Kurye Motor Fiyatları

Son Güncelleme Tarihi: Mart 1, 2023 tarafından Moto Kurye

Kurye motor fiyatlarıyla sürücüleri için en iyi 5 motosiklet. Uygun fiyatlı ve güvenilir olan bu kurye motorları, teslimatçıları gitmeleri gereken her yere götürebilir. Kurye motor fiyatları ve taşıma süresi genellikle ”Ekonomi Moto Kurye Fiyatları ve Hizmetimize” göre biraz daha hızlıdır. Ancak kurye motor fiyatları maliyetleri genellikle daha yüksektir. Kurye motor fiyat teklifiniz, sigorta hizmetlerini içerir.

Kurye Motor FiyatlarıKurye Motor Açıklaması
Premium Kurye Motor FiyatıPremium kurye motor fiyatlarıyla en kaliteli motosikletleri ve teslimat araçlarını keşfedin.
Hızlı Kurye Motor FiyatlarıHızlı kurye motor fiyatları ve hızlı motosiklet türlerinin hepsine hakim olmak ister misiniz?
Bütçe Dostu Kurye MotorlarıBütçe dostu kurye motor fiyatlarıyla, ekonomik motosiklet teslimatları.
Kurumsal Kurye Motor FiyatlarıKurumsal kurye motor fiyatları kampanyaları ve motosiklet kredileri.
Kurye Motor Fiyatları

Kurye Motor FiyatlarıPin
Kurye Motor Fiyatları

Kurye Motor Fiyatları Nedir?

Kurye motor fiyatları sürücüleri, kaprislerimizi tatmin etmek için büyük çaba sarf ediyor. İster yiyecek ister paket teslim ediyor olsunlar, kurye motor sürücüleri bize moto kurye fiyat ellerinden gelenin en iyisini sunmak için trafiğe, şiddetli yağmurlara ve diğer unsurlara dayanmak zorundadır.

Bu kurye motorları uygun fiyatlı, yakıt tasarruflu ve güvenilir olmalıdır. İşte şehirler arası kurye sürücüleri için en iyi 5 motosiklet.

 1. Kurye motor fiyatlarını belirledikten sonra motosikleti evinize teslim etmek için ekstra “Kurye Motor Teslimat” ücreti almıyoruz.
 2. Ayrıca, fiyatlar ek yakıt ek ücretlerine, bagaj kapağı ücretlerine veya diğer gizli kurye motor fiyatlarına tabi değildir.
 3. Sıfır muafiyet ile hiçbir ek ücret ödemeden aynı gün teslimat ve kurye motor fiyatlarıyla değerleme kapsamı dahil ediyoruz.
 4. Bununla birlikte, tüm kurye motosikletler teslimat hizmetleri için uygun değildir.
 5. Kurye motosiklet fiyatları olarak size daha iyi hizmet vermemiz için bize güvenebilirsiniz, çünkü bugün kurye motorlarına özgü pek çok hareketli sistemi tasarladık.

Kurye Motosiklet Fiyatı

2005 yılın dan bugünlere dek kurye motor fiyatlarını sunuyoruz. Kurye motor fiyatları aramaların da güvenilir bir isim olmuştur. Kurye motor fiyatlarını ve masraflarını düşük ve 7/24 kurye hizmet seviyemizi yüksek tuttuğumuz için sürücüler motosiklet fiyatları için bize güveniyor.

Onlara bir başka avantaj da, ehliyetleri olduğu sürece neredeyse tüm kurye motor sürücülerin binebilecek olmalarıdır. 125cc’nin üzerindeki Express moto kurye de işe yarayacağını ancak çok daha fazla bakım gerektireceğini ve daha uzun sürüşler için çok daha etkili olabileceğini unutmayın.

Bu nedenle, bu makalede önerdiğim kurye motosikletlerin çoğunun neden düşük güçlü motorlar olduğuna şaşırmayın. Bu yazıda size yemek teslimatı için piyasadaki en iyi kurye motor modellerinin hepsini göstereceğim.

Kurye Motoru Fiyatı
Motosiklet modeliFiyat
1. Honda PCX 125£2,799
2.Yamaha YBR125£2,499
3.Honda CB125R£3,989
4. Vespa PX 200£5,999
5. Kawasaki Z125$3,199
6. Lexmoto LXR 125£2,199
7. Suzuki GSX-R125£4,000
8. Kawasaki Z650$7,649
9. Bajaj Platin 100Hiçbiri
10. Aprilia RS4 50$3,999
Kurye Motor Fiyat Tablosu

Bizimle kurye motor fiyatları araştırması yapan 90.000’den fazla kurye motor sahiplerinin saflarına katılın. Yukarıdaki kurye motosiklet fiyatlarını öğrenin veya kişisel hizmet için 0543 748 61 61 numaralı telefonu arayın.


En İyi Kurye Motor Fiyatları

En iyi kurye motor sürücüleri, uzun çalışma vardiyalarının yanı sıra boş zaman yolculuklarını da üstlenebilecekleri çift amaçlı bir makine istiyor. Bu amaçla, 125cc Bağcılar kurye motorları bu iş için mükemmel bir kurye motoru Scooter olabilir. Scooter, 11 hp ve 11,8 Nm tork sağlayabilen 125 cc sıvı soğutmalı ve yakıt enjeksiyonlu bir motordan güç alıyor.

Kurye motor fiyatları ve avantajları nedir:

 • Ekonomik,
 • Daha hızlı teslimatlar,
 • Aynı gün teslimat,
 • Uygun,
 • Trafiğe takılmaz.

Bugün ürünlerini kurye motorları aracılığıyla teslim etmeye başlamak isteyen pek çok girişimci var, bu da pek çok insanın bana hangi kurye motorlarını teslimat için en iyi Bayrampaşa kurye olduğunu sormasına neden oluyor çünkü piyasada pek çok seçenek var.


Honda Mio Sport Kurye MotoruPin
Honda Mio Sport Kurye Motoru

Honda Mio Sporty

Bu kurye motoru scooter, Filipin yollarında bir şekilde bir simge haline geldi. Nereye bakarsanız bakın, sokaklarda dolaşan birini mutlaka görürsünüz. Basit tasarımı ve güvenilir motoru ile mal teslimi için son derece uygundur.

Hafif yapısı ayrıca teslimatlar kurye motorları ve Arnavutköy kurye sürücü için asla çok zor olmamasını sağlar. Mio Sporty, 8 hp ve 7 Nm tork üreten 114cc hava soğutmalı bir motorla çalışıyor. Güç aktarma organı evde yazılacak bir şey olmasa da, satın alınabilir öyle.

Kurye motor fiyatları yazımızı okuyan kullanıcılar bunları da merak ettiler:

 1. En iyi 300cc Motosikletler
 2. En İyi Başlangıç Motosikletleri
 3. En iyi 50cc Scooter
 4. En iyi motosiklet markaları
 5. En iyi 125cc Motosikletler
 6. En iyi 250cc Motosikletler
 7. En İyi Kurye Motosikleti
 8. En İyi Motosiklet Kaskları
 9. En İyi Motosiklet Yağı
 10. En iyi Motosiklet Kilidi
 11. Motosiklet Fiyatları Nedir?

Honda Dio Kurye MotoruPin
Honda Dio Kurye Motoru

Honda Dio

Satın alınma uygunluğu dan bahsetmişken, Honda’nın Dio tabelasını yeniden canlandırması övgüyü hak ediyor. Tamamen yeni Dio, fiyat noktasının ötesinde olması moto kurye gereken özelliklerle doludur. Honda Dio kurye motoru, yaklaşık 8 hp ve 9 Nm tork sağlayan 109cc hava soğutmalı bir elektrik santralidir.

 1. Kurye motoru sürücüleri, Dio’nun LED farları, hırsızlığa karşı korumalı anahtar deklanşörü, ön ve arka bagaj kancaları ve standart iç lastiksiz lastiklerinden araç kurye memnun kalacaklardır.
 2. Honda’ya göre yakıt ekonomisi de sabit hızda 58,3 km/l ile mükemmel.
 3. Dio’nun fiyatı, bu da onu Honda’nın en uygun fiyatlı kurye motoru, otomatik modeli ve giriş seviyesi scooter sınıfında çekici bir seçenek yapıyor.

Suzuki Smash Kurye MotorPin
Suzuki Smash Kurye Motor

Suzuki Smash

Kurye motosikletler, teslimat sürücüleri için popüler bir seçimdir. Scooter’ın sadeliği ve kullanım kolaylığının bir kısmını korurken, yeterli kontrol sunarlar. Bu bağlamda Suzuki Smash, kurye motor fiyatları pazarımızdaki en uygun fiyatlı alt kemiklerden gün içi kurye biridir. Smash, gücünü 9 hp ve 9 Nm tork kapasitesine sahip 113cc hava soğutmalı bir motordan alıyor.

 1. Suzuki bunun çok satan bir kitap olduğunu söylüyor ve biz de onlara inanma eğilimindeyiz.
 2. Smash, kurye motor sürücünün arzu ettiği her şeye şekil verebileceği bir tür çıplak tuval sunar.
 3. Bu, kurye motoruna her türlü aksesuarı monte etmesi gereken arabalı kurye ve teslimat sürücüleri için çalışabileceği anlamına gelir.

Yamaha SightPin
Yamaha Sight

Yamaha Sight

Diğer bir kurye motor modeli olan Sight , Yamaha’nın değer odaklı motosikletlerinden biridir. Yaklaşık 8,5 hp ve 9,5 Nm tork için iyi olan 114cc hava soğutmalı bir acil kurye motora sahiptir. Bu listedeki diğer karbüratörlü hızlı kurye motorlarının aksine, Sight yakıt enjeksiyonlu bir kurye motora sahiptir.

Yamaha Sight kurye motoru özellikleri:

 • Yer değiştirme 114 cc
 • Kategori Moped
 • Başlangıç ​​Seçeneği Tekme ve Elektrik
 • Maksimum Güç 8,5 hp
 • Vuruş Sayısı 4 zamanlı
 • ABS HAYIR

Dikkate değer özellikleri arasında 9 litrelik bir bölme, hırsızlık önleyici bir anahtar kapağı ve bir ön disk fren bulunur. Cömert alanı ve güvenlik özellikleri, kurye hizmetleri ve motor sürücüleri için sahip olunması güzel özelliklerdir.


Honda Click 125i Kurye MotoruPin
Honda Click 125i Kurye Motoru

Honda Click 125i

Bazı kurye motor sürücüleri, uzun çalışma vardiyalarının yanı sıra boş zaman özel kurye yolculuklarını da üstlenebilecekleri çift amaçlı bir makine istiyor. Bu amaçla, Honda Click 125i bu iş için mükemmel bir kurye motoru olabilir.

Honda Click 125i kurye motoru özellikleri:

 • Motor
  • 125cc sıvı soğutmalı, dört zamanlı, SOHC.
 • Maksimum Güç ve Tork
  • 8.500 dev/dak’da 10,9 hp
  • 5.000 dev/dak’da 10,8 Nm Tork.
 • Bulaşma
  • V-kayışı Otomatik
 • Tahmini Yakıt Ekonomisi
  • 53 km/l (test sırasında 43,5 km/l)

Honda kurye motoru, 11 hp ve 11,8 Nm tork sağlayabilen 125 cc sıvı soğutmalı ve yakıt hızlı kargo enjeksiyonlu bir motordan güç alıyor. Click 125i’de ayrıca Honda’nın Gelişmiş Akıllı Gücü, Kombi Fren Sistemi, bir ACG marş motoru ve bir el freni kilidi bulunur.


Kurye Motor Fiyatları S.S.S

Farklı Boyutlarda Kurye Motorları Nedir?

Kurye motor fiyatları ve lojistik, kolilerin mümkün olan en verimli şekilde teslim edilmesiyle ilgilidir. Kurye motor teslimat hizmetleri sunan işletmeler, her paketin müşterilerinin kapısına eksiksiz bir şekilde ulaşmasını ister. Madalyonun diğer tarafında, kurye motor hizmetleri sağlayan şirketler, farklı boyutlardaki kurye paketleri belirlenen konumlara dağıtmak için endüstri standardı teknikleri uyguladıklarından da emin olmak isterler.

Kurye Motoru Seçerken Neye Dikkat Etmeliyiz?

Bugün kurye sektörün de ki insanlar, tedarik zinciri komutasının her seviyesinde verimliliği artırmayı hedefliyor. Bunu yapma yollarından biri de kurye motor teslimat hizmetlerinin avantajlarından yararlanmaktır . Kurye motosiklet teslimatı, koli dağıtımında ulaşım hızını artırmanın bir yöntemi olsa da, diğer nakliye hizmetlerine kıyasla daha pratik bir seçim olduğu kanıtlanmıştır. Avantajları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Yiyecek Paket Teslimatı Kurye Motoru Nedir?

Yiyecek teslimatı için bir kurye motosiklet satın alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli şeyler yakıt verimliliği ve teslimat süresidir ve tahmin edin ne oldu? Yiyecek dağıtımı için en iyi motosikletler 50cc ila 125cc kurye motosikletlerdir. Eminim bunu duyunca şaşıracaksınız. Genel olarak, gıda teslimatı için en iyi ve tek kelimeyle harikadır çünkü fiyat, onarım, yakıt ve hatta güvenlik açısından piyasada bulabileceğiniz en ekonomik olanlardır.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp