giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Ataşehir Moto Kurye İş İlanları 2021 - İçin: İstanbul Ataşehir Moto Kurye

İçinde : İstanbul Ataşehir Moto Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 01 Ağu 2021

Ataşehir moto kurye iş ilanları ilçe içerisinde ya da İstanbul’un diğer ilçelerine kurye hizmeti veren firmalar tarafından açılmaktadır. Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunmaktadır. İstanbul’un 39 ilçesinden biri olan ilçede pek çok moto kurye işi bulunmaktadır.

Moto Kurye İş İlanları Nasıl Bulunur?

Ataşehir’de moto kurye hizmeti veren küçük ya da büyük kurye firmaları bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları, İstanbul içerisindeki tüm ilçelere hizmet etmektedir. Bunlar genelde büyük firmalardır. Ancak küçük ya da esnaf işletmeler sadece Ataşehir içerisine moto kurye hizmeti vermektedir. Bu küçük işletmeler genelde esnaf lokantaları, çiçek siparişi alan firmalar ya da sadece ilçe içerisine evrak ve benzeri paket taşıyan kurye firmalarıdır. Ayrıca kartal moto kurye ilanları bölümüne de bakabilirsiniz.

Ataşehir moto kurye iş ilanları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin takip edebilecekleri bazı siteler bulunmaktadır. Bu siteler, Türkiye’nin dört bir yanına iş ilanı açılabilen online platformlardır. İş ilanı platformlarından başlıcaları:

 1. Sahibinden
 2. İŞKUR
 3. Eleman.net
 4. Kariyer.net
 5. İşinolsun
 6. Jooble
 7. İndeed
 8. Pariyer.net
 9. Elemanuzmani.com
 10. İşbul.net
 11. Elemanonline.com
 12. Armut
 13. Unisbul

Moto kurye olmak isteyen ve Ataşehir ilçesinde iş arayan kişilerin bu platformları incelemeleri gerekmektedir. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile neredeyse tüm işlemler online yapılmaktadır. Bu online işlemlere iş başvuruları da dahildir. Özenle düzenlenen bu platformlarda moto kurye arayan firmalar ilan açmaktadır. Bu firmalar aradıkları nitelikleri, iş koşullarını ve firmanın nerede olduğunu belirtmek zorundadır. Maltepe moto kuryelerimize de iş olanağı sağlıyoruz.

Ataşehir Moto Kurye İş İlanları 2021
Ataşehir Moto Kurye İş İlanları 2021

Ataşehir de Moto Kurye İş İlanları Güncel Mi?

Bazı firmalar sadece Ataşehir’de iş yapmaktadır. Ataşehir moto kurye iş ilanları bulunan bazı firmalar ise bu ilçeyi iyi bilen moto kuryelere ihtiyaç duymaktadır. Büyük moto kurye firmaları İstanbul’un her ilçesine hizmet vermektedir. Hizmet verebilmek için de o ilçeleri bilen kuryelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumda işe alacakları moto kuryelerde dikkat edilen en önemli kısım, kuryenin bölgeye hakim olup olmamasıdır.

ilgini çekebilir  Kayışdağı Moto Kurye Hizmetleri 2021

Firmanın istediği gerekli yeterliliklere sahip kurye, eğer platform üzerinden iş başvurusu yapmışsa, bir ön görüşmeye çağrılmaktadır. İş veren ve moto kurye anlaştığı takdirde kurye kısa sürede işe başlayacaktır. Sancaktepe moto kuryelerimiz de iş ilanlarına dahildir.

Moto kurye olmak isteyen ancak internet üzerindeki platformlardan iş başvurusu yapmak istemeyenler de olabilir. Bu durumda Ataşehir moto kurye iş ilanları bulmak için ilçe içerisinde dolaşılması gerekmektedir. Biraz eski usul bir iş bulma yöntemi olsa da işe yarayacağı kesindir. Özellikle küçük esnaflar, moto kurye aradıklarında internette ilan açmamaktadır. Kişi camında ilan gördüğü ya da moto kurye işi yaptığını bildiği yerlere giderek iş başvurusunda bulunabilmektedir.

Moto Kurye Olmak İçin Gerekenler Nelerdir?

Moto kurye olmak isteyen kişilerin öncelikle motosiklet ehliyetine sahip olması gerekmektedir. Çoğu moto kurye firması sadece A2 ya da A1 ehliyete sahip kişiler ile çalışmaktadır. Bu firmaların kullandığı motosikletler için gerekli olan ehliyet sınıfı budur. Ancak bazı kurye firmaları motosiklet ehliyeti istemez. Çünkü otomobil ehliyetine (B sınıfı) sahip kişilerin kullanabileceği motosikletler bulunmaktadır. Ataşehir moto kurye iş ilanları için başvuru yapacak kişi sahip olduğu ehliyet ve firmanın istediği ehliyete dikkat etmelidir. Pendik moto kurye firmalarımız da A2 ehliyetli moto kuryeler aramaktadır.

Firmanın istediği ehliyete sahip olan kişiden beklenen bir diğer şey ise çalışacağı bölgeyi iyi bilmesidir. Moto kuryeler, gelen siparişleri istenen yerden alma ve söylenen yere bırakma prensibi ile çalışmaktadır. Bu nedenle kuryenin gideceği yerleri bilmesi onun yararına olmaktadır. Moto kurye hizmetlerinde hız önemli bir aktördür. Bu nedenle yolu bilmeyen, karıştıran ya da yanlış paket teslimi yapan kurye işte tutunamayacaktır.

Ataşehir de Moto Kurye İş İlanları Numarası

Sadece ehliyete sahip olmak ve bölgeyi tanımak yeterli değildir. Kişilerin motosiklet kullanmakta tecrübeli olmaları da işin gerekliliklerindendir. Örneğin ehliyeti olan ancak kısa süre araç kullanmış moto kurye karşılaşacağı teknik arızalar ile başa çıkamayacaktır. Bir diğer sorun da tecrübesiz kuryelerin trafik hakkında da tecrübesiz olmasıdır. Bir kaza anında ya da yanlış teslimatta ne yapacağını bilemeyen kurye kısa sürede işinden olabilmektedir. Çekmeköy moto kurye sevrisimiz de gece gündüz hizmet vermektedir.

ilgini çekebilir  Acil Ataşehir Moto Kurye 2021

Ataşehir moto kurye iş ilanları için başvurmadan önce İstanbul’un kalabalık, karmaşık ve çok fazla trafiğe sahip bir yer olduğu unutulmamalıdır. Moto kurye olmak her ne kadar kolay görünse de zorlu bir iştir. Gün boyu farklı insanlar ile iletişime geçmek, hızlı bir şekilde sipariş yetiştirmek kuryelerin en zorlandığı durumlardır. Moto kurye olmak isteyen ve iş ilanı arayan kişilerin işin tüm zorluklarını bilerek bu sektöre atılmaları tavsiye edilmektedir.

Aynı Gün İstanbul Kırklareli Moto Kurye Beykoz Moto Kurye İş İlanları 2021

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara