Yavuztürk Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Yavuztürk Kurye Hizmeti ailenize, arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza bir teslimat ayarlamak istiyorsanız, Yavuztürk Kuryesi bir numaralı seçeneğiniz olmalıdır. Müşterilerimizin tüm ürünleri için güvenli teslimatlar düzenlemeye kendimizi adadık.   

Yavuztürk Kurye Profesyonel

İstanbul Yavuztürk Motosikletli Kurye Hizmeti , Üsküdar, Yavuztürk  de  tüm ilçe kısmına teslimat alanında deneyime sahip güvenilir bir hizmet sağlayıcıdır. Çekmeköy bölgesi için de Motosikletli kuryelerimiz 7/24 hizmetiniz de bir çoğunun çoğu zaman mücadele ettiği bu alanda başarılıyız. Yavuztürk motorlu kurye teslimatları organize etmek oldukça zor olabilir ve başarılı olmak için belirli miktarda kaynak gerektirir. 

Yavuztürk, Üsküdar da aşina olmayan insanlar, bunun gerçekleşmesi için ne gerektiğini bilmiyorlar ve genellikle Yavuztürk kurye ve onu çevreleyen tüm bölgeye yapılan teslimatlar için fazla ödeme yapıyorlar. İstanbul Üsküdar Kurye Hizmeti ile, en iyi seçeneği seçmek için gerekli tüm bilgileri görmek için teklifi doldurmanız yeterlidir. Posta ve paket teslimatlarında uzmanlaşmış DHL, FedEx, TNT, UPS ve dünya çapında tanınan diğer birçok markayla çalışıyoruz.  

Yavuztürk KuryePin
Yavuztürk Kurye

Yavuztürk Kurye Ekonomik Fiyat

Yavuztürk Kurye Hizmeti, dünyanın her yerinde 50’den fazla ülkeye posta göndermeyi ve kolilerinizi teslim etmeyi kolaylaştıran mevcut en iyi postalama çözümlerini bulur. Paketinizi bizimle Üsküdar, Yavuztürk  ve tüm İstanbul ilçelerine gönderin ve en düşük fiyatlarla en iyi sonuçları alın. Bu şekilde paketin ucuz ve güvenli bir şekilde seyahat ettiğinden emin olabilirsiniz. Amacımız, müşterilerimizin pazardaki en iyi anlaşmayı aldıklarını bilmelerini sağlamaktır. Güvenmeye değer çünkü teklifimiz ile çeşitli motorlu kuryelerin fiyatlarını ve tekliflerini karşılaştırabilir ve sizin için en iyi olanı seçebilirsiniz. Kolayca gönderin, Hızlı Yavuztürk Kuryeleri ile güvenli bir şekilde gönderin. paketin ucuz ve güvenli bir şekilde seyahat ettiğinden emin olabilirsiniz.  


Yavuztürk Kurye En İyi Araç Filosu

Amacımız, müşterilerimizin pazardaki en iyi anlaşmayı aldıklarını bilmelerini sağlamaktır. Güvenmeye değer çünkü teklifimiz ile çeşitli motorlu kuryelerin fiyatlarını ve tekliflerini karşılaştırabilir ve sizin için en iyi olanı seçebilirsiniz. Kolayca gönderin, Yavuztürk Motorlu Kurye Hizmeti ile güvenli bir şekilde gönderin. Paketin ucuz ve güvenli bir şekilde seyahat ettiğinden emin olabilirsiniz. Amacımız, müşterilerimizin pazardaki en iyi anlaşmayı aldıklarını bilmelerini sağlamaktır. Güvenmeye değer çünkü teklifimiz ile çeşitli acil Yavuztürk motosikletli kuryelerin fiyatlarını ve tekliflerini karşılaştırabilir ve sizin için en iyi olanı seçebilirsiniz. Kolayca gönderin, Günlük Yavuztürk Kurye Hizmeti ile güvenli bir şekilde gönderin.


ilk Yavuztürk kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Yavüztürk Kurye Fiyatı

Ekspres Yavuztürk Motosikletli Kurye ile  bir koli göndermek ve ne kadara mal olduğunu öğrenmek istiyorsanız, teklifimizi kullanın. Bu güzel ve çok gelişmiş İstanbul içi motorlu kurye teslimat yapan Ekspres motosikletli ve araçlı  kurye şirketlerinden teklif almak için toplama ve teslimat adreslerini, ardından paketin ağırlığını ve boyutlarını girin. Acil Yavuztürk Motorlu Kurye yapılan teslimatlar, ülke Üsküdar oldukça yakın olduğu için çok pahalı değil. Yavuztürk Kuryeleri olarak, acil ve aynı gün teslimat gereken kargolarınız için motorlu kuryelerimiz sizi hazır ve nazır bekliyor. Ancak, kesin fiyatları bilmek için – teklifi doldurun ve nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak için tercih ettiğiniz anlaşmayı seçin.

Yavuzköy Kurye Teslimat Süresi

Posta ücretleri,  Ekspres Yavuztürk Kurye tam olarak hangi paketi teslim etmeye çalıştığınıza bağlı olarak ayrı ayrı hesaplandığından, teklifi doldurmanız gerekir. İçinde, en çok dikkat çeken ve saygı duyulan posta ve Yavuztürk kurye hizmetlerinden çok sayıda teklif görüntülenecektir.

Her seçeneğin fiyatını, teslimatı yapacak şirketin adını ve tahmini teslimat süresini göreceksiniz. Hızlı Yavuztürk Kurye, karar verme sürecini tamamen müşteriye bırakarak, aldıkları anlaşmadan daha memnun olmalarını sağlar. Pendik bölgesin de ki müşterilerimiz üzülmesin, Yavuztürk kurye olarak 7/24 acil kargo/kurye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Mevcut iki tür teslimat seçeneği vardır – ekspres posta ve Acil Üsküdar Kurye normal nakliye. Alıntıda ayırt edilecekler.

Yavuzköy Kurye Taşınmazlar

İstanbul Türkiye bir üyesidir, bu nedenle ithalat düzenlemelerinin Birlik genelinde ortak olduğunu düşünmek doğal görünebilir. Yavuztürk kurye olarak bütün motor filomuzu yeniliyor ve müşteri kalitesine önem veriyoruz.

Yavuztürk Kurye HizmetiAralıkTeslimat Süreci
Hızlı/Acil17:00’den önce60 da dakika teslim
Ekspress Kurye3:00’den önce2-4 saat arasın da teslim
Aynı günÖğleden önce17:00’a kadar teslimat
Gece Kuryeleri16:00’dan önceErtesi gün 16:00
Gece Hızlı Kurye16:00’dan önceErtesi gün 10:00
Gece Ekspress16:00’dan önceErtesi gün öğlene kadar
Yavuztürk Kurye Lojistikleri

Yavuztürk Kurye: Yasaklı Ürün Listesi

 • Canlı hayvanlar, kümes hayvanları, böcekler, balıklar, bitkiler ve/veya ağaçlar
 • Et ve et ürünleri, tüm gıda maddeleri (süt ürünleri ve hayvansal ürünler dahil)
 • Şu anda tüm AB ülkeleri Mısır menşeli tohum ve fasulye ithalatına izin vermemektedir.
 • Giysiler, külotlu çoraplar, çoraplar
 • Genel olarak çoğu giyim
 • Değerli metalden saat kutuları
 • Değerli metaller içeren çoğu ambalaj ve ürün
 • Puro ve sigara ağızlıkları
 • Oyuncaklar, oyunlar ve spor malzemeleri

Yavuztürk Kurye, bir sayfada listelenmesi neredeyse imkansız olan gerçekten kapsamlı bir yasak listesine sahiptir, bu nedenle Üsküdar Yavuztürk  kurye de içerik göndermeden önce, ülkeye girişine izin verilip verilmeyeceğini veya gönderilip gönderilmeyeceğini veya muhtemelen imha edilip edilmeyeceğini netleştirmek için bizimle iletişime geçin. Ayrıca, ataşehir moto kurye filomuz da acil ve günlük teslimat için hizmetiniz de. Üsküdar moto kurye iş ilanlarını sizler için listeledik, belki işinize yarayabilir. Aksi takdirde, yasaklı mallar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yavuztürk Akıncı Kuryelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & mail@akincilojistik.net ve 0 543 748 61 61


Yavuztürk Kurye Canlı GPS Takibi

Yavuztürk Motosikletli Kurye bir şey gönderdiyseniz, doğal olarak paketinizin her zaman nerede olduğunu bilmeniz gerekir. İstanbul içerisin olarak da günü birlik teslimat yapmaktayız. Sultanbeyli kuryeleri ‘Siparişinizi takip edin’ özelliğiyle bunu yapmanıza izin veriyoruz. Paketiniz hızlı Yavuztürk motorlu kurye tarafından gönderildiğinde (toplandığında), kargonuzun seyahatin hangi aşamalarında olduğunu görmek ve öğrenmek için şirket tarafından verilen takip numarasını kullanabilirsiniz. Eylemleri alıcıyla koordine edin, önceden planlayın ve gerçekleştikten saniyeler sonra her ayrıntıyı öğrenin!


Yavuztürk Kurye Dağıtım Hizmetleri

Yavuztürk Kuryeleri birinci sınıf bir aynı gün kurye hizmetidir. Şeffaflık, dürüstlük ve yüksek kaliteli hizmet yoluyla olağanüstü müşteri hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel Kadıköy Kurye ekibimiz, her teslimatın zamanında ve güler yüzle tamamlanmasını sağlar. Yavuztürk, Üsküdar genelindeki müşterilere mükemmel hizmet sunmaya odaklanıyoruz ve İstanbul en profesyonel lojistik hizmeti olurken kendi alanımızı inşa etmek için çaba gösteriyoruz. Akıncı Kurye Hizmetleri ortalama bir kurye şirketiniz değil. Yavuztürk kuryeleri müşterilerimize sorunsuz ve güvenilir bir deneyim sunan birinci sınıf bir hizmetiz. Bizi, işiniz için güvenilir, zamanında, özenli ve hemen telefonu açan kişisel bir uşak olarak düşünebilirsiniz.

Gece Yavuztürk Kuryeleri

Değerli hizmetimizi sunan özel ekip olmasaydı, Akıncı Kurye Hizmetlerinin Yavuztürk Servisi bugün olduğu yerde olamazdı. Ekip, çeşitli geçmişlerden geliyor ve her gün inanılmaz bir tutku göstererek yaptıkları işi seviyor. Beykoz Kuryeleri, “kuryeler neden bu kadar güvenilmez ve profesyonel değil” duymaya devam ettiğimiz yaygın bir hayal kırıklığıyla başlattık. iletişim: 0543 748 61 61 veya mail@motokuryem.com.tr

Profesyonellere geleneksel Yavuztürk kurye hizmetine farklı bir alternatif sunmak için yola çıktık. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya odaklandık. Yavuztürk, Üsküdar da profesyonel ve güvenilir lojistik hizmeti Müşteri odaklı bir alternatif sunmak için yola çıktığımız için, müşterilerimizin profesyonel, güvenilir ve özverili yaklaşımımız için duydukları takdir ve takdirle sürekli olarak teşvik edildik.


Yavuztürk Kurye

Yavuztürk bölgesin de ki kurye ihtiyalarınız için 7 gün 24 saat ekonomik Yavuztürk kurye hizmetleri.


Yavuztürk Kurye Misyonu

Müşterilerimize İstanbul da en profesyonel aynı gün kurye hizmeti sağlama görevindeyiz. Müşterilerimizi ilk sıraya koymaya ve onlara sorunsuz ve verimli bir kurye hizmet sunmaya kendimizi adadık. Müşterilerimizin öncelikli eşyalarını gitmeleri gereken yere güvenilir bir şekilde taşımalarına yardımcı olma taahhüdümüzde her zaman kararlıyız, böylece işlerini yürütmeye ve işlerini yapmaya geri dönebilirler. Ayrıca müşterilerimizle bir ilişki kurmaya odaklanıyoruz, bu nedenle ihtiyaçlarını, işlerini ve önceliklerini anlıyoruz, böylece değer sunmaya devam edebiliyoruz. Dış kaynaklı lojistik sağlayıcıları olarak tercih etmeleri için onlarla ortak olmak istiyoruz.

Vizyonumuz, müşterilerimizin işlerini büyütmelerini ve hayallerini gerçekleştirmelerini desteklemek için Yavuztürk de önde gelen kurye hizmetleri sağlayıcısı olmaktır. İşletmelerin aldığı hizmet düzeyi için bir ölçüt belirlemek istiyoruz.

Yavuztürk Kurye Değerlerimiz

 1. Müşteri odaklı: Müşteriler bir numaralı önceliğimizdir.
 2. Teslim edilen sonuçlar: Sözümüzü takip ederek sonuçlara ulaşırız.
 3. Şeffaf ve Güvenilir: Başından beri açık ve dürüstüz.
 4. ilgili Kurucular: Mükemmel ekip çalışması ve müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurma tutkumuz var.
 5. Saygı duymak: Herkese değer veririz ve insanlara onurlu ve profesyonel davranırız.
 6. Daima İyileştirme: Her zaman daha iyi olmanın ve oyunumuzun zirvesinde kalmanın yollarını ararız.

Yavuztürk CamiiPin
Yavuztürk Camii

Yavuztürk

Yavuztürk bölgesi İstanbul, Üsküdar bulunan bir yerdir. Üsküdar da ki 33 mahalleden birisi de Yavuztürk Mahallesidir. Yavuztürk posta kodu olarak: 34690 kullanmaktadır. 2014 yılın da Yavuztürk nüfus sayımı olarak 36 bin kayıtlara geçmiştir. Ayrıca, Yavuztürk, Üsküdar da bazı bölgeler de imar sorunu vardır. Yavuztürk bölgesine otobüs ve minibüs hatları geçmektedir, bunlardan bazıları 14Y, 15BK, 15TK

Yavuztürk bölgesinde ki bazı önemli yerler: Yavuztürk Mahallesi Muhtarlığı, Aras Kargo Yavuztürk Şubesi, Yavuztürk İlkokulu, Yavuztürk Sınav Koleji, Yavuztürk Şehit Kader Sivri Ortaokulu, Yavuztürk Lisesi, Yavuztürk Üniversite, Yavuztürk Camii Kız Kuran Kursu, Yavuztürk Müftülüğü, Yavuztürk Eczanesi, Yavuztürk Veysel Karani Camii, Yavuztürk Düğün salonu

Konum: https://goo.gl/maps/fyaPCjMbNgfuKdqG7
Koordinat: 41°02’22.4″N 29°04’58.4″E
Enlem ve Boylam: 41.039542, 29.082896
Adres: Yavuztürk, Burçak Sk. 27-13, 34690 Üsküdar/İstanbul
Google Plus Kod: 23QM+R56 Üsküdar, İstanbul
*Akıncı kurye konumunu göstermemektedir, Yavuztürk-Üsküdar Bölgesini göstermektedir.Sıkça Sorulan Sorular

Ürünü Kurye İçin Hazırlamalı mıyım?

Tüm teslimatlar azami özeni gösterirken, tüm eşyaların kurye nakliyesine hazır olmasını istiyoruz.  Teslimatınızın içeriğine göre uygun şekilde paketlendiğinden emin olmak için lütfen takdirinizi kullanın.  Gerektiğinde aşağıdakileri kullanarak teslimatınızın taşınmaya hazır olmasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır;  -Kutular -Ambalaj Bandı -Kırılgan Etiketler -Paket Sargısı -Zarflar -Tanıtım Etiketleri Düzgün paketlenmemiş ürünlerinizi taşımayı reddetme hakkımızı saklı tuttuğumuzu lütfen unutmayınız.

Kuryeler Teslimatı Ne Zaman Yaparlar?

Profesyonelliğimiz, verimliliğimiz ve sözümüzün arkasında durmaktan gurur duyuyoruz.  Bu, size bir teslimat süresi sunduğumuzda buna bağlı kalacağımız anlamına gelir.  Seçebileceğiniz dört teslimat seçeneğimiz var: Standart – Gün sonu teslimatı Öncelikli – Alım tarihinden itibaren 4 saat içinde teslimat Ekspres – Alım tarihinden itibaren 2 saat içinde teslimat Ertesi Gün Teslimat – Bir sonraki tarih için rezerve edilen teslimatlar

Ürünüm Kaybolur/Çalınırsa Ne Olur?

Tüm teslimatları kendi teslimatlar gibi ele alırken, ne yazık ki bazen beklenmedik durumlar da olabiliyor.  Müşterilerimize değer veriyoruz ve herhangi bir hasar veya kayıp teslimatı en üst düzeyde önemsiyoruz.  Bu, teslimatlar birinin başına geldiyse, lütfen teslimattan sonraki 24 saat içinde aşağıdakilerle birlikte mail@akincilojistik.net adresine e-posta gönderin:

– Teslimat ayrıntıları – Teslimatınızın fotoğrafları – Herhangi bir ek bilgi – örneğin sorunun açıklaması Lütfen teslimattan sonraki 24 saat içinde bize herhangi bir bildirimde bulunmazsanız, herhangi bir hasarlı, kayıp veya çalıntı teslimattan sorumlu olmayacağımızı unutmayın.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp