En İyi 4 Motosiklet Telefon Tutucu

Son Güncelleme Tarihi: Mart 5, 2023 tarafından Moto Kurye

Motosiklet telefon tutucu sürüş sırasında akıllı telefonunuzu erişilebilir tutmanın en iyi yolları. Akıllı telefonlar ve motosiklet telefon tutucu iletişimden çok daha fazlasını sağladıkça, onları yanımızda tutma isteği artmaya devam ediyor. Bluetooth müzik veya bir turda birkaç doğal fotoğraf çekmenin kolay bir yolu aracılığıyla, çoğumuz sürüş sırasında telefonlarımızın erişilebilir olmasını tercih ederiz.

Ancak Apple bile, uzun titreşimin telefonunuzun kamera otomatik odaklama ve otomatik sabitleme çalışma şeklini etkileyebileceğini kabul etti; bu, yalnızca sağlam ve güvenli bir yuvaya değil, aynı zamanda titreşimi azaltmaya da yardımcı olan bir yuvaya ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.


Motosiklet Telefon Tutucu

Güvenilir bir motosiklet telefon tutucu montajı ararken, dayanıklı yapı kalitesine sahip metal veya ABS plastik ve titreşimi sönümlemek için bir çeşit kauçuk veya köpük sistemi aramalısınız. Kavrama gücü anahtardır; 1.000 dolarlık telefonunuzu bir hız tümseğinde kaybetmek istemezsiniz, bu nedenle endüstriyel güçte yaylar veya çok noktalı bir tutuş arayın; X-Grip’ler tam olarak telefonla dört noktadan temas ettikleri için popülerdir.

 1. Her ikisinin de yuvayla uyumlu olduğundan emin olmak için gidon çapınızı (özellikle konik iseler) ve akıllı telefon boyutlarını da ölçmek isteyeceksiniz.
 2. Ayrıca kolaylık arıyorsunuz ve motosiklet telefon tutucu tek elinizle tutmanıza veya görüntüleme seçenekleri için kolayca döndürmenize izin veren montaj aparatları çok yardımcı oluyor.
 3. Herhangi bir sorun için düşük hızlı bir test çalıştırması sırasında bineğin dengesini kontrol edin.
 4. Bir sonraki uzun mesafe turunuza çıkmadan önce her şeyi sıkın.

Motosiklet kategorisini okuyan kullanıcılar bunları da merak ettiler:

 1. Motosiklet Çantası
 2. BMW Motosikleti
 3. Motosiklet Aküsü
 4. Motosiklet telefon tutucu
 5. Motosiklet sis farı
 6. Motosiklet aynası
 7. Motosiklet branda
 8. A101 Motosiklet
 9. Motosiklet Tamircisi
 10. Motosiklet Ekipmanları
 11. Üç tekerlekli motosikletler

Motosiklet Telefon Tutucu Bilmeniz Gerekenler

 1. S: Motosikletimde manyetik telefon montajı kullanabilir miyim? C: Bunun oldukça açık olduğunu düşünüyorum, ancak her ihtimale karşı, akıllı telefonunuzu motosikletinizde kullanmayı planlıyorsanız, ana montaj noktanız olarak gerçekten mıknatıslara güvenmemelisiniz.
  • Mıknatıslar, telefonun yoldaki ilk tümsekte serbestçe zıplamasını engelleyecek kadar güçlü değil.
  • Elbette, bunu engelleyecek kadar güçlü mıknatıslar var ama bunu telefonunuza takmak istemezsiniz.
  • Ve evet, daha önce tartışılan ROKFORM kılıfında bir mıknatıs bulunur, ancak telefonu makinenize sabitlemek için ana temas noktası bu değildir.
  • Mıknatıs aşağı yukarı ikincildir ve iki tekerlek içermeyen uygulamalar için daha faydalıdır.
 2. S: ⅞ inçlik bir çubuğa montaja mı yoksa 1 ⅛ inçlik bir çubuğa montaja mı ihtiyacım var? A : Çoğu telefon montaj aparatı, her iki boyutu da barındıracak tüm aksesuarlarla birlikte gelir.
  • Montajınızı satın alırken bir çubuk boyutu seçmeniz istenirse, kullanım kılavuzunuzu kontrol edebilir.
  • OEM çubuk boyutunuz için hızlı bir Google araması yapabilir veya bu bilgiyi eski moda bir şekilde sadece gidonu ölçerek elde edebilirsiniz.

En İyi 4 Motosiklet Telefon Tutucu

Akıllı telefonlarımızı navigasyon, mesajlaşma, telefon görüşmeleri için kullanıyoruz (insanlar hala bunu yapıyor mu?) ve çoğumuz muhtemelen sosyal medyada çok fazla zaman harcıyoruz. Mesele şu ki, telefonlarımızı çok kullanıyoruz ve hemen hemen tüm faaliyetler için bize bağlılar. Bunu okuyorsanız, eminim en sevdiğiniz aktivitelerden biri motorunuzu sürmektir. Yani doğal olarak akıllı telefon dediğimiz bu motosiklet telefon tutucu takmanın bir yolunu bulmak elbet olacak. Ancak, internette gördüğünüz ilk “motosiklet telefon tutucu” almadan önce, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç şey var.


Quadlock Motosiklet Telefon TutucuPin
Quadlock Motosiklet Telefon Tutucu

Quad Lock Motosiklet Telefon Tutucu

Quad Lock’un akıllı telefon cihaz yuvalarındaki bükülmesi (kelime oyunu amaçlı), farklı montaj konumları için çeşitli konfigürasyonlarda bulunan kendi patentli çift aşamalı kilidini kullanır, ancak hepsi hareket halindeyken kolay erişim için hızlı takma/çıkarma özelliği sunar.

 1. Şirket, Ram’ın montaj sistemlerinden herhangi biriyle kullanmak için gidon, direksiyon mili, ayna montajı veya sadece bir top adaptörü için montaj parçaları yapar.
 2. Ve bu montaj sistemleri, Quad Lock’un birçok telefon kılıfından biri veya evrensel bir yapışkan motosiklet telefon tutucu montaj sistemi tarafından sağlanan, telefon üzerinde kilitlenecek bir noktaya ihtiyaç duyar. Quad Lock’un sitesinde bir kit olarak bulunurlar.
 3. Quad Lock ayrıca, 20 $’a ayrı olarak satılan önemli bir titreşim sönümleme sistemi yapar; telefonunuzun asla kırılma noktasına kadar sarsılmamasını sağlamak için şirketin motosiklet telefon tutucu montaj aparatlarından herhangi biriyle birlikte çalışır.

Peak Design Motosiklet Telefon TutucuPin
Peak Design Motosiklet Telefon Tutucu

Peak Design Motosiklet Telefon Tutucu

Peak Design motosiklet telefon tutucu sistemi, bu listedeki birkaç sistem gibi, kasasını yuvasıyla birlikte kullanmanızı gerektirir, ancak iyi çalışır, hızlıdır ve güvenlidir. Kasanın kendisinde, kilitleme sisteminin hizalanmasına yardımcı olmak için dört mıknatıs bulunur ve günlük kullanımda genel bir kolaylık olarak hizmet eder.

 1. Motosiklet telefon tutucu montaj sistemleri dikey veya yatay olarak çalışır ve siz kılıfı yuvaya yerleştirirken telefonunuzu yerine kolayca kilitler.
 2. Ayırmak için arkadaki iki düğme kilitleme mekanizmasını devre dışı bırakır ve telefonunuz tekrar serbest kalır.
 3. Peak Design motosiklet telefon tutucu, montajı bisikletinize takmak için gidon montajı, bir gidon montajı ve ayrıca evde veya ofiste çalışabilen çeşitli yapışkan tabanlı tasarımlar dahil olmak üzere birkaç yol sunar.
 4. PD montajındaki titreşim sönümleme sistemi de iyi çalışıyor.
 5. Bu motosiklet telefon tutucu sistemi hiçbir olumsuz etkisi olmayan bir Harley-Davidson üzerinde yüzlerce mil test ettim.

Rokform Motosiklet Telefon TutucuPin
Rokform Motosiklet Telefon Tutucu

Rokform Motosiklet Telefon Tutucu

Rokform, yıllar içinde motosiklete özgü geniş bir motosiklet telefon tutucu aksesuar portföyü geliştirdi ve Pro Serisi, telefonunuzu sabit tutmak için döner kilit tasarımıyla birlikte CNC ile işlenmiş alüminyum gibi birinci sınıf malzemeleri kullanan en üst raftaki motosiklet telefon tutucu montajları serisidir. engebeli arazi bile.

 1. Ek bir manyetik bağlantı noktasına sahip tescilli bir kılıf kullanır.
 2. Motosiklet telefon tutucu takarken telefonunuzu hizalamaya yardımcı olur ve başka bir güvenlik katmanı sağlar.
 3. İziniz gerçekten diş gıcırdatırsa, dahil edilmiş bir kordon var.
 4. Rokform Pro, 7/8 inç ila 1-1/4 inç arasındaki çubuklara kenetlenir.
 5. Motosiklet telefon tutucu montaj veya çubuk etrafında 360 derece dönebilir ve 55 dereceye kadar dönebilir.
 6. Böylece mükemmel görüş açısını yakalayabilirsiniz.
 7. Motosiklet telefon tutucu montajındaki kauçuk burçtan bir miktar titreşim sönümlemesi var.

Ram Mounts Motosiklet Telefon TutucuPin
Ram Mounts Motosiklet Telefon Tutucu

Ram Mounts Motosiklet Telefon Tutucu

Ram Mounts X-Grip’in kullanımı kolaydır ve onu motosikletinize takmak için tonlarca seçeneğe sahiptir. Daha büyük veya daha küçük telefonları barındırmak için iki boyutta yapılmıştır ve telefonunuzu yuvaya daha fazla sabitlemek için esnek bir lastik ip ile birlikte gelir.

 1. Tough Claw, kauçuklaştırılmış tırnağı çeşitli gidon boyutlarında kolayca sıkıldığından ve birden fazla motosiklette kullanılmasını uygun hale getirdiğinden, tercih ettiğimiz montaj sistemidir.
 2. Ancak Ram bir süredir motosiklet telefon tutucu montaj sistemleri yaptığı için hem evrensel hem de bisiklete özel çeşitli tank, ayna ve rezervuar montajları sunuyor.

Motosiklet Telefon Tutucu S.S.S

Motosiklet Telefon Tutucu Montaj İçin En İyi Yer Neresidir?

Öncelikle ve en önemlisi, telefonunuzu herhangi bir kontrolünüzü veya motosikletinizi manipüle etme yeteneğinizi etkilemeyecek şekilde monte etmek isteyeceksiniz. İkinci olarak, kolayca görünür olduğundan emin olun. Odak noktanız her zaman önünüzdeki yolda olmalıdır. Telefonu takometreye yakın bir konuma yerleştirmenin genellikle en iyisi olduğunu gördüm.

Çoğumuz ara sıra takometremize hızlıca bir göz atarız, bu nedenle telefonunuzun bu konuma yakın monte edilmiş olması veya siz tam karşıya bakarken kolayca görülebilmesi en iyisidir. Telefon montajı gibi aksesuarlar eklerken farklı kısıtlamalara ve zorluklara sahip birçok farklı motosiklet telefon tutucu var. Nihayetinde, sizin ve özel sürüşünüz için en iyi olanı bulmanız gerekecek.

Scooter Telefon Tutucu Nereye Montaj Edilir?

Modern bir scooter kullanıyorsanız, gidonu tutma yerine kadar kaplayan bir grup plastik olduğunu hemen fark edeceksiniz. Tutma yerlerine monte etmediğiniz sürece gidon montajını kullanmak için gerçekten herhangi bir alan yoktur, ancak deneyime dayanarak konuşursak, bu en iyi seçenek değildir Tutuşu sıkıştırıyor ve çok rahatsız ediyor. Ek olarak, bir çatal gövdesi montaj seçeneği de bulamazsınız.

Aynanıza takılan bir aksesuar montajı almanızı tavsiye ederim. Bunu çoğu scooter için en basit ve en iyi çözüm olarak buldum. Umarız bu bilgi sizi doğru yöne yönlendirir ve düşünmemiş olabileceğiniz bazı ek şeyleri düşünmenizi sağlar. Bugünlerde akıllı telefonların ne kadar pahalı olduğunu ve en kaliteli, kullanımı kolay, titreşimi sönümleyen motosiklet telefon montajının bile ne kadar ucuz olduğunu düşündüğünüzde, bu bana kolay bir seçim gibi geliyor.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp