Çocuk Motosikletleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 5, 2023 tarafından Moto Kurye

Pek çok motosikletçi, çocuk motosiklet tutkusunu erken yaşta geliştirir. Gençken kardeşleriniz veya arkadaşlarınızla mahallede pedal çevirmekle ilgili güzel anılarınız olabilir veya belki de gençlere yönelik bir çocuk motosikletleri veya arazi motosikletiniz vardı ve motorlu iki tekerlekli araçlara olan tutkunuzu yetişkinliğe taşıdınız.

Çocuk MotosikletleriPin
Çocuk Motosikletleri

Çocuk Motosikletleri Nedir?

Ne yazık ki, çoğu büyük motosiklet üreticisi genç model yapmıyor ve yapanlar da onları pahalı yapıyor. Ancak bu, biraz bütçeniz kısıtlı olsa bile kendi çocuklarınızın motorlu bir çocuk motosiklet sürmenin heyecanını yaşayamayacağı anlamına gelmez.


En Ucuz Çocuk Motosikletleri

Bu liste için “çocuk motosikletleri” 13 yaşın altındaki herkesi kastettiğini düşünüyoruz (gençler tamamen farklı bir top oyunudur). Ve her şeyi bütçeye uygun tutmak için, bu modellere 2.000 $’lık bir sınır koyduk; bu da dört büyük Japon çocuk motosiklet üreticisinden üçünün tekliflerini dahil etmemize izin veriyor.


Razor MX350 Dirt RocketPin
Razor MX350 Dirt Rocket

Razor MX350 Dirt Rocket

MX350 Dirt Rocket, 7 yaş ve üstü çocuklar için patika sürüşü ve hafif arazi çocuk motosiklet sürüşü ve Arnavutköy kurye için harika bir giriş niteliğindedir. Tamamen elektrikli ve hızlı şarj, şarj başına 30 dakikaya kadar sürekli kullanım sağlar ve yaklaşık 1,5 hp eşdeğerine sahiptir.

 • Çocuk motosikleti, düz arazide 14mph hıza ulaşabilir; bu, çocuklar için oldukça hızlıdır, ancak bir olay durumunda ciddi hasar verecek kadar hızlı değildir.
 • Gaz kelebeği, sağ çevirmeli kavrama kullanılarak tamamen otomatiktir.
 • Fren sol elle çalıştırılır ve yalnızca arka tekerleği etkiler, bu da çocuk motosiklet ön tekerleğin etrafında devrilmesini önler.
 • Fiyat: 379,99 $
 • Nereden Alınır: Amazon veya Razor.

Rosso Motors F1 eRacerPin
Rosso Motors F1 eRacer

Rosso Motors F1 eRacer

Bu, Marc Marquez, Valentino Rossi ve diğerlerinin MotoGP’de mücadelesini izleyen çocuk için. Ciddi bir küçük çocuk motosiklet olan eRacer’ın 36V’luk bir bataryası ve çok fazla homurdanma sağlayan 1 kW’lık bir motoru vardır.

 • Çocuk motosikletinin hızı 20 MPH ile sınırlıdır, ancak gaz kelebeği çocuk motosikleti yalnızca 16 MPH’ye kadar açacaktır.
 • Sağ ve sol gidon kolları tarafından kontrol edilen tam bir ön ve arka disk fren sistemine sahiptir.
 • İlgili ebeveyn için ayrıca, çocuk motosikleti üç farklı ayar ile 16 MPH’den 6 MPH’ye kadar sınırlayabileceğiniz ayarlanabilir ve kilitlenebilir bir gaz kelebeği hızı sistemine sahiptir.
 • Bu çocuk motosiklet ayrıca arazide kullanılmak üzere tasarlanmıştır, bu nedenle geniş bir arka bahçede veya araba yolunda kolayca yukarı ve aşağı gidebilir.
 • Yine de, çocuğunuzun zihninde tam anlamıyla bir süper spor olacak.
 • Fiyat: 357,00 $ Nereden.
 • Alınır: Rosso Motors.

Çocuk motosikletleri yazımızı okuyan kullanıcılar bunları da merak ettiler:

 1. Motosiklet Çantası
 2. Motosiklet Aküsü
 3. Motosiklet telefon tutucu
 4. Motosiklet arka çantası
 5. Motosiklet sis farı
 6. Motosiklet aynası
 7. Motosiklet branda
 8. Motosiklet Tamircisi
 9. Motosiklet Ekipmanları

V-Fire 40ccPin
V-Fire 40cc

V-Fire 40cc

Şimdiye kadar bu listedeki tüm çocuk motosikletleri elektrikliydi. Ancak V-Fire 40cc Gazlı Cep çocuk motosikleti (adından da anlaşılacağı gibi), eski moda pompa gazıyla çalışan 40cc 4 zamanlı tek bir motorla çalışır. Aynı zamanda, birçok modern üst düzey çocuk motosiklette kullanılanla aynı türde bir tasarım olan tam bir çelik kafes çerçeveye sahiptir ve benzin deposu başına yaklaşık 26 mil (yarım galondan daha az tutar) menzile sahiptir.

 • Çocuk motosiklet 20 ila 25 MPH hıza ulaşabilir, bu nedenle kesinlikle daha büyük çocuklar içindir.
 • 10 civarında olanları düşünüyoruz.
 • Sol ve sağ fren kolları tarafından çalıştırılan ön ve arka disk frenlere sahiptir.
 • Aynı zamanda bir zincirli tahrik kullanır ve duruşu ve tasarımıyla spor motosiklet stilini yansıtır.
 • Bir gaz motoruna sahip olmanın yararı, çocuğunuzun yetişkin çocuk motosikletçiler için olmazsa olmaz olan mekanik bakıma ilgi duymasını sağlayabilmesidir.
 • Aynı zamanda bir çocuk motosikletin sesini ve kokusunu da yayar.
 • Sonuçta bu küçük ayrıntılar, deneyimin önemli bir parçasıdır!

Çocuk Motosikletleri S.S.S

Güvenli çocuk motosikletleri nelerdir?

Motosikletlerle ilgili olarak, Harley-Davidson, Yamaha ve Suzuki piyasadaki en büyük isimlerden bazılarıdır. Her marka, yetişkinler için benzinli veya elektrikli arazi motosikletleri tasarlar , ancak çocuklar için çok fazla değil. Bununla birlikte, bu biraz değişti çünkü artık herhangi bir yetenekli veya yeni başlayan genç binicinin ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç çocuk motosikletleri ve ATV mevcut. Onları sürüş keyfiyle tanıştıracak en iyi on çocuk modeline bir göz atalım.

Ucuz çocuk motosikletleri nediri?

Bu çocuk motosikleti, sürme deneyimi çok az olan veya hiç olmayan 3 ila 5 yaşındaki çocuklara yöneliktir. Hafif bir alüminyum çerçeveye ve kullandığınız sürücü seçimine bağlı olarak 5 mil ile 9 mil arasında hızlanmasını sağlayan üç güç moduna sahiptir. Çocuğa yaklaşık 30 ila 60 dakikalık oyun süresi sağlayan 20 V’luk bir pille çalıştırılır. Bunun için yaklaşık 799 $ ödemeyi bekleyebilirsiniz.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp