Mimarsinan Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Mimar Sinan Kuryeleri İstanbul, Çekmeköy bölgesindeki alışılmadık ve büyüleyici bir yere bir paket göndermek çok zorlu bir iştir. Mimar Sinan Motosikletli Kuryeleri, İstanbul, Mimar Sinan ve komşu illeri gibi uzak yerlere teslimat yapan birkaç şirketten biri olmaktan büyük gurur duymaktadır. Ataşehir kurye hizmetimiz de olduğu gibi siz müşterilerimizin yüzünü güldürüyor.

Mimar Sinan Kurye

Kargonuzu İstanbul, Çekmeköy, Mimar Sinan da göndermenin en ucuz yolunu bulmak için çok fazla çaba, zaman ve kaynak harcanır. Neyse ki, Hızlı Mimar Sinan Kurye , teklifimizin yardımıyla bu ucuz teslimatları aramak için en iyi yönteme sahiptir.

Daha da iyisi, her işlemin saniyeler içinde gerçekleşmesi ve teklifleri anında görebilmeniz ve karşılaştırabilmeniz. Kadıköy kuryelerimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru aksiyonlar üretiyor. Kolayca gönderin, Hızlı Mimar Sinan Motorlu Kurye ile güvenli bir şekilde gönderin!

Mimar Sinan Kurye Fiyatı Nedir?

Maliyetler, teklif doldurulduktan ve gerekli veriler toplandıktan sonra hesaplanır. İstanbul, Çekmeköy ve Mimar Sinan da posta ücreti ile ilgili doğru ve gerçek sayısal rakamlar sağlamak için Vip Mimar Sinan Kurye ile bilmesi gerekir: parselinizin ağırlığı, boyutları, toplama ve teslimat adresleri.

Bu bilgiler girildikten sonra Hızlı Ekspres Mimar Sinan Moto Kurye ile motorlu kuryelerden teklif alır ve müşteriye gösterir. Teklifleri gözünüzün önüne getirdikten sonra her şey size kalmış. Kartal kuryeler günün her anında siz müşterilerimizin aramasını bekliyor. En iyi anlaşmayı seçin, en düşük fiyata sahip olan veya aşina olduğunuz bir şirketin faaliyet gösterdiği anlaşma olsun, karar sizin.

Profesyonel Mimar Sinan Motosikletli & Arabalı KuryeleriPin
Profesyonel Mimar Sinan Motosikletli & Arabalı Kuryeleri

Profesyonel Mimar Sinan Kuryeleri

Profesyonel Mimar Sinan Kurye hizmeti ve hesabıyla tek bir yerden fiyat teklifi alabilir, gönderi etiketleri oluşturabilir, kurye rezervasyonu yapabilir, kartla ödeme yapabilir ve paket bildirimleriyle müşterilerinizi güncel tutabilirsiniz. Mimar Sinan, İstanbul ve Şehir genelindeki acil durumlardan ülke genelindeki büyük boyutlara kadar tüm Ekonomik ve Profesyonel Mimar Sinan kurye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kapsamlı uluslararası teslimat hizmetlerimizle işinizi dünyanın her yerine taşıyın.

E-Ticaret Mimar Sinan kuryeleri ile akıllı teknolojiyi, nakliye çözümlerini ve kolay iadeleri kullanarak müşterilere harika çevrimiçi alışveriş ve teslimat deneyimleri sunun ve kapsamlı e-ticaret raporlamasıyla çevrimiçi alışverişe ilişkin güncel bilgiler edinin. Müşterilerinizi her adımda paket teslimatları hakkında bilgilendirin. Uygun maliyetli iade hizmetlerimizle müşteri deneyimini geliştirin ve satışları artırın.

Mimar Sinan Kurye: Kargo Bildirimi

Kargo Bildirimleri ile müşterilerinizin içini rahat ettirerek kolilerinin toplamadan teslimata kadar olan ilerlemesini takip etmelerine yardımcı olun. Bir sonraki seviye online alışveriş deneyimleri oluşturun.

 • Müşterileri güncel tutun Müşterileriniz, kolilerinin toplamadan teslimata kadar olan ilerlemesini takip edebilir.
 • Esnek teslimat seçenekleri Bildirimler, müşterilerin teslimat seçeneklerini kendilerine uygun olduğunda değiştirmelerini daha da kolaylaştırır.
 • İyileştirilmiş müşteri hizmetleri; Daha iyi müşteri deneyimleri yaratın ve paketle ilgili aramalarınızı azaltın.
 • Kurye/Kargo Bildirimi Nasıl Çalışır: Müşterilerinize, paket teslimatlarının dört temel aşamasında teslimat güncellemeleri gönderilecektir.
Mimar Sinan Kuryeleri ile Kargo BildirimleriPin
Mimar Sinan Kuryeleri ile Kargo Bildirimleri

Kurye/Kargo Bildirimi Nasıl Alınır?

İşinizin daha fazla paketinin ilk seferde teslim edilmesini sağlamak bizim görevimizdir. Paket bildirimleri, standart Kurye hizmetlerimizin bir parçasıdır. Biletleme aracına bir e-posta adresi ve/veya cep telefonu numarası eklendiğinde müşterilerinize e-posta teslimat bildirimleri göndereceğiz. Bu belirli hizmet için verilerini kullanmamız için müşterilerinizden izin aldığınızdan emin olmanız gerekir. 

 • Zaten Müşteri misiniz; Akıncı Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri ticari müşterisiyseniz, müşterileriniz Kurye hizmetlerimizi kullandıklarında otomatik olarak Paket Bildirimleri alır.*
 • Ticari müşteri değil misiniz ve 100’den fazla koli mi gönderiyorsunuz? Daha büyük bir işletmeyseniz veya entegrasyon desteğine ihtiyacınız varsa, iletişime geçin.
 • Bir ticari müşteri değil ve haftada 100’den az kargo mi gönderiyorsunuz? Daha küçük bir işletmeyseniz, Akıncı Kurye Hizmetleri hesabı hakkında bilgi edinin.

Bunu yapmanın bir yolu, gizlilik koşullarınızın, paket bildirim hizmetimizle kullanmak üzere bize müşterilerinizin verilerini vermenize izin verdiğinden emin olmaktır. Herhangi bir şüpheniz varsa, bağımsız yasal tavsiye almanızı öneririz. Lütfen özellikle devre dışı bırakmadığınız sürece bu hizmete otomatik olarak kaydolacağınızı unutmayın.

Akıncı Mimar Sinan Kuryelerin kargo bildirimleri şunlardır:

 1. Kargonuzu Teslim Alma Bildirimi
 2. Kargonuz Yol Bildirimleri
 3. Kargonuz Teslim Edildiğinde
 4. Teslimatla Gelişmelerde Bildirim

Kargo Bildirim Hizmetinin Niteliği

 1. Paket bildirim hizmeti, müşterilerinizin kurye paketlerinin durumu hakkında bizden e-posta veya SMS mesajları yoluyla bildirim almalarını sağlar. Hizmete ilişkin daha detaylı özellikler, daha önce tarafınıza sunulan “Satış Teminat Koli Bildirim Hizmeti” başlıklı dokümanda yer almaktadır.
 2. Paket bildirim hizmetinin kurulabilmesi için sizden talep ettiğimiz kayıt bilgilerini bize iletmelisiniz. Bu, TPID’nizi (hesap numarası), kolilerinizin imza gerekip gerekmediğini, koli bildirimleriniz için e-posta veya SMS kullanmak isteyip istemediğinizi, kolilerinizin eklenip etkinleştirilmediğini (ATL, yaş kısıtlaması veya tehlikeli mallar gibi) içerebilir. ve müşterilerinize göndermemiz gerekebilecek olası paket bildirimlerinin hacmi.
 3. Paket bildirimleri yalnızca Akıncı Mimar Sinan Kurye Hizmetleri adresi olan paketler için ve yalnızca teslimat bildiriminde doğru alanda bize bir e-posta adresi veya cep telefonu numarası (geçerli olduğu şekilde) sağladığınız paketler için gönderilecektir.
 4. Bize 5 iş günü öncesinden yazılı bildirim göndererek istediğiniz zaman koli bildirim hizmetini kullanmayı bırakabilirsiniz.
VIP Kuryeler ile Kargo TeslimatlarıPin
VIP Kuryeler ile Kargo Teslimatları

Ücretler

Mimar Sinan Kurye Kargo Paket bildirim hizmetinin ücretleri size bildirildiği veya zaman zaman web sitemizde yayınlandığı gibidir. Ücretlerde yapılacak herhangi bir değişiklik, yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirilecek veya yayınlanacaktır. Bizimle olan diğer sözleşmeleriniz kapsamındaki ücret değişiklikleri için farklı bir süreç izlesek dahi ücretleri bu şekilde değiştirebiliriz.

Mahramiyet

 1. Mimar Sinan Kuryelerinin Kargo Paket bildirim hizmetini kullanırken gizlilik gereksinimlerimize uymanız önemlidir. Aşağıdakileri yapacağınızı kabul edersiniz:
  1. paket bildirim hizmetini kullanımınızla ilgili olarak her zaman 2020 Gizlilik Yasası’na (veya herhangi bir halef yasaya) uymak; ve
  2. müşterilerinize paket bildirimleri sağlamak amacıyla müşteri bilgilerini kullanmamız için gerekli tüm izinleri veya izinleri alın.
 2. Müşteri bilgilerini size paket bildirim hizmetini ve/veya bizden aldığınız diğer hizmetleri sağlamak veya 2020 Gizlilik Yasası veya sizinle olan diğer anlaşmalarımız tarafından izin verilen başka bir amaçla kullanmayacağız.
 3. Bize yanlış, eksik veya yanlış müşteri bilgileri verirseniz, bunun sonucunda maruz kaldığımız tüm talepler veya makul olarak maruz kaldığımız maliyetler için bize geri ödeme yapacaksınız.
Acil Motorlu Kurye ServisleriPin
Acil Motorlu Kurye Servisleri

Bildirim Doğruluğu

 1. Şunları kabul ediyor ve kabul ediyorsunuz:
  1. paket bildirim hizmeti hava olaylarından, teknik sorunlardan, üçüncü taraf hizmet arızalarından, telekomünikasyon kapsamından ve paket bildirimleri sağlama yeteneğimizi etkileyebilecek diğer faktörlerden veya kesintilerden etkilenebilir;
  2. bu nedenle, koli bildirim hizmetinin her zaman mevcut olacağını veya bir koli bildirimi ile bağlantılı olarak bir müşteriye sağlanan herhangi bir bilginin her zaman doğru veya eksiksiz olacağını garanti etmiyoruz; ve
  3. yasaların izin verdiği ölçüde, aşağıdakiler için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz:
  4. Şunları kabul ediyor ve kabul ediyorsunuz:
   1. bir paket bildirimi ile bağlantılı olarak bir müşteriye sağlanan herhangi bir bilginin doğruluğu veya eksiksizliği; veya
   2. paket bildirim hizmeti kullanılamıyor.

“ Mimar Sinan Kurye Müşterisi ”, paket bildirim hizmeti amacıyla bize e-posta adresi veya cep telefonu numarası verdiğiniz Yeni Zelanda’daki herhangi bir kişi anlamına gelir;

“ Mimar Sinan Kurye müşteri bilgileri ”, bir müşterinin kişisel bilgileri anlamına gelir ve bir müşterinin adını, adresini, telefon numarasını, e-posta adresini veya diğer tanımlayıcı ayrıntıları içerebilir;

“ Mimar Sinan Kurye kargo/koli bildirimi ”, bir Yeni Zelanda adresine gönderilen bir paketin durumuyla ilgili olarak müşteriye gönderdiğimiz bir SMS veya e-posta bildirimi anlamına gelir; ve

” Mimar Sinan Kurye kargo/koli bildirim hizmeti “, bu Koşullarda belirtildiği gibi paket bildirim hizmetimiz anlamına gelir.

Ekonomik & Ucuz Kurye HizmetiPin
Ekonomik & Ucuz Kurye Hizmeti

Kurye ile görüşebilir miyim?

Kesinlikle, bir kez bir servis rezervasyonu yaptırdığınızda ve sürücü size doğru yola çıktığında cep telefonu numarasını görebileceksiniz. Bununla birlikte, canlı takibimiz teslimat süreleri ile ilgili sorularınızın çoğunu yanıtlayacağı için buna gerek kalmayacağını göreceksiniz.

İptal Edersem ve/ya Kurye Alıcıyı Bulamazsa

Eğer kurye tahsilat için yola çıkmadan önce bir iptal yapılırsa, herhangi bir ücret alınmaz.  Kurye bir paketi teslim almak veya teslim etmek için geldiğinde kimse yoksa, sürücü sizi bilgilendirecek ve mümkünse maksimum 10 dakikaya kadar bekleyecektir.  Sonuç olarak toplama / teslimat tamamlanmazsa, tam ücret tahsil edilecek ve yeni bir teslimat düzenlenene kadar koli güvende tutulacaktır. 

Kurye/Kargom güvende mi?

Evet. Tüm kuryelerimiz eğitimli profesyonellerdir ve her teslimatla ilgilenirler. 
Koli(ler)inize uygun sigorta yaptırmak sizin sorumluluğunuzda olmakla birlikte, tüm sürücülerimizin taşıma sigortası da bulunmaktadır. Hizmetlerimizden herhangi birini kullanmadan önce, Şartlar ve Koşullarımızı okuyup kabul etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Kurye Teslimat Süresi Nedir?

Teslimat süreleri, rezervasyon yaptığınız hizmetin türüne göre değişir – 10 dakika ile 5 saat arasında değişir Lütfen teslimat sürelerinin trafik, hava durumu veya diğer koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebileceğini unutmayın. 
Canlı izleme özelliğimize bir göz atın ve çok etkileneceksiniz.

Kuryeler ile Neler Gönderemem?

Sürücülerimizin aşağıdakilerden herhangi birini almasına izin verilmez: Yolcular, hayvanlar veya herhangi bir canlı organizma. Diğer tehlikeli mallar, yanıcı maddeler veya başka şekilde yasaklanmış maddeler. Çalınan mallar, yasadışı uyuşturucular, ateşli silahlar, külçeler, nakit para, madeni paralar, kıymetli evraklar, değerli taşlar, mücevherler, antikalar, tablolar ve diğer değerli eşyalar.

Mimar Sinan Kuryelerinin Farkı Nedir?

Hız: Genişletilmiş kalifiye sürücü ağımız dakikalar içinde yanıt vermemizi sağlar, ülkedeki en büyük özel sürücü ağına sahibiz, bu nedenle doğal olarak herkesten daha hızlı toplayıp teslim edebiliriz.
Güvenilirlik: Gündüz veya gece, resmi tatillerde bile bize güvenebilirsiniz, sürücülerimiz her zaman dakikalar içinde hazır olan eğitimli profesyonellerdir.
Canlı Takip: Paketiniz alındıktan ve yola çıktıktan sonra, teslim edilene kadar ilerleme durumu gerçek zamanlı olarak takip edilebilir. 
Şeffaflık: İhtiyacınız olan teslimat hizmetini seçin ve rezervasyon yapmadan önce anında fiyat teklifi alın. 
Sürpriz yok, güçlük yok.

Kargomu/Kuryemi GPS takip yapabilir miyim?

Akıncı Mimar Sinan Kuryesi size doğru yola çıktığında size bir e-posta ve kısa mesaj göndereceğiz.  Her iki bildirim de, sürücünün konumunu ve varış saatini tam olarak görmenizi sağlayan bir bağlantı içerecektir. 16 haneli bir takip numarası girmeniz gereken günler geride kaldı! Tam şeffaflık, Akıncı Kurye Hizmetleri tamamıyla ilgilidir.

Kargomu Ne Zaman Teslim Edebilirsiniz?

Kurye teslimat uzmanlığımızdır. Üç (3) tür hizmetimiz vardır: Akıncı Acil Kurye acil? Parselinizi gece veya gündüz herhangi bir zamanda 90 dakika içinde doğrudan teslim edeceğiz!  Bugün: En ekonomik hizmetimiz. Saat 12:00’ye kadar rezervasyon yapın ve paketinizi aynı gün 17:00’ye kadar teslim alın. Bu gece: Mesai sonrası hizmetimiz: 13:00’e kadar rezervasyon yapın ve paketinizi 18:00 – 21:00 arasında teslim alın.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp