Gülbahar Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

Gülbahar Kuryeleri; Şişli, Gülbahar işiniz için aynı gün paket teslimatı çözümü mü arıyorsunuz ? Akıncı Motorlu Kuryeleri, paketlerinizi birkaç saat içinde teslim edebilir.

Gülbahar KuryePin
Gülbahar Kurye

Gülbahar Kurye Lojistik Çözümleri

Koli teslimatı söz konusu olduğunda önyargıya inanmıyoruz. Çalışma yıllarımız boyunca, Akıncı Motosikletli Kurye ekibi çok çeşitli sektörlerde çok çeşitli iş türleriyle çalıştı. Beşiktaş kuryelerimiz de Şişli bölgesine transferlerini yaparlar. İstanbul Kurye Hiçbir teslimat görevi bizim kavrayışımızın ötesinde değildir; İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü teslimat için fazlasıyla donanımlıyız.

Teslimat minibüsleri, kamyonlar ve motosikletlerden oluşan filomuz, teslimat sürecini olabildiğince hızlı ve kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. Beyoğlu kuryeleri;  Şişli,Gülbahar için her hizmet de teslimat sağlarlar. Hassas tıbbi ve farmasötik ekipmanlardan, biraz ekstra bakım gerektiren tehlikeli maddelere ve kimyasallara kadar her şeyi taşımak için kullanabileceğimiz Hızlı ve Acil Gülbahar Kurye Sürücülerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın. Beylikdüzü kuryeler ihtiyacınız olan her an yanınızda. Profesyonel ve Deneyimli Gülbahar Kurye Şöförleri, daha küçük yasal belgelerden ve pasaportlardan imalat endüstrisi için daha büyük kasalara ve paletlere kadar her boyuttaki teslimatı nasıl yapacaklarını biliyorlar. Ekonomik ve En Çok Tercih Edilen Gülbahar Kuryeler yaptığımız iş için eğitimli ve deneyimliyiz ve paket teslimat sürecinin tüm yönlerini özen ve dikkatle ele aldığımızdan emin olabilirsiniz.


Gülbahar Kurye ile Kargo Teslimatları

Akıncı Motosikletli ve Araçlı Kurye, uzun yıllardır Şişli, Gülbahar  işletmelerine ekspres paket teslimatı çözümü sağlamak için çalışıyor Moto Kurye ve birçok müşterimizle uzun vadeli ilişkiler geliştirdik. Büyükçekmece kurye ile iş paketlerimizin tadını çıkarın. Bir defaya mahsus aynı gün teslimatı kolaylaştırmaktan mutluluk duysak da, bizim için düzenli olarak acil paket teslimatı yapmak istiyorsanız, özel teslimat paketlerimizden birini düşünebilirsiniz.

Donanımlı Gülbahar kuryeleri her an yanınızda, gece ve gündüz demeden. Küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar, işinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir değerde son dakika paket teslimat gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olabiliriz. Şişli, Gülbahar de iş paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün iletişime geçin.

Gülbahar Kurye: Güvenli Teslımat

Şişli de popüler bir teslimat yeri ve Şişli bir ticari faaliyet merkezidir. Şişli, Gülbahar bölgesi çevresinde konuşlanmış yerel sürücülerden oluşan bir ekibimiz, her an son dakikada kargo teslimatınızı başlatmaya hazır. Esenler kurye ile Şişli bölgesine teslimat sandığınız dan daha ucuz. Şoförlerimiz en iyi rotaları biliyor, bu yüzden trafikten kaçının ve işi bize bırakın. Hızlı Kurye Bir çok kara trafik yolları arasında elverişli bir konuma sahip olan Şişli merkez dahil olmak üzere Şişli de  diğer büyük şehirlere çift yönlü başlıca teslimat noktasıdır.

Gülbahar Kurye GPS Takip Sistemi

Akıncı Kurye ve Uçak Kargo Hizmetleri ile aynı gün teslimatı taahhüt etmeden önce seçeneklerinizi tartmak istiyorsanız bu anlaşılabilir bir durumdur. Esenyurt kuryelerimiz tüm aksiyonlara hazırdır. Bu nedenle, teslimatın tam olarak ne kadara mal olacağını ve işletmenize ulaşmanın ne kadar süreceğini öğrenebilmeniz için size web sitemizde herhangi bir yükümlülük altına girmeden ücretsiz fiyat teklifi talep etme seçeneği sunuyoruz. iletişim için mail@motokuryem.com.tr veya 0 543 748 61 61

Gülbahar Kurye Koordinat: 41°04’24.3″N 28°59’53.3″E
Enlem ve Boylam: Moto Kurye Fiyat 41.073423, 28.998147
Google Plus Kod: 3XFX+976 Şişli, İstanbul
Adres: Gülbahar, Yenidere Sk. No:5, 34394 Şişli/İstanbul


Sektör de Lider & Tecrübeli Kurye

Şişli, Gülbahar da ikamet eden veya çalışan müşterilerine bir dizi farklı motosikletli kurye hizmeti ve çözümü sunmaktadır. Hızlı ve acil Kurye ürün teslimatı arayan bireyler ve işletmeler için tam size göre hizmetlerimiz var. İstanbul da ki farklı kurye çözümlerimiz şunları içerir:

  • Aynı gün kurye: Paketlerin hizmet talep edildikten sonra 30 dakika içinde alınmasını ve aynı gün içinde hemen veya belirli bir saatte teslim edilmesini sağlayan hızlı ve kolay bir teslimat hizmeti.
  • Gecelik kurye hizmeti: Bozulabilir ürünler veya yüksek değerli mallar gibi malların ertesi gün erken kullanım için teslim edilmesini gerektiren işletmeler veya bireyler için özel hizmet. Öğeler, sabah kullanılabilirliğini sağlamak için bir gecede gönderilir.
  • Zamanlı Teslimatlar: Sadece Şehirlerarası Kurye belirli bir zamanda paketlerini teslim etmeye veya teslim almaya müsait olan müşteriler için kurye toplama ve teslimat seçenekleri.
  • Çoklu teslimatları : Aynı gün içinde çeşitli yerlere birden fazla paket bırakmak isteyen bireyler veya işletmeler için bir hizmet.

Uzman Akıncı kuryelerimiz, her bir ekip üyesi her gün 150’den fazla durak yaparak her gün 2.300’den fazla paketi hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmek için eğitilmiştir. Tüm kurye/lojistik ihtiyaçlarınız için hızlı ve kusursuz teslimat sağlıyoruz.


ilk Gülbahar kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


40 dakika da Teslimat

Müşterilerimizin yollarına çıkan bir teslimatı asla kaçırmamalarını sağlamak isteriz. Gülbahar, Şişli ve İstanbul genelindeki motorlu kuryeler için bir toplama ve teslimat hizmeti sunuyoruz. Sultanbeyli Kuryeleri de Gülbahar motorlu kuryeleri gibi Paket teslimatımızdan 40 dakika önce, kuryelerimizin kargoları teslim almak veya teslim etmek için gelmek üzere olduğunu bildiren bir SMS gönderilir ve paketiniz kapınıza ulaşmadan 15 dakika önce başka bir bildirim alma seçeneği eklenir.

Kuryeler ile Paket Dağıtım Hizmetleri

Şişli, Gülbahar ve İstanbul genelindeki uzman motosikletli ve araçlı kurye hizmetlerimiz aracılığıyla tüm paket teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Uçak Kargo Paketlerinizin olmasını istediğiniz zamanda olmasını istediğiniz yere ulaşmasını sağlamak için özel kurye hizmetleri sunuyoruz. Hedeflerine zamanında ulaştığından emin olmak istediğiniz birkaç acil teslimatınız mı var? Aynı gün kurye servisimiz sizi güvence altına aldı. Kurye toplama servisimiz, bize ulaştığınız andan itibaren 30 dakika içinde paketlerinizi sizden alacak ve mümkün olan en kısa sürede veya teslimat için belirlenen bir zamanda teslim edilmesini sağlayacaktır.

Şişli, Gülbahar Kurye HizmetiAralığıTeslimat Süreci
Hemen & Acil17:00’den önce60 da dakika teslim
Ekspress & Hızlı Kurye3:00’den önce2-4 saat arasın da teslim
Aynı gün teslim kuryeÖğleden önce17:00’a kadar teslimat
Gece Saatleri Kuryeleri16:00’dan önceErtesi gün 16:00
Gece Acil & Hemen Kurye16:00’dan önceErtesi gün 10:00
Gece Hızlı Ekspress Hizmeti16:00’dan önceErtesi gün öğlene kadar
Şişli, Gülbahar Kurye Hizmet Özeti Tablosu

Diğer hizmetlerimizden bazıları, bozulabilir mallar için gerekli olanlar gibi gece teslimatları için seçenekler ve ayrıca tek bir kişiden gelen paketlerin birden fazla yere teslim edilmesi gereken çok duraklı teslimatlar içerir. Ek olarak, tüm teslimatlar için Akıncı Kurye ve Lojistik Hizmetleri, kağıtsız bir teslimat kanıtı seçeneği sunar. Sancaktepe Kurye ve Gülbahar motorlu kurye ekibimiz, MMS hizmeti veya e-posta yoluyla, teslim edilen her paketin fotoğraflı kanıtını size gönderebilecektir. Bu hizmet hem müşteriler için uygundur hem de kağıt israfı olmaması için çevre dostudur.


Aynı Gün Teslimat Kuryeleri

Aynı gün kurye hizmetimiz, gece teslimat hizmetimiz ve teslim etmemiz gereken belirli zamanlı paketler arasında, ekibimiz günde 2300’den fazla koli gönderir. Gebze kuryesi, kargoları belirlenen sürelere göre teslim etmek için 2 saatlik uzun bir süre içinde Hızlı Kargo yaklaşık 150 durak yapar. %100 güvenlik ve memnuniyet politikamız, bu binlerce teslimatın her birinin yalnızca hızlı olmasını değil; Ayrıca varışta kusursuzlar. Güvenilir envanter sistemlerimiz ve zamana duyarlı teslimat hizmetlerimiz sayesinde Gülbahar, Şişli ve İstanbul genelinde güvenilir bir kurye hizmeti olmaktan gurur duyuyoruz.

Gülbahar Kurye: Lojistik Ortaklığı

İstanbul ve Türkiye genelinde malların toplanmasını ve ilgili nakliyesini planlıyor, organize ediyor ve yönetiyoruz. E-teslimat sistemimiz koli ayırma, paketleme, rota planlama, yaşam takibi, kağıtsız ve fotoğraflı teslimat kanıtı ile planlı iadeleri entegre eder. Karayolu taşımacılığı hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Aynı Gün Kuryesi; Yarın çok geç olduğunda, müşterilerimizin mallarının İstanbul da 30 dakika içinde toplanmasını ve inanılmaz rekabetçi fiyatlarla hemen teslim edilmesini sağlıyoruz.
  • Çoklu Rotalı Teslimat; Kuryelerimiz, iki saatlik bir teslimat süresi içinde günde 150’den fazla durağı tamamlamak için ustalıkla eğitilmiş ve deneyimlidir. 
  • Planlı Teslimat; Şişli, Gülbahar ve İstanbul’un tamamın da, belirli bir süre içinde teslim alınması ve teslim edilmesi gereken müşterilere güvenilir aynı gün içinde teslim alma ve teslimat hizmeti sunuyoruz. E-teslimat uygulamamız ve online takip ile e-entegre rota planlamamız, müşterilerimizin yüzde 100 müşteri memnuniyeti yaşamasını sağlar.
  • Gece Boyu Teslimat; Bu özel hizmet, ertesi gün özellikle sabah kullanımı için gerekli olan eşyaların gece boyunca güvenli ve güvenli bir şekilde taşınmasını ve istenilen yere ulaşmasını sağlar. Bu özel hizmeti, çabuk bozulan ve değeri yüksek mallarla uğraşan müşterilerimize sunuyoruz.

Gülbahar Kurye

Gülbahar kuryeleri tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel kurye lojistikleri sunar.


Memnuniyet Odaklı Kuryeler

Toplama ve teslimat hizmetlerimiz yalnızca süper hızlı ve kusursuz değil, aynı zamanda güvenilir ve güvenlidir. Kendini işine adamış personelimiz ve deneyimli sürücülerimiz, malların belirli bir zaman çerçevesinde güvenli bir şekilde toplanmasını ve taşınmasını sağlar. Kargonuzu İstanbul içinde 30 dakika içinde teslim almayı ve hemen veya kararlaştırılan bir zaman dilimi içinde teslim etmeyi hedefliyoruz.

Kargo Takibi ve Anlık Bildirimler

‘Asla teslimatı kaçırma’ politikamız, müşterilere otomatik SMS/MMS aracılığıyla bir saatlik toplama ve teslimat bildirimi verilmesini sağlar. Bu, müşterilerin toplama ve teslimat süreleri hakkında bilgilendirilmesini sağlar. Maslak kuryeleri ve Gülbahar Motosikletli Kuryeleri Teslimatınız için hazır olduğunuzdan emin olmak için 15 dakikalık varış bildirimimize abone olun.

E-teslimat sistemimiz, müşterilere tahsilat ve teslimat takibine ve güncel bilgilere erişim sağlar. Entegre teslimat uygulamalarımız çevrimiçi takip, müşterilerin tahsilatlarını ve teslimatını sorunsuz bir şekilde takip etmelerini sağlar. Tahsilat ve teslimatlarda anlık ve sürekli SMS güncellemesi, seçili araçlarda canlı takip sağlıyoruz.

Güvenilir Filo

Araç filomuz en yüksek standartta olup, temiz, hazır ve bakımlıdır. Araçlarımız her gün her an yola çıkmaya hazırdır.

İstanbul ve Türkiye Geneli Hizmet

Hizmetlerimiz Türkiye ve İstanbul’u kapsamaktadır. Türkiye’nin herhangi bir yerinde toplayacağız ve rekabetçi fiyatlar için ülkemizin her yerine teslim edeceğiz. İkitelli kuryeleri ve Gülbahar Kuryeleri gereksiz iddiaları ve anlaşmazlıkları önlemek için teslimat kanıtı gereklidir. Akıncı Kurye, Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri, uygun POD ve fotoğraf kanıtların elde edilmesini ve anında gönderilmesini sağlamak için yukarıda ve öteye gidiyoruz. En iyi müşteri deneyiminin keyfini çıkarmak için çevre dostu kağıtsız POD ve fotoğraflı kanıtlarımıza abone olun.

Sigortalı ve Garantili Kurye Teslimat

Eşyalarınızın güvenli ve emniyetli bir şekilde taşınmasını sağlamaktan gurur duysak da, minibüslerimiz, nakliye sırasında olası olmayan hasar durumlarını karşılamak için nakliye sigortası kapsamındadır. Akıncı Kurye ve Kargo Hizmetleri müşterilerimize en iyi hizmeti başarısızlık veya hayal kırıklığı yaşamadan sunmaktan gurur duyuyoruz. Teslim alma ve teslimatınızın tüm hizmetlerde söz verildiği gibi tamamlanacağından emin olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kuryelere Neden İhtiyaç Var?

İşletme sahiplerinin kurye hizmetini tercih etmelerinin en önemli nedenlerinden biri zamanında teslimattır. 
Bu teslimatların çoğu aynı gün veya bir saat içinde yapılacaktır.  Yerel bir kurye hizmeti, hızlı teslimatlar sağlayarak küçük işletmenizin müşteri sadakati elde etmesine yardımcı olacaktır.

Kuryeler ile Kapıda Ödeme Mümkün Mü?

İstanbul da yaklaşık iki milyon kişinin banka hesabı yok. Kart sahibi olanlar ise internetten alışveriş yaparken kart bilgilerini paylaşmak istemiyor. Özellikle eski nesil banka kartı kullanmak yerine nakit ödemeyi tercih ediyor. Teslimatta nakit teklif etme ihtiyacının ortaya çıktığı yer burasıdır. Aynı gün teslimat seçeneği, nakit ödeme yapmayı kolaylaştırır.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp