Motosiklet Alarmı

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

Alarm donanımlı fren diski kilitlerinden akıllı telefon uyumlu akıllı GPS takip cihazlarına kadar bir motosiklet alarmı, motosiklet sahipliğine güvenlik ve gönül rahatlığı getirmenin basit bir yoludur. Motosiklet alarmları ve motosikletinizi güvende tutmanın diğer yolları hakkında daha fazla bilgi edinmek için motosiklet güvenliği hakkındaki Ortak Sırt makalemize göz atın.

Motosiklet AlarmıPin
Motosiklet Alarmı

Motosiklet Alarmı Nedir?

Bunun sizi şaşırtmayacağını biliyoruz ama dünyada kötü insanlar var, motosikletinize sahip olmaları gerektiğini düşünen insanlar. Muhtemelen hepimiz bu pislik torbalarının başparmaklarından asılması ve ayak parmaklarının bir Büyükçekmece kurye ateş karıncası tepesine çok hafifçe dokunması gerektiği konusunda hemfikir olsak da, intikam hakkında düşünmek için burada değiliz.

 1. Bunun yerine motosikletlerimizi kendi mülkiyetimizde tutmaya çalışalım.
 2. Motosiklet alarmı , konu motosikletinizi güvende tutmak olduğunda kilitlerin önemi hakkında yazdık.
 3. Ancak, bir motosiklet alarmı kullanarak sürüşünüzü korumak için daha da ileri gidebilirsiniz.
 4. Motosiklet alarmları tipik olarak iki çeşitten biridir.
 5. Daha az pahalı olan seçenek, kilit ve alarmı tek bir gürültü çıkaran güvenlik cihazında birleştirmektir.

Motosiklet Alarmı Türleri Nedir?

Bunlar, isteğe bağlı olarak ateşlemeyi kapatabilen gizli alarm sistemleri kategorisi kadar güvenli olmasa da, birisi onu kurcaladığında motosikletinizin yardım için çığlık atmasına izin verir.

 1. Bu daha güvenli grup içinde, GPS izleme veya uzaktan bildirim dahil olmak üzere çok çeşitli seçenekler kullanılabilir hale gelir.
 2. Motosikletinize, bir çerçeve elemanına fermuarla bağlanmış 18 dolarlık bir motosiklet alarmına gerçekten güvenmek ister miydiniz ? Bu, kaçınmaya çalıştığımız türden şeyler.

Motosiklet Alarmı Disk Kilidi

Fiyat aralığının en altında yer alan MYSBIKER Motosiklet Alarmlı Disk Fren Kilidi, motosikletinizin fren diskini sabitler ve kilit/motosiklet sarsıldığında 10 saniye çalan 110db’lik bir alarm içerir. Motosiklet alarmı disk kilidi, göre kilit/alarm, birlikte verilen aletle kolayca değiştirilebilen uzun ömürlü bir pille su geçirmezdir. 

Kilitleme pimi 6 mm çapındadır ve kasası dövme paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Ek olarak, motosikletinizi kilit takılıyken sürmeye çalışmanın utancından sizi korumak için 1,8 metrelik bir hatırlatma kablosu vardır.

Motosiklet alarmlarıyla ilgili mevcut sorun, pazarın kalitesi şüpheli son derece ucuz alarmlarla dolu olmasıdır.

Motosiklet Alarm

Motosiklet Alarmı Faydası Nedir?

Ne yazık ki, sinyal-gürültü oranı düşük tarafta ve sizin açınızdan biraz araştırma yapmanızı gerektiriyor. Bu satın alma kılavuzu, bütçenizi karşılayan koruma düzeyini bulabilmeniz için susturucuyu artırma girişimidir. Bu nedenle, sevdiğiniz bir motosikletiniz varsa ve onu elinizde tutmak istiyorsanız, belki de motosiklet hırsızlığını önlemek için hangi adımları atabileceğinizi görmek için aşağıdaki alarm sistemlerine bakmalısınız.

Motosiklet alarmı yazımızı okuyanlar, bu motosiklet makalelerini de okudular:

 1. Motosiklet Çantası
 2. BMW Motosikleti
 3. Motosiklet Aküsü
 4. Motosiklet telefon tutucu
 5. Motosiklet sis farı
 6. Motosiklet aynası
 7. Motosiklet branda
 8. A101 Motosiklet
 9. Motosiklet Tamircisi
 10. Motosiklet Ekipmanları
 11. Üç tekerlekli motosikletler

Neden Motosiklet Alarmı Kullanmalısınız?

 • Hırsızlığı önleyin. Mahallenizde sık sık kullandığınız bir spor motosikletiniz veya herhangi bir motosikletiniz varsa, bunun hırsızlar için harika bir hedef olduğunun farkında olmalısınız. 
  • Motosikletinizi korumanın en iyi yolu, en hafif dokunuşla bile tetiklenen, yüksek hassasiyete sahip bir alarm sistemi satın almaktır. 
  • Esasen, alarm kilit sistemine sahip bir motosiklet hırsızlığa karşı caydırıcıdır. 
 • Yeni motosikletinizi koruyun: Bir motosiklet ne kadar yeniyse o kadar değerli olduğunu söylemeye gerek yok. 
  • Çoğu motosiklet hırsızı, aşınmış lastikleri, aşınmış elcikleri, paslı bir zinciri veya kozmetik olarak kaba görünen herhangi bir şeyi olan bir motosikletin üzerinden geçer. 
  • Ayrıca Honda, Yamaha, Suzuki, Harley-Davidson ve Kawasaki gibi bazı markalar hırsızlığa diğerlerinden daha yatkındır. 
  • Ancak çoğu hırsız, güvenlik kabloları ve güvenlik kilidi olan bir motosikleti keserken yakalanma riskini almaz.
 • Güvenlik. Bir motosikleti çalmanın en kolay yolu onu bir minibüse yüklemektir. 
  • Bununla birlikte, motosikletin herhangi bir hareketi, özellikle her tekerleğe yerleştirilmiş bir disk kilidi alarmı olmak üzere, bir alarmı tetikleyebilir. 
  • Ek olarak, bazı motosiklet alarm sistemlerinde hırsızın paçayı kurtarması durumunda motosikleti izlemenizi sağlayan GPS çipi izleyicileri bulunur.

En İyi Motosiklet Alarmı Firması

En İyi Markalar Pyle Pyle, Amerika Birleşik Devletleri merkezli tanınmış bir ekipman üreticisidir. 1960 yılında yalnızca bir ses ekipmanı üreticisi olarak kuruldu, ancak şirket 2000’lerin sonlarında sağlık ve fitness ekipmanları, araba ses ekipmanları, ofis araçları, müzik aletleri ve dış mekan cihazlarının üretimine girişti.

 1. Pyle ürünleri kaliteden asla ödün vermez, bu nedenle birinci sınıf güvenlik sistemlerinden birini denemek istiyorsanız Pyle Watch Köpek Motosiklet Alarmını satın almayı düşünün.
 2. Goril Otomotiv Los Angeles, California’daki genel merkezinde Gorilla Automotive, her araba sahibinin hayatını daha iyi ve daha rahat hale getirmeyi amaçlayan en iyi otomotiv ürünlerinden bazılarını üretir ve tasarlar.
 3. Gorilla, tekerlek kilitleri, otomotiv aletleri ve göstergeleri, bijon somunları, yedek anahtarlar ve güvenlik alarmları dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinde uzmanlaşmıştır.
 4. En çok puan alan ürünlerinden biri Gorilla Otomotiv Motosiklet Alarmıdır.


Motosiklet Alarmı S.S.S

Motosiklet alarmı fiyatları nedir?

50 doların altında: Bu fiyat aralığındaki motosiklet alarmları, disk fren alarmları veya motosiklete yapıştırılan yapışkan bantlı alarmlardır. Çoğu hareket algılama özelliğine sahiptir, kablosuz uzaktan kumandayla kontrol edilebilir ve 100 desibelin biraz üzerinde keskin bir alarm üretir. 50 ila 100 $: Bu fiyat aralığındaki alarmlar ya disk frenlerde ya da gidonlarda bulunur.

Çoğunda GPS izleme sistemi, çevre sensörü ve 150 desibelin üzerinde yüksek sesli bir siren bulunur. Ayrıca kilitler, dayanıklı malzemeden tasarlanmış olup, akıllı telefonunuzla uyumludur ve kablosuz uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir. 100 doların üzerinde: Güvenlik size paraya mal olur. Motosikletinizin güvende olduğuna dair yüzde 100 garanti istiyorsanız, bu fiyat aralığındaki ürünlere yatırım yapmalısınız. Kilitler sertleştirilmiştir ve kesilebilse bile çoğu suçluyu caydıracak zaman alıcı bir süreçtir.

Motosiklet alarmı satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nedir?

Desibel Değerlendirmesi, bir alarmın gücü ve sesi, alarmın ne kadar yüksek olabileceğini size söyleyen desibel cinsinden ölçülür. Hangi türü seçeceğiniz, büyük ölçüde motosikletinizi nereye park ettiğinize bağlı olacaktır. Örneğin, gürültülü işyerlerinin dışına park etmeyi veya bulunduğunuz yerden çok uzak bir yere park etmeyi planlıyorsanız, yüksek desibel derecesine sahip bir alarm sistemine ihtiyacınız vardır. 150 desibelin üzerindeki her şey yeterli olacaktır. Bunun altındaki herhangi bir şey daha düşük bir ses seviyesi sağlar.

Tasarım yüksek sesli bir alarm sistemine sahip olmak yeterli değildir. Ayrıca, alarmın kesilmesi durumunda motosikletinize takılacak kadar güçlü bir şeye de ihtiyacınız var. Malzeme, dayanıklı ve hava koşullarına dayanıklı paslanmaz çelikten veya hırsız ne kadar kesmeye çalışırsa çalışsın bozulmadan kalacak herhangi bir sertleştirilmiş metalden yapılmalıdır.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp