Moto Kurye Yağmurluk

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Yağmurda araba sürmek asla ideal bir durum değildir ama oğlum, o H2O damlaları gökten düşmeye başladığında hazır olduğuna sevinecek misin? Moto kurye yağmurlukları, su geçirmez giysilerden farklıdır, çünkü yalnızca yağmur yağdığında giyilmelidir ve normal sürüş ekipmanlarınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, her zaman güzel havalarda ekipmanlarını giymek Kurye isteyen ve yağmurlu bir günde yağmurluklarını bir çantaya atmaktan veya her zaman hazır bir şekilde bagajında ​​tutmaktan çekinmeyen herhangi bir sürücü için mantıklıdır.

En İyi Moto Kurye Yağmurlukları

Moto kurye yağmurluklarının ek bir yararı da, ideal sürüş koşullarından daha az süre boyunca yoldaki diğer sürücülere görünürlüğünüzü artırmaya yardımcı olmak için tipik olarak tasarım özelliklerine entegre modern teknolojiye sahip olmasıdır. Hızlı Kurye Esasen motosiklet yağmurlukları, pantolonları ve takımları genellikle yüksek görünürlükte neon ve Moto kurye, sektördeki en iyi motosiklet yağmurluklarını bulundurur çünkü ıslak havalar geldiğinde kuru kalmanın saf mutluluğa eşit olduğunu biliyoruz.

Moto Kurye YağmurlukPin
Moto Kurye Yağmurluk

Moto Kurye Yağmurlukları

Yağmurda sürmeye uygun şekilde hazır değilseniz, bir fırtına sizi hazırlıksız yakalamadan önce biraz Moto kurye yağmurluğuna yatırım yapmanız gerekir. Moto kurye yağmurluğu, en yağışlı havalarda bile sizi kuru ve rahat tutmak için tasarlanmıştır. En iyi Moto kurye yağmurlukları için seçimlerimize göz atın ve gelecekteki Acil Kurye sürüşlerinizde hemen hemen her şeye hazır olun.

Moto Kurye Yağmurluk Özellikler

Su Yalıtım Kabiliyeti Neredeyse tüm Moto kurye yağmurlukları su geçirmez malzemelerden yapılmıştır, ancak bazı yağmurlukların yağmuru püskürtmek için üstün yetenekleri vardır. Bu, üretim sürecinde kullanılan malzemelerden kaynaklanmaktadır. Suya dayanıklı giysiler, yüzde 100 aşılmaz olan su geçirmez ceketler ve pantolonlar kadar etkili olmayacaktır. En iyi su geçirmez Moto kurye kıyafetleri , geçirimsiz malzemelerden yapılır veya koruyucu bir kaplama ile kaplanır.

 • Boyut: Moto kurye yağmur korumasının tam olarak oturması önemlidir. İlk olarak, sürüş ekipmanınıza ve giysilerinize sığacak kadar gevşek olmalıdır. Ayrıca, giyip çıkarması kolay olmalıdır. Moto kurye yağmurluklarının çok büyük olmasını istemezsiniz, aksi takdirde sürerken yolunuza çıkabilirler. Çok küçükse, rahat olmayacaktır.
 • Kapsama Düzeyi: Moto kurye yağmurlukları birçok biçimde gelir. Yağmurluklar, ceketler ve pantolonlar en yaygın yağmurluk türleri olsa da, bu ürün kategorisi ayrıca yağmura hazır eldivenler, botlar, gözlük gibi gözlükler ve daha fazlasını içerebilir. Bu nedenle, Moto kurye yağmurlukları için alışverişe başladığınızda, yağışlı havalarda ne kadar veya ne kadar az koruma istediğinize karar vermeniz önemlidir. Öncelikle tutuşunuz ve açıkta kalan cildinizle ilgileniyorsanız, yağmura hazır botlar ve eldivenler çok önemlidir. Moto Kurye Ancak, daha kapsamlı bir korumaya ihtiyacınız varsa, kendinizi bir yağmurluk ve pantolon (veya tüm vücut giysisi) ile donatmak isteyeceksiniz.

Moto Kurye Yağmurluk Faydaları Nedir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, su geçirmezlik, yağmurluklarınızda aramanız gereken en önemli özelliklerden biridir. Ancak bazı yağmur teçhizatı, su geçirmezliğin ötesine geçebilir ve yağmuru uzak tutabilir. Bazı yükseltilmiş seçenekler, donma sıcaklıkları, rüzgarlı hava ve hatta kar gibi diğer sert hava türlerini de kaldırabilir. Bu nedenle, hem yağmurda hem de diğer sert hava koşullarında size hizmet edebilecek Moto kurye donanımı ve aksesuarları istiyorsanız, bir öğenin hava durumuna hazır olup olmadığını düşünmek isteyebilirsiniz. Farklı donanımları değerlendirmek için ilave sıcaklık, havalandırma panelleri veya rüzgara dayanıklı malzeme için ekstra astar gibi ayrıntılara bakın.

 • Su geçirmez veya suya dayanıklı . Moto kurye yağmurluklarının en büyük faydasının sizi kuru tutması olduğu inkar edilemez. Su geçirmez veya suya dayanıklı malzeme ile bu parçalar suyu giysilerinizden ve cildinizden uzak tutabilir. Kurye Hizmetleri Yağmur teçhizatı, üzerinize düşen suyu emerek (veya iterek) ekstra bir katman görevi görür. Bu, altındaki giysilerinizin tamamen kuru kalmasını sağlar.
 • Rüzgar geçirmez . Su geçirmez veya suya dayanıklı yapıları sayesinde, çoğu Moto kurye yağmurluğu parçası da rüzgarı dışarıda tutacak şekilde tasarlanmıştır. Farklı donanım türleri, ekstra sıcaklık ve suya karşı koruma için tamamen rüzgar geçirmez olabilir veya rüzgarı engelleyebilir, ceketin veya pantolonun liflerine doğru esmeden kuvvetli rüzgara dayanabilir.
 • Tüm vücut kapsama alanı. İyi bir Moto kurye yağmurluk takımı sizi tepeden tırnağa koruyacaktır. En azından seni baştan ayak bileklerine kadar koruyacak. Bu setlerin çoğu, bisikletinizde değilken ve kask takarken kullanabileceğiniz koruyucu yakalı ve kapüşonlu bir ceket ve bir çift pantolon içerir. Sadece pantolon veya ceket de seçebilirsiniz, ancak tam vücut kapsama alanı harika bir seçenek ve bu yağmur teçhizatının büyük bir avantajı.
 • Görünürlüğü iyileştirir . Yağmur yağdığında, yol görüşü bulanıklaşır ve hem araç sürücüleri hem de Bursa Kurye ve Moto kurye sürücüleri için daha belirsiz hale gelir. Yağmur teçhizatı ile kendi görüşünüzü artırabilir ve iyileştirebilirsiniz – daha net görmeniz anlamında değil, başkalarının sizi yolda daha iyi görebilmesi anlamında. Çoğu Moto kurye yağmurluğu, yansıtıcı şeritler veya şeritler, canlı ve görünür renkler ve diğer sürücülerin karanlık, bulutlu veya sağanak yağmur olup olmadığını kolayca fark etmelerini sağlayan diğer özelliklere sahiptir.
 • Daha iyi güvenlik. Siz ve bisikletiniz yağmura yakalandığınızda her şey kayganlaşır. Sonuç olarak, güvenliğiniz tehlikeye girebilir. Sadece yağmurda hayatta kalmak için değil, aynı zamanda yağmurda daha iyi performans gösterecek şekilde tasarlanmış donanıma (Moto kurye yağmurluğu gibi) sahip olmak, güvende ve kontrol altında kalmanıza yardımcı olabilir. Eldivenler, botlar ve su geçirmez giysiler gibi bu yağmur teçhizatının farklı parçaları ve parçaları, bisikletinizde farklı işlevleri kullanırken kaymayı önlemenize yardımcı olabilir.

Moto Kurye Yağmurluk Çeşitleri Nedir?

En iyi derecelendirilmiş Moto kurye yağmurluklarını seçerken, iki veya tek parça takım elbise arasından seçim yapabilirsiniz. İlki sizi hava koşullarına karşı etkili bir şekilde koruyacak, ancak en iyi tek parça Moto kurye yağmurluğu sizi yağmura karşı yüzde 100 koruyacak. Tek parça takım elbiseleri aceleyle giymek daha zordur ve ayrı bir ceket ve pantolonun çok yönlülüğüne sahip değildirler. Ankara Kurye Her iki takım elbise türü de binicilik ekipmanlarının üzerine giyilmek içindir.

En iyiler kategorimizde ki diğer yazıları da incelemek isteyebilirsiniz:

 1. En iyi 300cc Motosikletler
 2. En İyi Başlangıç Motosikletleri
 3. En iyi 50cc Scooter
 4. En iyi motosiklet markaları
 5. En iyi 125cc Motosikletler
 6. En iyi 250cc Motosikletler
 7. En İyi Kurye Motosikleti
 8. En İyi Motosiklet Kaskları
 9. En İyi Motosiklet Yağı
 10. En iyi Motosiklet Kilidi

Botlar ve eldivenler su geçirmez olmalıdır çünkü suya dayanıklı giysiler sizi yalnızca belirli bir süre kuru tutar. Bir çift eldiven seçerken, kullanımı daha kolay olması için önceden kavisli tasarıma sahip bir marka seçin. Kurye Fiyat Hesaplama Daha soğuk havalarda sürüyorsanız, konfor için ısıtmalı eldivenler satın almayı düşünün. Yağmur çizmeleri ve yağmur timsahları normal botlarınızın üzerinden kayar. Elastik bir bant suyun içeri girmesini engeller.

Alpinestars, REV’IT!, Dainese, BiLT ve Tour Master gibi en iyi markalarla, özel sürüş durumunuza uyacak şekilde tasarım, malzeme ve fiyat gamını çalıştıran çok sayıda seçenek vardır. Sadece unutmayın… iyi bir yağmurluk uzun bir yol kat eder.

Moto Kurye Yağmurluk

Moto Kurye Yağmurluk: En İyi Markalar

 • Joe Roketi Joe Rocket 1992 yılında kurulmuştur ve merkezi California’dadır. Ürünleri, korumadan ödün vermeden aşırı yaz sıcağında sürüş için FreeAirTM ağ teknolojisinin yanı sıra bir darbede koruma sağlayan SureFitTM ayar sistemine sahiptir. Arnavutköy Kurye En iyi ürünlerden biri Joe Rocket RS-2 İki Parçalı Yağmurluktur.
 • Turist Tourmaster’ın ana şirketi Helmet House, 70’lerin sonlarında başladı. Şirket kask, valiz, yağmurluk, ceket, binicilik botları ve bisiklet kılıfları tasarlar ve dağıtır. Önerilen ürünlerden biri Tourmaster Defender 2.0 İki Parçalı Yağmurluktur.
 • Nelson Rigg Nelson-Rigg USA, Inc. Santa Ana, Kaliforniya’da yerleşiktir.Şirket 1972’den beri Moto kurye kılıfları, bavullar ve giysiler üretmektedir. Popüler bir ürün Nelson-Rigg Stormrider Rain Suit’tir
 • Toggs Arab, Ala. merkezli Frogg Toggs, yaklaşık çeyrek asırdır yağmurluk, suluklar, soğutma ürünleri, ayakkabılar ve aksesuarlar tasarlıyor. Şirket, hafif, nefes alabilen ve uygun fiyatlı ürünleri ile ünlüdür. En iyi ürünlerden biri Frogg Toggs All Sport Rain Suit’tir .süre kuru tutar. Bir çift eldiven seçerken, kullanımı daha kolay olması için önceden kavisli tasarıma sahip bir marka seçin. Daha soğuk havalarda sürüyorsanız, konfor için ısıtmalı eldivenler satın almayı düşünün. Yağmur çizmeleri ve yağmur timsahları normal botlarınızın üzerinden kayar. Elastik bir bant suyun içeri girmesini engeller.
En İyi Moto Kurye Yağmurluk MarkalarıPin
En İyi Moto Kurye Yağmurluk Markaları

Moto Kurye Yağmurluk Fiyatları Nedir?

 • 50 doların altında: Ucuz Moto kurye yağmurlukları etkili olabilir, ancak genellikle daha az özelliğe sahiptir. Bayrampaşa Kurye Bu fiyat aralığında pantolon ve ceketleri ayrı ayrı satın alabilir veya cepli veya reflektörlü fitilli gibi seçenekleri olmayan takım elbiseleri bulabilirsiniz.
 • 50$ – 100$: Bu fiyat aralığında birçok seçenek var. Bu fiyata kaliteli bir ceket, pantolon veya kombin bulabilirsiniz. İyi yapılmış Moto kurye yağmurluklarını bulmak için çok para harcamanıza gerek yok.
 • 100 $ ve üstü: Bazı ağır hizmet tipi Moto kurye yağmurlukları birkaç yüz dolardan fazlaya mal olabilir. Gore-Tex gibi su geçirmez ve nefes alabilen markalar rakiplerinden daha pahalı olabilir.

Moto Kurye Yağmurluk Kriterleri

 • Görünürlük. Islak hava Moto kurye donanımı çeşitli renklerde gelir. Bir yağmurluk giydiğinizde görünürlüğün çok iyi olmadığını unutmayın. Sonuç olarak, diğer sürücülerin sizi görebilmesi için parlak renkli ceketler ve pantolonlar seçmek isteyebilirsiniz. Retro-yansıtıcı öğeler de görünürlüğü artırır.
 • nefes alabilirlik Nefes alabilen Moto kurye yağmurluğu  , uzun bir süre sürüş yaptığınızda sizi rahat ettirir. Bazı dişliler, su geçirmezlik için iyi olan ancak nefes alabilirliği olmayan ve sizi terletebilen yüzde 100 PVC’den yapılmıştır. Çatalca Kurye Hem içeride hem dışarıda nemi en aza indirecek bir takım elbiseye ihtiyacınız var.
 • Kaymaz. Yağmur yağdığında Moto kurye koltuğunuz çok kayganlaşabilir. Olabilecek en kötü şey, binerken koltuktan kaymaktır. En iyi Moto kurye yağmurlukları, koltuktan kaymayı önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Sizi yerinde tutmak için kaymaz bir kaplamaya veya özel bir panele sahiptirler.
 • Isıya Dayanıklı Paneller. Sürüş sırasında bacaklarınız motora ve egzoz borularına çok yakındır. Su geçirmez binicilik elbisenizin, pantolonun erimesini önlemek için ısıya dayanıklı panellerle donatıldığından emin olun. Bu sadece pantolonu mahvetmekle kalmayacak, aynı zamanda borularınızı tıkayacak ve sizi yeni teçhizat almaya zorlayacaktır.
Motosiklet YağmurlukPin
Motosiklet Yağmurluk

Moto Kurye Yağmurluk İpuçları

 • Manşetler, yaka, dikişler ve fermuarlardan su sızması daha olasıdır. Bu alanların su geçirmez olduğundan emin olun. İkitelli Kurye Dikişler bantlanmalı, fermuarlar su geçirmez olmalı ve sıkı bir sızdırmazlık sağlamak için yaka ve manşetler ayarlanabilir bir uyum sağlamalıdır.
 • Fermuarlı yağmurluk, giymesi ve çıkarması en kolay türlerden biridir. Suyun içeri sızmaması için fermuarların fırtına kanatları veya yağmur olukları ile kapatıldığından emin olun.
 • Ayak kısmı sıkıysa yağmur pantolonunu giymek zor olabilir. Sağanak yağış sırasında onları giymekte zorluk çekmemek için ayak bölgesinde geniş açıklığı olan bir pantolon seçin.
 • Sürüş sırasında yanınızda çok fazla eşya taşıyorsanız, su geçirmez bir sırt çantasına yatırım yapın. Bu şekilde, kuru tutmak için yağmurluğunuzun içindeki eşyaları doldurmanız gerekmez, bu da rahatsız edici olabilir.
 • Siperinizin yağmurda buğulanmasını önlemek için yüz siperinize buğu önleyici bir ürün uygulayın. Ayrıca vizörü hafif bir bulaşık sabunu kaplamasıyla da kaplayabilirsiniz. Bu işe yaramazsa, içeri hava girmesi için vizörü yarıp açın.

Moto Kurye Yağmurluk S.S.S

Moto kurye yağmurlukları ceketten iyi mi?

Yağmurluk, yağmuru püskürtmek için özel olarak tasarlanmıştır. Normal sürüş ekipmanlarınıza uyar ve yoğun sağanak yağışlarda çok etkilidir. Ancak, sert hava koşullarına yakalanırsanız, takmak için yolun kenarına çekmeniz gerekir. Yağmur yağsın ya da yağmasın tipik bir su geçirmez binicilik ceketi giyilebilir ve sürpriz yağmur olayları için tasarlanmıştır. Yağmurluk kadar etkili değil.

Moto kurye yağmurluk boyutu nasıl seçilir?

Sürüş sırasında giydiğiniz viteste kendinizi ölçtüğünüzden emin olun. Beden, yazlık veya kışlık binicilik kıyafetleri giymenize bağlı olarak değişebilir. Ceket için göğsünüzü ve karnınızı ölçün. Pantolonlar için, yağmurluklar normal pantolonlardan daha yüksek olduğu için kalçaların üstünden ölçün. Ayrıca iç dikişinizi kasıktan ayak bileklerine kadar ölçün.

Moto kurye yağmurluğu nasıl temizlenir?

Su geçirmezlik özelliklerini korumak için Moto kurye yağmurluklarınızı elde yıkamak en iyisidir. Kaplamanın yıkayıcı ve kurutucuda bozulmasını istemezsiniz.

Moto kurye yağmurluğu nasıl saklanır?

Her şeye hazırlıklı olmak ve yağmurluğunuzu yanınızda taşımak istiyorsanız, bir çeşit saklama çözümüne ihtiyacınız olacak. Çoğu yağmurluk, ceket ve pantolon, paketlenebilecek kadar incedir, bu da onları hafif yapar ve çok az yer kaplar. Ya Moto kurye yağmurluğunuzu bir sırt çantasında taşıyabilirsiniz ya da bisikletinizde bir bagaj veya başka bir saklama alanınız varsa, dişliyi küçük olacak şekilde katlayın ve orada saklayın.

En dayanıklı moto kurye yağmurluğu nedir?

Dayanıklılık söz konusu olduğunda, yırtılmaz malzemeye sahip yağmurlukları seçmek isteyeceksiniz. Yırtılmaz kumaş ile aşınma ve yıpranmaya karşı iyi korunursunuz. Bu tür malzeme, özellikle temel naylon ve polyester malzemenizle karşılaştırıldığında, yırtılma ve yırtılma riskini de azaltabilir. Ek olarak, çoklu katmanlara ve sızdırmaz dikişlere sahip yağmurluk, daha uzun ömür ve dayanıklılık sunmak için bir takım elbise, ceket veya pantolonu da geliştirir.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp