Bağlarbaşı Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Bağlarbaşı Kurye acil bir sevkiyat yapma ihtiyacı genellikle aniden ve plansız bir şekilde ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda gönderinizin nakliyesi sadece pahalıya mal olmaz, aynı zamanda oldukça uzun zaman alır. Ataşehir kuryeler tüm aksiyon ve olumsuzluklara hazırdır.

?Bağlarbaşı Kurye Çözümleri?Moto Kurye Çözümleri
Bağlarbaşı KuryeBağlarbaşı, Maltepe ve İstanbul dan Türkiye’nin her yerine acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
?Bağlarbaşı Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Bağlarbaşı dan İstanbul ve Türkiye’nin her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
?Kurumsal KuryeBağlarbaşı kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
?Ekonomik Kurye FiyatıBağlarbaşı, Maltepe de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
?Aynı Gün TeslimatBağlarbaşı, Maltepe ve İstanbul, Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
?Bağlarbaşı Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
?Sabit Oranlı Bağlarbaşı Kurye Bağlarbaşı sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
?Bağlarbaşı Kiralık KuryeBağlarbaşı her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Bağlarbaşı Kurye Hizmetleri

Bağlarbaşı Kurye Hizmetleri

Bağlarbaşı kurye hizmetlerine yönelik yenilikçi bir yaklaşım sunar, tecrübeli Bağlarbaşı kuryeleri farklı taşıyıcıların araçlarında mevcut olan alanı kullanmamıza ve 7/24 Bağlarbaşı Kurye gönderilerin optimum teslimatını sağlamamıza olanak tanıyan bir yaklaşım. Bağlarbaşı de  Gönderilerin yalnızca en güvenilir motorlu kuryeler tarafından güvenli, hızlı ve ucuz taşınması, son derece acil gönderilerin bile Profesyonel Bağlarbaşı Kurye  alıcılara zamanında ulaşmasını sağlar. Beykoz kuryeler tamamen ekonomik fiyatlar sunuyor.

 • Her gün Bağlarbaşı Motosikletli Kuryeler tarafından özenle seçilen ve acil gönderilerinizi Bağlarbaşı muhataplara teslim eden, çağdaş lojistik sanatının canlı bir göstergesidir.
 • Express/Hızlı Bağlarbaşı Kurye yapılan acil gönderiler, yalnızca alıcılara güvenli ve zamanında ulaşmakla kalmaz, aynı zamanda seçtiğiniz da teslim edilir.
 • Ekonomik ve Profesyonel Bağlarbaşı Kurye benzersiz sistem, özellikle nakliye hizmetleri için size iyi fiyatlar sunmamıza ve bu hizmetlerin kalitesini sağlamamıza olanak tanır.
 • Akıncı Kurye Hizmetleri platformu aracılığıyla gönderilen tüm gönderiler, standart sigorta (25 €’ya kadar)
 • Akıncı Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri sigortası kapsamındadır. Profesyonel Bağlarbaşı Motosikletli Kurye

Bağlarbaşı Kurye HizmetleriPin
Bağlarbaşı Kurye Hizmetleri

Bağlarbaşı Moto Kurye

Çevrimiçi gönderi platformu Ekonomik Bağlarbaşı Kurye Servislerimiz, binlerce uluslararası ve yerel taşıyıcıyı bir araya getiriyor ve bu nedenle sadece küçük değil, aynı zamanda büyük gönderiler de gönderebilirsiniz. Maltepe ile her zaman bir veya başka bir taşıyıcının aracında boş yer bulunması istenir. Kadıköy kuryeler tamamen profesyonel ve kurumsal kişilerdir.

 1. Gönderi Durumu Bildirimi, zaman açısından çok önemli durumlarda son derece yararlı bir araçtır.
 2. Bu ücretsiz hizmet, gönderiniz tamamlandıktan saniyeler sonra bir makbuz (faks/sms veya e-posta yoluyla) almanızı sağlar.
 3. Her bildirim, teslim alma ve teslimat süreleri, imza, fiyat vb. gibi ilgili bilgilerden oluşur.
 4. Akıncı Kurye & Dağıtım ve Teslimat Hizmetleri, çok çeşitli nakliye hizmetleri sunar.
 5. Depolama, Konsolidasyon, Dağıtım ve Filo Yönetimine kadar birçok çözüm sunuyoru.
 6. İster aynı gün kargo çözümlerine, ister filo yönetimi için ücretsiz danışmanlık hizmetine ihtiyacınız olsun, Akıncı Kurye Hizmetleri size yardımcı olmak için burada.
 7. Ne tür bir kurye hizmeti talep ettiğinize bağlı olarak, sürücünün teslim alma veya teslimat sırasında beklemesi gerekiyorsa ek ücretler uygulanabilir.
 8. Daha fazla bilgi için +90 (543) 748 61 61 numaralı telefonu arayın.
?Kurye?Lojistik
Bağlarbaşı Moto KuryeBağlarbaşı Yaya Kurye
Bağlarbaşı Nöbetçi KuryeBağlarbaşı Gece Kurye
Bağlarbaşı Motorlu KuryeBağlarbaşı Özel Kurye
Bağlarbaşı Ekonomik KuryeBağlarbaşı VIP Kurye
Bağlarbaşı Acil KuryeBağlarbaşı Gün İçi Kurye
Bağlarbaşı Gece KuryeBağlarbaşı Ekspres Kurye
Bağlarbaşı Araç KuryeBağlarbaşı Uzun Yol Kuryesi
Bağlarbaşı Kiralık KuryeBağlarbaşı Ucuz Kurye
Bağlarbaşı Uçak KuryeBağlarbaşı Arabalı Kurye
Bağlarbaşı Moto Kurye

Bağlarbaşı Hızlı Kurye

Ucuz ve Kaliteli Bağlarbaşı Moto Kurye sadece birkaç fare tıklamasıyla nihai nakliye fiyatı ve seçilen nakliye acentesi hakkında bilgilere erişecek ve gönderileri ne zaman toplayıp  nihai muhataba teslim edeceğini öğreneceksiniz. Maltepe, Bağlarbaşı kuryeleri sertifikalı ve eğitimli kişilerdir. Ayrıca, hizmetler için ödeme yapmak için en uygun ödeme yöntemini seçebileceksiniz.

 1. Beyaz Eldiven Kurye Hizmeti: 2 saatte teslim alma ve teslimat. Yaklaşık 30 dakika içinde teslim alın, ardından varış noktasına yönlendirin. Bu hizmet her bölgede mevcut değildir. 50 km fazla seyahat eden gönderiler için ek süre gereklidir.
 2. Önemli Teslimat Kuryesi: 3 saatte teslim alma ve teslimat. Yaklaşık 15 dakika ila bir saat içinde alma, ardından çoğu durumda varış noktasına doğrudan. 50 milden fazla seyahat eden gönderiler için ek süre gereklidir.
 3. Standart Kurye Teslimatı: Çoğu bölgede 17:00’ye kadar teslimat. Sevkiyatlar öğlene kadar rezerve edilmelidir.
 4. Orta Boy 8′ ila 12′: Standart bir kamyonetten daha büyük ancak tam bir pay yatağı kadar büyük olmayan araçlar gerektiren gönderiler için.
 5. Kamyonlar ve Bobtailler: 18 ila 26 fit arası araçlar – hem açık hem de kapalı. Yaklaşık 30 dakika ila bir saat içinde teslim alma, ardından doğrudan varış noktasına.
 6. Yarı, LTL ve FTL: 48 ila 53 fit arası araçlar – hem açık hem de kapalı.

Size uygun Akıncı Bağlarbaşı Kuryesini seçip hizmetin ödemesini yaptıktan sonra, tüm gönderi detayları ve gönderi takip kodları belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir. Kargolarınızı İstanbul’un her yerine Bağlarbaşı Kurye ve Arabalı Sürücü Hizmetleriyle kolay ve güvenli bir şekilde gönderin!

Bağlarbaşı Acil Kurye

Önemli teslimat kurye hizmetimiz – siparişinizin verildiği/hazır olduğu andan itibaren üç saat içinde teslim alma ve teslimat. Şirketimizi bu inanç üzerine kurduk ve elli yılı aşkın bir süredir bunu yapıyoruz. İçiniz rahat olsun, teslim ediyoruz. Kurye Hizmet talebiniz, gönderinizin yönetiminden sorumlu olan hizmet alanına bağlı olarak belirli bir ekip ekibine yönlendirilir. Bu ekip, gönderiniz için en uygun sürücüyü belirleyecek ve hemen gönderecektir.

 1. 1000 kg ya kadar olan gönderiler için mevcuttur.
 2. Siparişin verildiği/hazır olduğu andan itibaren üç saat içinde teslim alma ve teslimat. (50 km den fazla seyahat eden gönderiler için ek süre gereklidir.)
 3. Açık ve kapalı kamyonetler, mini kamyonetler ve arabalar dahil olmak üzere geniş araç yelpazesi.
 4. Hizmet günde 24 saat, yılda 365 gün mevcuttur.
 5. Hizmet, 07:00’den önce, 19:00’dan sonra, hafta sonları ve tatil günlerinde fazla mesai ücretlerine tabidir.
 6. Bu teslimat hizmeti tüm bölgelerde mevcut değildir. Hizmet kullanılabilirliğini kontrol etmek veya kurye/nakliye ücretlerini ve sürelerini öğrenmek için whatsapp burayı tıklayın veya 0 (543) 748 61 61 numaralı telefonu arayın.

Bağlarbaşı Express Kurye

Gönderinizin gün sonuna kadar teslim edilmesine ihtiyacınız varsa ve yerel olarak gönderim yapıyorsanız, standart kurye hizmetimizden yararlanın. Öğlene kadar teslim almak için siparişinizi verin, aynı gün 17:00’ye kadar alıp teslim edelim. Bağlarbaşı için öğleden sonra ancak 17:00’den önce ararsanız, gönderinizi yine o gün teslim alabilir, bir gecede bekletebilir ve ertesi iş günü sabah 8:00’de teslim edebiliriz.

 1. 1000 kg ya kadar olan gönderiler için mevcuttur.
 2. 50 kmg ötesine geçen gönderiler ek ücrete tabi olabilir.
 3. Bir gecede bekletilen gönderiler için depolama ücretleri uygulanır.
 4. Gönderiler, aynı gün teslimat için öğlen, ertesi gün teslimat için 17:00’den önce alınmak üzere planlanmalıdır.

Bağlarbaşı Kurye Fiyatı Nedir?

Akıncı Web Hizmetleri ve Teknolojisi ile kargo kurye teslimatları her zamankinden daha kolay. Esenkent Kurye Hizmetlerini birkaç basit tuşa basarak belge hazırlamanıza, alımları rezerve etmenize, iletişim bilgilerini yönetmenize, raporlar çalıştırmanıza ve gönderilerinizi takip etmenize yardımcı olması için kullanabilirsiniz.

Şirketinize özel fiyatlar alın.Nakliye etiket ve bilgilerini yazdırın.
Tahmini süreleri kontrol edin.Sevkiyatla ilgili yönetim raporlar.
Kargonuzla ilgili en son ayrıntıları görünKargonuzu hızlıca güncelleyin.
Bağlarbaşı Kurye Fiyatları

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Bağlarbaşı Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Bağlarbaşı kurye fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye

Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Bağlarbaşı Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Moto Kurye Çözümleri

Uzman bir Akıncı Kurye Lojistikleri hizmet sunmak için kurye uzmanı olmanıza gerek yok. Akıncı Bağlarbaşı Kurye Servisi herhangi bir gönderi talebine birkaç dakika içinde yanıt vermenizi sağlar. Profesyonel ve Tecrübeli Kuryeler, gönderiyi sorunsuz ve verimli bir şekilde yönetmenize olanak tanır, böylece gününüzü kesintiye uğratmaz. Ve hem müşterileri hem de iş arkadaşlarınızı etkileyecek bir hizmet düzeyi sunabilirsiniz.

Bağlarbaşı Kurye Ekibimiz, talep etmeniz halinde size aylık, haftalık veya günlük aktivite raporları sunabilir.

Bağlarbaşı Kurye Hizmetleri

Bağlarbaşı, MaltepePin
Bağlarbaşı, Maltepe

Ücretsiz Kurye Teslimat Bildirimleri

Zaman açısından kritik gönderiler, benzersiz bir gönderi yönteminin yanı sıra bu gönderileri gerçek zamanlı olarak izlemek için mükemmel bir araç gerektirir. Kurye Durumu Bildirimi (KDB), zaman açısından çok önemli durumlarda son derece yararlı bir araç olduğunu kanıtlayacaktır.

 1. Bu Kurye hizmet, gönderiniz tamamlandıktan birkaç saniye sonra bir makbuz (metin veya e-posta yoluyla) almanızı sağlar.
 2. Her bildirim, teslim alma ve teslimat süreleri, imza, fiyat vb. gibi ilgili bilgilerden oluşur.
 3. Bu özelliği etkinleştirmek için Akıncı Kurye Hizmetleri da oturum açın.
 4. “Kurye Profili Düzenle”yi seçin ve ardından istediğiniz ayarları seçin. Bu hizmeti 0 (543) 748 61 61 numaralı telefonu arayarak da etkinleştirebilirsiniz.

Bu özet raporlar, departman harcamalarını izlemekten sorumlu olduğunuzda yardımcı olabilir. Bu raporlar faks veya e-posta yoluyla gönderilebilir. Kullanılabilirlik hakkında daha fazla bilgi için lütfen 0 (543) 748 61 61 numaralı telefonu arayın. *Bu hizmet için ek ücretler geçerli olabilir.

Bağlarbaşı Kurye S.S.S

Bağlarbaşı Kurye Kimdir?

Standart kurye gönderileri için, siparişinizin verildiği andan itibaren aynı gün içinde teslim alınan ve teslim edilen Akıncı VIP Bağlarbaşı Kurye Servisidir. (50 km ötesine geçen gönderiler için ek süre gerekir)

Gönderilerinizin anlık durumunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde alabilirsiniz. Herhangi bir mobil cihazdan Canlı Akıncı Destek Operatörümüz ile görüşme gerçekleştirin ve aynı gün gönderinizin durumunu ve/veya fiyat tekliflerini ve tahmini kurye sürelerini en son dakikaya öğrenebilirsiniz.

Bağlarbaşı Kurye Hizmeti Nedir?

Hayır. Akıncı Kurye Hizmetlerinin İstanbul da başladığı doğrudur, ancak son on beş yıl da hizmetlerimizi önemli ölçüde genişlettik. Akıncı Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri ülke çapında bir kurye hizmetidir. Ülke çapında teslimat hizmeti sunarak 81 ilin tamamında teslim alıp/teslim ediyoruz.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp