Fetih Kurye Hizmeti

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Fetih Kurye hizmetleri 2005 yılında faaliyete başlayan ikinci nesil bir aile şirketidir. Fetih, Ataşehir merkezli küçük bir çağrı / isteğe bağlı teslimat hizmeti olarak başlayarak; Fetih, Ataşehir, İstanbul ve ötesindeki birden fazla metropol alanına çok çeşitli maliyet rekabetçi, profesyonel ve güvenilir kurye teslimat ve lojistik hizmetleri sunan büyük bir bölgesel operasyona dönüştü.

Fetih Kurye

Fetih, Ataşehir de önde gelen profesyonel kurye, teslimat ve nakliye hizmetiyiz. Fetih ve Ataşehir bizim evimiz. Kendinizi ve çalışanlarınızı Fetih, Ataşehir sokaklarında gezinme zahmetinden kurtarın. Baskı malzemelerinin İstanbul merkezine götürülmesini, şehir merkezindeki bir numaralı müşterinize maaş bordrosunun teslim edilmesini veya Tuzla’ya otomobil parçalarının teslim edilmesini istiyorsanız, Metro 1 size yardımcı olabilir.

Akıncı Fetih KuryeleriPin
Akıncı Fetih Kuryeleri

Fetih kurye hiizmetimiz ve şirketimiz kapsamlı bir şekilde taranır, sigortalanır ve HIPAA sertifikalıdır. Otomobillerde, kargo kamyonetlerinde, SUV’lerde ve Kapalı Kasalı Kamyonlarda teslimat yapıyoruz. Böylece gönderinizin boyutu ne olursa olsun, düşük, sabit bir ücret karşılığında zamanında oraya ulaştırabiliriz. 2005’den beri kurye şirketimizi, her müşterinin makul bir maliyetle harika bir hizmeti hak ettiği inancı üzerine kurduk. Ve güvenilir teslimat hizmetine kişisel yaklaşımımız nedeniyle; başka hiçbir yerde bulamayacağınız teknoloji, kolaylık ve ekonomik kurye hizmet kombinasyonunu sunuyoruz. Zaman açısından kritik teslimat için özel bölümlerimize güvenin.

Otomobil Parça Teslimatı

Kurye eksikliği ve teslimat yapmak için parça sayacı personelinizi mi kullanıyorsunuz? Sınırlı müşteri nedeniyle maliyet etkin olmayan kapsama alanlarınız var mı? Size paradan tasarruf ederken müşteri hizmetlerinizi iyileştirmenize yardımcı olabiliriz!

Bordro Teslimatı

En büyük bordro dağıtım şirketiyiz. Dağıtım sistemimiz İstanbul da ki en büyük sistemdir. Avrupa Yakası Kurye ayrıca Anadolu Yakası Kurye Alanları faaliyet göstermektedir !

Tıbbi Kurye Teslimatı

Özgeçmişi tamamen kontrol edilmiş ve sigortalı olan üniformalı sürücüleri ve acenteleri eğittik. Talep üzerine veya tarifeli olsun, bu hassas tıbbi teslimatlar için Metro 1’e güvenebilirsiniz.

Kurye Hizmeti Sunduğumuz Sektörler

Emlak, Hukuk, Perakende, Finans, Tapu/İpotek, Mülk Yönetimi, Bordro, EBM, İnşaat, Parça temini, HVAC, Üreticiler, Mühendislik/Mimar, Ev İnşaatçıları, Sıhhi Tesisat, İlaç, Medikal, Devlet, Havacılık, Yazıcılar, Otomobil Parçaları , Ofis Gereçleri, Üretici firmalar, Havayolları.

Hızlı Kurye Hizmeti

Yükünüzün karşıdan karşıya geçmesi ya da yüzlerce kilometre gitmesi gereksin, zamanında oraya ulaştırabiliriz. Rıhtım yüksük kamyonlarımızla tarifeli ve isteğe bağlı hizmet sunuyoruz. Hızlı Fetih kurye hizmetleri, hızlı teslimatın yüksek önceliğe sahip olduğu çeşitli hizmetlerdir. Aşağıdakilerin herhangi biri veya tümü hızlı Fetih kurye hizmetleri olarak kabul edilebilir.

 • Sınırlı bir hizmet alanı içinde aynı gün kargo taşıyan kurye hizmetleri . Birçok kurye hizmeti için tıbbi laboratuvar numunesi ve sonuçları birincil kargolarıdır. Teknik olarak bunlar koli, kargo değil, ama hızlılar.
 • Hızlandırılmış nakliye hizmetleri  , bazı nakliye şirketleri tarafından sunulmaktadır. Biraz daha fazla ödeyin ve kargonuzu daha erken teslim ettirin. Uzun bir mesafe boyunca hızlandırılmış nakliye hizmetleri sağlamak, bir sürücünün ne kadar hızlı ve her gün ne kadar sürebileceğini etkin bir şekilde sınırlayan ELD’lerin (Elektronik Kayıt Cihazları) piyasaya sürülmesiyle sorunlu hale geldi.
 • Hava taşımacılığı , varış noktası binlerce mil uzakta olsa bile ertesi gün teslimatı sağlayan hızlı bir kargo hizmetidir.
 • Maliyet tasarrufu yerine zamanında teslimatı seçmek Akıncı Fetih Kuryeleri ücretsiz bir navlun fiyatı teklifi çalıştırdığınızda, navlunu taşıma maliyetinin yanı sıra navlun transitte olacağı tahmini süreyi içeren birden fazla taşıyıcı seçeneği sunulur. İki günlük bir taşıma ile altı günlük bir taşıma arasında maliyet açısından oldukça fark olabilir. Hızlı navlun gerekiyorsa, bu farkı ödemek faydalı olabilir.
Fetih KuryePin
Fetih Kurye

Profesyonel Fetih Kurye

Ekspres, acele veya isteğe bağlı teslimat olarak da adlandırılan Fetih Kurye Hizmetleri, bir mesajlaşma servisine çok benzer. Mal/belgeler aynı gün teslim alınır ve teslim edilir. Zamanında varış gerektiren, zamana duyarlı, bozulabilir veya kritik bir paketiniz varsa, Fetih kurye hizmetimiz idealdir

Ataşehir, Fetih de Aynı Gün kurye Hizmetimiz, paketlerinizi Bisikletler , Arabalar, Kamyonetler, SUV’lar, Minivanlar, Kargo Vanları, Springer minibüsleri veya 24ft-26ft Düz Kamyonlar aracılığıyla teslim etmek için bir filodan oluşur. Her boyutta teslimatı karşılamak ve daha da önemlisi, çok sıkışık alanlarda daha iyi erişim sağlamak için uygun olan herhangi bir aracı kullanabiliriz. Artık birçok şirket, şirket içi teslimat yerine Fetih kurye hizmetlerine yöneliyor . Pek çok durumda, sürücü araç filolarının yönetimini ortadan kaldırmanın yararı ile birlikte daha ekonomik olduğu kanıtlanmıştır.

Fetih Kurye Avantajlarınız

 • Sözleşmeler, faturalar, unvanlar, posta ve bordro gibi profesyonel belgeler
 • İlaçlar, tıbbi numuneler, tıbbi malzemeler veya tıbbi ekipman
 • Giyim, mücevher ve ön ödemeli alkollü içkiler gibi perakende alımlar
 • Otomotiv parça dağıtımı ve bayi parça transferleri
 • Elektrik, HVAC, elektrik ve sıhhi tesisat tedarikçileri gibi endüstriyel tedarik endüstrisinde kritik parça dağıtımı ve değişimi

Akıncı Kurye Hizmetleri, Fetih de kurye hizmetidir ve paket teslimatında bir sonraki evrimsel adımın ön saflarında yer alır. Kendi ileri teknoloji platformumuz tarafından yönlendirilen benzersiz müşteri hizmetleri sunuyoruz ve 25 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz. İşimizi Fetih Kurye Hizmetlerinden ayırmak için ayrıca şunları da sunuyoruz:

 1. Acele, mesai sonrası ve hafta sonu teslimatı
 2. Online ve mobil sipariş verme
 3. Önceden programlanmış ve talep üzerine teslimat
 4. Üniformalı, arka planda kontrol edilen ve HIPAA uyumlu sürücüler
 5. Gerçek zamanlı gönderi takibi
 6. E-posta onayları, durum güncellemeleri ve alıcının POD’u

Ekspres Fetih Kurye

Zamanın önemli olduğu durumlarda, Ekspres Fetih Kuryeleri en önemli seçiminizdir. Fetih de düzenli olarak hayati malzemelerin planlı kurye teslimat hizmetlerine ihtiyaç duyan şirketlere hizmet veriyoruz . Her zaman gurur duyduğumuz en son teknoloji ve uzmanlıkla her gün Yakınınızdaki ve ülke genelindeki Planlı Gönderiyi koordine ediyoruz.

Fetih Kurye HizmetleriPin
Fetih Kurye Hizmetleri

Tarifeli Teslimat Hizmetleri Ekspres Fetih Kurye sürekli ve zamana duyarlı teslimatları anında taşınması için size kara ve hava çözümleri sunar. Size, her teslimatı hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirme konusunda başarılı olan güvenilir, profesyonel sürücüler ve deneyimli acentelerden oluşan bir ekip sunuyoruz. Boyutu, menşei ve varış yeri ne olursa olsun, tüm gönderileriniz için bize güvenebilirsiniz. Aynı gün siparişlerinizde size en üst düzeyde müşteri desteği sunuyoruz.

Fetih KuryePin
Fetih Kurye

Acil Fetih Kurye

Acil kurye teslimat hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda hem siz hem de müşterileriniz Acil Fetih Kuryelerine güvenebilirsiniz. Size bu rekabet avantajını sağlamak için tam ihtiyaçlarınız için bir çözüm tasarlayacak ve özelleştireceğiz. Planlanan gönderilerimiz arasında banka işlemleri , ofisler arası teslimatlar, ilaçlar, tıbbi numuneler ve malzemeler, endüstriyel parça dağıtımı ve posta taşımacılığı yer almaktadır. İster karada ister havada olsun, planlanan sevkiyatınız kesinlikle zaman çizelgenize göre yapılacaktır.

Otomobil Parça Teslimatları

Genişleyen müşteri tabanımızın ihtiyaçları doğrultusunda, size otomotiv parçaları planlı teslimatlarımızı sunuyoruz. Bu, karmaşık tedarik zinciri ihtiyaçlarını desteklemek için acil yanıtımızdır. Bayilere ve atölyelere otomotiv parçaları teslim ederek, üretim hatlarının çalışır durumda kalmasına ve araçların hareket etmesine yardımcı oluyoruz.

Kurye otomotiv parçaları teslimatları aşağıdakileri içerir:

 • Üretim tesislerine günlük programlı Fetih kurye teslimat
 • Bayi ağlarına günlük Otomotiv kurye teslimat
 • Tedarik zincirlerini desteklemek için günlük programlı teslimat
 • Otomotiv parçaları perakendecileri için planlanmış veya isteğe bağlı sevkiyat
 • Acil küçük veya büyük öğelerin talep üzerine teslimi 

Otomotiv parçaları Kurye seçeneklerimiz aşağıdakileri içerir:

 • Otomobil parçalarının aynı gün teslimatı
 • Seçtiğiniz bir zamanda planlanmış teslimat
 • Günlük rotalarda çoklu adres teslimatı
 • Toplu teslimatlar için büyük kamyonet veya daha küçük miktarlar için küçük kamyonet
 • Premium ertesi gün hizmet
 • Gerektiğinde yerel veya mesafeli teslimatlar
 • B2B veya B2C teslimat seçenekleri

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp