Motosiklet Arka Çanta

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

Motosiklet arka çantalarından sele çantalarına, kuyruk çantalarından alüminyum gezi çantalarına kadar her şey tüm ihtiyaçlar için motosiklet motosiklet arka çanta dünyanın dört bir yanındaki motosiklet tutkunları için uygun motosiklet arka çanta sistemleri geliştirir.

Her bir ürün, Türkiye de ki gerçek hayattaki ağır hizmet kullanımı göz önünde bulundurularak gururla tasarlanır ve yüksek kaliteli malzemeler ve üstün işçilikle üretilir.


Motosiklet Arka ÇantaPin
Motosiklet Arka Çanta

Motosiklet Arka Çanta Nedir?

Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız motosikletler konusunda tutkulu. Her motosiklet arka çanta konsepti ayrıntılarıyla kusursuzdur ve yoğun şehir caddelerinde, virajlı köy yollarında, taşlı dağ geçitlerinde veya kumsallarda bireysel maceralar için yapılmıştır.

Motosiklet arka çantalarımız, TRAX ADV premium alüminyum gezi çantalarımız, sele çantalarımız, Arnavutköy kurye kuyruk çantalarımız veya su geçirmez motosiklet arka çantalarımız kullanılabilirlik, esneklik ve fiyat performans oranı açısından olağanüstüdür.

Vintage esintili motosiklet arka çanta, son kişiselleştirme trendlerini takip eder ve gerçek efsaneler ve çeşitli klasik görünümlü motosikletler için yapılır.

Motosiklet Arka Çanta

Motosiklet arka çanta yazımızı okuyan kullanıcılar bunları da merak ettiler:

 1. Motosiklet Çantası
 2. BMW Motosikleti
 3. Motosiklet Aküsü
 4. Motosiklet telefon tutucu
 5. Motosiklet sis farı
 6. Motosiklet aynası
 7. Motosiklet branda
 8. A101 Motosiklet
 9. Motosiklet Tamircisi
 10. Motosiklet Ekipmanları
 11. Üç tekerlekli motosikletler

Motosiklet Arka Çanta Ne İşe Yarar?

Her motosiklet benzersizdir ve özel donanım gerektirir. Sürüş özelliklerini mümkün olduğunca az etkilemek ve gideceğiniz yere güvenli bir şekilde varmak için optimum oturma pozisyonu ve doğru motosiklet arka çanta seçimi çok önemlidir. Motosiklet arka çanta modelinizi seçtikten sonra size tam olarak uyan valizleri önereceğiz çünkü tüm ürünlerimizi doğrudan motosiklet üzerinde test ediyoruz.

Motosiklet arka çanta türleri:

 • Macera Setleri: Macera Setleri: Çok yönlü tasasız paketimiz, modele bağlı olarak aşağıdaki bileşenleri içerir:
 • Tank çantalar: Tank çantalar, modele bağlı olarak pratik tank halkası veya klasik kayış kullanılarak takılabilir.
 • Yan çantalar: Yumuşak valiz serisindeki çantalar aynı zamanda hafif ve sağlamdır.
 • Yan kasalar: TRAX alüminyum kasalar farklı boyut, renk ve fiyat kategorilerinde mevcuttur. AERO ABS ve URBAN ABS yan kasalar son derece dayanıklı plastikten yapılmıştır ve hafif tasarımları ile etkileyicidir.
 • Yan taşıyıcılar: Yan taşıyıcılar, kolay kullanım, mükemmel uyum ve maksimum esnekliği bir araya getirir. SLC yan taşıyıcı, Legend Gear serisinin yan çantalarının yanı sıra motosiklet arka çanta ve URBAN ABS yan çantalarını güvenli bir şekilde yerinde tutar.
 • Arka çantalar: Su geçirmez motosiklet arka çanta olsun, birçok boyut ve varyasyonda arka çantalar sunuyoruz – her motosiklet modeli ve her tur için uygun çözüm.
 • Üst çanta: TRAX üst çanta, TRAX yan çantalar için mükemmel bir eklentidir ve hem yola elverişli hem de arazi kullanımı için uygundur. Aerodinamik URBAN ABS üst çanta, kısa, günlük geziler veya eğlence gezileri için doğru boyuttadır ve hatta bir kask bile tutar.
 • Raflar: Bisiklete özel geliştirme ve modern üretim yöntemi, optimum uyumunu sağlar.
 • Sırt Çantaları: Motosiklet sırt çantalarımız, ister motosiklet sürün, ister yürüyüş yapın, en üst düzeyde taşıma konforu sunar.
 • Legend Gear: Legend Gear serisinin yumuşak motosiklet arka çanta, çağdaş malzemelerden ve esnek bir emniyet sisteminden vazgeçmek zorunda kalmadan en yeni motosikletlerin zamansız çizgilerini tamamlıyor.


Motosiklet Arka Çanta S.S.S

Herhangi bir motosiklete çanta koyabilir misin?

Hemen hemen her motosiklet arkasına atılan bir çift yan çanta için yer vardır. Bazıları bir motosiklet arka çanta rafı gerektirebilir, bazıları ise sadece yolcu koltuğunuzun üstüne oturur. Motosiklet çantaları bir sırt çantası veya tank çantasından çok daha fazlasını taşıyabilirsiniz.

Motosiklet çantalarını nasıl seçebilirim?

Motosiklet çantaları boyutlarına ve boyutlarına çok eleştirel bakmanız gerekir. Motosiklet çantalar arasındaki boşluğu kontrol etmeniz gereken ilk önemli şey. Motosiklet çantalarının motosiklete mükemmel şekilde oturması gerekir. Ve emin olmanız gereken ikinci önemli şey, egzozla temasın olmamasıdır.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp