Motosikletler için En İyi GoPro’lar

Son Güncelleme Tarihi: Ocak 7, 2023 tarafından Moto Kurye

Motosikletler için Gopro mu arıyorsunuz? Sizler için en iyi motosilet gopro kamerelarını listeledik. Motosiklet gopro kameralar için makalemizi okuyun.

En İyi Motosiklet GoPro Kameralar

Motosiklet harikası taklit edilemez. Rüzgârla, havaya yapışan kokularla ve yanından uçan manzaralarla, anda asılı kalır. İnanılması için görülmesi gereken bir şey. İstanbul Kurye GoPros’un bu kadar popüler olmasının temel nedeni budur. Moto kuryeler 2002 yılına dayanan bu Amerikan teknoloji grubu, günlük kullanım için piyasaya sürülen ilk aksiyon kameralarından biri oldu. Cihazları küçülterek GoPro, herhangi bir dış mekan meraklısı için hızla sahip olunması gereken bir ürün haline geldi.

Maceralarınızı yakalamanın dayanıklı, verimli ve kullanıcı dostu bir yolu olarak kendisini konumlandıran şirket, dünya çapında bir başarıya imza attı. Artık halka açık bir marka (Nasdaq’ta GPRO), araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaya devam ediyor, bu da her zamankinden daha fazla ürün anlamına geliyor. Her biri, belirli bir kitleye yönelik benzersiz özellikler sunar. Peki, motosikletler için en iyi GoPro’nun hangisi olduğunu nereden biliyorsunuz? İşte bu kırılma burada devreye giriyor. Bu liste, motosikletler için en iyi GoPro’ları gösterir, böylece sürüşün ihtişamını istediğiniz zaman yaşayabilirsiniz.

Motosiklet GoPro Kameraların Faydaları

 • Anı yaşayın, deneyimi yakalayın. Yoldaki ilk öncelik güvenliktir ve bu da dikkatinizi yola odaklamanız anlamına gelir. Şu andaki neşe, motosikletçiliğin büyük bir çekiciliğidir ve GoPro’lar yalnızca deneyime katkıda bulunur. Macerayı yakalamanıza ve yolculuktan sonra yeniden yaşamanıza izin veriyorlar. 
 • Yürüyüşünüzü başkalarıyla paylaşın. Motosiklet, çoğu zaman, yalnız bir ilişkidir. Elbette, başkalarıyla birlikte binebilirsiniz, ancak deneyim Moto Kurye her motorcu için benzersizdir. Aksiyon kameraları size (ekranın arkasındaki güvenlikten) başkalarının da yanında olma şansı verir. Modern sürümler canlı akışa ve kayda izin verir. 
 • Sektöründe lider marka. Jakuzi, jakuziler için en popüler isim olduğu gibi, GoPro da aksiyon kamerası işinde en iyi isimdir. Küresel çapta perakende satış yapıyor ve kişisel ölçekte aksiyon kameralarına sahip ilk pazar olarak, eğrinin önünde kalmaya Hızlı Kurye devam ediyor. Saygın bir markadır ve videonuzu bir kalabalığa hazırlarken isim bırakmanıza izin verir.
 • Teknik yeteneklerinizi geliştirin. GoPro’nuzu gösteriş yapmak için kullanabilirsiniz, ancak onu sürüş becerilerinizi geliştirmek için de kullanabilirsiniz. Oynatma özelliği ve ağır çekim yetenekleri, yoldayken tekniğinizi analiz etmenizi sağlar. Özellikle 360 ​​derecelik modellerde, doğru yaptığınızın (ve yanlış yaptığınızın) tam bir resmini elde edebilirsiniz.
 • Görüntü sabitleme. Cep telefonunuzun kamerasıyla hiç aksiyon fotoğrafı çekmeyi denediniz mi? Üzücü sonuçlar, değil mi? Bu yüzden GoPro çok özel. Stabilizasyon teknolojisi ile birlikte gelir. Daha eski modeller, bir ayar seçmenize izin verirken, daha modern GoPro’lar ideal görüntüyü sunmak için kendilerini otomatik olarak kalibre eder. 
 • Gelişmiş kayıt teknolojisi. Zaman tüneli. Ağır çekim. Zaman atlamalı. 360 derecelik sürükleyici görüntüler. 270 derecelik panoramalar. GoPro kamerasının kalitesi, net çözünürlükte video çekmek için yeterince iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda gelişmiş fotoğrafçılık yeteneğine de sahiptir. 
 • Canlı akış ve uygulama bağlantısı. GoPro uygulamasıyla Moto Kurye Fiyat iletişim kuran bir Bluetooth bağlantısı kullanarak ilerlemenizi aktarabilirsiniz. İlerlemenizi izlemenize, gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza ve aksiyon kamerasının kendisinden en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır. 
 • Çok yönlü ve güvenli. Bir GoPro’yu hayal edebileceğiniz hemen hemen her yerde bir montaj cihazı vardır. Vantuzlardan kayışlara, kask eklerine ve gidon bağlantılarına kadar bu kameralar aktif kullanım için tasarlanmıştır. Motosikletler için bir GoPro, bir drone’dan sahile kadar her şeyde çalışır. Çok yönlü ve konumlandırması kolay olan önemli bir avantaj, GoPro’ların kullanımının ne kadar kolay olduğudur.

En İyi Motosiklet GoPro Kamera Türleri

GoPro’lar gelişmeye devam ediyor. Birçok perakendeci eski modelleri satışa sunarken, şirket üretime daha gelişmiş seçimlerine odaklanıyor. Kamera türlerini düzene Şehirlerarası Kurye sokarak, her kameranın performansını ve çok yönlülüğünü optimize eder. 

GOPRO HERO SERİSİ 

GoPro için HERO serisinde farklı kameralar mevcuttur. Hero9, önceki nesil teknoloji ve tasarımı temsil eden azalan sayılarla en yenisidir. Bu hat, yüksek çözünürlüklü çözünürlük ile birlikte 20MP ve SuperPhoto sunar. Videosu, tüketiciler için mevcut en yüksek kalite olan 5K30’da. Saniyede 100 megabit bit hızında çalışır ve en gelişmiş video stabilizasyonunu sunar. Kamera içi tesviye ve çoklu görüntüleme seçenekleriyle donatılmış, hareket halindeyken kolay kullanım için LCD ekran var. 

Çıkarılabilir pillere ve gelişmiş su geçirmezlik özelliklerine sahip olan bu ürünler, her durumda montajı kolay, sağlam bir tasarıma sahiptir. Bu GoPro serisinde, GPS ve canlı akış gibi gelişmiş özelliklerin yanı sıra etkileyici ağır çekim, gece ve hızlandırılmış video elde edebilirsiniz. GoPro serisindeki en yeni taksit olan dokuzuncu yineleme, GoPro’nun lider teknolojisini temsil ediyor. Eğrinin önünde olmayı seviyorsanız, Kahraman çizgisine bakın. 

GOPRO MAKS KAMERA

Diğer hat çok sayıda avantaj sunarken, GoPro Max kamera serisi kesinlikle hak ediyor. Yeni başlayanlar için, 270 derecelik bir aralıkta panoramik fotoğraf yetenekleri sunar. Fotoğraflar, Hero versiyonlarından biraz daha az etkileyici, ancak bir motosiklet sürüşünü kaydetmek için etkili olmaya devam ediyor. Video kapasitesi 1080p60 sistemlerde çalışır ve net bir çözünürlük sağlar. Küresel video, GoPro uygulaması aracılığıyla birleştirme ve yeniden çerçeveleme sunan bu Uçak Kargo hat ile benzersiz bir özelliktir. 

Bu hat, stabilizasyon teknolojisinin daha az gelişmiş bir versiyonunu sunuyor, ancak seviyelendirmesi GoPro uygulamasına bağlandığı için daha iyi. Daha az lense sahip olsa da, tüm temel özellikleri korur. Süslü ekrana sahip olmayabilir, ancak su geçirmez, sağlam ve zaman atlama gibi çekici özellikler içeriyor. Dayanıklılık ve uzun süreli kullanım için ideal olan bunlar, pili daha az çabuk bitirme eğilimindedir. Bunlar, yüksek teknolojili bir aksiyon kamerasının tüm avantajlarından yararlanmaya devam ederken işleri basit tutmak isteyenler için idealdir. 

En İyi Motosiklet GoPro Kamera Fiyatlandırılması

 • 100$ ile 200$ arasında: Daha eski bir model kullanmak istiyorsanız daha ucuz bir GoPro alabilirsiniz. Bu kameralar hala güçlüdür, bu nedenle telefonunuzu her yeni modelle güncelleyecek tipte değilseniz, bütçe maliyeti karşılığında motosikletler için sağlam bir GoPro alabilirsiniz. Yine de, teknolojinin bu kategoride daha eski olduğunu unutmayın. 
 • 200$ ile 400$ arasında: Bu, GoPro’lar için en makul fiyat aralığıdır. Lenslerden sabitleme teknolojisine kadar her şeyin en modern versiyonları da dahil olmak üzere tonlarca seçenek bulabilirsiniz. Daha pahalı olmakla birlikte, Bluetooth, GPS ve düzenleme gibi daha basit bir modelden elde edemeyeceğiniz şeylere erişmenizi sağlar. 
 • 400$ ve üzeri: Bu aralığı arıyorsanız, beklentilerinizi yüksek tutun. Bu kategoride, en gelişmiş özelliklere sahip en yeni teknolojiyi alıyorsunuz. Bu, daha iyi su geçirmezlik özelliği, 4K yerine 5K, 360 derecelik bir aralıkta film çekme yeteneği ve gelişmiş lensler anlamına gelir. Bu kategoriye bakıyorsanız, kameranızla birlikte GoPro uygulamasına bir abonelik gelmesini bekleyin.

Motosiklet GoPro Kamera Ana Özelliklerş

MONTAJ CİHAZLARI

Gaza bastığınızda motosikletten fırlarsa GoPro’nuz pek bir şey yapmaz. İyi haber şu ki, mevcut montaj kurulumları sıkıntısı yok. Her tip montaj yapısı, farklı bir düzenlemeye uyum sağlamak içindir. Kask bağlantıları bisikletçiler için idealdir, gidon ekleri de birçok avantaj sunar. Bir yapıştırıcı ile çalışan döner adaptörler bulabilirsiniz, ancak motosikletin doğası onu zayıf bir çözüm haline getirir. 

Diğer montaj ekipmanı ve aksesuarları, vücut kayışlarını içerir. Bileğinize, bacağınıza veya kolunuza takın ve işin geri kalanını o halleder. Vantuz birçokları arasında popülerdir ve GoPro’yu ön cama sabitler. Ancak, vantuzların her seferinde çalışmasını sağlamak bakım gerektirir. İddiaya göre, bu binekler saatte 150 mile kadar hızlara ulaşabilir, bu yüzden tutuşunu korumalıdır. Bölgenizdeki iklimi pratik olarak düşünün ve bunu en iyi montaj kurulumunu belirlemede bir faktör olarak kullanın. 

PİL ÖMRÜ

Pillerin tamamı boşalır, bu da uzun yol yolculuklarında rahatsızlık verebilir. Hareket halindeyken bir solar şarj cihazı tercih edebilirsiniz , ancak bu çok fazla yer kaplayabilir. Bunun yerine, pil ömrünü uzatmak için yapılmış özelliklere sahip bir GoPro seçin. Bu, arka aydınlatmada ve ekranda karartma özellikleri anlamına gelir. Ayrıca videoda aşırıya kaçmamak için birden fazla ayar anlamına gelir. SD kart yedeklemeleri kullanışlı bir bileşendir. Videoyu çekebilir ve Bluetooth Hızlı Kargo bağlantılarıyla pilin bitmesini önleyebilirsiniz. Açıkçası, ne kadar çok özellik kullanırsanız, pil o kadar hızlı şarj kaybeder. Bunu aklında tuttuğun sürece, iyi olacaksın. 

GOPRO YETENEKLERİ 

Her GoPro modeli, onu şimdiye kadarki en iyi sürüm yapmak için tasarlanmış yeni özelliklerle donatılmıştır. Bu, 4K’dan 5K’ya yükselen yüksek tanımlı video anlamına gelir. Aynı zamanda, daha iyi çözünürlükte daha net görüntüler vererek, sabitleme teknolojisinde iyileştirme anlamına gelir. GPS’den Bluetooth’a, uygulama üzerinden canlı yayına kadar her şey en iyi GoPro’larda mevcuttur. Daha fazla özellik, daha yüksek fiyat. Sürüş stilinizle özelliklerin sayısını dengeleyen bir şey bulun. Günün sonunda, sürüşten daha fazla zevk almakla ilgili ve bir GoPro bunu gölgede bırakmamalı, tamamlamalı. 

En İyi Motosiklet GoPro Kamera Diğer Hususlar

 • Depolamak. Video çok yer kaplayabilir, bu nedenle tüm çekimleriniz için yeterli depolama alanına sahip olduğunuzdan emin olmak istersiniz. Çoğu kamera, farklı kapasitelerde satın alabileceğiniz SD kartları kullanır. Bazıları ayrıca Bulut’a görüntü yüklemenize izin verir; ancak, bu özellik için ekstra ödeme yapmanız gerekir.
 • Resim Paylaşımı. Video ve fotoğraflarınızı sosyal medya sitelerinde paylaşmayı seven biriyseniz, şanslısınız. Birçok GoPro, özel bir uygulama kullanarak bunu yapmanıza izin verir. Bu, Facebook ve Instagram’da canlı görüntüler yayınlamayı içerir. Görüntüleri hem iOS hem de Android cihazlarda Wi-Fi veya Bluetooth ile paylaşabilirsiniz.

En İyi Motosiklet GoPro Kameraları İncelemesi ve Önerileri

GoPro Hero9Pin
GoPro Hero9

GoPro Hero9

Bu kameraların en güncel versiyonu olan Yeni GoPro Hero9, dayanıklı yapısı ve etkileyici yetenekleriyle hayranların favorisi. Önceki modellerin çoğundan farklı olarak, bu kamera kristal netliğinde çözünürlük sunmak için 5K video kullanır. 20MP SuperPhoto özelliği, tek görüntüleri yakalayarak videoyu daha kolay görüntüleme için yoğunlaştırmanıza olanak tanır. Anı yaşamak (ve belki biraz da bisiklet becerilerinizi göstermek) mi istiyorsunuz? Bu GoPro, canlı akışı etkinleştirmek için kablosuz internete veya Bluetooth’a bağlanır. Otomatik sistem, herhangi bir zamanda mümkün olan en iyi görüntüyü sunmak için kendi kendini kalibre eder. Kendinden stabilizasyon, titremeyi azaltır ve bulanıklığı önler. Tamamen su geçirmezdir, yağmurda veya güneşte kullanmanıza izin verir. Herhangi bir bisiklet kurulumuna etkili bir şekilde monte edilen bu modern seçenek, bu toplamanın açık kazananıdır. 

Yine de hiçbir şey mükemmel değil. Bu GoPro biraz hantal bir sunuma sahip. Evet, dayanıklıdır, ancak diğer birçok modelden daha büyüktür. Tetiği çekmeden önce sürüşünüzde çok fazla yer kaplamadığından emin olun. 

GoPro Hero7Pin
GoPro Hero7

GoPro Hero7

Anı yaşamak bankayı kırmak zorunda olmamalı ve GoPro Hero7 White modeliyle buna gerek yok. Standart bir dijital kameradan biraz daha pahalı olmasına rağmen, özellikleri yatırımı haklı çıkarmaktan daha fazlasıdır. Yeni başlayanlar için Wi-Fi ve Bluetooth’a bağlanır. Size mümkün olan en iyi fotoğrafları sunmak için görüntüyü sabitleyen bu GoPro, net ve net görüntüler alır. Sağanak yağmurda çalışacak kadar su geçirmez, kolayca yükleyebileceğiniz HD videolar sunar. Dahası, benzersiz hızlandırılmış özellik. Alınan görüntüleri daha kısa aralıklarla sıkıştırır, böylece bir saatlik bisiklet yolculuğu 15 saniyede gözlemlenebilir. Portre veya manzara çekimleri mevcut olan bu kamera, kaliteli fotoğraflar ve videolar çeker. Etkili bir şekilde monte edilmesi ve bisiklet deneyimine eklenmesi, değerli bir değer seçimidir. 

Unutulmaması gereken bir şey, mevcut en ileri teknolojiyi kullanmamasıdır. 4K harika, ancak 5K çözünürlük açısından genel sunumdan daha iyi. Bir ev filmi yapmak istiyorsanız, bu iyi bir seçimdir. Ticari kullanım için olsa da, muhtemelen en iyi seçim değildir.

GoPro Hero 8Pin
GoPro Hero 8

GoPro Hero8

Motosiklet için dayanıklılık ve teknolojiyi mükemmel bir şekilde dengeleyen bir şeye mi ihtiyacınız var? Kullanıcı dostu dokunmatik ekrana sahip sağlam bir tasarım olan GoPro Hero8 Black modelini düşünün. Set, sürüş sırasında kamerayı korumak için bir kordon ve pilin yanı sıra sağlam bir kılıf ile birlikte gelir. İkinci nesil stabilizasyon teknolojisini kullanarak en iyi sonuçları elde etmek için üç netlik seviyesi arasından seçim yapabilirsiniz. 33 fit derinliğe kadar su geçirmez olan bu 4K model, kaliteli çözünürlük sunar. Hem dokunmatik ekran arayüzünde hem de ortaya çıkan görüntüler veya videolar üzerinde gösterilir. GoPro uygulaması aracılığıyla canlı yayın yapmanıza izin vererek, videoyu daha sonraki düzenlemeler için bir SD kartta da saklayabilirsiniz. Kontrol etmesi kolay, montajı basit ve bu övgüyü hak ediyor. 

Bu modelin kendi kendini kalibre etmediğini unutmayın. Bir yolculuğa çıkmadan önce stabilizasyon seviyesini önceden ayarlamanız gerekir. Belirli arazilerde hangi ayarın en iyi sonucu verdiğini öğrenmek biraz alışma gerektirebilir. Bununla birlikte, bu kamera dayanacak şekilde tasarlanmıştır, buna alışmak için zamanınız olduğu sürece, bu değerli bir seçimdir.

GoPro Max 360Pin
GoPro Max 360

GoPro Max 360

Motosikletle ilgili doğru olan bir şey var: Gözünüzü yoldan ayırmamalısınız. Neyse ki GoPro Max 360 Derece 5.6K Aksiyon Kamerası, sürüşün güzelliğini kaçırmamanız anlamına geliyor. Tasarım gereği çok yönlü olan bu, daha gelişmiş video aracılığıyla fotoğrafik yaratıcılığı teşvik etmek içindir. 180 derecelik yakalamayı kullanarak standart aksiyon görüntülerini çekebilirsiniz. Ayrıca tüm çevrenizi vurgulamak için 360 derecelik çekim sunar. PowerPano özellikleriyle, bozulmayı önlemek için kendi kendine sabitlenen panoramik bir görüntü çekebilirsiniz. Sadece 360 ​​derece video çekebilmesiyle değil, mikrofonuyla da öne çıkan bu model, yenilmesi zor bir model. Her biri aşınmaya ve yıpranmaya dayanacak şekilde tasarlanmış dört lens kullanarak, post-edit video olanakları neredeyse sınırsızdır. Motosiklete iyi bir vuruş yapmak zor, ancak bu 5.6K kamera yaklaşıyor. 

Bu GoPro’nun premium avantajlarının orantılı olarak daha yüksek bir fiyat etiketi ile geldiğini belirtmekte fayda var. Son derece kullanışlı ve uzun ömürlü olan teknoloji, güncel ve güvenilirdir, ciddi motosikletçiler için değerli bir yatırımdır. 

GoPro LCD TouchPin
GoPro LCD Touch

GoPro LCD Dokunmatik

Flaşla çalışmayı tercih ediyorsanız, GoPro LCD Touch iyi bir yoldur. En zorlu ortamlara bile dayanacak şekilde üretilmiştir, yolda kullanım için idealdir. Çıkarılabilir bir dokunmatik ekrana sahip olan kamerayı dış etkenlerden kolaylıkla koruyabilirsiniz. Videoyu anında oynatmanıza izin vererek ağır çekim görüntüleri de mümkün kılar. Navigasyon özellikleri de dahil olmak üzere ayarların kontrol edilmesi kolaydır. Sistemde yerleşik bir hoparlör ile bir kulaklık jakı ve duyarlı ses kontrolü içerir. Pili korumak için işlevi ince ayar yapabilirsiniz; ve temel bir model olduğu için pil zaten daha az boşalmaya meyilli. Ayarları değiştirmek için kamera montaj içindeyken LCD ekrana erişebilirsiniz. Ayrıca, kamerayı düşürürseniz endişelenmenize gerek yok; 131 fit derinliğe kadar su geçirmez. 

Rakiplerine göre oldukça küçültülmüş bir model olduğunu unutmayın. Şarjı elinde tutarken ve işi hallederken, teknolojisi kulaklık jaklarının popüler olduğu zamanlara kadar uzanıyor. Tarihli olsa da, hala çalışıyor. Bununla birlikte, uygun fiyat ve sağlam tasarım için onurlu bir söz kazanır.

GoPro Hero 3 Black EditionPin
GoPro Hero 3 Black Edition

GoPro Hero 3 Black Edition

Motorun kükremesi ve yüzünüzdeki rüzgarla her şeyi içine çekmek imkansız. GoPro Hero3+ Black Edition Action Sport 4K Kamera anı sizin için saklıyor. Görüntülere sürükleyici bir bakış açısı sunan gelişmiş görüntüleme özelliği ile öne çıkıyor. Tasarım, deneyime katkıda bulunarak görüntü başına daha fazlasını yakalar. 4K sistemini kullanarak, yüksek çözünürlük için ona güvenebilirsiniz. Hızlandırılmış görüntüler için birden fazla ayarla donatılmıştır ve videoyu, yaşadığınız motosiklet sürüşü türüne göre düzenlemenize olanak tanır. Kendinden ayarlı ışık, onu diğer modellerden çok daha fazla enerji verimli hale getirir (aslında yüzde 30’a kadar daha fazla). Göğüs kemeri, kask askısı ve vantuz ile birlikte gelen bu ürün, her motosikletle çalışacak şekilde yapılmıştır. Aşırı dış ortam koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır, Bluetooth ve Wi-Fi ile birlikte gelir, böylece ilerlemenizi canlı olarak yayınlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve dayanıklılık için yapılmış, bir yolculuğun anılarını korumanın harika bir yolu. 

Bu model, pilin daha uzun süre çalışmasını sağlamak için yapılmış olsa da, Bluetooth özelliği devreye girerse, yine de oldukça hızlı bir şekilde biteceğini unutmayın. Tüm seyahatinizi çekebileceğinizden emin olmak için önceden plan yapın.

En İyi Motosiklet GoPro Kamera İpuçları

 • 4K video çekmek istiyorsanız pilin daha çabuk biteceğini unutmayın. Pil ömrünü korumak için daha düşük bir video ayarına ayarlamak isteyebilirsiniz.
 • GoPro kaskınızda veya gidonunuzdayken koruyucu bir kılıf alın. Normal kasa sağlamdır, ancak hareket halindeki bir motosikletten düşmeye dayanmak için yeterli olmayabilir.
 • Saatlerce çekim veya yüzlerce fotoğraf çekmeyi planlıyorsanız birkaç SD kart satın alın. Boşlukları bittiğinde bunları kolayca değiştirebilirsiniz.
 • Kayıt düğmesine basmadan önce merceği temizlemek için yanınızda bir mikrofiber bez veya bez getirin.

GoPro Kamera 4K Kalitede Çekim Yapar Mı?

Çoğu GoPro’nun sunduğu en yüksek kalite olsa da, çözünürlüğü 1080p hatta 720p’ye düşürmek isteyebilirsiniz. Bu, SD kartta yerden tasarruf etmenizi ve aktarırken dosyanın boyutunu küçültmenizi sağlar.

GoPro Kameralarda Pil Ne Kadar Dayanır?

Bu, kaydettiğiniz en boy oranına bağlıdır. 4K kalitesinde video çekiyorsanız, piller daha düşük bir ayarda olduğunuz kadar uzun süre dayanmaz. Genellikle piller yaklaşık 90 dakika dayanır, bu nedenle yanınızda birden fazla pil getirmek isteyebilirsiniz.

Motosiklete GoPro Kamera Nasıl Takılır?

GoPro kameralar seyahat için tasarlandığından, kendi montaj donanımlarıyla birlikte gelmelidirler.  Doğrudan kaskınıza veya motosikletin gidonuna takılabilirler.

GoPro Video Çekimleri Nasıl Düzenlenir?

GoPro, gerçek cihazda kullanabileceğiniz kendi düzenleme yazılımına sahip olmalıdır.  Ancak, PC’nizde veya dizüstü bilgisayarınızda düzenleme yapmak istiyorsanız, kendi düzenleme paketinize ihtiyacınız vardır. 4K video için çözünürlüğü doğru şekilde oluşturabilen bir bilgisayara ihtiyacınız var.

En İyi Motosiklet GoPro Kameralarıyla İlgili Son Düşünceler

Artık profesyonel olurken ne bekleyeceğinizi bildiğinize göre, seçiminizi yapabilirsiniz. Yeni GoPro HERO9 bir onun 5K HD yetenekleri için kesin kazanan ve ileri stabilizasyon teknoloji olarak öne çıkmaktadır. Bütçe dahilinde? Tasarruf etmek istiyorsanız GoPro HERO7 White‘ı düşünün .

Motosikletler hakkında diğer yazılarımız için

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp