Sultançiftliği Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Sultançiftliği Kurye, Sultançiftliği de paket gönderen birkaç moto kurye ve posta şirketinden biridir. Sultançiftliği kurye hizmetlerinin küçük boyutu nedeniyle, birçok kuruluş daha küçük yerleri gözden kaçırıyor, ancak biz değil. 

?Sultançiftliği Kurye Çözümleri?Moto Kurye Çözümleri
Sultançiftliği KuryeSultançiftliği, Çekmeköy ve İstanbul dan Türkiye’nin her yerine acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
?Sultançiftliği Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Sultançiftliği den İstanbul ve Türkiye’nin her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
?Kurumsal KuryeSultançiftliği kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
?Ekonomik Kurye FiyatıSultançiftliği, Çekmeköy de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
?Aynı Gün TeslimatSultançiftliği, Çekmeköy ve İstanbul, Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
?Sultançiftliği Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
?Sabit Oranlı Sultançiftliği Kurye Sultançiftliği sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
?Sultançiftliği Kiralık KuryeSultançiftliği her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Sultançiftliği Kurye Hizmetleri

Sultançiftliği Kurye Hizmetleri

Eşyalarınızı Acil Sultançiftliği Kuryeleri ile herhangi bir noktaya kolaylıkla göndermenin en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olacağız. Pendik kurye olarak aynı gün teslimat da sağlıyoruz.

Hatta birçok şirket, sizi hiçbir seçim özgürlüğü olmadan kısıtlayabilir ve paketinizin tüm Ekspres Sultançiftliği Kurye bölgesine teslimatını gerçekleştirmek için tercih ettikleri şirketi seçmeye zorlayabilir. 

 • Özel kurye teslimat hizmeti: Fotokopi makineleri ve diğer ofis ekipmanları gibi değerli ve karmaşık ekipmanların yanı sıra büyük mağaza vitrinleri, kongre sergileri ve daha fazlasının nakliye teslimatında uzmanız.
 • Sultançiftliği bölgesin de ki paketleri, kızakları ve tam veya kısmi kamyon yükü teslimatlarını halledebiliriz.
 • Deneyimli Sultançiftliği kurye ve sürücülerimiz, benzersiz ve değerli öğelerden oluşan yük teslimatlarını yönetebilir ve mahkeme salonları, konferanslar, devlet kurumları.
 • Deneyim ve detaylara dikkat edilmesi gereken diğer olağan dışı yerler gibi yerlere teslimat yapabilir.
 • Kurulum, indirme ve paketleme işlemlerini sizin için halledebiliriz.
 • Diğer benzersiz koşulların yanı sıra üst düzey güvenlik açıklıkları, hassas durumlar ve zor lojistik ile uğraşmaya aşinayız.

Sultançiftliği KuryePin
Sultançiftliği Kurye

Sultançiftliği Moto Kurye

İstanbul, Çekmeköy, Sultançiftliği Müşterinin her şeyi tamamen sınırsız olarak seçmesine ve kendini rahat hissettiği anlaşmayı seçmesine izin vermekten gurur duyuyoruz. En kaliteli Sultançiftliği Kurye teslimatı sağlamak için en ucuz yolu seçin veya daha önce çalıştığınız şirketi bulun. Son teknoloji kargo teslimat takibi.

 1. Sultançiftliği kurye teslimat personelinin güvenilir, güvenilir ve nazik olduğuna güvenebileceğiniz gibi, gönderinizi varış noktasına ulaştırmak için yalnızca en iyi ve en saygın kurye ve nakliye uzmanlarıyla sözleşme yapacağımıza güvenebilirsiniz.
 2. Yılların deneyimine dayanan eşsiz bir kişisel hizmet düzeyi sunuyoruz ve yük teslimatınızı gerçekleştiren herkesin yüksek hizmet, güvenlik ve güvenilirlik standartlarımızı karşılamasını sağlıyoruz.
 3. Daha büyük teslimat ihtiyaçlarınız için ülke çapında navlun teslimat hizmetlerimiz Sultançiftliği, Çekmeköy hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0543 748 6161 numaralı telefondan Sultançiftliği kurye hizmetlerini arayın.

En verimli yük teslimat takibi için en son iletişim teknolojisi ile donatıldık. Sultançiftliği bölgesin de ki gönderiniz hakkında, teslim alındığı andan varış noktasına ulaştığı ana kadar (teslimatı kimin imzaladığı dahil) en güncel bilgileri sağlayabiliriz. Yüksek navlun teslim standartları: Yurtiçi kargo ile kargo taşımacılığı hizmetimizi diğerlerinden farklı kılan nedir?


Sultançiftliği Kurye Fiyatı Nedir?

Günü Birlik Sultançiftliği Kurye gibi en eşsiz yerlere bile ucuz ve uygun fiyatlı teslimat imkanı sağlamak için yalnızca İstanbul, Çekmeköy, Sultançiftliği de faaliyet gösteren daha küçük şirketlerle birlikte posta işinde birçok küresel oyuncu ile birlikte çalışıyoruz. Maltepe kurye hizmetimiz de tüm İstanbullulara hizmet veriyor.

 1. Kurye Paketlerinizi göndermenin maliyeti, teklif doldurulduktan sonra görüntülenecektir. 
 2. Moto Kurye Teklif, koli(ler)inizin ağırlığı, uzunluğu, genişliği ve yüksekliği hakkında bilgi gerektirir. Kadıköy kurye fiyatları de çok uygun.
 3. Kurye şirketleri, paketinizi göndermenin maliyetinin tam maliyetini hesaplayabilir. 
 4. Kurye Maliyetler hesaplandıktan sonra – en çok beğendiğiniz teklifi seçin.

Sultançiftliği Kurye Teslimat Zamanı

Normal posta veya ekspres teslimat tercihinizin teslimat sürelerinin etkilenip etkilenmeyeceğine bağlı olarak, ancak tercih ettiğiniz nakliye yöntemi dışında, nakliye süreleri diğer faktörlerden etkilenmez. 

 1. Çünkü Ekspres Sultançiftliği Kurye Fiyatları çok küçük bir ülke ve teslimatları geciktirmek için neredeyse hiçbir coğrafi engel yok.
 2. Sultançiftliği kurye sürücülerimiz ve hizmetimiz de tüm İstanbullulara 7/24 aynı gün hizmet veriyor.
 3. Bu nedenle, paketinizi Sultançiftliği Kurye da göndermek için aceleniz varsa, teslimatı daha hızlı hale getireceğinden ekspres posta ücretini seçin.
 4. Böyle bir ihtiyaç yoksa, ihtiyaçlarınızı karşılamak için düzenli gönderiler yeterlidir.
?Kurye?Lojistik
Sultançiftliği Moto KuryeSultançiftliği Yaya Kurye
Sultançiftliği Nöbetçi KuryeSultançiftliği Gece Kurye
Sultançiftliği Motorlu KuryeSultançiftliği Özel Kurye
Sultançiftliği Ekonomik KuryeSultançiftliği VIP Kurye
Sultançiftliği Acil KuryeSultançiftliği Gün İçi Kurye
Sultançiftliği Gece KuryeSultançiftliği Ekspres Kurye
Sultançiftliği Araç KuryeSultançiftliği Uzun Yol Kuryesi
Sultançiftliği Kiralık KuryeSultançiftliği Ucuz Kurye
Sultançiftliği Uçak KuryeSultançiftliği Arabalı Kurye
Sultançiftliği Moto Kurye

Sultançiftliği Kurye Yasaklı Öğeler

İstanbul, Çekmeköy, Sultançiftliği ve İslamidir, bu nedenle bazı katı ithalat düzenlemelerine ev sahipliği yapmaktadır:

 • İslam dinine veya İstanbul Sultançiftliği hükümetine ve Türkiye hükümetine saldırgan olduğu düşünülen herhangi bir öğe veya medya sizi para cezasına ve/veya cezaya tabi tutabilir.

Yasaklı Ürünler

Çekmeköy kuryeleri diğer düzenlemeler çoğunlukla geneldir ve çoğu ülke için, ayrıca Sultançiftliği Kurye Fiyatları için de geçerlidir. Tuzla kuryeler için de geçerli olan yasaklı ürünler listesidir. Yasaklanmış ürünlerin listesi şunları içerir:

 • Silahlar, silahlar, mühimmat ve tehlikeli patlayıcılar ve/veya kimyasallar, narkotikler
 • Canlı hayvanlar, bitkiler ve/veya hayvansal veya bitkisel yağlar
 • Hazır gıda maddeleri
 • Kakao, içecek ve sirke
 • Tütün ve tütün ikameleri (doğrudan elektronik sigaralarla bağlantılı olmasa da, bu olası bir nedendir, bu nedenle onları göndermekten kaçınmanızı öneririz)
 • Tabii veya kültür inciler, kıymetli veya yarı kıymetli taşlar, kıymetli metaller, kıymetli metallerle kaplama metaller ve bunlardan mamul eşya; Taklit mücevher; madeni paralar
 • Oyunlar, oyuncaklar ve spor malzemeleri.

Sultançiftliği Kurye GPS Takibi

Çekmeköye seyahat eden kargonuzu Sultançiftliği Kurye Fiyatları ile web sitesinden takip edebilirsiniz. Sayfamızın ‘Siparişinizi takip edin’ bölümüne takip numarasını girin ve paketinizin son hareketlerini görün. ‘Kargom nerede?’, ‘Çekmeköye, Sultançiftliği ulaştı mı?’ gibi sıkça sorulan soruların cevaplarını öğrenin. ve daha fazlası.

 1. Halkımızın ve topluluğumuzun güvenliğini sağlamak için temassız teslimat, fiziksel mesafe ve Hükümet yönergelerine uygun olarak maske takmayı uyguladık.
 2. Teslimat talimatları sağlayın; İmza gerektirmeyen kolilerinizi bırakmak için tam yeri (örneğin, garajda) bize söyleyin, sürücülerimiz bunları sizin için bırakabilir.
 3. Kargomu/Kuryemi yönlendir; Sultançiftliği Kurye Kargonuz teslimat aracına yüklenmediği sürece 75 km içinde başka bir adrese yönlendirebilirsiniz.
 4. Paketi online GPS takip edin; Teslimat durumunu kontrol etmenin en iyi yolu, çevrimiçi takip aracımızı kullanmaktır.
 5. Şimdi mi ihtiyacınız var? Yardımcı olabiliriz; Acil olarak gönderilen temel öğelere ihtiyacınız varsa, Ekspres hizmetimiz, tüm COVID Uyarı Düzeyleri sırasında Yeni Zelanda genelinde bir dizi esnek, kapıdan kapıya kurye seçeneği sunar.

Hasar Teminatı

Ne yazık ki, bazı ürünler kurye nakliye sırasında gecikebilir, hasar görebilir veya kaybolabilir. Böyle bir durumda onarım, değiştirme veya tazminat hakkınız olabilir.

 • Yürürlükteki mevzuata tabi olarak, ödenecek tazminatın miktarı şartlarımıza, maruz kaldığınız zarara ve katkıda bulunduğunuz herhangi bir role bağlı olacaktır.
 • Gümrük, sevkiyat ve/veya posta amacıyla açıklanan öğelerin tanımı ve değeri doğru olmalıdır ve kayıp veya hasar tazminatının ödenip ödenmeyeceği belirlenirken dikkate alınacaktır.

Moto Kurye ve Tüketici

Bir tüketici olarak  bizden  posta veya Sultançiftliği Kurye hizmetleri alıyorsanız, 1993 tarihli Tüketici Garantileri Yasası ve 1986 Adil Ticaret Yasası kapsamında sahip olabileceğiniz hakların veya size karşı sahip olabileceğimiz yükümlülüklerin, bunların yanı sıra geçerli olduğunu anlamanız önemlidir. Kamu Sözleşmesinin ve bu Posta Kullanıcıları Kılavuzunun şartlarıdır ve bu Bölüm 2’deki hiçbir şeyden etkilenmez, ancak 1998 Posta Hizmetleri Yasasının şartlarına tabidir.

Sultançiftliği Kurye Gecikme

Teslimat  sürelerimiz  yalnızca hedeftir – bazı ürünlerin teslim edilmesi daha uzun sürebilir. Gecikmeler için tazminat ödenmez. Teslimat için makul bir süre geçtikten sonra ve bir öğenin nerede olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmadığında, kaybolacak öğeyi belirleyebilir ve kayıp için talepte bulunabiliriz.

Kargo Akıncı Kurye Tazminat & Garantisi
Fiyat250 $
Akıncı Kurye Garanti&Tazminat2.000 $
Mektuplar ve Kargolar –
Değerli & Hassas Ürün KuryeDeğerli hassas ürünleri lütfen önceden bildiriniz!
Kargo Fiyatı250 $
Sultançiftliği Kurye Tazminatı

Tazminat Ödemesi

Bizden bir posta veya kurye hizmeti  satın alırsanız  ve öğeniz nakliye sırasında kaybolur veya hasar görürse, yükümlü olduğumuz takdirde, öğeyi   onarmayı  veya  değiştirmeyi veya size bir miktar ödemeyi  seçebiliriz :

 1.  öğenin  değiştirme değerine eşit  ;
 2.  öğenin onarım maliyetine eşit  ; 
 3.  satın aldığınız hizmet kapsamındaki mevcut teminat toplamına  kadar  ( aşağıya bakınız ve aşağıda belirtilen teminat bağımlılıklarından herhangi birine tabidir )

hangisi daha az ise, ödenen posta ücretinin iadesi ile birlikte.

Kayıp & Hasar Talebi Süreleri

1993 tarihli Tüketici Garantileri Yasası’nın uygulanmasına bağlı olarak, kayıp veya hasar talepleri aşağıda gösterilen zaman dilimleri içinde yapılmalıdır.

Hasar:

Teslim edilen bir üründe veya eksik içerikte hasar – 10 gün.

Teslimat yapılmaması:

Kullanılan hizmetHak talebinde
bulunmak için zaman çerçevesi (gönderildiği günden itibaren)
Yurtiçi posta veya kurye hizmeti21 gün
Uluslararası kurye hizmeti30 gün
Uluslararası posta servisi90 gün
Sultançiftliği Kurye Kayıp Teminatı

Kargo Paketleme

Kırılabilir eşyalar içeren bir koliyi güvenli ve güvenli bir şekilde nasıl paketleyeceğinizi göstermek istiyoruz. Kırılgan eşyalarınızı paketlemenize yardımcı olacak ve size hızlı ipuçları ve püf noktaları verecek, sayfanın alt kısmındaki videoya bir göz atın. Parselinizin topaklar ve çarpmalar olmadan mükemmel şekilde kapatıldığından emin olun Bir koli, bir zarf veya palet göndermeniz gerekiyorsa, ürünlerin ambalajlarından çıkmaması için öğelerinizin mükemmel şekilde kapatıldığından emin olmalısınız.

 1. Dayanıklı bir karton kutu
 2. En az 1,5 cm kalınlığında köpük levhalar
 3. pelet paketleme
 4. Yapışkan bant

Paketleme İpuçları

Taşıma sırasında açılmadığından emin olmak için paketinizi birkaç kez yapışkan bantla kapattığınızdan ve sardığınızdan emin olun. Tüm boşlukları kapattığınızdan ve koli bandı veya güçlü koli bandı kullandığınızdan emin olun. Yapışkan bandı nasıl doğru şekilde kullanacağınızı gösteren faydalı bir video hazırladık. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 6161

 • Paketlemenizdeki topaklanmalara ve çarpmalara dikkat edin, ekspres kuryeler çıkıntılı kolileri teslim almazlar.
 • Eşyalarınızın kutudan dışarı çıkmasını önlemek için daha büyük bir kutu göndermeyi düşünebilirsiniz!
 • Şişeler ve cam kaplar nasıl sarılır Sıvıları ancak ile doğru şekilde sarılmışlarsa cam kaplarla gönderebilirsiniz.
 • Cam kaplar, nakliye sırasında kırılıp dökülerek diğer eşyalara zarar verebilir. Sıvı göndermeniz gerekiyorsa, hasar veya kırılmayı önlemek için polistiren kullanmanız zorunludur, aksi takdirde kuryelerimiz ürünü teslim almayı reddedecektir.
 • Polistiren kullanmazsanız, paketinizi ‘yanlış paketlenmiş’ olarak bildirir.
 • Bu, zararlar için bir ceza ödenmesi anlamına gelebilir, bu yüzden lütfen kurallarımıza uyduğunuzdan emin olun, böylece başınıza böyle bir şey gelmez!

Sultançiftliği, ÇekmeköyPin
Sultançiftliği, Çekmeköy

Sultançiftliği

Sultançiftliği, İstanbul’un yeni şehir içi semtlerinden biridir. 2009 yılında İstanbul, Türkiye’de “Yeni Yerel Yönetimler Yasası” ile uygun bir ilçe olarak kurulmuştur. Batısında Esenler ve Başakşehir mahalleleri, güneyinde Gaziosmanpaşa, kuzeyinde ve doğusunda Eyüp bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa ilçesi üç mahalleye ayrılmıştı ve Sultançiftliği de bunlardan biri. İlçenin bir sınırını TEM otoyolu oluşturuyor. Sultançiftliği üç mahalleye ayrılmıştır: Habibler, Gazi ve Sultançiftliği. “Sultançiftliği” adı, Sultançiftliği’nin (padişahın çiftliği anlamına gelir) ve Gazi mahallesinin “Sultan” kelimesinden gelir ve saygıdeğer bir savaş gazisi için Türkçe “gazi” ile birlikte gelir.

Sultançiftliği Kurye S.S.S

Sultançiftliği Kurye Kimdir?

Her bir kuryelerin kargo kayıp ve/ya zarar soruşturmasını ve iddiayı ayrı ayrı araştırırız. Bu nedenle, davanızın çözümü hemen gerçekleşmeyebilir ve bazı uluslararası soruşturmaların tamamlanması birkaç ay sürebilir. Yurtiçi meseleler için, tekrar iletişime geçmeden önce bizimle ilk etkileşiminizin üzerinden bir ila iki hafta geçmesini ve sorun karmaşıksa daha uzun bir süre geçmesini lütfen bekleyin.

Sultançiftliği Kurye Nasıl Çalışır?

Genellikle gönderene tazminat öderiz, ancak gönderen, muhatabı lehine bu hakkından feragat edebilir. Gönderici, talepte bulunmuş olsaydı, göndericiye ödeyeceğimiz tazminat tutarının aynısını muhatap alacak. Ödemeler internet bankacılığı aracılığıyla yapılır ve ödeme döngülerimize uygun olarak yapılır.

Bir öğeye verilen hasar tazminatının tamamı ödenmişse, hasarlı öğeyi istediğimiz gibi elden çıkarabiliriz. Kayıp bir eşya için size tam tazminat ödersek ve eşya daha sonra ortaya çıkarsa, eşya bizim malımız olacaktır. Ürünün size iade edilmesini istiyorsanız, aldığınız tazminat ödemesinin tamamını iade etmeniz gerekir.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp