En İyi Motosiklet Güneş Gözlüğü

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Motosiklet güneş gözlüklerini merak ediyorsanız, sizler için en iyi motosiklet güneş gözlüklerini listeledik. Motosiklet güneş gözlüğü ihtiyaçlarınızı nasıl gidereceğiniz hakkın da detaylı bilgiler burada mevcut.

En İyi Motosiklet Güneş Gözlükleri

Deneyimli bisikletçiler güneş gözlüklerinin vazgeçilmez bir aksesuar olduğunu bilirler. Hem uzun hem de kısa mesafeleri sürerken güvende kalabilmeniz için güneş parlamasına, döküntülere ve rüzgara karşı çok ihtiyaç duyulan koruma sağlarlar. İstanbul Kurye Motosiklet güneş gözlüğü satın alma kılavuzumuz, doğru çifti seçmenize yardımcı olacak, böylece bir daha gazı çevirdiğinizde sadece korunmakla kalmayacak, aynı zamanda şık bir şekilde bineceksiniz.

Motosiklet Güneş Gözlüğünün Faydaları

 • Parlamaya karşı koruyun. Bir motosiklet sürerken güvenlik en önemlisidir ve yol parlaması yaygın bir tehlikedir. En iyi motosiklet güneş gözlükleri, dikkatiniz dağılmadan yolu daha net görebilmeniz için parlamayı azaltacaktır.
 • Yol kalıntılarına karşı koruyun. Açık yüz kaskı takarsanız, yoldaki döküntüler yüzünüze çarpabilir. Bu özellikle gözünüze girerse tehlikeli olabilir. Güneş gözlükleri, başınıza çarpabilecek küçük parçacıklara ve böceklere karşı bir göz koruması sağlar.
 • Göz yorgunluğunu azaltın . Parlak ışıkta sürerken, gözleriniz güneşi engellemek için doğal olarak kısılır. Uygun bir güneş gözlüğü, sizinle güneş arasında bir tampon oluşturacaktır. Ayrıca gözlerini kısmanın neden olduğu kırışıklıkları da önlerler.
 • Modaya uygun ol. Tarzınız ne olursa olsun, Moto Kurye motosikletinizdeyken kendinizi güvende hissetmenizi ve iyi görünmenizi sağlayacak bir güneş gözlüğü var.

En İyi Motosiklet Güneş Gözlüğü Çeşitleri

POLİKARBONAT LENSLER

Polikarbonat lensli güneş gözlükleri UV ışınlarına karşı yüzde 100 koruma sağlar ve plastik veya cam lenslerden 10 kat daha fazla darbeye dayanıklıdır. Ayrıca hafif oldukları için oldukça rahattırlar. Polikarbonat orijinal olarak savaş uçaklarının kokpitlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. NASA, malzemeyi 1970’lerde uzay mekiği ön camları ve astronot kask vizörleri için kullanmaya başladı.

POLARİZE LENSLER

Polarize lenslerin önemli bir özelliği, parlamayı engelleme yetenekleridir. Su hortumlarından hoşlanan insanlar için harikadırlar, ancak kaldırım ve araçların kaportaları gibi düz yüzeylerin neden olduğu parlama yansımalarını azalttığı için motosikletçiler için de iyidirler. Işığa duyarlıysanız veya yakın zamanda katarakt ameliyatı geçirdiyseniz, polarize motosiklet binici gözlükleri de önerilir.

AYNA LENSLER

Aynalı lensli güneş gözlükleri, ayna gibi Hızlı Kurye görünmelerini sağlayan yansıtıcı bir optik kaplama ile kaplanmıştır. Kaplama, lenslerden geçen ışık miktarını ek yüzde 10 ila 60 oranında azalttığından, daha yüksek rakımlar veya kar yağdığı zamanlar gibi belirli koşullar için pratiktirler. Çevreleyen aynalı güneş gözlükleri genellikle ekstrem sporcular tarafından giyilir. Bir dezavantajı, kolayca çizilebilir olmalarıdır.

FOTOKROMİK LENSLER

Fotokromik lensler iç mekanlarda şeffaftır, ancak güneş ışığına maruz kaldıklarında dış mekanlarda kararırlar. En iyi geçişli motosiklet gözlükleri aynı zamanda “ışığa uyum sağlayan camlar” ve “değişken renkli camlar” olarak da adlandırılır. Bu lensler UV ışınları tarafından aktive edilir. UV ışınları bulutların arasından geçtiği ve gece sürüşü için en iyi motosiklet gözlüklerinden bazıları olduğu için bulutlu günlerde çalışırlar .

ŞEFFAF VE RENKLİ LENSLER

Gözlük seçerken renkli veya şeffaf lensli motosiklet gözlüğü seçeneğiniz vardır. Her türün kendine göre faydaları vardır. Şeffaf lensler karanlık ve gölgeli alanlar için idealdir. Gri lensler bozulmaları en aza indirir. Amber ve turuncu lensler, mavi ışığı yansıtan parlamayı azaltır. Kahverengi lensler, çukurlar gibi daha fazla kontrast ve ayrıntı görmenizi sağlar. Moto Kurye Fiyat Sarı lensli motosiklet camları mavi ışığı filtreler ve bulutlu veya bulutlu koşullar için en uygun olanıdır ve parlamayı azaltırken netliği korurlar.

REÇETELİ LENSLER

Kontakt lens takmıyorsanız ve düzeltici gözlüklere ihtiyacınız varsa, numaralı güneş gözlükleri en iyi seçeneğinizdir. Yalnızca bir tür düzeltme sağlayan tek odaklı gözlükler de dahil olmak üzere satın alabileceğiniz birkaç tür vardır. Diğer bir seçenek ise, üst yarısında bir mesafe reçetesi ve alt kısmında reçeteyi okuyan bifokallerdir. Aşamalı güneş gözlükleri, lenste çizgi olmadan hem mesafeyi görmenizi hem de baskıyı okumanızı sağlar.

DEĞİŞTİRİLEBİLİR LENSLER

Değiştirilebilir camlara sahip motosiklet gözlükleri son derece çok yönlüdür. Sürüş koşullarına uyacak şekilde lensleri kolayca değiştirebilirsiniz. Örneğin, sabahın erken saatlerinde hafif renkli camlara ihtiyacınız olabilir. Ancak güneş doğdukça daha koyu renkli camlara ihtiyacınız olabilir. Veya parlamayı azaltmak için polarizasyona ihtiyacınız olabilir. Şehirlerarası Kurye Değiştirilebilir lensler de harikadır çünkü çizilmeleri veya hasar görmeleri durumunda değiştirilmeleri kolaydır.

En İyi Motosiklet Güneş Gözlüğü Markaları

OAKLEY

Oakley, dünyanın en iyi spor markalarından biridir. Şirket 1975 yılında kurulmuştur ve merkezi Güney Kaliforniya’dadır. Şirket, “Sorunları belirlemek, icatlar yaratmak ve bu buluşları sanata sarmak için DNA”sında yer almakla övünüyor. 

WİLEY X

Merkezi Livermore, California’da bulunan Wiley X , özel bir aile şirketidir. 1987 yılında ordudaki kadın ve erkeklere koruyucu gözlük sağlamak amacıyla kurulmuştur. Ürün yelpazesi o zamandan beri kolluk kuvvetlerinde görev yapanlara ve açık hava etkinliklerine katılan sivillere kadar genişledi. 

Spy

SPY, 1994 yılında Güney Kaliforniya’da kuruldu. Uçak Kargo Güneş gözlüklerinin yanı sıra gözlük ve numaralı gözlük tasarlar. Ürünleri, gözlere zarar verebilecek kısa dalgalı mavi ışığa karşı koruma sağlayan “Happy Lens” teknolojisini entegre eder. 

BOBSTER

Merkezi San Diego, California’da bulunan Bobster, 1994 yılında kuruldu. Şirket, ortalama erkek ve kadınların yanı sıra motosikletçiler, kolluk kuvvetleri, ordu ve güç sporları endüstrisindekiler için fonksiyonel güneş gözlüğü ve gözlük tasarlıyor. 

VONZİPPER

California merkezli VonZipper, 2000 yılında bir grup arkadaş tarafından San Clemente’de kuruldu. Şirket, yenilikçi tasarım ve “üstün” stile odaklanarak gözlük, gözlük ve diğer aksesuarları tasarlar. 

Motosiklet Güneş Gözlüğü Fiyatlandırması

 • 50 doların altında: Piyasada çok sayıda ucuz motosiklet gözlüğü var, ancak bunlar genellikle daha pahalı tasarımlar kadar dayanıklı veya koruyucu kaplama veya özelliklere sahip değiller. Konu motosiklet güneş gözlükleri olduğunda tasarruf etmektense gözlerinizi korumak için biraz daha fazla harcamak daha iyidir.
 • 50$-200$: Bu fiyat noktasında birkaç kaliteli güneş gözlüğü bulabilirsiniz. Birçoğu, yüzde 100 UV koruması ve polarizasyon veya onları bisikletinizde Hızlı Kargo bir gezi için mükemmel yapan diğer özellikleri içerir.
 • 200 doların üzerinde : Güneş gözlükleri, marka ve tasarıma bağlı olarak birkaç yüz dolara mal olabilir. Formdan çok işlev arıyorsanız, biraz daha az harcayabilir ve yine de dayanıklı, yüksek kaliteli bir çift elde edebilirsiniz.

Motosiklet Güneş Gözlüğü Ana Özellikleri

UV KORUMASI

Uzun süre çok fazla güneş ışığına maruz kalırsanız gözlerinize zarar verebilirsiniz. Bu da bisikletinizin üzerindeyken güvenlik üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. En iyi motosiklet güneş gözlükleri UV-400 derecesine sahiptir ve bu da size zararlı ultraviyole ışınlarına karşı yüzde 100 koruma sağlar.

BUĞU ÖNLEYİCİ KAPLAMA

Buğu önleyici motosiklet camları, belirli koşullarda buğulanmalarını önleyen özel bir kaplamaya sahiptir. Güneş gözlükleriniz sürerken buğulanırsa, yol görüşünüzü kaybedebilir ve kaza yapabilirsiniz. Bir dezavantajı, buğu önleyici kaplamanın diğer kaplamalarla birleştirilmesinin zor olmasıdır, bu nedenle birçok üretici, buğu önleyici işlemi tercih etmek yerine genellikle daha iyi saran çerçeveler tasarlamayı tercih eder.

RÜZGAR KORUMASI

Rüzgar için en iyi motosiklet gözlükleri, yüksek hızlarda seyahat ederken gözlerinizi enkaz ve tozdan koruyacaktır. Bu tür gözlüklerde genellikle rüzgarı azaltmak için göz kapaklarında köpük dolgu bulunur. Çevreleyen motosiklet güneş gözlükleri ayrıca bir dereceye kadar rüzgar koruması sunar.

Motosiklet Güneş Gözlüğü Diğer Hususlar

 • Çizilmeye Karşı Direnç: Seçtiğiniz lens türü ne olursa olsun, en iyi motosiklet güneş gözlükleri , onları çizilmeye karşı dayanıklı hale getiren koruyucu bir kaplama içerir. Güneş gözlükleri bir motosiklette çok fazla istismara maruz kalıyor. Yol döküntülerine ek olarak, genellikle heybe veya sırt çantalarında saklanırlar ve bu da onları çizilmelere karşı hassas hale getirir.
 • Kapsama: Güneş gözlüklerinin çeşitli boyutları vardır ve bazıları diğerlerinden daha fazla yüzünüzü kaplar. Taktığınız kask türü, ne tür bir kapsama ihtiyacınız olduğunu belirleyecektir. Örneğin, yüzü açık bir kaskınız varsa, sizi rüzgara, molozlara, böceklere ve gözünüze girebilecek diğer şeylere karşı yeterince koruyan güneş gözlüklerine veya gözlüklere ihtiyacınız vardır.
 • Kask Uyumluluğu: Yine, taktığınız kask tipi seçeceğiniz güneş gözlüklerinin tasarımında önemli bir faktördür. Erkekler ve kadınlar için motosiklet sürme gözlükleri, kaskın altına tam olarak oturmalı ve aynı zamanda rahat olmalıdır. Güneş gözlükleri çok sıkıysa veya kask tarafından beceriksizce aşağı itiliyorsa, doğru marka değildirler. Suya Dayanıklılık: Tam yüz kask takıyorsanız bu özellik daha az önemlidir. Bununla birlikte, yüzü açık bir kask takarsanız veya hiç kask takmamayı tercih ederseniz, yağmur yağdığında suyu iten suya dayanıklı güneş gözlükleri yardımcı olur. Bu, kasvetli havalarda daha iyi görmenizi sağlayacaktır.
 • Tapınaklar: Şakaklar, çerçevenin lenslere bağlanan ve kulaklarınızın üstüne tüneyen uzun parçalarıdır. Yüzünüze rahatça oturması için belirli bir uzunlukta olmaları gerekir. Kancalı veya düz olabilirler, ancak ikincisinin takılması ve çıkarılması daha kolaydır ve bir kaskın altına daha iyi sığabilir.
 • Askılar: Güneş gözlüklerinizin yerinde kalmasını sağlamanın bir yolu, onları bir kayışla eşleştirmek. Bir kayış, başınızın etrafındaki uyumu kişiselleştirmenizi sağlar. Konfor ve güvenlik için kayışı sıkabilir veya gevşetebilirsiniz. Askılar eskiden çok popülerdi ama artık yıllar önce olduğu kadar moda değil.
 • Köpük Dolgu: Köpüklü motosiklet güneş gözlükleri bir dereceye kadar rahatlık sunar, ancak havadaki malzemelerin ve rüzgarın gözünüze girmesini engellemeyi amaçlar. Bununla birlikte, köpük dolgu zamanla bozulabilir ve güneş gözlüklerini hem rahatsız hem de daha az etkili hale getirebilir. Köpük değişimi sunan markaları arayın.
 • Görünüm: Modayı önemseyen biriyseniz, belirli bir güneş gözlüğünün görünümü önemlidir. Motosikletinizin tarzına uygun bir çift tercih edebileceğiniz gibi, yüz hatlarınıza da uygun bir çift tercih edebilirsiniz. Havalı motosiklet gözlükleri her çeşit stil ve tasarıma sahiptir.

En İyi Motosiklet Güneş Gözlükleri İncelemesi

Spy Optic Dirty MO Flat Güneş Gözlükleri Pin
Spy Optic Dirty MO Flat Güneş Gözlükleri

Spy Optic Dirty Motosiklet Güneş Gözlüğü

Spy Optic Dirty MO Flat Güneş Gözlükleri Dale Earnhardt Jr. tarafından tasarlanmıştır, bu nedenle yüksek hızlarda sürerken iyi bir seçenek olduklarını bilirsiniz. Kırılmaya karşı dayanıklıdır, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir ve sporcular arasında popüler bir seçenektir. Yüksek performanslı bir poliamid olan Grilamid’den yapılan güneş gözlükleri, iç kısımda Dale Jr.’ın imzası bulunan çok sayıda renk kombinasyonunda mevcuttur.

Güneş gözlükleri yüzde 100 UV koruması sağlar, parlamayı engeller ve göz yorgunluğunu en aza indirir. Bazı modellerde yansıtıcı ışığı azaltmak için polarize lensler de mevcuttur. Moto kurye ayrıca, kısa dalgalı mavi ışığın neden olduğu hasarı önleyen ancak uzun dalgalı mavi ışığın faydalarını sağlayan Happy Lens Tech’e sahiptirler. Lensler rengi, kontrastı ve netliği artırır. Kullanıcılar kaliteli olduklarını, iyi oturduklarını ve rahat olduklarını bildirmektedir. Ayrıca daha büyük kafaları olan biniciler için iyi bir seçenek.

Ancak kolları biraz geniş olduğu için uyum sorunu olabilir. Daha küçük bir kafanız veya daha ince bir yüzünüz varsa, biraz kayabilirler ve kauçuk kaplama zamanla soyulabilir.

Bobster Motosiklet Güneş GözlüğüPin
Bobster Motosiklet Güneş Gözlüğü

Bobster Motosiklet Güneş Gözlüğü

Bu buğu önleyici gözlükler ANSI Z87.1 sertifikalıdır, yüzde 100 UV koruması sunar ve şeffaf ve sarı renk seçenekleri de bulunan darbeye dayanıklı polikarbonat camlara sahiptir. Dayanıklı, çok parlak siyah naylon çerçeve, daha küçük yüzlere bile güvenli ve rahat bir şekilde oturur.

Bu rahat güneş gözlükleri keskin görünüyor, iyi yapılmış ve oldukça uygun fiyatlı. Hem tam yüz hem de arazi kasklarıyla iyi uyum sağlarlar. Camlar, çerçeve ile yüzünüz arasındaki küçük boşluk nedeniyle parlak ışığı, parlamayı ve rüzgarı kolayca engeller. Birkaç saatlik kullanımdan sonra başınızın şekline uyum sağlarlar ve kaymamaları için burnunuz ve başınızın yanları için lastik pedlere sahiptirler. Ayrıca, bir motosiklette birkaç saat kullandıktan sonra, ağrıyan kulaklarınız, ağrıyan bir burun köprüsünüz veya sıkışan kafanız olmayacak. 

Bir dezavantajı, ilk taktığınızda biraz sıkı olabilir, ancak giydikten sonra daha rahat hale gelirler. Ayrıca daha küçük kafalı insanlar için tasarlanmıştır. Ayrıca, göz merceklerinin çevresinde köpük yoktur ve bazı rakip markalar kadar şık değildirler.

Oakley Motosiklet Güneş GözlüğüPin
Oakley Motosiklet Güneş Gözlüğü

Oakley Motosiklet Güneş Gözlüğü

Bu cilalı siyah güneş gözlükleri parlak ışığı engeller ve yüzde 100 UV koruması sunar. Gascan güneş gözlükleri, düz kenarlara ve sert çizgilere sahip, yüksek sarımlı yaşam tarzı tonlarıdır ve zararlı mavi ışığı engeller. Birkaç renkte mevcutturlar ve üç noktalı bir uyum sağlarlar.

Bu güneş gözlükleri kasklı veya kasksız iyi çalışır. Kask olmadan, rüzgarı gözlerinizden uzak tutmak ve sulanmalarını önlemek için oldukça iyi bir iş çıkarırlar. İyi otururlar, kaymazlar ve iyi, net çevresel koruma sağlarlar. Lensler ayrıca yüksek kalitededir, parlamayı gerçekten iyi engeller ve harika görünürler.

Bir sorun, kenarların geniş olduğu için küçük bir kör nokta olabilir. Ayrıca, bütün gün giydikten sonra kulaklarınızı ağrıtabilirler. Kolay çizilebildiği ve büyük kafalı kişilerde rahat durmayabileceğine dair bazı şikayetler olmuştur. Son olarak, çerçevenin menteşeleri zamanla gıcırdatabilir veya gevşeyebilir.

Wiley Motosiklet Güneş GözlüğüPin
Wiley Motosiklet Güneş Gözlüğü

Wiley Motosiklet Güneş Gözlüğü

Valor güneş gözlükleri, parlamayı azaltmak ve renklerin bozulmasını önlemek için polarize ve duman grisi olan kırılmaz polikarbonat lenslere sahiptir. Bunları reçeteli lenslerle de kullanabilirsiniz. Lensler çizilmeye karşı dayanıklı bir kaplamaya sahiptir ve yüzde 100 UVA/UVB koruması sağlar.

Gözlükler dayanıklı, hafiftir ve daha büyük bir yüzünüz olsa bile iyi oturur. Çerçeve ayrıca rahatlık ve kaymayı önlemek için çift kauçuk katmana sahiptir. Genel olarak, sağlam bir yapıya sahipler ve bazı rakip güneş gözlüklerine kıyasla iyi bir değere sahipler.

Bu güneş gözlükleriyle ilgili bir sorun, uzun süre takarsanız çerçevenin burnunuza girebilmesidir. Ayrıca polarize oldukları için bir akıllı telefonun ekranında mavi ve sarı bir etkiye neden olabilirler.

WYND Blocker Motosiklet Güneş GözlüğüPin
WYND Blocker Motosiklet Güneş Gözlüğü

WYND Blocker Motosiklet Güneş Gözlüğü

WYND Blocker‘ın polarize motosiklet güneş gözlükleri plastik bir çerçeveye ve UVA/UVB ışınlarının yüzde 100’ünü engelleyen UV400 lenslere sahiptir. Darbeye dayanıklı, kırılmaz ve çizilmez bir kaplamaya sahiptirler. 

Lastikli kulak parçaları, güneş gözlüklerini kafanızda tutar ve şirket ömür boyu garanti sağlar. Çerçeve güçlü ve hafiftir ve dar bir yüzünüz olsa bile iyi oturur. İç conta, buğulanmayı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır ve iç kısımdaki kauçuk dolgu, özellikle güneş gözlüklerinin uçlarını kaskınızın altına koyarsanız, hava akışını gözlerinizden uzak tutar. Rahattırlar, vücuda otururlar, ucuzdurlar ve motosiklet kullanmıyorsanız bile giyecek kadar şıktırlar.

Bu güneş gözlükleriyle ilgili bir sorun, küçük olma eğiliminde olmaları ve daha büyük bir kafanız varsa iyi uymamalarıdır. Ayrıca tam yüz kaskın altına takmak için biraz fazla hantal olabilirler. Ek olarak, çerçeve biraz dışarı çıkar ve sürüş sırasında görüş alanınızda olabilir.

Bikershades Motosiklet Güneş GözlüğüPin
Bikershades Motosiklet Güneş Gözlüğü

Bikershades Motosiklet Güneş Gözlüğü

Motosiklet, motor cross, kir bisikleti ve daha fazlası için bu çift odaklı güneş gözlükleri, darbeye dayanıklı polikarbonat güvenlik lenslerine, EVA köpük dolgulu minderlere ve gözlerinizi rüzgar, toz, döküntü ve zararlı UV ışınlarından koruyan ultra-sargılı bir çerçeveye sahiptir. 

+1.50, +2.00, +2.50 ve +3.00 büyütme gücünde mevcuttur ve orta ila büyük boy kafalara uygundur. Güneş gözlükleri yüksek hızlarda kafanızda kalır ve leke izlerini temizlemek için kullanabileceğiniz yumuşak bir mikrofiber kese içinde gelir. Yüzde 100 UV400 derecelidirler ve parlama önleyici bir kaplamaya sahiptirler. Bisikletinizin gösterge panelini okumak istiyorsanız bifokaller de yardımcı olur.

Bir dezavantajı, güneş gözlüklerinin daha küçük kafalara tam oturmaması ve binerken biraz hareket etme eğiliminde olmalarıdır. Ayrıca, çift odaklı için çizgi sınırı çok açıktır ve eski tarz okuma gözlüklerine benzer.

Motosiklet Güneş Gözlüğü Seçiminde İpuçları

 • Güneş gözlükleriniz ne kadar fazla koruma sağlarsa, gözleriniz için o kadar iyidir. Sarma tarzı gözlükler, özellikle açık yüzlü bir kask kullanıyorsanız veya hiç kask kullanmıyorsanız, UV ışınlarına karşı korumada en iyisidir.
 • Daha koyu lensler havalı görünseler de mutlaka daha iyi değildir. Yüzde 100 UV korumalı güneş gözlüğü arayın. Çeşitli renklerde lenslerle gelirler.
 • Üstün koruma için polarizasyonlu güneş gözlüklerini düşünün. Sadece UVA ve UVB korumasına sahip camlardan daha iyi kar, su ve araba camlarından parlamayı azaltırlar. Ayrıca gözlerini kısma ve göz yorgunluğunu önlemeye yardımcı olurlar.
 • İyi bir binici güneş gözlüğüne yatırım yapıyorsanız, onlara iyi bakın. Onları bir çantada taşıyın ve sıcak bir heybe içinde bırakmayın. Isı nedeniyle şekil değiştirirlerse, bir gözlükçü onları yeniden takabilir. Bunları özel olarak üretilmiş temizleyicilerle temizleyin ve yumuşak bir bezle kurulayın.
 • Zamanla güneş gözlüklerinizin çerçevesi gevşeyebilir. Güzel ve sıkı olduklarından emin olmak için vidaları düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Gevşeklerse, onları onarmak için küçük bir tornavida kullanın.
 • Alerjiniz varsa, optimum koruma için bir çift motosiklet gözlüğü düşünün. Binicilik gözlüğü, gözlerinizin yırtılmasını güneş gözlüklerinden daha iyi önleyecektir. Gözlükler ayrıca böcekleri, kumu, karı ve tozu kovmak için harikadır.

Normal Güneş Gözlüğü İşe Yarar Mı?

Binme gözlüklerindeki camlar, taşlara, böceklere ve daha fazlasına karşı daha iyi darbe korumasına sahiptir. Çerçeveleri daha sağlamdır ve böyle tesadüfi bir darbeden kurtulmak için daha iyi malzemelerden yapılmıştır. Köpük göz yuvası pedleri, özellikle kontakt lens kullananlar için açık kask takan biniciler için önemli olan rüzgarı ve döküntüleri dışarıda tutar. Elbette, normal güneş gözlükleri bir tutam içinde hizmet edecek. Ancak onları uzun süreli sürüş ekipmanı olarak önermiyoruz.

Motosiklet Güneş Gözlüğü Yağmurda Faydalı Mı?

Islak sürüş koşulları öngörüyorsanız, hidrofobik camlı bir güneş gözlüğü seçin. Sörfçüler arasında popüler olan bu gözlük türü, net görebilmeniz için suyu tutmaz.

Motosiklet Güneş Gözlüğünün Buğulanması Nasıl Önlenir?

Buğu önleyici kaplamalı güneş gözlükleriniz yoksa, hava sirkülasyonu için havalandırma delikleri olan bir güneş gözlüğü seçin. 
Bu, lenslerin buğulanmasını önlemeye yardımcı olacaktır.

Motosiklet Güneş Gözlüğü Pahalı Mı?

Otantik motosiklete özgü güneş gözlükleri, maliyeti artıran balistik dereceli lensler ve yüksek kaliteli malzemeler kullanır. 
Alt çizgi? Ödediğini alırsın.

Motosikletler hakkında diğer yazılarımız için

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp