Motosiklet Çanta

Son Güncelleme Tarihi: Mart 5, 2023 tarafından Moto Kurye

Doğaları gereği, Motosiklet sırt çantaları İsviçre Çakısı olmalıdır. Çok yönlü olmalılar, örneğin gideceğiniz yere vardığınızda bir sokak kıyafeti değişikliğini taşıyabilmeli, belki de arazide sürmenin terli işi için bir hidrasyon sırt çantası işlevi görmelidirler ve eğer bir banliyö iseniz, muhtemelen Kaskınızı taşıyabilecek ve bir Clif Bar ile çok amaçlı aletten daha fazlasını taşıyabilecek kadar büyük olmak.


Motosiklet ÇantasıPin
Motosiklet Çantası

Motosiklet Çantası Nedir?

Fit olduğundan da bahsetmeliyiz çünkü iyi bir moto sırt çantası vücudunuzu sarmalıdır. Sürüş sırasında ihtiyacınız olan son şey, aynı zamanda trafiğin içinden geçerken veya kire hava fırlatırken, omurganızdaki kızgın bir Chihuahua’nın ataletiyle mücadele etmektir.

 • Deneyimlerimize göre, en iyi motosiklet sırt çantası aslında iki ayrı paket olabilir.
 • Arka çanta olarak çift görev yapabilen büyük bir silah ve şehirler arası sprintler için çalışacak daha küçük bir model.
 • Yine de herkesin kendi istekleri ve ihtiyaçları vardır, bu nedenle bu seçenekleri incelemekten ve neyin mevcut olduğunu görmekten çekinmeyin.
 • Tarzınız ve bütçeniz ne olursa olsun, 2022’de satın alabileceğiniz en iyi motosiklet sırt çantaları için bir rehber.

Motosiklet Çantasında Ne Aranmalı?

Bunun Bir Motosiklet Sırt Çantası Olduğundan Emin Olun: Motosiklet sırt çantaları günlük sırt çantalarından farklıdır. Ek kayışlarla ağırlığı eşit olarak dağıtmak, sürüş sırasında sürtünmeyi azaltmak, yaralanma olasılığını azaltmak için vücuda güvenli bir şekilde yapışmak için tasarlanmıştır ve tipik olarak ek dolgu ile gelirler.

Motosiklet sırt çantaları güvenli mi ?

 1. Doğru şekilde tasarlanıp kullanılırsa, evet.
 2. Motosiklet sırt çantaları vücuda yakın bir şekilde yapışır ve çantanın takılma, takılma veya hareket etme ve düşme sırasında yaralanmaya neden olma şansını azaltır.
 3. Ve tipik olarak, darbe anında omurganızı korumaya yardımcı olmak için ek sırt dolgusu içerirler.
 4. Kaçınılması mümkünse sert ve keskin nesneleri taşımayın.
 5. Birçok motosiklet sırt çantası, diğer sürücüler ve sürücüler tarafından görünürlüğünüzü artırmak için yansıtıcı özelliklere de sahiptir.
 6. Su geçirmezlik: Motosiklet sırt çantaları genellikle daha dayanıklı olacak ve çantanın içeriğini su ve tozdan koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

Ancak suya dayanıklı olmanın su geçirmez anlamına gelmediğini unutmayın. Ve bir çanta su geçirmez malzemeden yapılmış olsa bile dikişleri savunmasız bir nokta olabilir.

Motosiklet çantası yazısını okuyan kullanıcılar bunları da merak ettiler:

 1. Motosiklet Çantası
 2. BMW Motosikleti
 3. Motosiklet Aküsü
 4. Motosiklet telefon tutucu
 5. Motosiklet sis farı
 6. Motosiklet aynası
 7. Motosiklet branda
 8. A101 Motosiklet
 9. Motosiklet Tamircisi
 10. Motosiklet Ekipmanları
 11. Üç tekerlekli motosikletler

En İyi Motosiklet Çantası

İyi bir motosiklet çantası seti tam anlamıyla uzun bir yol kat edecektir. İster günlük işe gidiş gelişiniz için bir depolama çözümü, ister bir sonraki kamp gezinizde tüm ekipmanlarınızı taşıyacak bir şey arıyor olun, motosikletçiler için çok sayıda seçenek mevcuttur. Macera sürücülerinin tercih ettiği plastik ve alüminyum sert valiz çantalarını hepimiz gördük. Yapmak için tasarlandıkları işte şüphesiz mükemmeller, ancak görünüş söz konusu olduğunda, düpedüz berbatlar. Peki, sevdiğiniz motosikletinizin görünümünü bozmayacak bir motosiklet çantası peşindeyseniz seçenekleriniz nelerdir? Bugün, biçime işlev kadar önem veren 4 motosiklet çantası markasına göz atıyoruz.

Velomachi Motosiklet ÇantasıPin
Velomachi Motosiklet Çantası

Velomacchi Motosiklet Çantası

Motosiklet çantası dünyasında, Velomacchi oyunun oldukça yeni bir oyuncusu. Bu, onları mükemmel teçhizat yaratma konusunda daha az yetenekli yapmaz. Ekipleri, küresel markalar için ürün tasarlama konusunda 15 yılı aşkın bir deneyime sahiptir ve bu, kendi motosiklet çantası ve aksesuarları yelpazesinde açıkça görülmektedir. Velomacchi, 2014 yılında roll-top 28L Speedway sırt çantasıyla bisiklet sahnesine fırladı. Bu çanta, benzersiz görünümü ve onu sürücüler için çekici kılan bir dizi akıllı tasarım özelliği sayesinde çok iyi karşılandı.

Biltwel Motosiklet ÇantasıPin
Biltwel Motosiklet Çantası

Biltwell Motosiklet Çantası

Biltwell, Harley sahnesiyle eşanlamlı hale gelen bir isim. ABD’li marka, doksanların başında çok popüler olan şatafatlı alevler ve kartal tasvirlerinden vazgeçen Harley satış sonrası parçalarını üretmeye başladı. Daha sonra binicilik teçhizatına ve daha yakın zamanda kendi EXFIL motosiklet valizleri serisine geçtiler.

Urbanrider Motosiklet ÇantasıPin
Urbanrider Motosiklet Çantası

Urban Rider Motosiklet Çantası

Birleşik Krallık’ta yaşayan bir motosikletçiyseniz, şüphesiz Urban Rider hakkında zaten her şeyi bileceksiniz. Birleşik Krallık perakendecisi ve çevrimiçi satıcısı, en iyi görünen, en iyi performans gösteren motosiklet sürüş malzemeleri ve aksesuarları için ülkenin en iyi tek adresidir. Geçtiğimiz birkaç yılda Urban Rider, ortak markalı donanım üretmek için birkaç seçkin markayla işbirliği yaptı.

 • Böyle bir işbirliği, Trip Machine’deki deri ustaları tarafından üretilen kendi motosiklet valizleri serisiyle sonuçlandı. Urban Rider X Trip Machine motosiklet çantası, Trip Machine’in mevcut kataloğunda zaten bulunan stilleri temel alır.
 • Eşsiz bir şey yaratmak için Urban Rider’daki ekip, kendi stil değişikliklerini ekledi.
 • Son birkaç yıldır bu şekilde işbirliği yapıyorlar ve bu yıl ürün yelpazesine mumlu tuval formunda yeni bir malzeme eklediler.
 • Mumlu kanvas, motosikletle ilgili en eski malzemelerden biridir.
 • 1930’ların başında, hava koşullarına dayanıklı nitelikleri nedeniyle genellikle hem yarışçılar hem de işe gidip gelenler tarafından giyilirdi.
 • Ağda işlemi, su geçirmez bir bariyer oluşturmak için tuvali emprenye eder.
 • Malzeme, teknik kumaşların yerini aldığı için bugünlerde daha az kullanılıyor, ancak uygun şekilde muhafaza edildiğinde mumlu kanvas son derece yetenekli bir hava bariyeri.

Motosiklet Çanta S.S.S

En Dayanıklı Motosiklet Çantası Nedir?

Sert yan çantalar, macera bisikletleriyle eş anlamlıdır. Alüminyumdan yapılmış kutulardır ve bir motosiklet çantası rafına takılarak motosikletinizin yan tarafına sabitlenirler. Sert yan çantaların başlıca faydaları, güvenli, kilitlenebilir, su geçirmez ve sağlam olmalarıdır. Alüminyum olduklarından, bisiklete çarpar ve onları ezerseniz, çoğu kez dövülerek eski haline dönebilirler. Bunların hepsi, macera bisikleti sürücüleri ve uzun mesafe yolcuları için mükemmel niteliklerdir.

Motosiklet Çantası Özellikleri Nedir?

Su geçirmez ve toz geçirmez motosiklet çantası kuru ve tozsuz tutulacaktır. Ayrıca eşyalarınızı yan çantanızdaki su geçirmez çantalara yerleştirebilirsiniz, bu da akşamları yanınıza kocaman bir çamurlu kutu almak yerine eşyalarınızı çıkarıp otele götürmenizi kolaylaştırır. Güvenlik Sert yan çantalar, piyasadaki en güvenli motosiklet çantası şeklidir.

Bazı üreticiler kilitleri isteğe bağlı bir ekstra olarak sağladığından her zaman olmasa da, genellikle anahtarlı kilitlerle birlikte gelirler. Anahtarlarınızı eşleştirebilirsiniz, böylece hem kutular hem de üst kutunuz aynı anahtarı kullanır.
Güvenli olmalarına rağmen, bu onları %100 hırsızlığa karşı korumalı yapmaz. Bir hırsız çantanıza gerçekten girmek isterse, onu kırmak için sadece bir keski ve bir çekiç yeterlidir.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp