiz, mallarınızı teslim etmeye ve size eşsiz bir hizmet sunmaya kendini adamıştır.
 3. Teslimatınıza tahsis edilmiş bir minibüsümüz olduğunu unutmayın.
 4. çoklu bırakma hizmeti sunmuyoruz. Kendimizi bu tek teslimata adadık.

Bu değerli kargo için zamanında teslim etmek için yürütmemizde güvende olacağız. Küçük ve kişiselse, kendiniz alıyormuşsunuz gibi teslim edeceğiz! Tecrübeli ve donanımlı kurye sürücülerimiz, teslim etmemiz için bize güvendiğiniz sorumluluğun çok farkında olacaktır.

Gece Kurye Servisleri

Bazen iş yükünüz normal akışı bozar. Umutsuzluğa kapılma. Öğleden sonraya veya akşama kadar hazır olmayacak bir teslimata ihtiyacınız varsa, ertesi gün için teslimatı ayarlayabilir ve ayarlayabiliriz. Aynı Gün teslimatınızı sağlayan aynı hızlı kurye hizmeti, paketinizin ertesi gün mümkün olan en kısa sürede ulaşmasını sağlayacaktır.

 • Değeri yüksek ve istisnai mallar için, malların sizin veya işletmeniz için gerçek değerini anlayan bir kuryeye ihtiyacınız vardır.
 • Teslim edileceği bilgisine ve güvenine sahip olun, kırılgan ise tek parça halinde.
 • Herhangi bir talihsiz kazaya karşı sigortalı olduğumuzu unutmayın. 
 • İçiniz rahat olsun diye mallarınız sigortalıdır ve sevkiyat başına 25.000 TL’ye kadar herhangi bir ek maliyet olmaksızın Transit Mallar sigortamız kapsamındadır. 
 • Umarız aksilikler olmaz, ancak kontrol edemediğimiz bazı şeyler olabilir, bu yüzden iç huzurunuz için normalden çok daha yüksek bir sigorta seviyesi sunuyoruz.

Zümrütevler Kurye Fiyat/Ücretleri

Kurye teslimat/teslim alma talebiniz için normalde birkaç dakika içinde size bir fiyat verebiliriz, telefonu açıp bizimle iletişime geçeriz ve normalde size saçma sapan olmayan, tam kapsamlı bir maliyet veririz, bizimle iletişime geçtiğinizde lütfen teslim alın ve teslimat posta kodlarının yanı sıra teslim edilecek ürün(ler)in boyutu ve ağırlığı.

Genel olarak ürün tipine (ADR, yüksek güvenlikli ürünler, güvenlik mühürleri), ürünlerin ağırlıklarına ve boyutlarına göre 3-4 farklı fiyat bandımız bulunmaktadır. 50 TL minimum ücretle çalışıyoruz. Bekleme Süreleri; kendi kusurumuz olmadığı için teslim alma/teslimat için beklememiz gerekirse, ilk 30 dakika için ücret almıyoruz, daha sonra her 30 dakikada bir 5,00 £ değiştiriyoruz.

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Fındıklı Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Fındıklı kurye fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye

Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Fındıklı Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Moto Kurye Avantajı Nedir?

Paketimi alırken imzalamam gerekiyor mu? Normalde, teslim alma sırasında imzalamanızı istemiyoruz. Ancak, belirli endişeleriniz varsa lütfen bunu Müşteri Hizmetlerimizle görüşün. Zümrütevler de taşıyabileceklerinizin bir sınırı var mı? Çoğu standart ve yaygın paketi teslim edebiliyoruz, ancak yapamayacağımız bazı şeyler var, örneğin uzman transferi gerektiren radyoaktif atıklar.

 • Bir sorun ortaya çıkarsa ne olur: Herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Teslimatınızı tehlikeye atabilecek önemli gecikmeler veya başka sorunlar yaşanırsa, Müşteri Hizmetleri sizinle iletişime geçecek ve uygun şekilde tavsiyenizi isteyecektir.
 • Paketim sigortalanacak mı: Evet, eşyalarınız sigortalıdır ve Transit Mallar sigortamız kapsamındadır. Mallarınız, konsinye başına 25.000 TL karşılığında kendiniz için hiçbir ek ücret ödemeden sigortalanır. Daha pahalı mallarınız varsa, lütfen Müşteri Hizmetlerimizle konuştuğunuz anda görüşün.
 • Hangi belgeleri iade ediyorsunuz: Teslimat belgeleriniz, normalde haftalık olarak işlenen faturaya eklenecektir. Daha fazla ayrıntı için Müşteri Hizmetleri ile görüşün.
 • Faturada hangi ayrıntılar yer alıyor: Toplama ve teslimat adresi, herhangi bir sipariş veya referans numarası, işin net maliyeti, herhangi bir bekleme süresi veya ek ücretler ile ilgili tüm ayrıntılar ve KDV dahil tam maliyet ayrıca gösterilecektir.
 • Müşteri detaylarını faturaya ekleyebilir misiniz: Müşteri Hizmetleri ekibimizin bir üyesiyle gereksinimleriniz hakkında konuşun.

Normal sürücünüze bir şey olsa hala çalışır mısınız. Müşterilerimize verdiğimiz hizmeti sürdürmek için bir risk değerlendirmesi yapılmıştır. Teslimat gereksinimlerinizi etkilememek için hizmetimizi sürdüreceğiz.

Teslimat adresinde her zaman bir imza alıyor musunuz? Evet. Tüm teslimatlar varış yerinde bir imzaya sahip olması gerekecektir. Bu, Teslimat Kanıtı (POD) olarak alınacaktır.

Zümrütevler Kurye Hizmetleri

Moto Kurye Özellikleri Nedir?

Olağandışı olsa da hemen hemen her şeyi teslim etmeyi düşüneceğiz – ancak radyoaktif atık, canlı hayvanlar, kan ve organlar gibi taşımamıza izin verilmeyen belirli öğeler var. Özellikle yüksek değere sahip ürünler, ek bir ücrete tabi olacak ek sigortaya ihtiyaç duyabilir. İstanbul çapındaki filomuzda hemen hemen her tür araca erişimimiz var.

 1. Gecelik hizmet sunuyor musunuz; Tam hizmetlerimiz için, size en uygun hizmet yelpazesini görüşmek üzere Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçin.
 2. Hangi büyüklükte araçlarınız var; Taleplerimizin çoğuna uygun bir dizi araca erişimimiz var. Günlük iş için yepyeni eco4 dereceli Mercedes kamyonetimizi kullanıyoruz. Bu, daha fazla güvenlik için ekstra zırhlı kapı plakalarıyla donatılmıştır. Ayrıca, onaylı güvenlik alarmları ve immobilizasyon ünitelerine sahiptir. Daha fazla ayrıntı için Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçin.
 3. Teslimat ayrıntılarını değiştirmem gerekirse ne olur; u sorun değil. Paketinizin teslimat detaylarından herhangi birinde bir değişiklik olursa, en kısa sürede Müşteri Hizmetleri’ni arayın ve sürekli iletişim halinde olduğumuz için istediğiniz yere teslim edilmesini sağlayabiliriz. Teslimat maliyetleri yeniden hesaplanacak ve değişiklik anında size bilgi verilecektir.
 4. Çok küçük teslimatına ihtiyacım var; Hayır. Herhangi bir sorguyu memnuniyetle karşılıyoruz ve ayrıntılarınızı tartışmaktan ve en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Bu nedenle, ister şehri dolaşmak için acilen bisikletli bir kuryeye, ister aynı gün ülke genelinde büyük bir yükü taşımak için bir gemiye ihtiyacınız olsun, bu iş için doğru aracı aldığınızdan emin olabiliriz. Bazı şirketler, size verdikleri rakama sinsi ekstra maliyetler ekleyebilir, ancak biz değil.


Zümrütevler, MaltepePin
Zümrütevler, Maltepe

Zümrütevler

Zümrütevler mahallesi İstanbul ilin de bulunmaktadır ve Anadolu yakasına bağlıdır. Zümrütevler mahallesi Maheltepe’nin 18 mahallesinden birisidir. Zümrütevler mahallesi 2018 yılın da ki nüfus sayımın da 82,915 olarak kayıt altına alınmıştır. Zümrütevler mahallesi Maltepe, İstanbul da bulunur ve posta kodu 34852

Zümrütevler Kurye S.S.S

Zümrütevler Kurye Kimdir?

Trafik sorunları veya kötü hava koşulları gibi zamanında teslimat yapmamızı engelleyen herhangi bir aksilik olursa, hemen size bildireceğiz ve en kısa sürede teslim etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Aldığınız kurye hizmet fiyatı, kötü sürprizler olmadan ödeyeceğiniz şeydir. Malları topladığımızda, keskin köşeleri veya kenarları korunacak şekilde iyi paketlenmiş olmasını tercih ederiz. Bu şekilde nakliye sırasında daha az hasar riski vardır.

Zümrütevler Kurye Hizmeti Nedir?

Basit size söyleyeceğiz. Kısa mesaj mı yoksa e-posta mı tercih ettiğinizi bize bildirin ve sürücümüz gönderinizi başarıyla teslim eder etmez sizi bilgilendirelim. Alındı ​​belgesine ihtiyacınız varsa, ofislerimize geri getirilecek ve size ileteceğiz.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp