En İyi Motosiklet Eldivenleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Bu listedeki en iyi motosiklet eldivenleriyle dışarı çıkarken eldivenlerinizi rahat ve güvende tutun. Motosiklet eldivenleri, motosiklet sürerken aynı anda donanımınızın en önemli parçalarından biridir ve çoğu zaman göz ardı edilenler arasındadır. Binici eldivenleri sadece bir çarpışmada ellerinizi yaralanmaktan korumak gibi önemli bir işleve sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda sürüş sırasında ellerinizi korumada kritik bir görevi yerine getirirler.

En İyi Motosiklet Eldiven ModeliMaliyet
En iyi kafe/şehir motosiklet eldivenleriVelomacchi Yarış Pisti Eldivenleri$149
En iyi kafe/şehir motosiklet eldivenleri ikincisiDainese Blackjack Eldivenleri$96
En iyi kadın kafe/şehir motosiklet eldivenleriAlpinestars Kalea Deri Eldiven$90
En iyi erkek ADV/turistik motosiklet eldivenleriHeld Air N Dry Eldivenler$299
En iyi erkek ADV/turistik motosiklet eldivenleri ikincisiAlpinestars Corozal Drystar Eldiven$110
En iyi kadın ADV/turistik sıcak hava motosiklet eldivenleriAlpinestars Stella S Max Drystar Eldiven$75
En iyi kadın ADV/turistik soğuk hava motosiklet eldivenleriAlpinestars Stella Tourer W-7 Drystar Eldiven$95
En iyi kir motosiklet eldivenleriO’Neal Butch Karbon Eldiven$50
En iyi erkek parça motosiklet eldivenleriAlpinestars GP Pro R3 Eldivenler$270
En iyi kadın motosiklet eldivenleriAlpinestars Stella SP-8 V3 Eldiven$100
En iyi motosiklet eldivenleri ikincisiDüzenlenen Phantom II Eldivenleri$399
En iyi ısıtmalı motosiklet eldivenleriGerbing 12V G4 Isıtmalı Eldiven$170
En İyi Motosiklet Eldiveni

En İyi Motosiklet Eldiveni

Bu nedenle, yalnızca en iyi bisiklet eldivenlerini değil, aynı zamanda yaptığınız veya yapmayı beklediğiniz sürüş türü için en iyi eldivenleri seçmenize de yardımcı olacağız. Kirli bisiklete mi bineceksiniz? Gotcha kaplı. Parça günü? Sorun değil. Sadece işe gitmek mi? Biz de seni arıyoruz. Sürüş ekipmanı seçimlerimiz, kişisel deneyim, ürün incelemeleri ve sektör uzmanlarının tavsiyelerinin bir kombinasyonuna dayanmaktadır, bu yüzden arkanıza yaslanın ve bir şeyler öğrenin.

En İyi Motosiklet Eldiveni Sonuçlarımız, güvenilir kaynaklardan gelen kalite incelemeleriyle ortaklaşa gerçek yaşam deneyimi ve ürün aşinalığının bir karışımından alınmıştır. Doğal olarak, müşteri incelemelerini ve geri bildirimlerini de dikkate alıyoruz. Ayrıca, bir ürünün genel kalitesine ve gerçekten paranın karşılığını sunup sunmadığına değer veririz. Sonuçta, pahalı her zaman iyi anlamına gelmez ve ucuz her zaman kötü anlamına gelmez . Yani, daha fazla uzatmadan, işte bulduklarımız.

 • En iyi motosiklet eldiveni markaları nelerdir? Yüksek kaliteli motosiklet eldivenleri üreten birçok marka var, ancak favorilerimiz arasında Alpinestars, Dainese, Held ve Velomacchi var.
 • Motosiklet eldivenleri nasıl olmalıdır? Uygun şekilde oturan motosiklet eldivenleri sıkı olmalı, ancak sıkışma noktaları veya fazladan bir araya toplanmış malzeme olmadan büzülmemelidir. Onları sıkıca sabitleyebilmelisiniz, ancak bileğinize aşırı sıkı değil.
 • Neden uygun motosiklet eldivenlerine ihtiyacınız var? Herhangi bir tür deri eldiven, hiçbir şey giymemekten daha iyidir, ancak bir motosiklet kazası, ellerinizin deri bahçe veya çiftlik eldivenlerinin asla mücadele edemeyeceği darbe ve aşınma kuvvetleri yaşamasına neden olacaktır. İş (motosiklet) için doğru aleti (eldiven) satın alın.
 • Motosiklet eldivenleri için ideal olarak hangi malzemeler uygundur? Motosiklet eldivenleri söz konusu olduğunda deri kraldır. Ayrıca kauçuk veya TPU (termoplastik poliüretan) darbe koruması görmeyi seviyoruz. Karbon fiber veya titanyum gibi malzemeler harikadır ve bir amaca hizmet eder, ancak çoğu sıradan binici için kesinlikle gerekli veya faydalı değildir.
 • Motosiklet eldivenleri ne kadar kapsama ve koruma sağlayabilir? Motosiklet eldivenleri kısa kollu veya eldivenli tiplerde olabilir. İlki bileğinizde durur ve en fazla hareket özgürlüğünü sunar. İkincisi orta ön kolunuza kadar uzanır ve daha fazla koruma ve suya dayanıklılık sunar, ancak hareketi kısıtlayabilir ve giymesi veya çıkarması daha zor olabilir.
 • En sıcak motosiklet eldivenleri nelerdir? Yalıtımlı olarak listelenen motosiklet eldivenleri çok sıcak olacaktır, ancak çok soğuk havalarda binecekseniz elektrikle ısıtılan eldivenler (ve ceketler, pantolonlar veya botlar) satın alabilirsiniz.
En İyi Motosiklet EldivenPin
En İyi Motosiklet Eldiven

En İyi Motosiklet Eldiveni Satın Al

Tek bir motosiklet eldiveni stili yoktur çünkü tek bir motosiklet sürüş stili yoktur. Ancak her binicinin iyi bir eldivene ihtiyacı vardır. İlk olarak, özellikle sokak için, avucun dış topuğunda bir “kaydırıcı” arayın. Buna ihtiyacınız var, çünkü düştüğünüzde kendinizi korumak için içgüdüsel olarak ellerinizi uzatırken yere çarpacak ilk temas bölgesi budur. Bu cihaz elinizi kaydırmalı, yapışmamalı, çünkü eldiven kaldırımı tutarsa ​​tüm bu kuvvet elinizden, kolunuzdan yukarıya ve ötesine geçerek yol boyunca katliama neden olacaktır. İkincisi, mafsal zırhı istiyorsun.

Yoldan çıkarsanız, bu ortalama bir ağaç dalını elinize vurmaktan koruyacaktır ve yolda, önünüzdeki arabadan rastgele taşan rastgele taş, eliniz bu savunmasız bölgede zırhlı değilse kolayca zarar verebilir. Son olarak, sürüş tarzınıza odaklanın. Daha yavaş arazi sürüşü için daha fazla nefes alabilirlik, daha yüksek hızda kaldırım için parmaklarda ve başka yerlerde daha fazla zırh, daha soğuk havalar için sıcaklık vb. isteyeceksiniz.

En İyi Motosiklet Eldiveni: Nelere Dikkat Etmelisiniz

 1. Ergonomi: En iyi motosiklet eldivenleri ergonomik olarak önceden bükülmüş olacak ve kolay artikülasyon için tasarlanacaktır. Bu, elleriniz için daha az iş bırakır ve uzun sürüşlerde yorgunluğu azaltır. Dezavantajı, böyle bir eldiveni inşa etmenin daha fazla malzeme parçası ve dolayısıyla montaj için daha fazla emek gerektirmesidir. Bu yüzden en ergonomik eldivenler biraz pahalı olabilir.
 2. Eklem Koruması: Parmak eklemleriniz, sürüş sırasında vücudunuzun ilk maruz kalan kısmıdır. Arazide motor kullanırsanız, rastgele ağaç dalları ve çalılar zarar görür. Sadece kaldırımı katlasanız bile, 60 mil hızla elinize çarpan bir arı veya taş iz bırakabilir. En iyi eldivenler bu alanda ekstra korumaya sahip olacaktır.
 3. Malzemeler: Deri eldivenler dayanıklı ve rahattır. Ama aynı zamanda pahalı olabilirler. Ve üreticiler, geleneksel bir deri eldivenin yapamayacağı dayanıklılık, su geçirmezlik, havalandırma ve diğer özellikleri eklemek için modern tekstilleri kullanabilirler.
 4. Kayma Koruması: Düştüğünüzde ilk tepkiniz, başınızın yere çarpmasını önlemek için ellerinizi dışarı çıkarmaktır. Bir kazada ilk temas noktası muhtemelen elinizin topuğudur. En iyi eldivenler, kaymanıza, kuvveti dağıtmanıza ve bileğinizi kırmamanıza yardımcı olmak için avucunuzun serçe tarafında dolguya sahiptir.

En iyiler kategorimizde ki diğer yazıları da incelemek isteyebilirsiniz:

 1. En iyi 300cc Motosikletler
 2. En İyi Başlangıç Motosikletleri
 3. En iyi 50cc Scooter
 4. En iyi motosiklet markaları
 5. En iyi 125cc Motosikletler
 6. En iyi 250cc Motosikletler
 7. En İyi Kurye Motosikleti
 8. En İyi Motosiklet Kaskları

En İyi Motosiklet Eldiveni: Etkisi Nedir?

Sürüş sırasında ellerinizi koruyan motosiklet eldivenleri hakkında çok konuşuyoruz, ancak elbette bu koruma, bir çarpışma durumunda cildinizi kemiklerinizde tutmanın çok ötesine geçiyor. Öyleyse, korunan ile tam olarak ne demek istiyoruz? Neyden korunuyor? Her şeyden önce, rüzgar patlaması. Sıcak bir günde bile, otoyol hızlarında rüzgarın parmaklarınıza çarpmasının etkisi ciddi üşümelere neden olabilir ve soğuk bir günde elleriniz düşündüğünüzden çok daha hızlı uyuşur.

Bu sadece motosikletinizin kontrollerini etkili bir şekilde kullanmanızı engellediği için kötü değil, aynı zamanda gerçekten dikkat dağıtıcı olabilir ve araştırmalar motosikletteki dikkat dağınıklıklarının öldürebileceğini göstermiştir. Eldivenler ayrıca, bir arabanın çarptığı bir kaya gibi veya etrafta vızıldayarak zararsız görünen, ancak saatte 60 artı mil hızla büyük bir olay haline gelen dik kafalı bir böcek gibi darbelere karşı da koruma sağlayabilir.

 • Bir motosiklet eldiveni elimi korur mu? Zırhı ve özellikle parmak eklemi dışında serçe koruması ve uygun boyutta bir avuç içi kaydırıcıyı göz önünde bulundurmalısınız.
 • Eldiven sığacak mı? Dikişlerdeki ve muhtemelen derideki esnemeyi hesaba katmak için biraz sıkı bir şekilde başlayan bir eldiven istiyorsunuz.
 • Eldiven rahat olacak mı? Avuç içinde ve parmaklarda önceden bükülmüş eldivenler arayın. Eliniz yanınızda asılıyken düz değildir; bir eğrisi vardır. Bir eldiven düz bir şekilde asılıysa, onu bisikletinizin gidonunun çevresini kapatmak için sürekli olarak kaslarınızı kullanmanız gerekir.
 • Alpinestars iyi eldivenler mi? Alpinestars GP Plus R V2’yi seviyoruz çünkü eldiven tarzı daha fazla koruma sağlıyor ve elin arkasını, parmakların arkasını ve avucunuzun yan tarafını koruyan bölgeli zırh nedeniyle.
 • En güvenli motosiklet eldiveni hangisidir? Gauntlet tarzı eldivenler en güvenli olarak kabul edilir. Elinizin daha fazla kısmı ve hassas bileğiniz için daha fazla koruma sağlarlar. Bununla birlikte, hala nasıl inşa edildiğini, zırhın nerede olduğunu ve hala oldukça kolay hareket özgürlüğüne izin verip vermeyeceğini incelemeniz gerekiyor.

Ne tür bir sürüşte olursanız olun, her motosikletçi, bir kaza durumunda gerçek koruma sağlayan bir çift kaliteli motosiklet eldivenine sahip olmalıdır. Asfalt bir yola ilk önce ellerin düşmesi, durmadan yeterince acı verici ve hızla çok daha fazla acı veriyor. Kaza senaryolarının büyük çoğunluğunda ilk olarak yere inme olasılığınız daha yüksek olduğundan, iyi bir çift eldiven patilerinizi korur. Farklı binicilerin farklı gereksinimleri vardır, bu nedenle bu listenin amaçları doğrultusunda çok çeşitli binicilik ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri seçmeye karar verdik. Bunlar arasında spor, tur ve kir binicileri için seçenekler ve özel yaz ve kış seçenekleri de yer alıyor.

En İyi Motosiklet Eldiven Boyutları

Motosiklet eldivenlerinin boyutları ve çeşitleri Motosiklet eldiveninizin boyutunu belirlemek çok zor değildir ve bir ip ve şerit metre ile yapılabilir. RevZilla’daki arkadaşlarımız tarafından bu videoda özetlenen yöntemin büyük hayranlarıyız . Ayrıca akılda tutulması gereken bir şey var: Tıpkı ayakkabı satın aldığınızda olduğu gibi, farklı markalar da uyum ve beden ölçülerine farklı davranır. Alpinestars’tan bir XL, bir biniciye Velomacchi veya Dainese’den farklı bir şekilde uyacaktır. Sipariş vermeden önce daima beden tablosunu iki kez kontrol edin. Ayrıca, motosikletlerde olduğu gibi, farklı motosiklet türleri için farklı eldivenler vardır.

Dirtbike motosiklet eldivenleri, macera eldivenleri, kafe yarışçı eldivenleri, palet eldivenleri ve daha fazlası var. Sıcak havalar için yalıtımlı ve yalıtımsız eldivenlerin yanı sıra delikli eldivenler de bulunmaktadır. Neyse ki, kaskların veya motosiklet ceketlerinin aksine, eldivenler yeterince ucuzdur (nispeten konuşursak), birkaç çifte sahip olmak bankayı kırmaz. Su geçirmez astarlar veya egzotik malzemeler gibi özelliklere ihtiyaç duyan bir sürücüyseniz, çoğu kaliteli eldiven için yaklaşık 100 $ ve daha fazlasını harcamaya hazır olun. En önemli şey, herhangi bir motosiklet ekipmanında olduğu gibi, onu giymeniz ve motosikletinize her bindiğinizde giymenizdir. Dünyanın en iyi teçhizatı, siz bisikletinizle dışarıdayken evde dolabınızda duruyorsa sizi koruyamaz.


En İyi Motosiklet Eldiveni Çeşitleri

En iyi motosiklet eldivenleri listemizi, birden fazla hava koşulunda evde yapılan sürüşlerde ilk elden testlerin ve yeni bir motosikleti test etmek için ara sıra yapılan basın gezilerinin bir kombinasyonu ve endüstri uzmanlarıyla istişare yoluyla derledik. Eldivenler öncelikle rahatlık, stil ve kullanılabilirlik açısından test edildi. Testimizin zaman kısıtlamaları izin verdiği sürece dayanıklılık açısından test ettik. Açıkçası, eldivenlerin yapımında kullanılan koruyucu malzemelerle ilgili üretici iddialarını test etmek için herhangi bir motosiklet kazasına neden olmadık veya simülasyonu yapmadık.

Motosiklet eldiven çeşitleri:

 1. ADV Motosiklet Eldivenleri: Bu eldivenler arazide kullanımdan yolda kullanıma geçiş için tasarlanmıştır. Darbe koruması ve manevra kabiliyetini birleştirirler.
 2. Kir Motosiklet Eldivenler: Bunlar yalnızca arazi eldivenleridir. Manevra kabiliyetine öncelik verirler ve genellikle çok az veya hiç darbe koruması sunmazlar. Diğer eldiven türlerinden daha ince ve daha az dayanıklı olma eğilimindedirler.
 3. Yarış Motosiklet Eldivenleri: Bunlar, pist kullanımı için yüksek performanslı eldivenlerdir. Genellikle deriden yapılırlar. Diğerlerinin üzerine uzanırlar ve ekstra korumaya sahiptirler. Daha pahalı olabilirler.
 4. Sokak Motosiklet Eldivenleri: Bunlar günlük binicilik eldivenleridir. Rahatlık için kısa bir manşet ile inşa edilmiştir. Genellikle darbelere karşı bir miktar koruma sağlarlar.
 5. Tur Motosiklet Eldivenleri: Tur eldivenleri kötü havalarda ellerinizi korumak için tasarlanmıştır. Bileğinizin ötesine uzanırlar ve genellikle su geçirmezlik teknolojisine sahiptirler.

En İyi 12 Motosiklet Eldiveni

En iyi motosiklet eldiveni, en iyi kamera gibi, yanınızda ne varsa o olmalıdır. Çünkü, ikinci örnekte olduğu gibi, iş için herhangi bir araca sahip olmamak en kötü senaryodur. Kasksız binmek gibi , eldivensiz binmek de bize paraşütsüz paraşütle atlama gibi geliyor. Ama sadece herhangi bir eldiven? Bu sadece kısmen. Çünkü avuçlarınızı asfaltta parçalanmaktan kurtarmak için motorlu testere eldivenlerini çıkarmak yetersiz bir adımdır. En iyi motosiklet eldivenleri, onları ellerinizi örten diğer her şeyden ayıran birkaç temel özelliğe sahiptir.


Velomacchi SpeedwayPin
Velomacchi Speedway

Velomacchi Speedway Motosiklet Eldiveni

Kafe tarzı en iyi motosiklet eldivenlerini ararken, şahsen en iyi motosiklet eldiveni tacını takan bir sürü boktan, pahalı ve rahatsız edici taklitçiye rastladım. Velomacchi’den bir çift Speedway deri eldiven alana kadar, aradığım temel, retro tarz, yüksek kalite, süper dayanıklı malzemeler ve mükemmel yapının karışımını buldum. 

 1. geyik derisi avuç içi
 2. Yayla keçisi sırtları
 3. TPR kauçuk parmak korumaları
 4. Deri / jel destekli pirinç perçin avuç içi sürgüleri

Bu binicilik eldivenleri dört yıldır benim günlük binicilerim oldu ve giyemeyecek kadar iğrenç olduklarında başka bir çift satın alacağım. 2018’deki büyük kazamda bile iyi iş çıkardılar. Bu tur eldivenleri sert zırha veya modern malzemelere sahip değil, ancak deri kalın, kauçuk yumuşak ve avuç içi üzerindeki pirinç perçinler, kaldırım sürüklenmesinden kaynaklanan yaralanmaları en aza indirmeye yardımcı oluyor.

Velomacchi Speedway Web sitesi: www.velomacchi.com


Dainese BlackjackPin
Dainese Blackjack

Dainese Blackjack Motosiklet Eldiveni

Dainese, sektörde büyük bir marka ve güçlü bir uzun gölge yaratıyor ve bu nedenle, şirketin onu bir kafe motosiklet eldiveni gibi bir şeyle araması kolay olurdu. Blackjack’te durum böyle değil. Beni yanlış anlamayın, bunlar basit eldivenler, ancak sert keçi derisinden yapılmışlar ve rahat sürüş için mükemmel olmaları için yeterli el ve avuç koruması ile doğru görünüme sahipler. Daha uzun sürüşler sırasında onları daha rahat hale getiren parmaklar için yerleşik ön eğriyi seviyorum. Ayrıca bu tür bir sürüş için sert zırhı olmayan bir binici eldiveni tercih ederim, bu yüzden yastıklı mafsal koruması sadece bilet. En iyi yanı, bu deri motosiklet eldivenlerinin o kadar pahalı olmamasıdır, bu yüzden onları almamak için gerçekten hiçbir mazeret yok, değil mi?

 1. Yumuşak ekler
 2. Ayarlanabilir manşet kayışı
 3. Elastik ekler
 4. Ön kavisli parmaklar
 5. Keçi derisi
 6. Güçlendirilmiş keçi derisi
 7. Avuç içi sıcaklık
 8. Delikli sırt

Dainese Blackjack Web Site: www.dainese.com


Alpinestars Stella SP-8 V3Pin
Alpinestars Stella SP-8 V3

Stella SP-8 V3 Motosiklet Eldiveni

Uzun bir süre, kadın motosiklet teçhizatı temelde bir şakaydı. Endüstri genel olarak “Küçült ve pembeleştir” ilkesine göre hareket etti, yani erkek kıyafetlerini alıp daha küçük boyutlarda yapıp pembe veya üzerinde kelebekler veya başka bir şeyle sunacaklardı. Çalışmak için kötü bir yoldu ve neyse ki Alpinestars gibi şirketler, kadın anatomisini göz önünde bulundurarak sadece koruyucu değil, aynı zamanda havalı görünümlü ve rahat kadınlar için binicilik ekipmanları tasarlayarak bunun ötesine geçiyorlar.

Stella Kalea deri eldiven, bir kadının eline tam olarak oturan ve el ve avuç korumasından veya bunu yapmak için serin faktörden ödün vermeyen, sıcak havalarda kafe eldivenine güzel bir örnektir. Diğer kafe eldiveni seçtikleri gibi, nispeten basit bir yaz eldiveni, ancak baştan sona delikli deriyi ve kısa manşet tasarımını seviyoruz. Ve bu deri motosiklet eldivenlerinin 100 doların altında olmasına bayılıyoruz.

 • Optimize edilmiş kadın performansı için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Birinci sınıf, sırçalı deri ve sentetik deri yapısı rahat, dayanıklıdır ve mükemmel aşınma direnci sunar.
 • Kalıplanmış sert mafsal koruyucusu tarafından mükemmel tekrarlanan darbe performansı sunulmaktadır.
 • Güvenlik ve kullanım kolaylığı için entegre kapatma ile daha fazla kapsama alanı için genişletilmiş manşet.
 • Yenilikçi bir mikrofiber ve PU kavrama eki, mükemmel kavrama kontrolü ve dayanıklılık seviyeleri için avuç içi ve başparmak üzerine stratejik olarak yerleştirilmiştir.
 • Alpinestars’ın avuç içi ve başparmak arasındaki özel ergonomik streç parçası, bisiklet kontrollerini çalıştırırken gelişmiş el hareketi aralığı ve daha fazla hassasiyet sunar.

Stella SP-8 V3 Web Sitesi: www.alpinestars.com


Held Air N DryPin
Held Air N Dry

Held Air N Dry Motosiklet Eldiveni

Eldivenlerin gerçekten, neredeyse göz kamaştıracak kadar pahalı olmasının hiçbir yolu yok. Yutması zor bir hap ama en pahalı şeyler gibi, aslında paranız için değerli bir şey alıyorsunuz. Bu durumda, piyasadaki en iyi tur motosikleti eldivenidir. Bu Held motosiklet eldivenini yaklaşık 300 dolarlık fiyat etiketini haklı çıkaracak kadar harika yapan nedir?

Çok yönlülük, çoğunlukla. Tipik olarak, sıcak ve su geçirmez bir eldiven istiyorsanız, nefes alabilirlik veya daha sıcak havalarda rahatlıktan ödün vermeniz gerekir. Mantıklı, değil mi? Held Air N Dry ile yapmazsınız. Biri sıcaklık ve hava koşullarına dayanıklılık için tasarlanmış, diğeri sıcaklık yönetimi ve nefes alabilirliği vurgulayan iki yerleşik astarı vardır. Bu, büyük seyahatinizde yalnızca bir çift eldiven taşımanız gerektiği anlamına gelir ve bu su geçirmez motosiklet eldivenlerini inanılmaz derecede çok yönlü hale getirir.

 • vizör sileceği
 • sırtta streç kumaş paneller
 • delikli deri sırt
 • bileklerde ve manşetlerde cırt cırt ayarı
 • Maksimum havalandırma, his ve konfor için delikli el.
 • + Gore 2in1 teknolojisi (1 tarafı su geçirmez, 1 tarafı astarsız)
 • sert plastik
 • mafsal koruması
 • güçlendirilmiş kenar

Held Air N Dry Web Site: https://shop.held.de/en/gloves/touring-gloves/734/air-n-dry


Alpinestars Corozal DrystarPin
Alpinestars Corozal Drystar

Corozal DryStar Motosiklet Eldiveni

Alpinestars’ın Corozal DryStar eldivenleri, tur için en iyi motosiklet eldivenleri için 1 Numaralı seçimimize harika, daha uygun fiyatlı ancak daha az çok yönlü bir alternatiftir. Bunlar, bazılarının tercih ettiği (ben yapıyorum) kısa kollu bir eldivendir ve DryStar astarı, yalıtımıyla birlikte, erken ilkbahar ve geç sonbaharda binmek için mükemmel olan, suya oldukça dayanıklı bir eldiven yapar. Corozal DryStar eldivenleri aynı zamanda uygun fiyatlı olma avantajına da sahiptir. Bu adamlar 100 doların biraz üzerinde gelirler, bu da onları normal yaz veya kış eldivenlerinizi tamamlamak için mükemmel kılar.

 • • Keçi derisi avuç içi ile streç poliamid kumaş üst yapı.
 • Alpinestars drystar® su geçirmez ve nefes alabilir membran.
 • Üstün kavrama için başparmak ve avuç içi takviyesi.
 • Önceden kavisli parmak yapısı, sürücünün yorgunluğunu azaltır.
 • Uluslararası Erkek S – 3XL bedenleri mevcuttur.

Corozal DryStar Web Site: https://www.alpinestars.com/products/corozal-drystar-gloves


Alpinestars Stella S-Max DrystarPin
Alpinestars Stella S-Max Drystar

Stella S-Max Drystar Motosiklet Eldiveni

Bazen sıcak havalarda motosikletinize biniyorsunuz ve her şey harika, eğleniyorsunuz ve sonra aniden bir yaz fırtınasına kapılıyorsunuz. Normalde elleriniz ıslanır ve çok çabuk soğumaya başlar ve her türlü sorunla karşılaşırsınız. Stella S-Max DryStar eldivenleri, iyi hazırlanmış ve tamamen radikal kadın bisikletçi için burada devreye giriyor. Bu kısa manşet yaz eldiveni seçeneği, tüm Alpinestars eldivenleri gibi rahat ve koruyucudur, ancak aynı zamanda herhangi bir yalıtım gerektirmeyen DryStar su geçirmez astara sahiptir. Bu, kuru kalacağınız, ancak yağmur yağmadığında elleriniz kaynamayacağı anlamına gelir. Bu su geçirmez motosiklet eldivenleriyle kazan/kazan.


Alpinestars Stella Tourer W-7 DrystarPin
Alpinestars Stella Tourer W-7 Drystar

Stella Tourer W-7 Motosiklet Eldiveni

Soğuk ve yağışlı havalarda sürüş özel bir cehennemdir ve bu durumlarda sıcak, su geçirmez eldivenler kadar önemli olan çok az şey vardır. Alpinestars’ın bu Stella Tourer W-7 DryStar eldivenleri hem bu şeyler hem de havalı görünüyorlar. Önceki seçimimizin aksine, bu DryStar astarlı eldivenler yalıtımlıdır, bu da eldivenlerinizi uzun, soğuk yolculuklarda nispeten sıcak tutacakları anlamına gelir. Yine, bu kış eldiveni seçeneği için bonus puanlar 100 doların altında!


O'Near Butch CarbonPin
O’Near Butch Carbon

O’Near Butch Carbon Motosiklet Eldiveni

İyi bir kir eldiveninin, yoldaki muadillerinden çok farklı bir işi vardır. Bunlar, bir sürücüyü sert aşınma ve yüksek hızlı darbelerden korumaya daha az odaklanırken, daha çok esneklik ve düşük hızlı darbe korumasına odaklanır. Esneklik önemlidir, çünkü konu arazi sürüşü olduğunda, debriyaj modülasyonu çok önemlidir ve bu O’Near Butch Carbon eldivenler, kolu ustaca çalıştırmanıza izin verir. Karbon mafsal zırhı ayrıca, bisikletinizden uçup kiri özellikle sert bir şekilde şapırdatmanız durumunda ellerinizi kurtararak size fayda sağlayacaktır. Ayrıca, 50 dolardan mükemmel el ve avuç içi korumasına nasıl hayır diyebilirsiniz?


Alpinestars GP Pro R3Pin
Alpinestars GP Pro R3

GP Pro R3 Motosiklet Eldiveni

Palet eldivenlerinden büyük bir iş yapmaları istenir. Yüksek hızlı bir çarpışmada kemiklerinizin kırılmasını önlemek için süper koruyucu ve hareket etmenize ve müdahale etmeden bisikletinizin kontrollerini çalıştırmanıza izin verecek kadar esnek olmaları gerekir. Aşınma direncine de büyük bir önem verilmektedir, böylece saatte 175 mil/saat 200 fitlik arka düz aşağı kayma, ellerinizin kütüklere kadar yıprandığını görmez. Bir motosiklet kaskı ve motosiklet botlarına ek olarak, sizin için doğru yarış eldivenini bulmak elbette çok önemlidir.

Alpinestars GP Pro R3 eldivenlerini girin. Parmak eklemleri ve parmaklar üzerinde kalıplanmış plastik zırh şeklinde bol miktarda darbe koruması ve kanguru derisi avuç içi ile keçi derisi genel yapısı sayesinde tonlarca aşınma direnci sunan, paletli sürüş için doğru eldivendir. Ayrıca 300 doların altında bir pazarlık yapıyorlar ve yarış derileriniz nasıl görünürse görünsün havalı görünmelerini sağlamak için bir dizi renkte geliyorlar.


Alpinestars Stella KaleaPin
Alpinestars Stella Kalea

Stella Kalea Motosiklet Eldiveni

Alpinestars’ın Stella SP-8 V3 eldivenleri, markanın daha yüksek kaliteli yarış eldivenlerinden tasarım ipuçlarını ve teknolojiyi alıyor ve onları pistte yırtan kadın sürücüler için daha uygun fiyatlı ve anatomik olarak doğru bir pakete koyuyor. Bu eldivenler, sıkı kulüp yarışçılarına daha az odaklanır ve bu nedenle, maliyet düşürme adına birkaç özelliği feda ederler – yani kanguru derisi avuç içi bölümleri – ancak temel bir pist gününde kaçırmanız muhtemel hiçbir şey yoktur. Erkek eldiven penamızın fiyatının neredeyse üçte biri kadarlar ve parmak ve eklem koruması için de oldukça iyiler.


Held Phantom IIPin
Held Phantom II

Held Phantom II Motosiklet Eldiveni

Yarış günü için daha fazla parmak ve boğum koruması istiyorsanız ve bunun için daha fazla ödemeye hazırsanız ve yapabiliyorsanız, Held Phantom II palet eldivenini yenmek zordur. Bu şeyler kaslı. Kayma ve darbe koruması için TPU plastiğine yerleştirilmiş devasa bir titanyum mafsal koruyucuya sahiptirler. Ayrıca, daha fazla darbe direnci için bileğin dışına çıkan seramik plakaların yanı sıra vatoz derisi ek parçalarına sahiptirler. Bu adamlar kesinlikle 400$ civarında bir yatırım ama ben her zaman sizin için en iyi ve en güvenli teçhizatı elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz kadar harcamanın taraftarıyım. Bir çift eldiven daha ucuzsa ancak aynı şekilde uymuyorsa, gerçekten paradan tasarruf etmiyorsunuz, sadece daha sonra rahatsızlık ve dikkat dağıtıcı şeyler satın alıyorsunuz.


Gerbing 12V G4 HeatedPin
Gerbing 12V G4 Heated

Gerbing 12V G4 Heated Motosiklet Eldiveni

Bazen bir kış harikalar diyarında ata binmek istersiniz ve bir dizi kalın kışlık motosiklet eldiveni iş ellerinizi sıcak tutmak olduğunda işinize yaramaz. Araçla çalışan, elektrikle ısıtılan eldivenlerin bulunmasının nedeni budur ve ısıtmalı dişli söz konusu olduğunda Gerbing’i yenmek zordur. Gerbing G4’ler, prize takılı olmadıkları zamanlar için yalıtımlı ve suya dayanıklıdır, ancak takılı olduklarında, mikro kablolu ısıtma elemanı eldivenlerinizi parmaklarınızın ucuna kadar maksimum 135 dereceye kadar ısıtır. Kulağa harika geliyor, değil mi? Öyle, ancak bir ısı kontrol cihazına ve garip bir şekilde bu kötü çocuklarla birlikte gelmeyen bazı kablolara ihtiyacınız olacağını unutmayın, bu nedenle bu ısıtmalı motosiklet eldivenlerini satın alırken bütçenizde yer bırakın.

En İyi Motosiklet Eldiven S.S.S

En İyi Motosiklet Eldiveni Hangisidir?

En iyi motosiklet eldiveni karşılaştırmamızı keşfedin! Tüm segmentler ve fiyatlar, motosiklet eldiveni, deri eldiven, tekstil, erkek motosiklet eldiveni vb. daha hafif ve daha havalandırmalı motosiklet eldiven çeşitlerimiz arasından seçim yapmak size kalmış. Bu karşılaştırmaya bir son verelim. Yaz için en iyi motosiklet eldiveni hangisidir? Her zaman söylediğimiz gibi, ne tür bir motorcu olduğunuza bağlıdır. Her segment için bir seçim olduğunu görebilirsiniz. Hangisine sahip olurdun? Her zaman olduğu gibi , yorumlarınızı aşağıdaki bölümde bırakabilirsiniz .

Motosiklet Eldiven Boyutu Nasıl Ölçülür

Motosiklet eldivenlerini nasıl ölçüyorsunuz? Bir terzi bandı kullanarak, elinizi küçük parmağın boğumundan işaret parmağının boğumuna kadar daire içine alarak ölçün. İhtiyacınız olan eldivenin ürün sayfasındaki boyut kılavuzuna bakın. Ölçünüz iki beden arasında ise her zaman bir üst beden tercih etmeniz önerilir.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp