Motosiklet Sepeti

Son Güncelleme Tarihi: Mart 5, 2023 tarafından Moto Kurye

Motosiklet sepetlerin çoğu, motosikletin arka frenine bağlı motosiklet sepet tekerleği için ayrı bir frene sahiptir (veya sahip olmalıdır). Arka frenin uygulanması, teçhizatın düz bir çizgide durmasını isteyecektir. Düz gidiyorsanız harikadır, ancak bir dönüşte durmaya çalışıyorsanız o kadar da sıcak olmayabilir.

Motosiklet sepeti değeri yargılamak çok öznel olabilir, ancak biraz ev ödevi, pazarlama gürültüsünün bir kısmını kesmenize yardımcı olacaktır. Fiyat bir faktör iken, uzman desteği ile güvenli, kaliteli bir ürün elde etmek daha da önemlidir. İşte dikkate alınması gereken birkaç şey. Garanti nedir? ince baskı nedir? Sorunlar söz konusu olduğunda müşteri olarak haklarınız nelerdir?

Motosiklet SepetiPin
Motosiklet Sepeti

Motosiklet Sepeti Nedir?

Ne tür bir destek var, desteği kim sağlıyor ve onları bunu yapmaya uygun kılan nedir? Motosiklet sepetinin kalitesi nedir? Hangi tip süspansiyon sistemi kullanıyorlar? (Sepetsiz sepet istemezsiniz). Kurulum için ne tür talimatlar sağlanmıştır? Satın almadan önce talimatları görebilir misiniz? Uygulamanız için sepetin sınırlamaları nelerdir? “Herkese uyan tek beden” diye bir şey yoktur.

 • Sepetli bir motosiklet sürmeye gelince , motosiklet sürme hakkında öğrendiğiniz her şeyi veya neredeyse tamamını unutun.
 • Birleşik Krallık, Japonya veya Yeni Zelanda’da değilseniz, motosiklet sepetiniz büyük olasılıkla motosikletin sağ tarafına monte edilecektir.
 • Hızlandırdığınızda, kombo sepet yönünde dönme eğiliminde olacaktır; yavaşlarken, geri dönmek isteyecektir.
 • Motosiklet sepetler, sandalyedeki ağırlıkla en iyi şekilde başa çıkar.
 • Yolcunuz yoksa motosiklet sepete olabildiğince fazla ağırlık koyun ve mümkün olduğu kadar alçaltın.
 • Yaklaşık 50–100 lbs (23–45 kg) iyidir; bu, birkaç büyük torba köpek mamasının ağırlığı kadardır.
 • Yapabileceğiniz en kötü şey, arkanızda bir yolcu ve boş bir sandalye ile yolculuk yapmaktır.
 • Bir motosiklete sepet bağladığınızda (ve burada geleneksel sepet teçhizatlarından bahsediyoruz), motosiklet sepeti tamamen başka bir hayvana dönüşür.

Biri size bunu söylerse, koşun! Ödeme yaptıktan sonra motosiklet sepet teslim süresi nedir? Depozito gerekli mi? ( özel sipariş parçaları dışında ASLA depozito talep etmiyoruz) Şirket saygın mı? (Düşündüğünüzden daha önemli)


Motosiklet Sepeti: Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkiye de ki çoğu motosiklet sepeti üreticisi çok saygındır ve size iyi ve dürüst bilgiler verecektir. Toplu olarak amacımız, size ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir sepet sağlamak ve size ürünlerinin artıları ve eksileri hakkında açıkça tavsiyelerde bulunmaktır. Her motosiklet sepeti için doğru sepet olan tek bir sepet diye bir şey yoktur.

 • Tek beden herkese olmaz. Birisi tüm motosikletlere uygun olduğunu ilan ederse, size karşı dürüst davranmıyordur.
 • Sadece bir dakikanızı ayırıp satın almayı düşündüğünüz şirketin incelemelerine bakmanızı şiddetle tavsiye ederim.
 • Yelp, Better Business Bureau, vb. gibi bağımsız incelemeleri arayın.
 • Onları arayın motosiklet sepetleri hakkında gerçekte ne bildiklerini, ne kadar süredir sepet sattıklarını ve başka neler sattıklarını görün.
 • Motosiklet sepetleri çok küçük bir endüstridir ve Türkiye de ki saygın satıcıların neredeyse tamamı yalnızca sepet, üç tekerlekli bisiklet ve benzeri ürünler satmaktadır.

Motosiklet sepeti yazısını okuyan kullanıcılar bunları da merak ettiler:

 1. Motosiklet Çantası
 2. BMW Motosikleti
 3. Motosiklet Aküsü
 4. Motosiklet telefon tutucu
 5. Motosiklet sis farı
 6. Motosiklet aynası
 7. Motosiklet branda
 8. A101 Motosiklet
 9. Motosiklet Tamircisi
 10. Motosiklet Ekipmanları
 11. Üç tekerlekli motosikletler

Motosiklet Sepeti Fiyatları Nedir?

Motosiklet sepeti fiyatlandırmamız basit ve anlaşılırdır. Hem Euro hem de Rocket modelleri (Siyah renk ve tamamen isteğe bağlı), 3.695 $ artı VA’daki depomuzdan nakliye olarak fiyatlandırılır. Modeller arasındaki fark gövdedir. Her iki model de aynı şekilde fiyatlandırılmıştır. Her model aynı şasiye, süspansiyona vb. Kontrol dışı enflasyon ve tedarik zinciri sorunları, nakliye maliyetlerinin artmasına neden oldu.

 • Size önceden bir nakliye teklifi vereceğiz.
 • Satın almanız gerekebilecek diğer şeyler montaj kiti ve lastik lastik ve iç lastiktir.
 • Lastik satın alımı tuhaf görünebilir, ancak diğer ithal sepetlerin tümü olmasa da çoğu Hint, Avrupa vb. lastiklerle donatılmıştır.
 • Bu lastiklerin hiçbiri DOT onaylı değildir ve bu bir güvenlik sorunu olabilir.
 • Biz lastikler. kullanıma sunulanların tümü Arnavutköy kurye standartlarını karşılar.
 • Bunları uygun bir fiyata sunuyoruz veya kendi lastiklerinizi satın alabilmeniz için size doğru lastik boyutlarını göndermekten memnuniyet duyarız.


Motosiklet Sepeti S.S.S

Motosiklet Sepeti Ne İşe Yarar?

Yüzyılı aşkın bir süredir motosikletlere sepetler eşlik ediyor. Birlikte savaşa gittiler, AAA tarafından mahsur kalan sürücülere yardım etmek için kullanıldılar, tatlı ikramlar yaptılar ve hatta aile köpeğinin yanında taşıdılar . Sepetlerin popülaritesi 20. yüzyılın ortalarında azaldı ve bir bütün olarak motosikletlerle birlikte 70’lerde yeniden canlandı.

Motosiklet sepetleri hala motosiklet topluluğunun niş bir parçasıdır ve yalnızca bir üretici fabrikadan sepetli bir motosiklet üretmektedir. Sepetler, bir motosikletin keyfini çıkarmanın harika bir yoludur ve motosikleti kullanan kişinin düşme veya sırtına takılma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, bir sepetle, iki tekerlek üzerinde olmaya kıyasla eşyaları daha güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Motosikletime Sepet Takabilir miyim?

Kısa cevap evet, herhangi bir motosiklete sepet koyabilirsiniz. Kendinize sormanız gereken asıl soru şudur: “Bu projeye harcayacak çok miktarda param veya zamanım var mı?” Cevabınız evet ise, Grom’unuza bir sepet tokatlayabileceğinizden emin olabilirsiniz . Herhangi bir motosiklet bir sepet alabilir, ancak ağırlık ve yol tutuş özelliklerindeki değişikliklere uyum sağlamak için motosikleti değiştirmeniz gerekecektir.

Çerçevenize kolayca takılan motosiklet sepet kitleri veya iletişime geçebileceğiniz göre tek seferlik bir sepet yaptırabileceğiniz özel sepet üreticileri vardır ve her ikisi de pahalı seçeneklerdir. İyi bir kural, bir motosiklet sepetinin bisikletinizin yarısı kadar mal olabileceğidir. Her zaman Kendin Yap rotası vardır ve eğer mekanik yeteneğe sahipseniz, kendinizinkini yapabilirsiniz.

Motosiklet Sepeti ile Ne Kadar Hızlı Gidilir?

Motosiklet sepetiyle birlikte, 260 km/s hıza ulaşabilen 3 tekerlekli motosikletlerin kullanıldığı bir spordur! Bu, hem yolcunun hem de sürücünün aracı yönlendirdiği tek motor sporları biçimidir. İnanılmaz viraj alma hızı ve yolcuların akrobatik hareketleri arasında motosiklet sepetler, yarış pistindeki en muhteşem manzaradır!

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp